Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs - Soton
8 maja 2016, 16:56 [cytuj]
Drużyna Tottenhamu w ogóle nie potrafi zamykać akcji. Beznadziejne straty piłek, celność jakby komuś po kilku flaszkach kazać strzelać do tarczy. Nie od dziś takie cyrki. Reprezentant kraju w Lidze Mistrzów nie powinien sobie na takie coś pozwalać. Błędem było moim zdaniem zdjęcie Sona, który może przy tych ostatnich kornerach jeszcze coś by pokazał. Nie wiem kto w meczu z Chelsea jeszcze się łudził o mistrza, ale niech pozycja przed Arsenalem po wielu latach będzie wystarczającą motywacją. A teraz wystarczy remis w spotkaniu City-Gunners, my przegramy ostatnie spotkanie, Arsenal zwycięży w swoim ostatnim i już nas wyprzedzają. Pozostaje liczyć jeśli na na zwycięstwo Obywateli z Manchesteru to chociaż na powtórkę z pamiętnego 0:4 na St. James Park. :|
Drużyna Tottenhamu w ogóle nie potrafi zamykać akcji. Beznadziejne straty piłek, celność jakby komuś po kilku flaszkach kazać strzelać do tarczy. Nie od dziś takie cyrki. Reprezentant kraju w Lidze Mistrzów nie powinien sobie na takie coś pozwalać. Błędem było moim zdaniem zdjęcie Sona, który może przy tych ostatnich kornerach jeszcze coś by pokazał. Nie wiem kto w meczu z Chelsea jeszcze się łudził o mistrza, ale niech pozycja przed Arsenalem po wielu latach będzie wystarczającą motywacją. A teraz wystarczy remis w spotkaniu City-Gunners, my przegramy ostatnie spotkanie, Arsenal zwycięży w swoim ostatnim i już nas wyprzedzają. Pozostaje liczyć jeśli na na zwycięstwo Obywateli z Manchesteru to chociaż na powtórkę z pamiętnego 0:4 na St. James Park. :|
8 maja 2016, 17:12 [cytuj]
#tottenham
#tottenham
8 maja 2016, 17:36 [cytuj]
Szkoda że nie zagraliśmy konsekwentnie przez cały mecz i nie strzeliliśmy gola na 2:0 . No cóż , teraz pozostaje liczyć na City , a jak nie to ostatnia kolejka zadecyduje czy uda nam się być wicemistrzem Anglii .
Szkoda że nie zagraliśmy konsekwentnie przez cały mecz i nie strzeliliśmy gola na 2:0 . No cóż , teraz pozostaje liczyć na City , a jak nie to ostatnia kolejka zadecyduje czy uda nam się być wicemistrzem Anglii
8 maja 2016, 17:40 [cytuj]
Kończymy sezon typowo po naszemu, jak można samemu coś przypieczętować to my musimy liczyć na innych.
Kończymy sezon typowo po naszemu, jak można samemu coś przypieczętować to my musimy liczyć na innych
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 159 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się