Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs vs Leicester City
13 stycznia 2016, 22:52 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Allen wyrównuje, hahaha :|


bardzo dobrze :)
bardzo dobrze :)
13 stycznia 2016, 22:52 [cytuj]
jak mogliśmy to przegrać.. cały Tottenham..
jak mogliśmy to przegrać.. cały Tottenham
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
13 stycznia 2016, 22:53 [cytuj]
Szkoda tych punktów, bo można było mieć 3 miejsce, ale trudno. Mecz z wiceliderem nigdy nie jest łatwy. Akcje były, mecz niezły, zabrakło tylko skuteczności i szczęścia.
Trudno, nic się nie stało, będą ważniejsze mecze.

Tej bramki bardzo szkoda, bo zostawić tak najwyższego w drużynie niezbyt wysokich zawodników to aż się nóż w kieszeni otwiera. Jak widziałem minę Pocha, to chyba Lamela dostanie opiernicz w szatni, choć nie wiem, czy zasłużony :D


Trochę ratuje nas fakt, że Lpool i United też zgubili punkty. Lpool jednak grał z liderem, więc ten punkt może być na koniec ważny.
Szkoda tych punktów, bo można było mieć 3 miejsce, ale trudno. Mecz z wiceliderem nigdy nie jest łatwy. Akcje były, mecz niezły, zabrakło tylko skuteczności i szczęścia. Trudno, nic się nie stało, będą ważniejsze mecze. Tej bramki bardzo szkoda, bo zostawić tak najwyższego w drużynie niezbyt wysokich zawodników to aż się nóż w kieszeni otwiera. Jak widziałem minę Pocha, to chyba Lamela dostanie opiernicz w szatni, choć nie wiem, czy zasłużony :D Trochę ratuje nas fakt, że Lpool i United też zgubili punkty. Lpool jednak grał z liderem, więc ten punkt może być na koniec ważny
13 stycznia 2016, 22:54 [cytuj]
Lamela i Davies dzisiaj świetny mecz, Hugo zrobił wszystko co w jego mocy, zabrakło koncentracji. Tego punktu z dzisiaj i Newcastle zabraknie na koniec roku, jak zawsze :brawo:
Lamela i Davies dzisiaj świetny mecz, Hugo zrobił wszystko co w jego mocy, zabrakło koncentracji. Tego punktu z dzisiaj i Newcastle zabraknie na koniec roku, jak zawsze :brawo:
13 stycznia 2016, 22:55 [cytuj]
Ta drużyna ma frajerstwo wpisane w DNA. Była możliwość doskoczyć do 1 miejsca, a my oczywiście zaraz wypadniemy z TOP4, bo United traci 2 pkt, a WHU 1.

Ten mecz tylko pokazał, że jak nie idzie, to my nie mamy ŻADNEGO pomysłu na grę. Leicester nie zmieniło nic od ostatniego meczu, my tak samo. Wystarczyło, aby z nami wygrali.
Ta drużyna ma frajerstwo wpisane w DNA. Była możliwość doskoczyć do 1 miejsca, a my oczywiście zaraz wypadniemy z TOP4, bo United traci 2 pkt, a WHU 1. Ten mecz tylko pokazał, że jak nie idzie, to my nie mamy ŻADNEGO pomysłu na grę. Leicester nie zmieniło nic od ostatniego meczu, my tak samo. Wystarczyło, aby z nami wygrali
13 stycznia 2016, 22:55 [cytuj]
Arsenal traci punkty, City traci punkty, United traci punkty ... wystarczyło wygrać z Leicester i byśmy mieli sytuację idealną, ale cóż, Tottenham to Tottenham.

Większość obwini Carrolla, ale to nie jego wina, że Pochettino na niego stawia. W sumie kto miał grać? Dembele świeżo po kontuzji, Mason leczy uraz, a Bentaleb w tym sezonie nie pokazał dosłownie nic.

Nic nie pokazuje też Eriksen. Od pewnego czasu jego gra woła o pomstę do nieba, dziś jego bezradność aż waliła po oczach, zero kreatywności, pomysłu, tylko rozłożone ręce.

Drugi napastnik potrzebny natychmiast, bo sam Kane nie zdoła ugrać całego sezonu. Już wygląda na zmęczonego ...
Arsenal traci punkty, City traci punkty, United traci punkty ... wystarczyło wygrać z Leicester i byśmy mieli sytuację idealną, ale cóż, Tottenham to Tottenham. Większość obwini Carrolla, ale to nie jego wina, że Pochettino na niego stawia. W sumie kto miał grać? Dembele świeżo po kontuzji, Mason leczy uraz, a Bentaleb w tym sezonie nie pokazał dosłownie nic. Nic nie pokazuje też Eriksen. Od pewnego czasu jego gra woła o pomstę do nieba, dziś jego bezradność aż waliła po oczach, zero kreatywności, pomysłu, tylko rozłożone ręce. Drugi napastnik potrzebny natychmiast, bo sam Kane nie zdoła ugrać całego sezonu. Już wygląda na zmęczonego
13 stycznia 2016, 22:55 [cytuj]
nic do lameli nie mam, właściwie do żadnego piłkarza dzisiaj się nie czepiam. eriksen tylko trochę odstawał. chodziło mi tylko o brak koncentracji pod koniec meczu, gdzie ważne były proste zagrania
nic do lameli nie mam, właściwie do żadnego piłkarza dzisiaj się nie czepiam. eriksen tylko trochę odstawał. chodziło mi tylko o brak koncentracji pod koniec meczu, gdzie ważne były proste zagrania
13 stycznia 2016, 22:56 [cytuj]
To tylko Leicester było, a nie żaden wicelider, 2 strzały na bramkę oddali i wygrali.Frajerstwo i tyle.
To tylko Leicester było, a nie żaden wicelider, 2 strzały na bramkę oddali i wygrali.Frajerstwo i tyle
13 stycznia 2016, 22:56 [cytuj]
Statystyki miażdżącą na naszą korzyść , a wynik niestety marny . przegrywamy mecz w którym byliśmy zdecydowanie lepsi , taka porażka boli;|
Statystyki miażdżącą na naszą korzyść , a wynik niestety marny . przegrywamy mecz w którym byliśmy zdecydowanie lepsi , taka porażka boli;|
13 stycznia 2016, 23:00 [cytuj]
Gol padł oczywiście po stracie Walkera... Szkoda, że Rose nie może zagrać na prawej, w następnym meczu spróbowałbym chyba wariantu z Trippierem.

I nie czepiajmy się tak obrony, mamy na razie najlepszą defenywę w lidze. Fakt, zabrakło krycia przy stałym fragmencie, ale to dopiero 3 gol po rzucie wolnym/rożnym w tym sezonie, a jak na Tottenham i 20-stą kolejkę, statystyka ta jest bardzo dobra
Gol padł oczywiście po stracie Walkera... Szkoda, że Rose nie może zagrać na prawej, w następnym meczu spróbowałbym chyba wariantu z Trippierem. I nie czepiajmy się tak obrony, mamy na razie najlepszą defenywę w lidze. Fakt, zabrakło krycia przy stałym fragmencie, ale to dopiero 3 gol po rzucie wolnym/rożnym w tym sezonie, a jak na Tottenham i 20-stą kolejkę, statystyka ta jest bardzo dobra
13 stycznia 2016, 23:01 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Statystyki miażdżącą na naszą korzyść , a wynik niestety marny . przegrywamy mecz w którym byliśmy zdecydowanie lepsi , taka porażka boli;|
Co do statystyk, to nie wiem czy mieliśmy w tym sezonie mecz, w którym rywal, by z nami zdecydowanie przeważał w strzałach? Jedynie WBA chyba oddało ich więcej, ale to były minimalne różnice
Co do statystyk, to nie wiem czy mieliśmy w tym sezonie mecz, w którym rywal, by z nami zdecydowanie przeważał w strzałach? Jedynie WBA chyba oddało ich więcej, ale to były minimalne różnice
13 stycznia 2016, 23:01 [cytuj]
w ostatnim meczu zganiałem to na zmęczenie, ale Carroll ni cholery nie potrafi grać głową;P

szkoda tej bramki;/
w ostatnim meczu zganiałem to na zmęczenie, ale Carroll ni cholery nie potrafi grać głową;P szkoda tej bramki;/
13 stycznia 2016, 23:03 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
To tylko Leicester było, a nie żaden wicelider, 2 strzały na bramkę oddali i wygrali.Frajerstwo i tyle


Pozwól, że zacytuję klasyka
"Ten przypadkowy frajer zabił dwóch ludzi a i ciebie o mało nie posłał do piachu."

Co z tego, że sami się zestrzeliliśmy. Rzuty rożne mają to do siebie, że mogą dać punkty nawet Stoke.

A co do "żadnego wicelidera", ten żaden wicelider
zremisował z Man City, Chelsea pokonał (choć w tym sezonie chelsea to trochę 'przypadkowy frajer'), zremisowali z Man United
Innymi słowy, Lisy to przeciwnik niewygodny i płakać o stracony punkt nie ma co. Od wczoraj Spurs kibicujecie? :D Będą ważniejsze punkty do uzyskania.
Pozwól, że zacytuję klasyka "Ten przypadkowy frajer zabił dwóch ludzi a i ciebie o mało nie posłał do piachu." Co z tego, że sami się zestrzeliliśmy. Rzuty rożne mają to do siebie, że mogą dać punkty nawet Stoke. A co do "żadnego wicelidera", ten żaden wicelider zremisował z Man City, Chelsea pokonał (choć w tym sezonie chelsea to trochę 'przypadkowy frajer'), zremisowali z Man United Innymi słowy, Lisy to przeciwnik niewygodny i płakać o stracony punkt nie ma co. Od wczoraj Spurs kibicujecie? :D Będą ważniejsze punkty do uzyskania
13 stycznia 2016, 23:09 [cytuj]
Poza tym, lepsza jedna przegrana i jedno zwycięstwo niż dwa remisy.
A remisów mieliśmy w tym sezonie o wiele za dużo.
Poza tym, lepsza jedna przegrana i jedno zwycięstwo niż dwa remisy. A remisów mieliśmy w tym sezonie o wiele za dużo
13 stycznia 2016, 23:11 [cytuj]
iZgone powiedział/a:
Pozwól, że zacytuję klasyka
"Ten przypadkowy frajer zabił dwóch ludzi a i ciebie o mało nie posłał do piachu."

Co z tego, że sami się zestrzeliliśmy. Rzuty rożne mają to do siebie, że mogą dać punkty nawet Stoke.

A co do "żadnego wicelidera", ten żaden wicelider
zremisował z Man City, Chelsea pokonał (choć w tym sezonie chelsea to trochę 'przypadkowy frajer'), zremisowali z Man United
Innymi słowy, Lisy to przeciwnik niewygodny i płakać o stracony punkt nie ma co. Od wczoraj Spurs kibicujecie? :D Będą ważniejsze punkty do uzyskania

Ja tam płaczę, no prawie, ale fatalna prostota gola dobija.:zly: Z Leicester jednak mimo ich pozycji w tabeli przegrywać nie wypada- we are mighty Spurs, nie jakieś Leicester, które od x lat w pucharach nie grało, wstyd i tyle. Szanuje przeciwnika ale bez przesady.:bezradny:
Jakiś diabeł im pomaga, że przy takim stylu gry i grajkach jak Morgan czy Drinkwater osiągają same dobre wyniki.
Ja tam płaczę, no prawie, ale fatalna prostota gola dobija.:zly: Z Leicester jednak mimo ich pozycji w tabeli przegrywać nie wypada- we are mighty Spurs, nie jakieś Leicester, które od x lat w pucharach nie grało, wstyd i tyle. Szanuje przeciwnika ale bez przesady.:bezradny: Jakiś diabeł im pomaga, że przy takim stylu gry i grajkach jak Morgan czy Drinkwater osiągają same dobre wyniki
13 stycznia 2016, 23:12 [cytuj]
Mecz wyrównany. My mieliśmy i oni. Nam brakuje killera jak Harry ma bardziej pechowy dzień jak dziś. Szkoda ze DEFOE sie paleta po sunderlandach pare goli i punktów by nam Yido zapewnil....oby tylko w sobote nas nie skarcil bo jest w gazie. W sumie szkoda punktów ale 3 pkt w sobotę i wracamy do gry. Lepiej raz przegrać niż remisowac. Obronny ta 4 pozycje.A lisy robią robotę szacun za wyniki
Mecz wyrównany. My mieliśmy i oni. Nam brakuje killera jak Harry ma bardziej pechowy dzień jak dziś. Szkoda ze DEFOE sie paleta po sunderlandach pare goli i punktów by nam Yido zapewnil....oby tylko w sobote nas nie skarcil bo jest w gazie. W sumie szkoda punktów ale 3 pkt w sobotę i wracamy do gry. Lepiej raz przegrać niż remisowac. Obronny ta 4 pozycje.A lisy robią robotę szacun za wyniki
13 stycznia 2016, 23:13 [cytuj]
iZgone powiedział/a:
Pozwól, że zacytuję klasyka
"Ten przypadkowy frajer zabił dwóch ludzi a i ciebie o mało nie posłał do piachu."

Co z tego, że sami się zestrzeliliśmy. Rzuty rożne mają to do siebie, że mogą dać punkty nawet Stoke.

A co do "żadnego wicelidera", ten żaden wicelider
zremisował z Man City, Chelsea pokonał (choć w tym sezonie chelsea to trochę 'przypadkowy frajer'), zremisowali z Man United
Innymi słowy, Lisy to przeciwnik niewygodny i płakać o stracony punkt nie ma co. Od wczoraj Spurs kibicujecie? :D Będą ważniejsze punkty do uzyskania
Tu już nie chodzi o stracony punkt, tylko bardziej o to, że Lisy zyskały nad nami 3 pkt...
Tu już nie chodzi o stracony punkt, tylko bardziej o to, że Lisy zyskały nad nami 3 pkt
13 stycznia 2016, 23:14 [cytuj]
Rozumiem usprawiedliwiane, ale umówmy się, to był typowy mecz o 6 punktów. Wygrana dałaby nam przewagę nad 5 miejscem, doskoczenie na 3 oczka do 1 miejsca. Obecnie mamy 1 pkt nad 5 miejscem i 7 pkt straty do lidera. Oczywiście nie marzy mi się mistrzostwo, ale z obawą patrzę na to co się dzieje za nami.
Rozumiem usprawiedliwiane, ale umówmy się, to był typowy mecz o 6 punktów. Wygrana dałaby nam przewagę nad 5 miejscem, doskoczenie na 3 oczka do 1 miejsca. Obecnie mamy 1 pkt nad 5 miejscem i 7 pkt straty do lidera. Oczywiście nie marzy mi się mistrzostwo, ale z obawą patrzę na to co się dzieje za nami
|<  <  2  3  4  5  6    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 76 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się