Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs vs Man City
2 października 2016, 14:16 [cytuj]
#THFC team: Lloris (C); Walker, Alderweireld, Vertonghen, Rose; Wanyama, Dele; Sissoko, Eriksen, Lamela; Son. #COYS

Nie ma Janssena, czyli możemy strzelać bramki

Subs: Vorm, Trippier, Davies, Dier, Winks, Nkoudou, Janssen #COYS
#THFC team: Lloris (C); Walker, Alderweireld, Vertonghen, Rose; Wanyama, Dele; Sissoko, Eriksen, Lamela; Son. #COYS Nie ma Janssena, czyli możemy strzelać bramki Subs: Vorm, Trippier, Davies, Dier, Winks, Nkoudou, Janssen #COYS
COYS!
2 października 2016, 14:38 [cytuj]
Podoba mi się to ustawienie i ten skład .Wierzę że będzie dobrze :tak:
Podoba mi się to ustawienie i ten skład .Wierzę że będzie dobrze :tak:
2 października 2016, 14:38 [cytuj]
Zobaczymy co Son pokaże na szpicy, bo zdecydowanie wolę jak gra na skrzydle. Janssen nie strzela, ale też daje swoje drużynie. Zobaczymy co Sissoko pokaże, bo jeszcze nie jestem do niego przekonany. Nie zdziwię się, jak po 45 minutach zobaczymy zmianę +Janssen -Sissoko. Powodzenia i miejmy nadzieję, że będziemy dalej niepokonani w lidze.
Zobaczymy co Son pokaże na szpicy, bo zdecydowanie wolę jak gra na skrzydle. Janssen nie strzela, ale też daje swoje drużynie. Zobaczymy co Sissoko pokaże, bo jeszcze nie jestem do niego przekonany. Nie zdziwię się, jak po 45 minutach zobaczymy zmianę +Janssen -Sissoko. Powodzenia i miejmy nadzieję, że będziemy dalej niepokonani w lidze
LMAO
2 października 2016, 14:38 [cytuj]
No i brak Dembele nawet na ławce to naprawdę wielkie osłabienie.
No i brak Dembele nawet na ławce to naprawdę wielkie osłabienie
LMAO
2 października 2016, 14:42 [cytuj]
I juz lawka zaczyna dobrze wygladac!
I juz lawka zaczyna dobrze wygladac!
2 października 2016, 15:20 [cytuj]
piekny powiedział/a:
I juz lawka zaczyna dobrze wygladac!

Zakładając, że Nkoudou to wciąż niewiadoma, nie mamy kim postraszyć IMO.
Zakładając, że Nkoudou to wciąż niewiadoma, nie mamy kim postraszyć IMO
COYS!
2 października 2016, 16:04 [cytuj]
Jedziamy z dislami!
Jedziamy z dislami!
2 października 2016, 16:07 [cytuj]
pięknie na razie :) abyśmy dowieźli i walczymy o majstra
pięknie na razie :) abyśmy dowieźli i walczymy o majstra
2 października 2016, 16:12 [cytuj]
Abysmy tak grali jak gramy i Guardiola nic ciekawego nie wymyslil i bedzie super!
Abysmy tak grali jak gramy i Guardiola nic ciekawego nie wymyslil i bedzie super!
2 października 2016, 19:03 [cytuj]
Nie mieści mi się w głowie jakim cudem byliśmy w stanie grać przez 90 minut takim pressingiem! City nie potrafiło wyjść spod własnej bramki inaczej niż długa piłką (które zresztą też zazwyczaj zgarnialiśmy). Kapitalny występ. Ciekaw jestem jak Poch ans ustawi kiedy wszyscy będą w pełni zdrowi bo nikt tutaj nie zasługuje na siedzenie na ławce. Zwłaszcza Wanyama. Dier ma bardzo mocnego rywala.
Nie mieści mi się w głowie jakim cudem byliśmy w stanie grać przez 90 minut takim pressingiem! City nie potrafiło wyjść spod własnej bramki inaczej niż długa piłką (które zresztą też zazwyczaj zgarnialiśmy). Kapitalny występ. Ciekaw jestem jak Poch ans ustawi kiedy wszyscy będą w pełni zdrowi bo nikt tutaj nie zasługuje na siedzenie na ławce. Zwłaszcza Wanyama. Dier ma bardzo mocnego rywala
2 października 2016, 21:10 [cytuj]
@Walu przy takiej grze musi bardzo mocno rotować składem, każdy pogra swoje;)
@Walu przy takiej grze musi bardzo mocno rotować składem, każdy pogra swoje;)

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 151 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się