Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Premier League » Chelsea vs Spurs
2 maja 2016, 23:28 [cytuj]
W sumie, grają z Aston Villą u siebie :D
W sumie, grają z Aston Villą u siebie :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
2 maja 2016, 23:33 [cytuj]
No właśnie szansa jest taka jak Lester zostanie mistrzem. Raz już zajęliśmy 4 miejsce a Chelsea wygrała LM, co oznaczało iż nie zagramy w LM, nasi tym bardziej powinni byli dziś wygrąc, albo połamać im nogi co próbowali ale chyba nie wyszło. Bo takie cipy jak Arsenal i Chelsea to widać od razu. Chłoptasie cieszą się ze zwycięstwa Lester. Oby widzieli jak zdobedziemy w przyszłym seoznie Lige Mistrzów i mistrza premier league, z Soton widzę 3 pkt i 2 miejsce jest nasze :)
No właśnie szansa jest taka jak Lester zostanie mistrzem. Raz już zajęliśmy 4 miejsce a Chelsea wygrała LM, co oznaczało iż nie zagramy w LM, nasi tym bardziej powinni byli dziś wygrąc, albo połamać im nogi co próbowali ale chyba nie wyszło. Bo takie cipy jak Arsenal i Chelsea to widać od razu. Chłoptasie cieszą się ze zwycięstwa Lester. Oby widzieli jak zdobedziemy w przyszłym seoznie Lige Mistrzów i mistrza premier league, z Soton widzę 3 pkt i 2 miejsce jest nasze :)
2 maja 2016, 23:34 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
W sumie, grają z Aston Villą u siebie :D


Dobra, dobra Wy już tak się nie zapędzajcie z tym +17 bo już tutaj pojawiają się różne komentarze :D
Dobra, dobra Wy już tak się nie zapędzajcie z tym +17 bo już tutaj pojawiają się różne komentarze :D
2 maja 2016, 23:35 [cytuj]
Nie ma co narzekać panowie. Nikt przed sezonem się nie spodziewał, że będziemy się bić do 36 kolejki o mistrzostwo Anglii. Klub ma przed sobą świetlaną przyszłość i to się liczy :ok: Teraz tylko dowieźć pozycję przed dziadostwem :cwaniak:
Nie ma co narzekać panowie. Nikt przed sezonem się nie spodziewał, że będziemy się bić do 36 kolejki o mistrzostwo Anglii. Klub ma przed sobą świetlaną przyszłość i to się liczy :ok: Teraz tylko dowieźć pozycję przed dziadostwem :cwaniak:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
2 maja 2016, 23:39 [cytuj]
Bardzo tu niektórych emocje poniosły i trochę pesymistyczny nastrój.
Jakoś w tym sezonie Sevilla nie pozbawiła 4 tej drużyny w LaLiga LM, a poza tym nie mamy już możliwości spać niżej niż 3 miejsce, chyba że Arsenal po porażce z ManC odrobi w ostatnim meczu różnicę kilkunastu bramek.
Słaba II połowa, z Tobym, który też niespodziewanie zaczął robić błędy nie zmienia b.pozytywnej oceny całego sezonu.
ps. dobrze że dziś nie grał Dele, trudno przewidzieć co by w takim meczu zrobił z przeciwnikiem.
Bardzo tu niektórych emocje poniosły i trochę pesymistyczny nastrój. Jakoś w tym sezonie Sevilla nie pozbawiła 4 tej drużyny w LaLiga LM, a poza tym nie mamy już możliwości spać niżej niż 3 miejsce, chyba że Arsenal po porażce z ManC odrobi w ostatnim meczu różnicę kilkunastu bramek. Słaba II połowa, z Tobym, który też niespodziewanie zaczął robić błędy nie zmienia b.pozytywnej oceny całego sezonu. ps. dobrze że dziś nie grał Dele, trudno przewidzieć co by w takim meczu zrobił z przeciwnikiem
2 maja 2016, 23:44 [cytuj]
olivier powiedział/a:
Jeśli przegramy z Soton i Newcastle przy wygranych City i będą mieć lepszy bilans bramkowy i jeśli Liverpool wygra LE, odpadamy ze wszystkiego bo zajmiemy 4 miejsce. Tak każdy był podniecony grą Tottenhamu, a teraz 2 kolejki do końca i nawet nie wiadomo czy w LM zagramy :)


Naucz się liczyć i się nie kompromituj kibicu od siedmiu boleści.Chcesz błyszczeć tym swoim zrzędzeniem, a nawet nie potrafisz rozkminić najprostrzych tematów. Niby jak Arsenal i Man City mogą nas wyprzedzić skoro grają przeciwko sobie. Tylko jedna z tych drużyn może nas wyprzedzić, czyli zwycięzca tego pojedynku. Przegrany nie może nas wyprzedzić no chyba że Arsenal, najpierw przegra z City a później w ostanim meczu wygra różnica 16 goli :ok: Taki rzeczy w Premier League zdarzają się na okrągło Ten jeden punkt na Stamford Bridge dał nam 3 miejsce na 99,9%. Być może nawet 2 jeżeli City pokona Arsenal.
Naucz się liczyć i się nie kompromituj kibicu od siedmiu boleści.Chcesz błyszczeć tym swoim zrzędzeniem, a nawet nie potrafisz rozkminić najprostrzych tematów. Niby jak Arsenal i Man City mogą nas wyprzedzić skoro grają przeciwko sobie. Tylko jedna z tych drużyn może nas wyprzedzić, czyli zwycięzca tego pojedynku. Przegrany nie może nas wyprzedzić no chyba że Arsenal, najpierw przegra z City a później w ostanim meczu wygra różnica 16 goli :ok: Taki rzeczy w Premier League zdarzają się na okrągło Ten jeden punkt na Stamford Bridge dał nam 3 miejsce na 99,9%. Być może nawet 2 jeżeli City pokona Arsenal
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 maja 2016, 23:51 [cytuj]
Szkoda, że nie udało powalczyć do końca o tytuł, ale mamy najmłodszą i najbardziej perspektywistyczną kadrę w Premier League. Najważniejsze, aby utrzymać w zespole najlepszych zawodników i pozyskać latem 2-3 klasowych graczy, bo przed nami Liga Mistrzów.

W przyszłym sezonie powalczymy o mistrzostwo Anglii. Zabrakło nam niestety doświadczenia i w końcu sięgniemy po tytuł :)

Trzy punkty i mamy pewne wicemistrzostwo Anglii, a tym samym występy w Lidze Mistrzów :)
Szkoda, że nie udało powalczyć do końca o tytuł, ale mamy najmłodszą i najbardziej perspektywistyczną kadrę w Premier League. Najważniejsze, aby utrzymać w zespole najlepszych zawodników i pozyskać latem 2-3 klasowych graczy, bo przed nami Liga Mistrzów. W przyszłym sezonie powalczymy o mistrzostwo Anglii. Zabrakło nam niestety doświadczenia i w końcu sięgniemy po tytuł :) Trzy punkty i mamy pewne wicemistrzostwo Anglii, a tym samym występy w Lidze Mistrzów :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
3 maja 2016, 00:12 [cytuj]
Przyznam szczerze, że osobiście liczyłem przed sezonem na miejsce w TOP6, tak więc jeśli uda nam się na koniec sezonu zostać wicemistrzem Anglii, to będę bardzo zadowolony z nutką niedosytu, jak zapewne większość osób tutaj.

Liczę na wzmocnienia przed przyszłym sezonem i kolejne rozgrywki mogą być bardzo, ale to bardzo interesujące.

Taka kadra to pewnie tylko moje osobiste marzenia, ale mam nadzieję, że pozyskamy 2-3 klasowych zawodników latem.

Widziałbym to w ten sposób:

Lloris/Vorm/trzeci bramkarz (np. Allison, czy Gabulov)
Walker/Trippier-Alderweireld/Umtiti-Vertonghen/Wimmer-Rose/Davies
Dier/Bentaleb-Dembele/Witsel(Nordtveit)/Mason
Lamela/Son/Feghouli-Eriksen/Ziyech-Alli/Chadli
Kane/Lacazette(Batshuayi)/N'Jie
Przyznam szczerze, że osobiście liczyłem przed sezonem na miejsce w TOP6, tak więc jeśli uda nam się na koniec sezonu zostać wicemistrzem Anglii, to będę bardzo zadowolony z nutką niedosytu, jak zapewne większość osób tutaj. Liczę na wzmocnienia przed przyszłym sezonem i kolejne rozgrywki mogą być bardzo, ale to bardzo interesujące. Taka kadra to pewnie tylko moje osobiste marzenia, ale mam nadzieję, że pozyskamy 2-3 klasowych zawodników latem. Widziałbym to w ten sposób: Lloris/Vorm/trzeci bramkarz (np. Allison, czy Gabulov) Walker/Trippier-Alderweireld/Umtiti-Vertonghen/Wimmer-Rose/Davies Dier/Bentaleb-Dembele/Witsel(Nordtveit)/Mason Lamela/Son/Feghouli-Eriksen/Ziyech-Alli/Chadli Kane/Lacazette(Batshuayi)/N'Jie
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
3 maja 2016, 00:27 [cytuj]
[quote=varba]Naucz się liczyć i się nie kompromituj kibicu od siedmiu boleści.Chcesz błyszczeć tym swoim zrzędzeniem, a nawet nie potrafisz rozkminić najprostrzych tematów. Niby jak Arsenal i Man City mogą nas wyprzedzić skoro grają przeciwko sobie. Tylko jedna z tych drużyn może nas wyprzedzić, czyli zwycięzca tego pojedynku. Przegrany nie może nas wyprzedzić no chyba że Arsenal, najpierw przegra z City a później w ostanim meczu wygra różnica 16 goli :ok: Taki rzeczy w Premier League zdarzają się na okrągło Ten jeden punkt na Stamford Bridge dał nam 3 miejsce na 99,9%. Być może nawet 2 jeżeli City pokona Arsenal[/quote

Kibicu od siedmiu boleści przeczytaj sobie dalsze komentarze, a jak nie umiesz czytać to się nie wypowiadaj. Powiedziałem, już jeśli wszystkie mecze przegramy z City wygra z Arsenalem, Arsenal w ostatniej kolejce 17 bramkami to spadamy, ale jak widać niektórzy biorą wszystko do siebie, najlepiej obrażać dookoła i myśli, że wszystko mu można :)
[quote=varba]Naucz się liczyć i się nie kompromituj kibicu od siedmiu boleści.Chcesz błyszczeć tym swoim zrzędzeniem, a nawet nie potrafisz rozkminić najprostrzych tematów. Niby jak Arsenal i Man City mogą nas wyprzedzić skoro grają przeciwko sobie. Tylko jedna z tych drużyn może nas wyprzedzić, czyli zwycięzca tego pojedynku. Przegrany nie może nas wyprzedzić no chyba że Arsenal, najpierw przegra z City a później w ostanim meczu wygra różnica 16 goli :ok: Taki rzeczy w Premier League zdarzają się na okrągło Ten jeden punkt na Stamford Bridge dał nam 3 miejsce na 99,9%. Być może nawet 2 jeżeli City pokona Arsenal[/quote Kibicu od siedmiu boleści przeczytaj sobie dalsze komentarze, a jak nie umiesz czytać to się nie wypowiadaj. Powiedziałem, już jeśli wszystkie mecze przegramy z City wygra z Arsenalem, Arsenal w ostatniej kolejce 17 bramkami to spadamy, ale jak widać niektórzy biorą wszystko do siebie, najlepiej obrażać dookoła i myśli, że wszystko mu można :)
3 maja 2016, 01:23 [cytuj]
Ciekawe, jakie musiały tam lecieć teksty przy zejściu z boiska, że do takiej przepychanki doszło. Rose wywalił Hiddinka za bandy, ten przygłup z Chelsea dusił Vorma, masakra...
Ciekawe, jakie musiały tam lecieć teksty przy zejściu z boiska, że do takiej przepychanki doszło. Rose wywalił Hiddinka za bandy, ten przygłup z Chelsea dusił Vorma, masakra
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
3 maja 2016, 03:49 [cytuj]
olivier powiedział/a:
[quote=varba]Naucz się liczyć i się nie kompromituj kibicu od siedmiu boleści.Chcesz błyszczeć tym swoim zrzędzeniem, a nawet nie potrafisz rozkminić najprostrzych tematów. Niby jak Arsenal i Man City mogą nas wyprzedzić skoro grają przeciwko sobie. Tylko jedna z tych drużyn może nas wyprzedzić, czyli zwycięzca tego pojedynku. Przegrany nie może nas wyprzedzić no chyba że Arsenal, najpierw przegra z City a później w ostanim meczu wygra różnica 16 goli :ok: Taki rzeczy w Premier League zdarzają się na okrągło Ten jeden punkt na Stamford Bridge dał nam 3 miejsce na 99,9%. Być może nawet 2 jeżeli City pokona Arsenal[/quote

Kibicu od siedmiu boleści przeczytaj sobie dalsze komentarze, a jak nie umiesz czytać to się nie wypowiadaj. Powiedziałem, już jeśli wszystkie mecze przegramy z City wygra z Arsenalem, Arsenal w ostatniej kolejce 17 bramkami to spadamy, ale jak widać niektórzy biorą wszystko do siebie, najlepiej obrażać dookoła i myśli, że wszystko mu można :)




Po pierwsze jak odpisywałem na twój śmieszy komentarz, to pozostałych jeszcze nie było. Po drugie zreflektowałeś się jaką wtopę zaliczyłeś, bo inni mnie uprzedzili i pojechali ci jako pierwsi. Jakbyś zauważył, to nie czepiam się nikogo kto był tu cały czas, jak szło kiepsko, jak dostawaliśmy baty po 5-0, 6-1, jak drużyna była w rozsypce. Ciebie oczywiście nie było, przyleciałeś jak zaczęło iść naprawdę dobrze. Ale nie przyleciałeś, żeby wspierać drużynę na dobre i na złe, tylko żeby stawiać jakieś warunki i osądy. Za każdym razem jak łapiemy słabszy wynik ty tak zrzędzisz, że nie da się tego czytać. Piszesz jakieś czarne scenariusze, (jak powyżej). Ja chyba nie bardzo lubię kibiców sukcesu.
Po pierwsze jak odpisywałem na twój śmieszy komentarz, to pozostałych jeszcze nie było. Po drugie zreflektowałeś się jaką wtopę zaliczyłeś, bo inni mnie uprzedzili i pojechali ci jako pierwsi. Jakbyś zauważył, to nie czepiam się nikogo kto był tu cały czas, jak szło kiepsko, jak dostawaliśmy baty po 5-0, 6-1, jak drużyna była w rozsypce. Ciebie oczywiście nie było, przyleciałeś jak zaczęło iść naprawdę dobrze. Ale nie przyleciałeś, żeby wspierać drużynę na dobre i na złe, tylko żeby stawiać jakieś warunki i osądy. Za każdym razem jak łapiemy słabszy wynik ty tak zrzędzisz, że nie da się tego czytać. Piszesz jakieś czarne scenariusze, (jak powyżej). Ja chyba nie bardzo lubię kibiców sukcesu
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
3 maja 2016, 14:17 [cytuj]
Przy zawieszeniu Dembele wchodzi Mason, a przy zawieszeniu Lameli wchodzi Chadli/Nije, to gdzie tu ktoś widział potrzebe grania juniorami ;)

Dier to kawał rzeźnika jak mu puszczą nerwy, aż w szoku byłem, że dograł do końca meczu;P
Przy zawieszeniu Dembele wchodzi Mason, a przy zawieszeniu Lameli wchodzi Chadli/Nije, to gdzie tu ktoś widział potrzebe grania juniorami ;) Dier to kawał rzeźnika jak mu puszczą nerwy, aż w szoku byłem, że dograł do końca meczu;P
3 maja 2016, 17:27 [cytuj]
varba powiedział/a:
Po pierwsze jak odpisywałem na twój śmieszy komentarz, to pozostałych jeszcze nie było. Po drugie zreflektowałeś się jaką wtopę zaliczyłeś, bo inni mnie uprzedzili i pojechali ci jako pierwsi. Jakbyś zauważył, to nie czepiam się nikogo kto był tu cały czas, jak szło kiepsko, jak dostawaliśmy baty po 5-0, 6-1, jak drużyna była w rozsypce. Ciebie oczywiście nie było, przyleciałeś jak zaczęło iść naprawdę dobrze. Ale nie przyleciałeś, żeby wspierać drużynę na dobre i na złe, tylko żeby stawiać jakieś warunki i osądy. Za każdym razem jak łapiemy słabszy wynik ty tak zrzędzisz, że nie da się tego czytać. Piszesz jakieś czarne scenariusze, (jak powyżej). Ja chyba nie bardzo lubię kibiców sukcesu


Kibicem sukcesu nie jestem i nie zamierzam być. Jestem fanem Tottenhamu od wielu lat i pamiętam i te lepsze czy gorsze momenty. To jest forum i mogę zrzedzić czy nie, Tobie i innym nie musi się to podobać. Pojechali ? Ja tam jakoś wszystkiego do siebie nie biorę :)a po drugie czarnych scenariuszy nie pisze, lecz jeśli będą kolejne zawieszenia to z Southamtpon wyjdziemy rezerwami :).
Kibicem sukcesu nie jestem i nie zamierzam być. Jestem fanem Tottenhamu od wielu lat i pamiętam i te lepsze czy gorsze momenty. To jest forum i mogę zrzedzić czy nie, Tobie i innym nie musi się to podobać. Pojechali ? Ja tam jakoś wszystkiego do siebie nie biorę :)a po drugie czarnych scenariuszy nie pisze, lecz jeśli będą kolejne zawieszenia to z Southamtpon wyjdziemy rezerwami :)
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 25 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się