Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
Forum dyskusyjne » Premier League » Sunderland - Tottenham
31 stycznia 2017, 22:33 [cytuj]
Sunderland i Newcastle to tak jakby my i Arsenal powiedzmy
Sunderland i Newcastle to tak jakby my i Arsenal powiedzmy
31 stycznia 2017, 22:35 [cytuj]
koniec. ;/
koniec. ;/
31 stycznia 2017, 22:39 [cytuj]
bardzo szkoda :( takie mecze powinny być pewne dwa, trzy do zera :/
bardzo szkoda :( takie mecze powinny być pewne dwa, trzy do zera :/
31 stycznia 2017, 22:40 [cytuj]
Z taką grą? Jedyne pocieszenie , że arse wtopiło i ich wyprzedzamy w tabeli.
Z taką grą? Jedyne pocieszenie , że arse wtopiło i ich wyprzedzamy w tabeli
31 stycznia 2017, 22:41 [cytuj]
masakra... ale zawsze lepiej zremisowac z sunderlandem na wyjezdzie niz przegrac z watfordem u siebie . :lezkawoku::wysmiewacz:
masakra... ale zawsze lepiej zremisowac z sunderlandem na wyjezdzie niz przegrac z watfordem u siebie . :lezkawoku::wysmiewacz:
31 stycznia 2017, 22:43 [cytuj]
Chelsea pewnie nie odjedzie, ale ManU pewnie podgoni...
Chelsea pewnie nie odjedzie, ale ManU pewnie podgoni
31 stycznia 2017, 22:45 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
masakra... ale zawsze lepiej zremisowac z sunderlandem na wyjezdzie niz przegrac z watfordem u siebie . :lezkawoku::wysmiewacz:


Żadne pocieszenie. Mistrzostwo nam ucieka, w pierwszej szóstce robi się taki ścisk, że równie dobrze możemy nie awansować do LM. Strasznie jestem wściekły.
Żadne pocieszenie. Mistrzostwo nam ucieka, w pierwszej szóstce robi się taki ścisk, że równie dobrze możemy nie awansować do LM. Strasznie jestem wściekły
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 stycznia 2017, 22:54 [cytuj]
Sądziłem, że już nie jesteśmy "Spursy", ale coś nam z tego jednak zostało. Cała liga gra pod nas a my nie potrafimy ograć ostatniej drużyny w tabeli...
Sądziłem, że już nie jesteśmy "Spursy", ale coś nam z tego jednak zostało. Cała liga gra pod nas a my nie potrafimy ograć ostatniej drużyny w tabeli
31 stycznia 2017, 23:05 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Żadne pocieszenie. Mistrzostwo nam ucieka, w pierwszej szóstce robi się taki ścisk, że równie dobrze możemy nie awansować do LM. Strasznie jestem wściekły
ja tez jestem wsciekly, ale nie da sie wygrac wszystkich meczow, czasem przytrafi sie slabszy mecz, takie zycie. a swoja droga jesli ktos się łudzi, że ktorys z zespolow jest w stanie dogonić Chelsea to powinien sie jeszcze raz zastanowic nad tym . patrzac na tabele, patrzac na terminarz, na ich gre, na sklad. jasne jest, że oni wygraja lige.
ja tez jestem wsciekly, ale nie da sie wygrac wszystkich meczow, czasem przytrafi sie slabszy mecz, takie zycie. a swoja droga jesli ktos się łudzi, że ktorys z zespolow jest w stanie dogonić Chelsea to powinien sie jeszcze raz zastanowic nad tym . patrzac na tabele, patrzac na terminarz, na ich gre, na sklad. jasne jest, że oni wygraja lige
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 144 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się