Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Juventus - Tottenham
13 lutego 2018, 21:22 [cytuj]
Jest gol na wyjeździe, jest ulga. Zobaczymy jak zareagują.
Jest gol na wyjeździe, jest ulga. Zobaczymy jak zareagują
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
13 lutego 2018, 21:23 [cytuj]
Brycha na razie muszę przeprosić bo daje pograć
Brycha na razie muszę przeprosić bo daje pograć
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 lutego 2018, 21:24 [cytuj]
varba powiedział/a:
Brycha na razie muszę przeprosić bo daje pograć
póki co dobrze sędziuje
póki co dobrze sędziuje
13 lutego 2018, 21:28 [cytuj]
Ciśniemy ich
Ciśniemy ich
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
13 lutego 2018, 21:30 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Jest gol na wyjeździe, jest ulga. Zobaczymy jak zareagują


Jakby się tak skończyło to mamy szanse na Wembley, ale po cichu liczę na drugą
Jakby się tak skończyło to mamy szanse na Wembley, ale po cichu liczę na drugą
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 lutego 2018, 21:31 [cytuj]
...
13 lutego 2018, 21:32 [cytuj]
no ja pierdole
no ja pierdole
13 lutego 2018, 21:32 [cytuj]
Po co ten kretyński wślizg
Po co ten kretyński wślizg
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 lutego 2018, 21:32 [cytuj]
No i chuj...
No i chuj
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
13 lutego 2018, 21:32 [cytuj]
haha nie ma!
haha nie ma!
13 lutego 2018, 21:33 [cytuj]
Żyjemy :D:D
Żyjemy :D:D
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 lutego 2018, 21:33 [cytuj]
UFF, Dudek dance zrobił robotę
UFF, Dudek dance zrobił robotę
13 lutego 2018, 21:33 [cytuj]
HAHAHAHA ALE JAJA!!!
HAHAHAHA ALE JAJA!!!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
13 lutego 2018, 21:34 [cytuj]
Żyjemy. Poch nie musi nic mowić w przerwie.
Edytowano dnia: 13 lutego 2018, 21:34
Żyjemy. Poch nie musi nic mowić w przerwie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
13 lutego 2018, 21:34 [cytuj]
Zawał...
Zawał
13 lutego 2018, 21:34 [cytuj]
Ja pierdole ten Auier musi przestać robić te wślizgi, kurwa ile razy już na to kosztowało, Poch niech go kurwa szybko tego oduczy. Ja pierdole co Costa mógł zrobić z tą piłką??
Ja pierdole ten Auier musi przestać robić te wślizgi, kurwa ile razy już na to kosztowało, Poch niech go kurwa szybko tego oduczy. Ja pierdole co Costa mógł zrobić z tą piłką??
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 lutego 2018, 21:36 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Widocznie mało meczów widziałeś w tym sezonie


Oglądam praktycznie wszystkie. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, ze Davies to dobry zawodnik? Gośc jest taki przecietny, że nie wiem jak mozna w ogóle z tym polemizować.. dzisiaj to tylko pokazuje i potwierdza moje słowa, 9 na 10 wrzutek to dno, niczym z polskiej ekstraklasy..
Tak swoją drogą to dzisiaj boczni obroncy dramatyczni
Oglądam praktycznie wszystkie. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, ze Davies to dobry zawodnik? Gośc jest taki przecietny, że nie wiem jak mozna w ogóle z tym polemizować.. dzisiaj to tylko pokazuje i potwierdza moje słowa, 9 na 10 wrzutek to dno, niczym z polskiej ekstraklasy.. Tak swoją drogą to dzisiaj boczni obroncy dramatyczni
13 lutego 2018, 21:37 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Oglądam praktycznie wszystkie. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, ze Davies to dobry zawodnik? Gośc jest taki przecietny, że nie wiem jak mozna w ogóle z tym polemizować.. dzisiaj to tylko pokazuje i potwierdza moje słowa, 9 na 10 wrzutek to dno, niczym z polskiej ekstraklasy..
Tak swoją drogą to dzisiaj boczni obroncy dramatyczni


Davies jest idealny na zmiennika, nie do pierwszego składu
Davies jest idealny na zmiennika, nie do pierwszego składu
13 lutego 2018, 21:38 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Oglądam praktycznie wszystkie. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, ze Davies to dobry zawodnik? Gośc jest taki przecietny, że nie wiem jak mozna w ogóle z tym polemizować.. dzisiaj to tylko pokazuje i potwierdza moje słowa, 9 na 10 wrzutek to dno, niczym z polskiej ekstraklasy..
Tak swoją drogą to dzisiaj boczni obroncy dramatyczni

Jak słaby musi być Rose w takim razie? Davies nie porywa, ale to dobry, solidny zawodnik. Z sezonu na sezon wygląda moim zdaniem coraz lepiej. W tym sezonie gra bardzo dobrze.
Edytowano dnia: 13 lutego 2018, 21:40
Jak słaby musi być Rose w takim razie? Davies nie porywa, ale to dobry, solidny zawodnik. Z sezonu na sezon wygląda moim zdaniem coraz lepiej. W tym sezonie gra bardzo dobrze
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
13 lutego 2018, 21:38 [cytuj]
Nie no, bezmózgie zagrania w obronie zniszczą nam ten dwumecz....

VeniVidiVici powiedział/a:
Oglądam praktycznie wszystkie. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, ze Davies to dobry zawodnik? Gośc jest taki przecietny, że nie wiem jak mozna w ogóle z tym polemizować.. dzisiaj to tylko pokazuje i potwierdza moje słowa, 9 na 10 wrzutek to dno, niczym z polskiej ekstraklasy..
Tak swoją drogą to dzisiaj boczni obroncy dramatyczni


A mecz z Arsenalem oglądałeś? ;)
A mecz z Arsenalem oglądałeś? ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 109 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się