Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Premier League » L'pool vs Spurs
11 lutego 2017, 18:48 [cytuj]
ja pierdole
ja pierdole
11 lutego 2017, 18:49 [cytuj]
kpina to co teraz dzieje sie
kpina to co teraz dzieje sie
11 lutego 2017, 18:49 [cytuj]
Nie gramy, bo nie ma o co. Obsrani przyjechaliśmy i tyle. Wstyd.
Nie gramy, bo nie ma o co. Obsrani przyjechaliśmy i tyle. Wstyd
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
11 lutego 2017, 18:50 [cytuj]
;( tyle czekac na mecz i tak szybko to ujebac
;( tyle czekac na mecz i tak szybko to ujebac
11 lutego 2017, 18:52 [cytuj]
Mogliśmy stracić 4 bramki w 3 minuty... Fatalny fragment gry, nawet biorąc poprawkę na trudny teren i - mimo wszystko - wymagającego rywala.
Mogliśmy stracić 4 bramki w 3 minuty... Fatalny fragment gry, nawet biorąc poprawkę na trudny teren i - mimo wszystko - wymagającego rywala
COYS!
11 lutego 2017, 18:52 [cytuj]
Dier tragiczny i dwie bramki w plecy. Bez Janka środka obrony nie ma, do tego brakuje szybkiego i walecznego Rose'a. Trzeba walczyć w ataku, bo jedynie tam możemy cokolwiek zdziałać, chociaż w tym meczu niemrawo wygląda...
Dier tragiczny i dwie bramki w plecy. Bez Janka środka obrony nie ma, do tego brakuje szybkiego i walecznego Rose'a. Trzeba walczyć w ataku, bo jedynie tam możemy cokolwiek zdziałać, chociaż w tym meczu niemrawo wygląda
11 lutego 2017, 18:52 [cytuj]
Baty od słabego Liverpoolu bez obrony. Nasi wiedzą jak człowiekowi jeszcze bardziej zjebać humor
Baty od słabego Liverpoolu bez obrony. Nasi wiedzą jak człowiekowi jeszcze bardziej zjebać humor
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
11 lutego 2017, 18:53 [cytuj]
Kurwa co my robimy?
Kurwa co my robimy?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
11 lutego 2017, 18:53 [cytuj]
A Davies jest do oddania
A Davies jest do oddania
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
11 lutego 2017, 18:56 [cytuj]
hahaha. ja pierdole...
hahaha. ja pierdole
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
11 lutego 2017, 18:57 [cytuj]
Na szczęście mamy Sona... just kidding
Na szczęście mamy Sona... just kidding
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
11 lutego 2017, 18:58 [cytuj]
Liverpool z dwoma pomocnikami w obronie i patałachem w bramce ogrywa nas 2:0, ich kibice muszą być z nich naprawdę dumni.
Liverpool z dwoma pomocnikami w obronie i patałachem w bramce ogrywa nas 2:0, ich kibice muszą być z nich naprawdę dumni
11 lutego 2017, 19:02 [cytuj]
Chcemy sobie sami wrzucić bramkę. Świetnie..
Chcemy sobie sami wrzucić bramkę. Świetnie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
11 lutego 2017, 19:04 [cytuj]
Dokładnie, to co powiedział komentator. Rzuciliśmy się na hurr durr i jest po meczu...
Dokładnie, to co powiedział komentator. Rzuciliśmy się na hurr durr i jest po meczu
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
11 lutego 2017, 19:04 [cytuj]
Gramy jak debile. Jest ktoś na wolnej pozycji to podają do pokrytego i zaraz strata
Gramy jak debile. Jest ktoś na wolnej pozycji to podają do pokrytego i zaraz strata
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 lutego 2017, 19:07 [cytuj]
DLaczego kurwa Son nie wraca? Davies ciągle jest sam na lewej stronie...
DLaczego kurwa Son nie wraca? Davies ciągle jest sam na lewej stronie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
11 lutego 2017, 19:08 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
DLaczego kurwa Son nie wraca? Davies ciągle jest sam na lewej stronie


Bo Son jest od spierdalania setek i nietrafiania w piłkę
Bo Son jest od spierdalania setek i nietrafiania w piłkę
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
11 lutego 2017, 19:09 [cytuj]
Kurwą jednym podaniem chcemy znaleźć drogę do bramki, przez to same straty i granie hurra
Kurwą jednym podaniem chcemy znaleźć drogę do bramki, przez to same straty i granie hurra
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 lutego 2017, 19:12 [cytuj]
LOL. Poch do chuja nie widzi, że nikogo nie ma przed Daviesem? Clyne stoi sam ciągle. WTF?
LOL. Poch do chuja nie widzi, że nikogo nie ma przed Daviesem? Clyne stoi sam ciągle. WTF?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
11 lutego 2017, 19:12 [cytuj]
Davies sam na obronie? Ja mam wrażenie, że jego też tam nie ma :bezradny:
Davies sam na obronie? Ja mam wrażenie, że jego też tam nie ma :bezradny:
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 119 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się