Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  3  4  5  6  7  
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham vs. WBA
3 stycznia 2012, 23:47 [cytuj]
A tak na marginesie - dlaczego B.Assou-Ekotto miał 2 różne buty ? xd . Jeśli było pytanie to przepraszam .
A tak na marginesie - dlaczego B.Assou-Ekotto miał 2 różne buty ? xd . Jeśli było pytanie to przepraszam
4 stycznia 2012, 00:07 [cytuj]
Wymeczone,ale nie ma sie co dziwic, ostatnio maraton :)
Wymeczone,ale nie ma sie co dziwic, ostatnio maraton :)
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
4 stycznia 2012, 00:41 [cytuj]
A co przeszkadza Ci to Konradzie?? Jesli tak, to Twoj prywatny problem. Kibicuje z calego serca dwom klubom, i mam gdzies czy to sie komus podoba czy nie
A co przeszkadza Ci to Konradzie?? Jesli tak, to Twoj prywatny problem. Kibicuje z calego serca dwom klubom, i mam gdzies czy to sie komus podoba czy nie
4 stycznia 2012, 08:26 [cytuj]
Gan, nie to,ze mam cos przeciw, krajowe sympatie mam gdzies, ale czy na forum Legii wystepujesz z podobnym opisem?
Gan, nie to,ze mam cos przeciw, krajowe sympatie mam gdzies, ale czy na forum Legii wystepujesz z podobnym opisem?
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
4 stycznia 2012, 10:08 [cytuj]
Wszyscy moi kumple z Legii wiedzą że jestem zagorzałym fanem Kogutów, i że jestem z tego dumny. Każdy ma jakieś swoje upodobania, a ja się swoich nie wstydzę. Niektórym to zapewne przeszkadza, ale ponoć miłości się nie wybiera :)
Wszyscy moi kumple z Legii wiedzą że jestem zagorzałym fanem Kogutów, i że jestem z tego dumny. Każdy ma jakieś swoje upodobania, a ja się swoich nie wstydzę. Niektórym to zapewne przeszkadza, ale ponoć miłości się nie wybiera :)
4 stycznia 2012, 10:29 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
Wszyscy moi kumple z Legii wiedzą że jestem zagorzałym fanem Kogutów, i że jestem z tego dumny. Każdy ma jakieś swoje upodobania, a ja się swoich nie wstydzę. Niektórym to zapewne przeszkadza, ale ponoć miłości się nie wybiera :)


Ja nie twierdzę, że nie jesteś zagorzałym kibicem. Tylko się zastanawiam co to ma znaczyć THFC+CWKS=Warszawa? Czy to jest taki nowy wzór jakiś matematyczny? No bo przecież zrozumiałe i logiczne jest CFC+LFC+WKS+PSG/OFC-GKS*BKS=Wilkowyje

Zastanów się chłopczyno co wypisujesz bo na zagorzałego fana to Ty mi wyglądasz, ale Dominiki Wodzianki od Wojewódzkiego. Trzymaj się czekam na jakieś nowe "kibicowskie wzory".
Ja nie twierdzę, że nie jesteś zagorzałym kibicem. Tylko się zastanawiam co to ma znaczyć THFC+CWKS=Warszawa? Czy to jest taki nowy wzór jakiś matematyczny? No bo przecież zrozumiałe i logiczne jest CFC+LFC+WKS+PSG/OFC-GKS*BKS=Wilkowyje Zastanów się chłopczyno co wypisujesz bo na zagorzałego fana to Ty mi wyglądasz, ale Dominiki Wodzianki od Wojewódzkiego. Trzymaj się czekam na jakieś nowe "kibicowskie wzory"
4 stycznia 2012, 12:20 [cytuj]
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

http://fbhl.pl/tottenham-hotspur-10-west-bromwich-albion-03-01-2012/
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu: http://fbhl.pl/tottenham-hotspur-10-west-bromwich-albion-03-01-2012/
Codzienna dawka najlepszych skrótów tylko na naszym fanpage'u! http://www.facebook.com/footballhl
4 stycznia 2012, 13:44 [cytuj]
konradthfc powiedział/a:
Ja nie twierdzę, że nie jesteś zagorzałym kibicem. Tylko się zastanawiam co to ma znaczyć THFC+CWKS=Warszawa? Czy to jest taki nowy wzór jakiś matematyczny? No bo przecież zrozumiałe i logiczne jest CFC+LFC+WKS+PSG/OFC-GKS*BKS=Wilkowyje

Zastanów się chłopczyno co wypisujesz bo na zagorzałego fana to Ty mi wyglądasz, ale Dominiki Wodzianki od Wojewódzkiego. Trzymaj się czekam na jakieś nowe "kibicowskie wzory"


Przeczysz sam sobie w pierwszym i ostatnim zdaniu, więc Twój komentarz jest dla mnie nic nie warty. Jak się nie podoba to nie musisz czytać ani mojego podpisu ani tego co piszę w postach. Jak już wcześniej nadmieniłem to Twój prywatny problem co tam Twoja głowa wymyśliła na mój temat. Kończę tę dyskusję bo do niczego ona nie prowadzi, a ten wątek jest o meczu a nie o tym czy coś Ci się podoba czy nie...chłopaczyno...
Przeczysz sam sobie w pierwszym i ostatnim zdaniu, więc Twój komentarz jest dla mnie nic nie warty. Jak się nie podoba to nie musisz czytać ani mojego podpisu ani tego co piszę w postach. Jak już wcześniej nadmieniłem to Twój prywatny problem co tam Twoja głowa wymyśliła na mój temat. Kończę tę dyskusję bo do niczego ona nie prowadzi, a ten wątek jest o meczu a nie o tym czy coś Ci się podoba czy nie...chłopaczyno
|<  <<  <  3  4  5  6  7  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 98 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się