Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  3  4  5  6  7    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham vs. WBA
3 stycznia 2012, 22:37 [cytuj]
Za to Sunderland O'Neilla już 4:1 na wyjeździe z Wigan. Oj coś czuję, że Black Cats czeka jeszcze piorunująca połowa sezonu z takim managerem
Za to Sunderland O'Neilla już 4:1 na wyjeździe z Wigan. Oj coś czuję, że Black Cats czeka jeszcze piorunująca połowa sezonu z takim managerem
3 stycznia 2012, 22:38 [cytuj]
końcówka jak zwykle "ciekawa".
końcówka jak zwykle "ciekawa"
3 stycznia 2012, 22:40 [cytuj]
Ja pierdziele 14 rzutow roznych dla nas!:D
Ja pierdziele 14 rzutow roznych dla nas!:D
3 stycznia 2012, 22:41 [cytuj]
3 punkty zostają na WHL !
3 punkty zostają na WHL !
3 stycznia 2012, 22:42 [cytuj]
Rafa , Defoe i Modric wygrali nam ten mecz wedlug mnie
Rafa , Defoe i Modric wygrali nam ten mecz wedlug mnie
3 stycznia 2012, 22:42 [cytuj]
Brawo Koguty ! Glory Glory Tottenham Hotspur
Brawo Koguty ! Glory Glory Tottenham Hotspur
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
3 stycznia 2012, 22:43 [cytuj]
W koncowce zawał. Wymeczone punkty ale wazne jak nigdy. Zasluzona wygrana, bo wba przyjechalo sie bronic przez prawie caly mecz, a ja nie nawidze takich druzyn :/Dziekujemy !
W koncowce zawał. Wymeczone punkty ale wazne jak nigdy. Zasluzona wygrana, bo wba przyjechalo sie bronic przez prawie caly mecz, a ja nie nawidze takich druzyn :/Dziekujemy !
3 stycznia 2012, 22:44 [cytuj]
Przemas1988 powiedział/a:
Rafa , Defoe i Modric wygrali nam ten mecz wedlug mnie
zapominasz o obronie :P Ekotto i Kaboul (prócz nokautu na Livemorze) tez grali przyzwoicie :)
zapominasz o obronie :P Ekotto i Kaboul (prócz nokautu na Livemorze) tez grali przyzwoicie :)
3 stycznia 2012, 22:45 [cytuj]
Moje podsumowanie jest takie.....przyszedł "tottenhamowy styczeń"...przynajmniej jeśli chodzi o grę. Czy my się kurwa musimy budzić do lutego po sylwestrze? Dla młodszych którzy nie wiedzą o co chodzi to zapraszam do statystyk.
Moje podsumowanie jest takie.....przyszedł "tottenhamowy styczeń"...przynajmniej jeśli chodzi o grę. Czy my się kurwa musimy budzić do lutego po sylwestrze? Dla młodszych którzy nie wiedzą o co chodzi to zapraszam do statystyk
3 stycznia 2012, 22:45 [cytuj]
ufffff!!! Wytrzymali! :brawo:
ufffff!!! Wytrzymali! :brawo:
3 stycznia 2012, 22:45 [cytuj]
BRAVO! szacun - 3 pkt:tak::tak::tak:
BRAVO! szacun - 3 pkt:tak::tak::tak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
3 stycznia 2012, 22:47 [cytuj]
Gareth też dawał radę, mimo że nie wszystko mu wychodziło. Bodajże 3 żółte kartki zawodnicy WBA dostawali za faule właśnie na Balu. Dobre 3 punkty :cwaniak: !
Gareth też dawał radę, mimo że nie wszystko mu wychodziło. Bodajże 3 żółte kartki zawodnicy WBA dostawali za faule właśnie na Balu. Dobre 3 punkty :cwaniak: !
3 stycznia 2012, 22:47 [cytuj]
Panowie - świetny Kaboul, Rafa walczący , wracający, podający - tylko niech daruje sobie wolne. Bale klasa - na nim rywale złapali 4 żółte kartki ! Posiadanie piłki 67:33, strzały celne 14:2. Końcówka nerwowa ale pamiętajmy że graliśmy 5-tym środkowym obrońcą (Bassong) i 3 defensywnym pomocnikiem (Livermore) a potem już i nawet bez niego....Kiedyś nie potrafiliśmy wygrywac takich meczów jak ten czy z Sunderland - teraz to potrafimy, nie tracimy frajersko punktów. Super
Panowie - świetny Kaboul, Rafa walczący , wracający, podający - tylko niech daruje sobie wolne. Bale klasa - na nim rywale złapali 4 żółte kartki ! Posiadanie piłki 67:33, strzały celne 14:2. Końcówka nerwowa ale pamiętajmy że graliśmy 5-tym środkowym obrońcą (Bassong) i 3 defensywnym pomocnikiem (Livermore) a potem już i nawet bez niego....Kiedyś nie potrafiliśmy wygrywac takich meczów jak ten czy z Sunderland - teraz to potrafimy, nie tracimy frajersko punktów. Super
3 stycznia 2012, 22:47 [cytuj]
hahahahah Kaboul będzie niedługo bezimienny. To już chyba 2 raz jak musi grać w koszulce treningowej XD
hahahahah Kaboul będzie niedługo bezimienny. To już chyba 2 raz jak musi grać w koszulce treningowej XD
.upadamy na dno by odbić się od niego.
3 stycznia 2012, 22:51 [cytuj]
Konrad daj Boże taki spursiacki styczeń - i wszystko po 1:0:D Pamiętajmy,że mieliśmy udany grudzień a to nam się czeto nie udawało.
Konrad daj Boże taki spursiacki styczeń - i wszystko po 1:0:D Pamiętajmy,że mieliśmy udany grudzień a to nam się czeto nie udawało
3 stycznia 2012, 22:53 [cytuj]
Oglądając ten mecz czułem jakby była jakaś żałoba narodowa. Na stadionie ciszaaaaa. W takich meczach to trybuny powinny nieść dopingiem piłkarzy jak im samym nie idzie. No ale to niestety liga piknikowa angielska.A co do meczu, eh ważne 3 punkty, tylko to się liczy, bo o stylu za rok nikt nie będzie pamiętać. No i po raz kolejny ponarzekam na rzuty rożne i wolne. Czy nie da się przez cały mecz w ten sposób zbytnio zagrozić bramce rywala ? czy jak dojdzie do meczu z city to po naszych rożnych będą nas kontrować ? Harry ćwicz to na treningach !! Dobrze że będzie trochę przerwy bo widać że niktórym sił brakuje.
Oglądając ten mecz czułem jakby była jakaś żałoba narodowa. Na stadionie ciszaaaaa. W takich meczach to trybuny powinny nieść dopingiem piłkarzy jak im samym nie idzie. No ale to niestety liga piknikowa angielska.A co do meczu, eh ważne 3 punkty, tylko to się liczy, bo o stylu za rok nikt nie będzie pamiętać. No i po raz kolejny ponarzekam na rzuty rożne i wolne. Czy nie da się przez cały mecz w ten sposób zbytnio zagrozić bramce rywala ? czy jak dojdzie do meczu z city to po naszych rożnych będą nas kontrować ? Harry ćwicz to na treningach !! Dobrze że będzie trochę przerwy bo widać że niktórym sił brakuje
3 stycznia 2012, 22:54 [cytuj]
Cieszmy sie trzema punktami , kurujmy sie na Everton.
Ale mamy trzy problemy ktore jakos nie daja mi zyc.

-Cholerne zageszczanie srodka czego skutkiem jest spowolnienie gry
- rzuty rozne naprawde na te 15 przydalo by sie ze 3 razy uderzyc w swiatlo bramki ( niech ktos sie za to wezmie na treningu)
- Jake'a pozszywaja na Everton , dzisiaj dobrze gral mam nadzieje ze udzwignie presje tej pozycji dopoki Parker i Sadro nie dojda do siebie
Cieszmy sie trzema punktami , kurujmy sie na Everton. Ale mamy trzy problemy ktore jakos nie daja mi zyc. -Cholerne zageszczanie srodka czego skutkiem jest spowolnienie gry - rzuty rozne naprawde na te 15 przydalo by sie ze 3 razy uderzyc w swiatlo bramki ( niech ktos sie za to wezmie na treningu) - Jake'a pozszywaja na Everton , dzisiaj dobrze gral mam nadzieje ze udzwignie presje tej pozycji dopoki Parker i Sadro nie dojda do siebie
3 stycznia 2012, 22:58 [cytuj]
ale z was marudy :] dobrze jest 3 punkty zostają u nas a Arsenal dostał w dupę.Szkoda kontuzji ale zobaczymy jak to będzie teraz czas na Everton
ale z was marudy :] dobrze jest 3 punkty zostają u nas a Arsenal dostał w dupę.Szkoda kontuzji ale zobaczymy jak to będzie teraz czas na Everton
3 stycznia 2012, 22:59 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
Oglądając ten mecz czułem jakby była jakaś żałoba narodowa. Na stadionie ciszaaaaa. W takich meczach to trybuny powinny nieść dopingiem piłkarzy jak im samym nie idzie. No ale to niestety liga piknikowa angielska.A co do meczu, eh ważne 3 punkty, tylko to się liczy, bo o stylu za rok nikt nie będzie pamiętać. No i po raz kolejny ponarzekam na rzuty rożne i wolne. Czy nie da się przez cały mecz w ten sposób zbytnio zagrozić bramce rywala ? czy jak dojdzie do meczu z city to po naszych rożnych będą nas kontrować ? Harry ćwicz to na treningach !! Dobrze że będzie trochę przerwy bo widać że niktórym sił brakuje


kuuurwa....thfc+cwks=warszawa.....pierdoleeee co to za ewenement?
kuuurwa....thfc+cwks=warszawa.....pierdoleeee co to za ewenement?
3 stycznia 2012, 23:08 [cytuj]
Parker chyba nie miał tak poważnej kontuzji i na Everton się pozbiera
Parker chyba nie miał tak poważnej kontuzji i na Everton się pozbiera
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
|<  <<  <  3  4  5  6  7    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 30 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się