Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
13 września 2017, 22:28 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Sędzia obcina nam rozne :)


BVB też potrafił obciąć, więc tu nie ma co bardzo marudzić
BVB też potrafił obciąć, więc tu nie ma co bardzo marudzić
13 września 2017, 22:34 [cytuj]
Punkty raczej są, ale gubimy kadrę na następne mecze
Punkty raczej są, ale gubimy kadrę na następne mecze
13 września 2017, 22:35 [cytuj]
Internet mi zalepił - czym Sanchez zasłużył na czerwo?

Ed: Flashscore wprowadził mnie w błąd z tym kto dostał kartkę.
Edytowano dnia: 13 września 2017, 22:36
Internet mi zalepił - czym Sanchez zasłużył na czerwo? Ed: Flashscore wprowadził mnie w błąd z tym kto dostał kartkę
13 września 2017, 22:35 [cytuj]
Nie marudzę, a się śmieję. Alli powinien się uczyć od Jasia :)
Nie marudzę, a się śmieję. Alli powinien się uczyć od Jasia :)
13 września 2017, 22:35 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Internet mi zalepił - czym Sanchez zasłużył na czerwo?
Verts dostał - na livesporcie była pomyłka, druga zółta, udrzył łokciem i raczej zasłużył
Verts dostał - na livesporcie była pomyłka, druga zółta, udrzył łokciem i raczej zasłużył
13 września 2017, 22:36 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Internet mi zalepił - czym Sanchez zasłużył na czerwo?


Vertonghen sie zastawial i trafil gotze w twarz, drugie zoltko.
Vertonghen sie zastawial i trafil gotze w twarz, drugie zoltko
13 września 2017, 22:36 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Internet mi zalepił - czym Sanchez zasłużył na czerwo?

Jasiu po swojemu ręką
Jasiu po swojemu ręką
13 września 2017, 22:37 [cytuj]
Cieszą 3 pkt ! :brawo:
Cieszą 3 pkt ! :brawo:
13 września 2017, 22:40 [cytuj]
Niesamowite. Znowu nie oglądam meczu, to znaczy pierwszej połowy. Wracam do domu i prowadzimy. Muszę chyba przestać oglądać PL.

Dortmund taki słaby czy my tacy mocni dzisiaj? Niesamowicie ważne 3 punkty. Szkoda tylko czerwa Vertsa.

I atmosfera tragiczna (chyba że to wina telewizji), przez drugą połowę słyszałem tylko kibiców BVB, do tego kibice wychodzą przed końcem meczu. Trochę wstyd :glupek:
Niesamowite. Znowu nie oglądam meczu, to znaczy pierwszej połowy. Wracam do domu i prowadzimy. Muszę chyba przestać oglądać PL. Dortmund taki słaby czy my tacy mocni dzisiaj? Niesamowicie ważne 3 punkty. Szkoda tylko czerwa Vertsa. I atmosfera tragiczna (chyba że to wina telewizji), przez drugą połowę słyszałem tylko kibiców BVB, do tego kibice wychodzą przed końcem meczu. Trochę wstyd :glupek:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
13 września 2017, 22:42 [cytuj]
Dobrze, że Verthongen pauzuje 1 mecz z Apoelem. Tam raczej jego brak nie będzie kluczowy. Gratulacje odczarowania Wembley z takim rywalem. Mam na rano ale wstanę pierwszy raz w tym tygodniu z uśmiechem na twarzy. Panowie jest nadzieja. Dobrze, że wygrana 2 bramkami chociaż mogło być wyżej bo coś czuję, że bramki mogą rozstrzygnąć awans między nami a Dortmundem.
Dobrze, że Verthongen pauzuje 1 mecz z Apoelem. Tam raczej jego brak nie będzie kluczowy. Gratulacje odczarowania Wembley z takim rywalem. Mam na rano ale wstanę pierwszy raz w tym tygodniu z uśmiechem na twarzy. Panowie jest nadzieja. Dobrze, że wygrana 2 bramkami chociaż mogło być wyżej bo coś czuję, że bramki mogą rozstrzygnąć awans między nami a Dortmundem
13 września 2017, 22:44 [cytuj]
Dzisiaj oglądaliśmy dwa różne mecze, dwa Tottenhamy. Cofnięty i jakby wystraszony z pierwszej połowy i śmiało grający piłką, konstruujący składne akcje w drugiej. Na prawdę, mogło się to podobać, szczególnie drugie 45 minut. Jestem bardzo miło zaskoczony grą Auriera. Robił bardzo dobrą robotę na skrzydle. Razem z Sanchezem, świetne wzmocnienia w obronie
Dzisiaj oglądaliśmy dwa różne mecze, dwa Tottenhamy. Cofnięty i jakby wystraszony z pierwszej połowy i śmiało grający piłką, konstruujący składne akcje w drugiej. Na prawdę, mogło się to podobać, szczególnie drugie 45 minut. Jestem bardzo miło zaskoczony grą Auriera. Robił bardzo dobrą robotę na skrzydle. Razem z Sanchezem, świetne wzmocnienia w obronie
13 września 2017, 22:45 [cytuj]
Patrząc na statystyki posiadania piłki, zdaję się, że Pochettino też się czegoś nauczył. Oddaliśmy im inicjatywę i czekaliśmy na kontry. Dokładnie to, co powinniśmy zrobić w tamtym sezonie z Liverpoolem, jak rozjechali nas 2-0. Jest nadzieja panowie :D
Patrząc na statystyki posiadania piłki, zdaję się, że Pochettino też się czegoś nauczył. Oddaliśmy im inicjatywę i czekaliśmy na kontry. Dokładnie to, co powinniśmy zrobić w tamtym sezonie z Liverpoolem, jak rozjechali nas 2-0. Jest nadzieja panowie :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
13 września 2017, 22:48 [cytuj]
Davies też w mega formie, Rose jak wróci to może posiedzieć na ławce i dobrze;)
Davies też w mega formie, Rose jak wróci to może posiedzieć na ławce i dobrze;)
13 września 2017, 22:49 [cytuj]
chujnia z widownia, ale rok temu na monaco stadion byl pelen wiec mysle ze na Real tez bedzie. niestety Wembley przy takiej frekwencji jest bardzo ciche
chujnia z widownia, ale rok temu na monaco stadion byl pelen wiec mysle ze na Real tez bedzie. niestety Wembley przy takiej frekwencji jest bardzo ciche
13 września 2017, 22:49 [cytuj]
Robert powiedział/a:
Davies też w mega formie, Rose jak wróci to może posiedzieć na ławce i dobrze;)

Niedługo Davies będzie googlował Rose'a.
Niedługo Davies będzie googlował Rose'a
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
13 września 2017, 22:50 [cytuj]
Jak widać posiadanie piłki to nie wszystko. Maurycy obudził w drugiej połowie Eriksena i Dembele. Aurier z minuty na minutę coraz pewniej
Jak widać posiadanie piłki to nie wszystko. Maurycy obudził w drugiej połowie Eriksena i Dembele. Aurier z minuty na minutę coraz pewniej
13 września 2017, 22:56 [cytuj]
na takie mecze czlowiek czeka :muza: Davis ostatnie mecze zagral fenomenalnie, w obronie stabilny, a w ataku nabral pewnosci, poprawil dosrodkowania, dla mnie swietnie wyglada. Aurier widac ze sportowo bardzo wysoka półka, tylko zeby glupot nie robil poza boiskiem. co do pierwszej polowie i opiniach ze zagralismy slabo, nie do konca bym sie zgodzil, bo BVB zagrala naprawde mega intensywnie i takim sposobem gry zdominowaliby pewnie kazdy zespol, potem opadli z sil, a my przejelismy inicjatywe. swietny poczatek LM, oby tak dalej :kotek:
na takie mecze czlowiek czeka :muza: Davis ostatnie mecze zagral fenomenalnie, w obronie stabilny, a w ataku nabral pewnosci, poprawil dosrodkowania, dla mnie swietnie wyglada. Aurier widac ze sportowo bardzo wysoka półka, tylko zeby glupot nie robil poza boiskiem. co do pierwszej polowie i opiniach ze zagralismy slabo, nie do konca bym sie zgodzil, bo BVB zagrala naprawde mega intensywnie i takim sposobem gry zdominowaliby pewnie kazdy zespol, potem opadli z sil, a my przejelismy inicjatywe. swietny poczatek LM, oby tak dalej :kotek:
13 września 2017, 23:05 [cytuj]
Generalnie prawie wszyscy na +, nawet ten biedny Dembele się w 2 połowie obudził :D

ALE czy tylko ja widziałem Diera tylko w momencie kiedy dostał żółtą, a tak jakoś niewidoczny w meczu?
Generalnie prawie wszyscy na +, nawet ten biedny Dembele się w 2 połowie obudził :D ALE czy tylko ja widziałem Diera tylko w momencie kiedy dostał żółtą, a tak jakoś niewidoczny w meczu?
13 września 2017, 23:27 [cytuj]
Mortal powiedział/a:
Generalnie prawie wszyscy na +, nawet ten biedny Dembele się w 2 połowie obudził :D

ALE czy tylko ja widziałem Diera tylko w momencie kiedy dostał żółtą, a tak jakoś niewidoczny w meczu?
musiał sie nabiegać za tymi wariatami z borussi, swoje zrobil :luzik:
musiał sie nabiegać za tymi wariatami z borussi, swoje zrobil :luzik:
13 września 2017, 23:43 [cytuj]
O ja, co za mecz.

Czyżbyśmy byli już gotowi na Europę?

A tak swoją drogą - nieźle zaczęły angielskie kluby. Odrodzenie? :kotek:
O ja, co za mecz. Czyżbyśmy byli już gotowi na Europę? A tak swoją drogą - nieźle zaczęły angielskie kluby. Odrodzenie? :kotek:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się