Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs vs. WBA
25 kwietnia 2016, 22:45 [cytuj]
Brakuje dzisiaj dobrej gry Kane'a i jakości na ławce, niestety.
Brakuje dzisiaj dobrej gry Kane'a i jakości na ławce, niestety
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
25 kwietnia 2016, 22:47 [cytuj]
Tak swoją drogą, jak komentatorzy przypomnieli, że nie mamy jeszcze zapewnionego miejsca w LM, to aż mnie ciarki przeszły.
Tak swoją drogą, jak komentatorzy przypomnieli, że nie mamy jeszcze zapewnionego miejsca w LM, to aż mnie ciarki przeszły
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
25 kwietnia 2016, 22:49 [cytuj]
A dla mnie bardziej dziś brakło koncentracji w grze obronnej. W drugiej połowie pozwoliliśmy na za dużo gracza WBA, a rzut rożny po którym padła bramka sprowokowaliśmy sami.
A dla mnie bardziej dziś brakło koncentracji w grze obronnej. W drugiej połowie pozwoliliśmy na za dużo gracza WBA, a rzut rożny po którym padła bramka sprowokowaliśmy sami
25 kwietnia 2016, 22:49 [cytuj]
Nie no, takie dośrodkowanie w takim momencie...
Nie no, takie dośrodkowanie w takim momencie
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
25 kwietnia 2016, 22:52 [cytuj]
niestety na własne życzenie ten remis ;/
niestety na własne życzenie ten remis ;/
25 kwietnia 2016, 22:53 [cytuj]
Szkoda, zabrakło szczęścia. Leicester już raczej może otwierać szampany. Mam nadzieję, że odkujemy się Stamford Bridge
Szkoda, zabrakło szczęścia. Leicester już raczej może otwierać szampany. Mam nadzieję, że odkujemy się Stamford Bridge
25 kwietnia 2016, 22:53 [cytuj]
No cóż, to walczymy o wicemistrzostwo. To też będzie gigantyczny sukces, oby się udało.
No cóż, to walczymy o wicemistrzostwo. To też będzie gigantyczny sukces, oby się udało
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
25 kwietnia 2016, 22:53 [cytuj]
Niestety, typowy Tottenham. Mozna bylo wtopic z United, mozna bylo wtopic z Chelsea, ale oczywiscie wtopilismy z dzbanami.
Niestety, typowy Tottenham. Mozna bylo wtopic z United, mozna bylo wtopic z Chelsea, ale oczywiscie wtopilismy z dzbanami
25 kwietnia 2016, 23:04 [cytuj]
teraz liczyć, że arsenal spadnie na 4 miejsce, leicester przegra z united i na stadionie chelsea będzie szpaler :)
teraz liczyć, że arsenal spadnie na 4 miejsce, leicester przegra z united i na stadionie chelsea będzie szpaler :)
25 kwietnia 2016, 23:14 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Tak swoją drogą, jak komentatorzy przypomnieli, że nie mamy jeszcze zapewnionego miejsca w LM, to aż mnie ciarki przeszły


Spoko, mamy LE zapewniona. Chelsea nas objedzie z taka gra jak dzisiaj. Jak mozna w WBA stracic szanse na mistrza...
Spoko, mamy LE zapewniona. Chelsea nas objedzie z taka gra jak dzisiaj. Jak mozna w WBA stracic szanse na mistrza
LMAO
25 kwietnia 2016, 23:17 [cytuj]
Nie wierzę. Remis z takimi dzbanami to kompletne nieporozumienie... żebyśmy teraz nie wypuścili chociaż tego wicemistrzostwa bo się załamię.
Nie wierzę. Remis z takimi dzbanami to kompletne nieporozumienie... żebyśmy teraz nie wypuścili chociaż tego wicemistrzostwa bo się załamię
25 kwietnia 2016, 23:18 [cytuj]
Patrząc na nasz terminarz, jest mi trochę smutno, a trochę jestem wściekły, że wypieprzyliśmy się na najłatwiejszym przeciwniku, pomimo pecha bo mogliśmy przy lepszej skuteczności zdobyć parę bramek. Ale wściekłość wynika z tego, że w drugiej połowie daliśmy za bardzo pograć przeciwnikom, w strzałach wcale nie byliśmy lepsi, ba w ogólnych i celnych to goście byli lepsi.Leicester takie mecze potrafi wygrać właśnie jeden zero, koncentrując się na defensywie i dowożąc, my jeszcze musimy się tego jeszcze uczyć. Gramy fajnie widowiskowo ale moim zdaniem zabrakło chłodnej kalkulacji by w pewnej chwili większy nacisk przyłożyć do defensywy gdy WBA przyciskało niż strzelenia drugiej bramki.
Patrząc na nasz terminarz, jest mi trochę smutno, a trochę jestem wściekły, że wypieprzyliśmy się na najłatwiejszym przeciwniku, pomimo pecha bo mogliśmy przy lepszej skuteczności zdobyć parę bramek. Ale wściekłość wynika z tego, że w drugiej połowie daliśmy za bardzo pograć przeciwnikom, w strzałach wcale nie byliśmy lepsi, ba w ogólnych i celnych to goście byli lepsi.Leicester takie mecze potrafi wygrać właśnie jeden zero, koncentrując się na defensywie i dowożąc, my jeszcze musimy się tego jeszcze uczyć. Gramy fajnie widowiskowo ale moim zdaniem zabrakło chłodnej kalkulacji by w pewnej chwili większy nacisk przyłożyć do defensywy gdy WBA przyciskało niż strzelenia drugiej bramki
26 kwietnia 2016, 08:36 [cytuj]
Zabrakło trochę szczęścia, aby zabić spotkanie (poprzeczka/słupki), plus co bardziej bolało, druga połowa była rozgrywana w stylu WBA. Górne piłki, sporo chaosu. Chyba najgorsze 45 minut od spotkania z WHU.
Mistrzostwo być może uciekło, ale bądźmy szczerzy. Przed sezonem, nawet do końca ubiegłego roku, gdyby ktoś mówił o wicemistrzostwie to mógłby zostać uznany za niepoprawnego optymistę. W obecnej chwili możemy patrzeć w przyszłość przez różowe okulary. Jest potencjał, plus młoda kadra (najważniejsze to nie stracić w okienku transferowym tych najważniejszych graczy). Przyszły sezon wcale nie musi być dla nas gorszy. 2015/2016 nie postrzegam jako porażki/rozczarowania/smutku (mimo, że było blisko do pierwszego miejsca), a jedynie jako stopniowy progres.
Komentatorzy chyba nie patrzyli w terminarz. Przy obecnym bilansie bramkowym potrzebujemy dwóch punktów do pewnego trzeciego miejsca. W przedostatniej kolejce MC gra z Arsenalem.
Zabrakło trochę szczęścia, aby zabić spotkanie (poprzeczka/słupki), plus co bardziej bolało, druga połowa była rozgrywana w stylu WBA. Górne piłki, sporo chaosu. Chyba najgorsze 45 minut od spotkania z WHU. Mistrzostwo być może uciekło, ale bądźmy szczerzy. Przed sezonem, nawet do końca ubiegłego roku, gdyby ktoś mówił o wicemistrzostwie to mógłby zostać uznany za niepoprawnego optymistę. W obecnej chwili możemy patrzeć w przyszłość przez różowe okulary. Jest potencjał, plus młoda kadra (najważniejsze to nie stracić w okienku transferowym tych najważniejszych graczy). Przyszły sezon wcale nie musi być dla nas gorszy. 2015/2016 nie postrzegam jako porażki/rozczarowania/smutku (mimo, że było blisko do pierwszego miejsca), a jedynie jako stopniowy progres. Komentatorzy chyba nie patrzyli w terminarz. Przy obecnym bilansie bramkowym potrzebujemy dwóch punktów do pewnego trzeciego miejsca. W przedostatniej kolejce MC gra z Arsenalem
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 159 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się