Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Tottenham Hotspur - Real Madryt
1 listopada 2017, 19:44 [cytuj]
#THFC: Lloris (C), Trippier, Sanchez, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Dier, Winks, Eriksen, Dele, Kane. #COYS


Jest Kejn! :brawo:
#THFC: Lloris (C), Trippier, Sanchez, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Dier, Winks, Eriksen, Dele, Kane. #COYS Jest Kejn! :brawo:
1 listopada 2017, 20:12 [cytuj]
Najlepsza wiadomość to powrót Kane'a :D
Najlepsza wiadomość to powrót Kane'a :D
1 listopada 2017, 20:12 [cytuj]
nocna 11 i ławka :cwaniak:
nocna 11 i ławka :cwaniak:
1 listopada 2017, 20:31 [cytuj]
Nie ma Sissoko i Auiera, ostanio dobrze to wyglądało. Zobaczymy co pokaże ten skład. Mam nadzieje że Eriksen nie będzie taki spięty na początku, bo tracił za dużo piłek na początku
Nie ma Sissoko i Auiera, ostanio dobrze to wyglądało. Zobaczymy co pokaże ten skład. Mam nadzieje że Eriksen nie będzie taki spięty na początku, bo tracił za dużo piłek na początku
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 listopada 2017, 20:52 [cytuj]
Ale jesteśmy otwarci, nie wiem czy nie za bardzo
Ale jesteśmy otwarci, nie wiem czy nie za bardzo
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 listopada 2017, 21:08 [cytuj]
Ma ktoś streama dobrego?
Ma ktoś streama dobrego?
1 listopada 2017, 21:10 [cytuj]
I chuj było pięknie i się skończyło kontuzja Toby, wypada filar naszej obrony :zly::zly::zly:
I chuj było pięknie i się skończyło kontuzja Toby, wypada filar naszej obrony :zly::zly::zly:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 listopada 2017, 21:14 [cytuj]
No i pięknie. Ale czy tam nie było spalonego?

[edit] No był...ale sędzia nie odgwizdał. Szczęście sprzyja lepszym
Edytowano dnia: 1 listopada 2017, 21:27
No i pięknie. Ale czy tam nie było spalonego? [edit] No był...ale sędzia nie odgwizdał. Szczęście sprzyja lepszym
1 listopada 2017, 21:40 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Ma ktoś streama dobrego?

http://sport.tvp.pl/34546664/pilka-nozna-liga-mistrzow-mecz-fazy-grupowej-tottenham-real-madryt
http://sport.tvp.pl/34546664/pilka-nozna-liga-mistrzow-mecz-fazy-grupowej-tottenham-real-madryt
1 listopada 2017, 21:42 [cytuj]
Był spalony ale po tym jak w pierszym meczu okradli nas z karnego to mam totalnie wyjebane
Był spalony ale po tym jak w pierszym meczu okradli nas z karnego to mam totalnie wyjebane
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 listopada 2017, 21:46 [cytuj]
Trzeba uważać na lewą stronę, bo Davies nie zdążył wrócić parę razy i był problem z asekuracją. Coraz bardziej podoba mi się Winks, wcześniej wydawał mi się nieco nijaki, ale widać, że potrafi dać coś od siebie, potrafi przyspieszyć i minąć paru zawodników. Otwarty mecz, ale kurczę, musimy to wygrać, czekam na zabójczą kontrę
Edytowano dnia: 1 listopada 2017, 21:46
Trzeba uważać na lewą stronę, bo Davies nie zdążył wrócić parę razy i był problem z asekuracją. Coraz bardziej podoba mi się Winks, wcześniej wydawał mi się nieco nijaki, ale widać, że potrafi dać coś od siebie, potrafi przyspieszyć i minąć paru zawodników. Otwarty mecz, ale kurczę, musimy to wygrać, czekam na zabójczą kontrę
1 listopada 2017, 21:59 [cytuj]
Alli :brawo:
Alli :brawo:
1 listopada 2017, 22:04 [cytuj]
Ależ tam się teraz zakotłowało w naszym polu karnym
Ależ tam się teraz zakotłowało w naszym polu karnym
1 listopada 2017, 22:06 [cytuj]
NAJLEPSZY TOTTENHAM JAKI W ŻYCIU OGLĄDAŁEM :brawo:
NAJLEPSZY TOTTENHAM JAKI W ŻYCIU OGLĄDAŁEM :brawo:
1 listopada 2017, 22:36 [cytuj]
DUMA!!
DUMA!!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
1 listopada 2017, 22:38 [cytuj]
Aż się łezka zakręciła :brawo:
Vertonghen perfekcyjny mecz dziś.
Aż się łezka zakręciła :brawo: Vertonghen perfekcyjny mecz dziś
1 listopada 2017, 22:47 [cytuj]
varba powiedział/a:
Był spalony ale po tym jak w pierszym meczu okradli nas z karnego to mam totalnie wyjebane

Mam takie same odczucia. W pierwszym meczu Marciniak zabrał nam szansę na zwycięstwo, w tym sędzia był już bardziej sprawiedliwy . Wygraliśmy bo na to zasłużyliśmy. Jestem dumny :D:tak:
Mam takie same odczucia. W pierwszym meczu Marciniak zabrał nam szansę na zwycięstwo, w tym sędzia był już bardziej sprawiedliwy . Wygraliśmy bo na to zasłużyliśmy. Jestem dumny :D:tak:
1 listopada 2017, 22:47 [cytuj]
Najlepszy mecz Tottenhamu jaki widziałem w życiu!! :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:
Najlepszy mecz Tottenhamu jaki widziałem w życiu!! :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:
1 listopada 2017, 22:48 [cytuj]
Świetny mecz, rewelacyjny wynik.

Tylko Dembélé mógłby nieco spokojniej.
Świetny mecz, rewelacyjny wynik. Tylko Dembélé mógłby nieco spokojniej
1 listopada 2017, 22:52 [cytuj]
Z dzisiejszego meczu-oprócz bramek i wspaniałej gry-zapamiętam jeszcze szczególnie dwa obrazki: Modricia, który próbuje dopaść Eriksena ale ten mu ucieka i strzela gola no i minę Winksa spogladającego na taneczne popisy Casemiro.
Z dzisiejszego meczu-oprócz bramek i wspaniałej gry-zapamiętam jeszcze szczególnie dwa obrazki: Modricia, który próbuje dopaść Eriksena ale ten mu ucieka i strzela gola no i minę Winksa spogladającego na taneczne popisy Casemiro
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 168 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się