Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham vs. Everton
11 stycznia 2012, 22:07 [cytuj]
Coś pięknego...: O !
Coś pięknego...: O !
To dare is to do.
11 stycznia 2012, 22:07 [cytuj]
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL KURWA
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL KURWA
11 stycznia 2012, 22:08 [cytuj]
Benoît Assou-Ekotto-Man of the match moim zdaniem! Nie ma co "leżą" mu te kluby z Liverpoolu! :D
Benoît Assou-Ekotto-Man of the match moim zdaniem! Nie ma co "leżą" mu te kluby z Liverpoolu! :D
The game is about glory. It's about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom
11 stycznia 2012, 22:08 [cytuj]
BAE kapitalna forma ! 2-0 to już pewniejszy wynik i na pewno Eve też straci wiarę w jakieś punkty !
BAE kapitalna forma ! 2-0 to już pewniejszy wynik i na pewno Eve też straci wiarę w jakieś punkty !
11 stycznia 2012, 22:08 [cytuj]
Akurat musiałem wyjść na 40 sekund z pokoju...
Akurat musiałem wyjść na 40 sekund z pokoju
11 stycznia 2012, 22:09 [cytuj]
Mój avatar Piękna bramka <3
Mój avatar Piękna bramka <3
11 stycznia 2012, 22:15 [cytuj]
Jak ogólnie grają koguty bo dopiero wróciłem do domu?
Jak ogólnie grają koguty bo dopiero wróciłem do domu?
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
11 stycznia 2012, 22:30 [cytuj]
Pav ! :D
Pav ! :D
11 stycznia 2012, 22:31 [cytuj]
jest i Romuś hehe
jest i Romuś hehe
11 stycznia 2012, 22:34 [cytuj]
3 punkty zostają w domu !! :D
3 punkty zostają w domu !! :D
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
11 stycznia 2012, 22:38 [cytuj]
wspaniała sprawa
wspaniała sprawa
11 stycznia 2012, 22:40 [cytuj]
co za gol <3
co za gol <3
11 stycznia 2012, 22:40 [cytuj]
Solidna wygrana, 2-0 z takim zespołem jak Everton to przyzwoity wynik. Genialna bramka BAE. 3 punkty do lidera, który ostatnio stracił pęd i dzisiaj wtapiają u siebie z Liverpoolem w pucharze :)
Solidna wygrana, 2-0 z takim zespołem jak Everton to przyzwoity wynik. Genialna bramka BAE. 3 punkty do lidera, który ostatnio stracił pęd i dzisiaj wtapiają u siebie z Liverpoolem w pucharze :)
11 stycznia 2012, 22:41 [cytuj]
szkoda mi tego Defo.
szkoda mi tego Defo
COYS
11 stycznia 2012, 22:44 [cytuj]
Czemu wszedł Pav a nie Defoe, niezrozumiała decyzja.
Czemu wszedł Pav a nie Defoe, niezrozumiała decyzja
11 stycznia 2012, 22:57 [cytuj]
Ogólnie zagraliśmy mecz na dobrym poziomie poniżej którego nie schodzimy w tym sezonie i na Everton to spokojnie wystarczyło więc nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem zbudowany postawą wracających do składu/ dostających szansę gry piłkarzy. Lennon, Dawson, Pienaar i (cichy bohater) Livermore zgrali na naprawdę dobrym poziomie. Pienaar jeszcze się nam przyda. Dzisiaj zagrał naprawdę fajnie i może wcale nie potrzebujemy tego Hoiletta mając jeszcze Niko?
Ogólnie zagraliśmy mecz na dobrym poziomie poniżej którego nie schodzimy w tym sezonie i na Everton to spokojnie wystarczyło więc nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem zbudowany postawą wracających do składu/ dostających szansę gry piłkarzy. Lennon, Dawson, Pienaar i (cichy bohater) Livermore zgrali na naprawdę dobrym poziomie. Pienaar jeszcze się nam przyda. Dzisiaj zagrał naprawdę fajnie i może wcale nie potrzebujemy tego Hoiletta mając jeszcze Niko?
11 stycznia 2012, 23:17 [cytuj]
Pochwały dla całej drużyny się nalezą. Lennon trochę mało widoczny ale za to piękna bramka,o bramce BAE juz nie wspominając, ręce same się składały do oklasków. Oczywiście trzeba wyróżnić obronę za czyste konto i dobre ponowne wprowadzenie Dawsona do składu meczowego. Chciałbym wyróżnić Jake'a oczywiście , specjalnie zwracałem na niego większa uwagę i uważam ze chłopak bardzo dobrze się spisał, walczył , odbierał skutecznie piłkę, w niektórych momentach imponował spokojem i potrafił zagrać kilka dobrych piłek. Do tego wszystkiego można dodać to za facet non stop biegał , podanie i już leci na pozycje do przodu , tracimy piłkę i już goni załatać lukę w naszej obronie. Naprawdę dobry mecz w jego wykonaniu uważam.

Umocniliśmy się na 3 pozycji i to najważniejsze. COYS!
Pochwały dla całej drużyny się nalezą. Lennon trochę mało widoczny ale za to piękna bramka,o bramce BAE juz nie wspominając, ręce same się składały do oklasków. Oczywiście trzeba wyróżnić obronę za czyste konto i dobre ponowne wprowadzenie Dawsona do składu meczowego. Chciałbym wyróżnić Jake'a oczywiście , specjalnie zwracałem na niego większa uwagę i uważam ze chłopak bardzo dobrze się spisał, walczył , odbierał skutecznie piłkę, w niektórych momentach imponował spokojem i potrafił zagrać kilka dobrych piłek. Do tego wszystkiego można dodać to za facet non stop biegał , podanie i już leci na pozycje do przodu , tracimy piłkę i już goni załatać lukę w naszej obronie. Naprawdę dobry mecz w jego wykonaniu uważam. Umocniliśmy się na 3 pozycji i to najważniejsze. COYS!
14 stycznia 2012, 12:56 [cytuj]
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

http://fbhl.pl/tottenham-hotspur-20-everton-11-01-2012/
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu: http://fbhl.pl/tottenham-hotspur-20-everton-11-01-2012/
Codzienna dawka najlepszych skrótów tylko na naszym fanpage'u! http://www.facebook.com/footballhl
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się