Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Premier League » SPURS vs SOUTHAMPTON
19 marca 2017, 17:11 [cytuj]
Janssen dobry do marnowania czasu na końcówki. Powalczy da się sfaulować. Ważne 3 punkty, bez Kane też można, nerwowo przez błąd Tobiego, ale to jego pierwszy, więc można mu zapomnieć.
Janssen dobry do marnowania czasu na końcówki. Powalczy da się sfaulować. Ważne 3 punkty, bez Kane też można, nerwowo przez błąd Tobiego, ale to jego pierwszy, więc można mu zapomnieć
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 marca 2017, 17:11 [cytuj]
Szczęście dziś po naszej stronie. Uff :D
Szczęście dziś po naszej stronie. Uff :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
19 marca 2017, 17:13 [cytuj]
Ważne że liderzy biorą odpowiedzialność czyli Alli i Eriksen, jak tak dalej pójdzie, to może nie odczujemy straty naszego one season wonder
Ważne że liderzy biorą odpowiedzialność czyli Alli i Eriksen, jak tak dalej pójdzie, to może nie odczujemy straty naszego one season wonder
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 marca 2017, 17:16 [cytuj]
varba powiedział/a:
Ważne że liderzy biorą odpowiedzialność czyli Alli i Eriksen, jak tak dalej pójdzie, to może nie odczujemy straty naszego one season wonder


One career wonder* ;)
One career wonder* ;)
19 marca 2017, 20:10 [cytuj]
Pierwsza połowa spotkania super, druga tak sobie. 9 punktów przewagi nad Arsenalem. Brawo.
Pierwsza połowa spotkania super, druga tak sobie. 9 punktów przewagi nad Arsenalem. Brawo
20 marca 2017, 19:46 [cytuj]
Dzięki Trzaskal, link się przydał ;) Jak tylko mogłem obejrzałem ;)
Dzięki Trzaskal, link się przydał ;) Jak tylko mogłem obejrzałem ;)
COYS!
21 marca 2017, 20:09 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
Dzięki Trzaskal, link się przydał ;) Jak tylko mogłem obejrzałem ;)


Do usług
Do usług
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 75 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się