Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Słaba forma Arsenalu!
4 stycznia 2012, 23:50 [cytuj]
Wszystko wyjaśnia ten tajemniczy gif!

http://kwejk.pl/obrazek/797140/wenger.html
Wszystko wyjaśnia ten tajemniczy gif! http://kwejk.pl/obrazek/797140/wenger.html
5 stycznia 2012, 10:03 [cytuj]
Z cyklu kolejny temat z d...py.
Z cyklu kolejny temat z d...py
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
5 stycznia 2012, 10:10 [cytuj]
Buli ;) ktos juz Cie uprzedzil i wczesniej dal ten gif czyli tak jak aapa mowi kolejny temat z tylka xD
Buli ;) ktos juz Cie uprzedzil i wczesniej dal ten gif czyli tak jak aapa mowi kolejny temat z tylka xD
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
5 stycznia 2012, 11:18 [cytuj]
Lepiej by było umieścić to w temacie spamersim
Lepiej by było umieścić to w temacie spamersim
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
5 stycznia 2012, 22:34 [cytuj]
aapa powiedział/a:
Z cyklu kolejny temat z d...py


Mówił Ci ktoś że się bardzo zgryźliwy zrobiłeś :P ?

Mam sesje i szukam jakiegoś interesującego zajęcia :cwaniak:
Mówił Ci ktoś że się bardzo zgryźliwy zrobiłeś :P ? Mam sesje i szukam jakiegoś interesującego zajęcia :cwaniak:
5 stycznia 2012, 22:52 [cytuj]
zacznij się do niej uczyć :)
zacznij się do niej uczyć :)
6 stycznia 2012, 12:00 [cytuj]
Buli, oczywiscie ginola wspomnial o mojej zgryzliwosci. Kryzys wieku sredniego itd.
Buli, oczywiscie ginola wspomnial o mojej zgryzliwosci. Kryzys wieku sredniego itd
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
6 stycznia 2012, 12:59 [cytuj]
miło popatrzeć na te wypociny trenera Anali -- :brawo::brawo:
miło popatrzeć na te wypociny trenera Anali -- :brawo::brawo:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
6 stycznia 2012, 18:59 [cytuj]
aapa powiedział/a:
Buli, oczywiscie ginola wspomnial o mojej zgryzliwosci. Kryzys wieku sredniego itd

Ale aapa, śmiej się jak chcesz, ale nie zaobserowoałem tego na przestrzeni ostatniego tygodnia czy dwóch, tylko raczej kilkunastu-kilkudziesięciu miesięcy. Trochę zrobiłeś się taki zrzędliwy, rozumiem nawet większość rzeczy, o które się pienisz, ale tak to już jest gdy klub staje się popularny. Albo to zaakceptujesz, albo kopia w rękę i szarża na wiatraki;)
Ale aapa, śmiej się jak chcesz, ale nie zaobserowoałem tego na przestrzeni ostatniego tygodnia czy dwóch, tylko raczej kilkunastu-kilkudziesięciu miesięcy. Trochę zrobiłeś się taki zrzędliwy, rozumiem nawet większość rzeczy, o które się pienisz, ale tak to już jest gdy klub staje się popularny. Albo to zaakceptujesz, albo kopia w rękę i szarża na wiatraki;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
6 stycznia 2012, 20:10 [cytuj]
ginola powiedział/a:
Ale aapa, śmiej się jak chcesz, ale nie zaobserowoałem tego na przestrzeni ostatniego tygodnia czy dwóch, tylko raczej kilkunastu-kilkudziesięciu miesięcy. Trochę zrobiłeś się taki zrzędliwy, rozumiem nawet większość rzeczy, o które się pienisz, ale tak to już jest gdy klub staje się popularny. Albo to zaakceptujesz, albo kopia w rękę i szarża na wiatraki;)

Przyjmij, że to ostatnie podrygi, wiatraki są zbyt silne i zbyt ich dużo.
Przyjmij, że to ostatnie podrygi, wiatraki są zbyt silne i zbyt ich dużo
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
10 stycznia 2012, 21:30 [cytuj]
ginola powiedział/a:
Ale aapa, śmiej się jak chcesz, ale nie zaobserowoałem tego na przestrzeni ostatniego tygodnia czy dwóch, tylko raczej kilkunastu-kilkudziesięciu miesięcy. Trochę zrobiłeś się taki zrzędliwy, rozumiem nawet większość rzeczy, o które się pienisz, ale tak to już jest gdy klub staje się popularny. Albo to zaakceptujesz, albo kopia w rękę i szarża na wiatraki;)


Nie podpuszczaj. Czasami sam mam ochotę zrobić plebisty na Sancho Panse :P Idąc logicznym torem to jak Ginola ma rację, to ja cie o tyle Aapa rozgrzeszam, że to może być pewne złudzenie. Taki efekt odganiania much. Rozpisałbym ten przypadek na części pierwsze, ale boję się , że niektórzy potraktujĄ to dosłownie, więc uprzedzam to żart kompletnie bez podtekstów :P:P
Nie podpuszczaj. Czasami sam mam ochotę zrobić plebisty na Sancho Panse :P Idąc logicznym torem to jak Ginola ma rację, to ja cie o tyle Aapa rozgrzeszam, że to może być pewne złudzenie. Taki efekt odganiania much. Rozpisałbym ten przypadek na części pierwsze, ale boję się , że niektórzy potraktujĄ to dosłownie, więc uprzedzam to żart kompletnie bez podtekstów :P:P
Kogucie życie!

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 141 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się