Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9  
Forum dyskusyjne » Premier League » City vs. Spurs
22 stycznia 2012, 16:50 [cytuj]
Mało tego a sytuacja z kilku minut wcześniej kiedy mu piłka odskoczyła niczym Romkowi. Wystarczyło tylko pyknąć w stronę Garetha..
Mało tego a sytuacja z kilku minut wcześniej kiedy mu piłka odskoczyła niczym Romkowi. Wystarczyło tylko pyknąć w stronę Garetha
22 stycznia 2012, 16:52 [cytuj]
kurwa, tylko przyjezdzam i odrazu w dupe ? jak ten karny wpadl, moze ktos napisac, kto przewzal ? cala niedziele mi spierdola..
kurwa, tylko przyjezdzam i odrazu w dupe ? jak ten karny wpadl, moze ktos napisac, kto przewzal ? cala niedziele mi spierdola
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
22 stycznia 2012, 16:53 [cytuj]
Spoko panowie, remis na Emirates i humor trochę się polepszy. Nie ma co rozpaczać, szanse na mistrzostwo pogrzebaliśmy tydzień temu, nie dzisiaj :)
Spoko panowie, remis na Emirates i humor trochę się polepszy. Nie ma co rozpaczać, szanse na mistrzostwo pogrzebaliśmy tydzień temu, nie dzisiaj :)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
22 stycznia 2012, 16:55 [cytuj]
varba powiedział/a:
Oczywiście że winimy Defoe, bo to jego wina! Jak napastnik nie potrafi strzelić takiej bramki to za co bierze pieniądze! Ade nie było na boisko, więc gdybać to można o każdym. Defoe jest mały i szybki to jego atuty kto jak kto ale on powinien to strzelić po to był na boisku!


Nie wiedział jak wejść w tę piłę i się spóźnił. Bywa. Defoe znany jest z tego, że marnuje sytuacje, ale też strzela gole z dupy, co pokazał w tym meczu. Wszyscy winicie Jermaine'a, a zapomnieliście o błędzie w ustawieniu (głównie Kaboula, który poza błędem rozegrał świetny mecz) przy pierwszej bramce, rzut rożny, w którym najpierw nikt nie pokrył dobrze Dzeko, a potem Parker odrobinę się spóźnił/zbrakło zdecydowania, a także minimalne spóźnienie Kinga (bo brakło naprawdę niewiele żeby sięgnął tę piłkę).

Co do BAE, który "niepotrzebnie wybijał". Chciał po prostu rozpocząć ostatni atak, nie można go za to winić.


Edit. Chodzi mi o to, żebyście nie robili z Defoe kozła ofiarnego, albo kogoś podobnego do Pav'a, bo jak każdy piłkarz Jermaine ma wady i zalety, które pokazał w tym meczu.
Nie wiedział jak wejść w tę piłę i się spóźnił. Bywa. Defoe znany jest z tego, że marnuje sytuacje, ale też strzela gole z dupy, co pokazał w tym meczu. Wszyscy winicie Jermaine'a, a zapomnieliście o błędzie w ustawieniu (głównie Kaboula, który poza błędem rozegrał świetny mecz) przy pierwszej bramce, rzut rożny, w którym najpierw nikt nie pokrył dobrze Dzeko, a potem Parker odrobinę się spóźnił/zbrakło zdecydowania, a także minimalne spóźnienie Kinga (bo brakło naprawdę niewiele żeby sięgnął tę piłkę). Co do BAE, który "niepotrzebnie wybijał". Chciał po prostu rozpocząć ostatni atak, nie można go za to winić. Edit. Chodzi mi o to, żebyście nie robili z Defoe kozła ofiarnego, albo kogoś podobnego do Pav'a, bo jak każdy piłkarz Jermaine ma wady i zalety, które pokazał w tym meczu
22 stycznia 2012, 16:57 [cytuj]
pierwsza rzecz powinien dostac wczesniej podanie jeszcze pomiedzy obroncami city

druga rzecz to fakt, ze powinien szybciej do pilki wystartowac.

Lewandowski strzela w Dortmundzie zajebista bramke. Tak czysto poważnie(pytanie do was) chcemy go na WHL?
pierwsza rzecz powinien dostac wczesniej podanie jeszcze pomiedzy obroncami city druga rzecz to fakt, ze powinien szybciej do pilki wystartowac. Lewandowski strzela w Dortmundzie zajebista bramke. Tak czysto poważnie(pytanie do was) chcemy go na WHL?
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
22 stycznia 2012, 16:57 [cytuj]
A mnie tam zastanawia fakt dlaczego nikt nie najeżdża na Kinga to on skosił Balotelliego zamiast starać się go po prostu wypychać i liczyć że skiksuje albo nawet Brad obroni... A co do Defoe to owszem jest szybki i zwinny ale był też pewnie piekielnie zmęczony. Cały mecz biegał jako wysunięty napastnik, i coś tam się starał zrobić. Co prawda szczęśliwy za bardzo nie będę ale panowie graliśmy jak równy z równym. Mogliśmy wygrać, zremisować a niestety ostatecznie przegraliśmy. Ale moim zdaniem w dobrym stylu, no i nie ma się co zamartwiać szejki będą mistrzami, a przegrać w takim stylu z mistrzem świadczy tylko lepiej o nas niż o nich. Mecz może ułożyłby się inaczej gdybyśmy przyjechali do Manchesteru po 3 punkty a nie po remis. Mleko się rozlało głowa do góry. COYS
A mnie tam zastanawia fakt dlaczego nikt nie najeżdża na Kinga to on skosił Balotelliego zamiast starać się go po prostu wypychać i liczyć że skiksuje albo nawet Brad obroni... A co do Defoe to owszem jest szybki i zwinny ale był też pewnie piekielnie zmęczony. Cały mecz biegał jako wysunięty napastnik, i coś tam się starał zrobić. Co prawda szczęśliwy za bardzo nie będę ale panowie graliśmy jak równy z równym. Mogliśmy wygrać, zremisować a niestety ostatecznie przegraliśmy. Ale moim zdaniem w dobrym stylu, no i nie ma się co zamartwiać szejki będą mistrzami, a przegrać w takim stylu z mistrzem świadczy tylko lepiej o nas niż o nich. Mecz może ułożyłby się inaczej gdybyśmy przyjechali do Manchesteru po 3 punkty a nie po remis. Mleko się rozlało głowa do góry. COYS
The game is about glory. It's about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom
22 stycznia 2012, 16:58 [cytuj]
No właśnie nie takie spoko, porażkę nawet 3 w dupsko przyjął bym godnie, ale nie tak frajersko. Mieliśmy swoje szanse żeby ten meczy wygrać, a skończyło się tak, że skurwiel pokroju Pepe strzela nam bramkę w ostatnich sekundach meczu...
No właśnie nie takie spoko, porażkę nawet 3 w dupsko przyjął bym godnie, ale nie tak frajersko. Mieliśmy swoje szanse żeby ten meczy wygrać, a skończyło się tak, że skurwiel pokroju Pepe strzela nam bramkę w ostatnich sekundach meczu
22 stycznia 2012, 17:04 [cytuj]
http://i41.tinypic.com/1417a86.jpg <---- czerwona.

Lewandowski jak najbardziej, ale nie jako pierwszy napastnik. Prędzej w miejsce Defoe, jeżeli ten chciałby odejść.
http://i41.tinypic.com/1417a86.jpg <---- czerwona. Lewandowski jak najbardziej, ale nie jako pierwszy napastnik. Prędzej w miejsce Defoe, jeżeli ten chciałby odejść
22 stycznia 2012, 17:11 [cytuj]
Zaop powiedział/a:
Nie wiedział jak wejść w tę piłę i się spóźnił. Bywa. Defoe znany jest z tego, że marnuje sytuacje, ale też strzela gole z dupy, co pokazał w tym meczu. Wszyscy winicie Jermaine'a, a zapomnieliście o błędzie w ustawieniu (głównie Kaboula, który poza błędem rozegrał świetny mecz) przy pierwszej bramce, rzut rożny, w którym najpierw nikt nie pokrył dobrze Dzeko, a potem Parker odrobinę się spóźnił/zbrakło zdecydowania, a także minimalne spóźnienie Kinga (bo brakło naprawdę niewiele żeby sięgnął tę piłkę).

Co do BAE, który "niepotrzebnie wybijał". Chciał po prostu rozpocząć ostatni atak, nie można go za to winić



Wszystko prawda tylko czasami trzeba zagrać dla drużyny i wziąć odpowiedzialność kiedy wymaga tego sytuacja, zwłaszcza jak ma się aspiracje do gry w pierwszej jedenastce. Bale wykonał całą brudną robotę, wystarczyło trzymać linie piłki wtedy by zdążył wpakować ją do siatki. Crouch słabszy napastnik od Defoe strzelał takie gole w decydujących momentach, gol z Milanem jakoś nadążył za Lennonem! Defoe brakuje charakteru i tyle!
Wszystko prawda tylko czasami trzeba zagrać dla drużyny i wziąć odpowiedzialność kiedy wymaga tego sytuacja, zwłaszcza jak ma się aspiracje do gry w pierwszej jedenastce. Bale wykonał całą brudną robotę, wystarczyło trzymać linie piłki wtedy by zdążył wpakować ją do siatki. Crouch słabszy napastnik od Defoe strzelał takie gole w decydujących momentach, gol z Milanem jakoś nadążył za Lennonem! Defoe brakuje charakteru i tyle!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 stycznia 2012, 17:14 [cytuj]
varba powiedział/a:
Wszystko prawda tylko czasami trzeba zagrać dla drużyny i wziąć odpowiedzialność kiedy wymaga tego sytuacja, zwłaszcza jak ma się aspiracje do gry w pierwszej jedenastce. Bale wykonał całą brudną robotę, wystarczyło trzymać linie piłki wtedy by zdążył wpakować ją do siatki. Crouch słabszy napastnik od Defoe strzelał takie gole w decydujących momentach, gol z Milanem jakoś nadążył za Lennonem! Defoe brakuje charakteru i tyle!


Pamiętaj że:

1. To był doliczony czas gry (Defoe był już bardzo zmęczony, a i tak nie wiedział gdzie Bale pośle piłkę. Co jak co, ale o trzeźwe myślenie na boisku Jermaine'a byśmy chyba nie posądzali, co?)
2. Defoe ma 30-40 cm mniej od Croucha
3. Bramka z Milanem była całkiem inna, Crouch faktycznie ładnie strzelił, ale sytuacje bardzo się różniły.
Pamiętaj że: 1. To był doliczony czas gry (Defoe był już bardzo zmęczony, a i tak nie wiedział gdzie Bale pośle piłkę. Co jak co, ale o trzeźwe myślenie na boisku Jermaine'a byśmy chyba nie posądzali, co?) 2. Defoe ma 30-40 cm mniej od Croucha 3. Bramka z Milanem była całkiem inna, Crouch faktycznie ładnie strzelił, ale sytuacje bardzo się różniły
22 stycznia 2012, 17:16 [cytuj]
Lewandowski? To dobry grajek, jego umiejętności ostatecznie zostałyby przetestowane właśnie na wyspach. Jedyne co mnie niepokoi, to automatyczny przypływ fanów Lewandowskiego...
Lewandowski? To dobry grajek, jego umiejętności ostatecznie zostałyby przetestowane właśnie na wyspach. Jedyne co mnie niepokoi, to automatyczny przypływ fanów Lewandowskiego
22 stycznia 2012, 17:35 [cytuj]
Zao powiedział/a:


Po obejrzeniu tego filmiku widać że czerwień ewidentna, on się tylko przewrócił żeby zamaskować to że zrobił to celowo. Ku..wa ile jeszcze błędów na naszą niekorzyść, jakoś z karnym się nie mógł pomylić, to widział dobrze. Jak dla mnie to F.A powinna zająć się tą sytuacją, to mogło skończyć się tragicznie
Po obejrzeniu tego filmiku widać że czerwień ewidentna, on się tylko przewrócił żeby zamaskować to że zrobił to celowo. Ku..wa ile jeszcze błędów na naszą niekorzyść, jakoś z karnym się nie mógł pomylić, to widział dobrze. Jak dla mnie to F.A powinna zająć się tą sytuacją, to mogło skończyć się tragicznie
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 stycznia 2012, 20:56 [cytuj]
Bez kitu, Lewy jest spokojnie do wziecia tylko trzeba chciec, a zapewne jak gowno jest z transferami tak i zostanie. Gdyby nie sedziowie mielibysmy lidera !
Bez kitu, Lewy jest spokojnie do wziecia tylko trzeba chciec, a zapewne jak gowno jest z transferami tak i zostanie. Gdyby nie sedziowie mielibysmy lidera !
22 stycznia 2012, 21:23 [cytuj]
Jestem optymistą i myśle że szanse na mistrza są , ale trzeba spiąć dupska i nie pozwolić na takie frajerskie sytuacje jak dzisiaj . No i oczywiście trzeba liczyć na potknięcia Manchesterów . Jeszcze 16 kolejek do końca więc 48 pkt do zdobycia . W sytuacji gdzie czekają nas wyjazdy na Emirates , SB , Liverpoolu to możemy sobie pozwolić na nie więcej niż 5 pkt straty . Z TOP 6 trzeba wygrać conajmniej 3-4 mecze , dodajmy do tego jakieś 5 pkt stracone z resztą stawki bo nie sądze żebyśmy każdy mecz wygrali . Daje nam to deficyt 10-12 pkt do zgubienia . W takim scenariuszu na koniec sezonu mamy 82 pkt. W ubiegłym roku United miał mistrza z 80pkt . Chyba za bardzo realistycznie , ale trzeba wierzyć do ostatniej kolejki !
Jestem optymistą i myśle że szanse na mistrza są , ale trzeba spiąć dupska i nie pozwolić na takie frajerskie sytuacje jak dzisiaj . No i oczywiście trzeba liczyć na potknięcia Manchesterów . Jeszcze 16 kolejek do końca więc 48 pkt do zdobycia . W sytuacji gdzie czekają nas wyjazdy na Emirates , SB , Liverpoolu to możemy sobie pozwolić na nie więcej niż 5 pkt straty . Z TOP 6 trzeba wygrać conajmniej 3-4 mecze , dodajmy do tego jakieś 5 pkt stracone z resztą stawki bo nie sądze żebyśmy każdy mecz wygrali . Daje nam to deficyt 10-12 pkt do zgubienia . W takim scenariuszu na koniec sezonu mamy 82 pkt. W ubiegłym roku United miał mistrza z 80pkt . Chyba za bardzo realistycznie , ale trzeba wierzyć do ostatniej kolejki !
22 stycznia 2012, 23:28 [cytuj]
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

http://fbhl.pl/manchester-city-32-tottenham-hotspur-22-01-2012/
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu: http://fbhl.pl/manchester-city-32-tottenham-hotspur-22-01-2012/
Codzienna dawka najlepszych skrótów tylko na naszym fanpage'u! http://www.facebook.com/footballhl
22 stycznia 2012, 23:35 [cytuj]
W tamtym roku mistrz był wyjątkowo słaby. W tym roku myślę że oba manchestery będą miały po 90~ punktów, chociaż bardzo chciałby się mylić.
W tamtym roku mistrz był wyjątkowo słaby. W tym roku myślę że oba manchestery będą miały po 90~ punktów, chociaż bardzo chciałby się mylić
22 stycznia 2012, 23:46 [cytuj]
myślicie ,że zawieszą Balotellego?
myślicie ,że zawieszą Balotellego?
23 stycznia 2012, 10:08 [cytuj]
Mazur01 powiedział/a:
myślicie ,że zawieszą Balotellego?

ja myślę, że nie. Będę bardzo mile zdziwiony jeśli to zrobią. W każdym razie zachęcam do pisania żalów do FA.Im więcej osób wypowie się na temat bandytyzmu na boisku tym lepiej.
ja myślę, że nie. Będę bardzo mile zdziwiony jeśli to zrobią. W każdym razie zachęcam do pisania żalów do FA.Im więcej osób wypowie się na temat bandytyzmu na boisku tym lepiej
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
23 stycznia 2012, 10:12 [cytuj]
Najważniejsze że Harry złożył protest więc teraz sprawa musi zostać zauważona, bo jakby się nie odezwał to pewnie nawet nie rozpatrzyliby tego przypadku. Przy okazji powinni zająć się Lescottem!
Najważniejsze że Harry złożył protest więc teraz sprawa musi zostać zauważona, bo jakby się nie odezwał to pewnie nawet nie rozpatrzyliby tego przypadku. Przy okazji powinni zająć się Lescottem!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
|<  <<  <  5  6  7  8  9  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 163 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się