Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur -:- Arsenal FC

Tottenham Hotspur
15 września 2024, 15:00 Tottenham Hotspur Stadium
Arsenal FC
Premier League

Newcastle United 2:1 Tottenham Hotspur

Newcastle United
1 września 2024, 14:30 St James' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 4:0 Everton FC

Tottenham Hotspur
24 sierpnia 2024, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Everton FC
Premier League

Leicester City 1:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
19 sierpnia 2024, 21:00 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham - City
21 stycznia 2017, 17:40 [cytuj]
#THFC: Lloris (C), Walker, Dier, Alderweireld, Wimmer, Rose, Wanyama, Dembele, Eriksen, Dele, Kane. #COYS

Team: Bravo, Zabaleta (C), Otamendi, Kolarov. Clichy, Yaya, Silva, De Bruyne, Sane. Sterling, Aguero. Subs: Caballero, Kompany, Fernando, Nolito, Delph, Stones, G. Jesus.
Edytowano dnia: 21 stycznia 2017, 17:40
#THFC: Lloris (C), Walker, Dier, Alderweireld, Wimmer, Rose, Wanyama, Dembele, Eriksen, Dele, Kane. #COYS Team: Bravo, Zabaleta (C), Otamendi, Kolarov. Clichy, Yaya, Silva, De Bruyne, Sane. Sterling, Aguero. Subs: Caballero, Kompany, Fernando, Nolito, Delph, Stones, G. Jesus
21 stycznia 2017, 17:50 [cytuj]
Jedna rzecz mnie zastanawia. Przed meczem z West Bromem wszyscy podchodzili zachowawczo, mimo że graliśmy na niezdobytym przez nikogo White Hart Lane. Teraz gramy z City na wyjeździe i nagle wszyscy piszą: nie możemy nie wygrać, musimy to wygrać itd. Ludzie to Premier League! Swansea pojechała Liverpool na Anfield. Tu wszystko się może zdarzyć. Chce wygrać ten mecz tak bardzo jak wszyscy, ale zachowajmy trochę dystansu do ostatnich wydarzeń. Mają kilku klasowych piłkarzy i czeka nas bardzo trudny mecz.
Jedna rzecz mnie zastanawia. Przed meczem z West Bromem wszyscy podchodzili zachowawczo, mimo że graliśmy na niezdobytym przez nikogo White Hart Lane. Teraz gramy z City na wyjeździe i nagle wszyscy piszą: nie możemy nie wygrać, musimy to wygrać itd. Ludzie to Premier League! Swansea pojechała Liverpool na Anfield. Tu wszystko się może zdarzyć. Chce wygrać ten mecz tak bardzo jak wszyscy, ale zachowajmy trochę dystansu do ostatnich wydarzeń. Mają kilku klasowych piłkarzy i czeka nas bardzo trudny mecz
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 stycznia 2017, 17:56 [cytuj]
Mam nadzieję że Wimmer psychicznie dźwignie ten mecz, bo rok temu pokazał, że umiejętności ma.
Mam nadzieję że Wimmer psychicznie dźwignie ten mecz, bo rok temu pokazał, że umiejętności ma
21 stycznia 2017, 17:58 [cytuj]
Drakiur powiedział/a:
Mam nadzieję że Wimmer psychicznie dźwignie ten mecz, bo rok temu pokazał, że umiejętności ma
Da radę! jakoś dziwnie spokojny jestem o jego postawę. Coś czuje że będzie fajny szybki mecz. Kurcze bład zrobiłem w temacie powinno być na odwrót City - Tottenham - jeśli któryś admin ma takie możliwości to niech zmieni proszę :)
Da radę! jakoś dziwnie spokojny jestem o jego postawę. Coś czuje że będzie fajny szybki mecz. Kurcze bład zrobiłem w temacie powinno być na odwrót City - Tottenham - jeśli któryś admin ma takie możliwości to niech zmieni proszę :)
21 stycznia 2017, 18:03 [cytuj]
Wyniki na razie układają się dobrze. Remis Man Und ze Stoke, czyli mam 4 punkty przewagi nad nimi. Liverpool przegrał swój mecz. Teraz zimne głowy, koncetracja i walka z City. Oby się udało
Wyniki na razie układają się dobrze. Remis Man Und ze Stoke, czyli mam 4 punkty przewagi nad nimi. Liverpool przegrał swój mecz. Teraz zimne głowy, koncetracja i walka z City. Oby się udało
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 stycznia 2017, 18:06 [cytuj]
varba, nikt normalny tak chyba nie mówi. Gramy na City. To będzie na pewno bardzo trudny mecz. Nie tylko będą chcieli się odpłacić za Everton, Guardiola ciągle powtarza, że Tottenham to jedyny zespół, który był lepszy w każdym względzie jak z nami grali.

Szczerze, mimo naszej bardzo dobrej obrony obawiam się wyniku w stylu 0-4, bo potencjał ofensywny ich drużyny jest niesamowity. Pewnie, ostatnio KdB, Aguero i Silva nie są w najlepszej formie, ale każdy z nich może zrobić coś z niczego.
Edytowano dnia: 21 stycznia 2017, 18:07
varba, nikt normalny tak chyba nie mówi. Gramy na City. To będzie na pewno bardzo trudny mecz. Nie tylko będą chcieli się odpłacić za Everton, Guardiola ciągle powtarza, że Tottenham to jedyny zespół, który był lepszy w każdym względzie jak z nami grali. Szczerze, mimo naszej bardzo dobrej obrony obawiam się wyniku w stylu 0-4, bo potencjał ofensywny ich drużyny jest niesamowity. Pewnie, ostatnio KdB, Aguero i Silva nie są w najlepszej formie, ale każdy z nich może zrobić coś z niczego
LMAO
21 stycznia 2017, 18:06 [cytuj]
3 pkt byłoby piękne - ale remis też będzie ok
3 pkt byłoby piękne - ale remis też będzie ok
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
21 stycznia 2017, 18:06 [cytuj]
...
Edytowano dnia: 21 stycznia 2017, 18:07
LMAO
21 stycznia 2017, 18:08 [cytuj]
Sa zranieni i napewno beda chcieli sie odbic, pokazac!
Sa zranieni i napewno beda chcieli sie odbic, pokazac!
21 stycznia 2017, 18:10 [cytuj]
:cwaniak:
:cwaniak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
21 stycznia 2017, 18:14 [cytuj]
A ja mam jeszcze dzisiaj jechac do Ikea-i, wdlug mojej zony he he i jeszcze mam prowadzic!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D
A ja mam jeszcze dzisiaj jechac do Ikea-i, wdlug mojej zony he he i jeszcze mam prowadzic!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D
21 stycznia 2017, 18:21 [cytuj]
piekny powiedział/a:
A ja mam jeszcze dzisiaj jechac do Ikea-i, wdlug mojej zony he he i jeszcze mam prowadzic!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D


Pachnie mi to spaniem na kanapie ;)
Pachnie mi to spaniem na kanapie ;)
21 stycznia 2017, 18:23 [cytuj]
Wimmer ciągle zbiera za swojaka z Arsenalem. Nie tacy jak on trafiali do swojej bramki. Ale to naprawdę dobry obrońca, że świetnym długim podaniem.
Wimmer ciągle zbiera za swojaka z Arsenalem. Nie tacy jak on trafiali do swojej bramki. Ale to naprawdę dobry obrońca, że świetnym długim podaniem
badseed66
21 stycznia 2017, 18:25 [cytuj]
City bardzo ofensywnie. Ciekawe kto zagra w środku obok Yaya Toure, bo wygląda na to, ze mogą być bardzo odkryci skoro jednocześnie na boisku będzie piątka KDB, Sane, Silva, Sterling, Aguero.

Z drugiej strony - będą z przodu bardoz ruchliwi i nieprzewidywalni. Ogromny test dla naszej obrony i duetu Dembele Wanyama
City bardzo ofensywnie. Ciekawe kto zagra w środku obok Yaya Toure, bo wygląda na to, ze mogą być bardzo odkryci skoro jednocześnie na boisku będzie piątka KDB, Sane, Silva, Sterling, Aguero. Z drugiej strony - będą z przodu bardoz ruchliwi i nieprzewidywalni. Ogromny test dla naszej obrony i duetu Dembele Wanyama
21 stycznia 2017, 18:28 [cytuj]
Szczelam- 1:3 TOT.
Szczelam- 1:3 TOT
21 stycznia 2017, 18:33 [cytuj]
http://grandhd.pw/mecz/csport.html dobry stream
http://grandhd.pw/mecz/csport.html dobry stream
21 stycznia 2017, 18:43 [cytuj]
13 minuta, a my już 2 złóte kartki..
13 minuta, a my już 2 złóte kartki
21 stycznia 2017, 18:48 [cytuj]
I to jeszcze dwóch obrońców... To nie wróży niczego dobrego...
I to jeszcze dwóch obrońców... To nie wróży niczego dobrego
21 stycznia 2017, 18:51 [cytuj]
Póki co to szczęscie nam dopisuje, bo lekko mogliśmy już przegrywać
Póki co to szczęscie nam dopisuje, bo lekko mogliśmy już przegrywać
21 stycznia 2017, 19:04 [cytuj]
Dymają nas jak chcą. Co się kurde stało? :|
Dymają nas jak chcą. Co się kurde stało? :|
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Liverpool FC 3 3 0 0 9
2. Manchester City 3 3 0 0 9
3. Arsenal FC 3 2 1 0 7
4. Brighton & Hove Albion F.C. 3 2 1 0 7
5. Newcastle United 3 2 1 0 7
6. Brentford F.C. 3 2 0 1 6
7. Aston Villa F.C. 3 2 0 1 6
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2024/2025?
1 100%
2-3 0%
4-6 0%
7-10 0%
11-20 0%
1 oddany głos
archiwum ankiet

kontuzje

Dominic Solanke
Kontuzja kostki/stopy
data powrotu: 15 września 2024
Użytkownicy online: Gości online: 272 Zarejestrowanych użytkowników: 5238 Ostatnio zarejestrowany: dean26

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się