Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Inter - Tottenham
18 września 2018, 18:05 [cytuj]
Vorm, Aurier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Lamela, Eriksen, Son, Kane

Biorąc pod uwagę naszą formę to remis będzie dobrym rezultatem. I dlaczego Gazzaniga nie dostaje szansy po tym co pokazał Vorm :bezradny:
Vorm, Aurier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Lamela, Eriksen, Son, Kane Biorąc pod uwagę naszą formę to remis będzie dobrym rezultatem. I dlaczego Gazzaniga nie dostaje szansy po tym co pokazał Vorm :bezradny:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
18 września 2018, 18:26 [cytuj]
Poch rotuje.
3:1 Tottenham
COYS
Poch rotuje. 3:1 Tottenham COYS
18 września 2018, 18:48 [cytuj]
Macie jakiś sensowny link panowie?
Macie jakiś sensowny link panowie?
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
18 września 2018, 18:56 [cytuj]
http://tele-wizja.ru/stream-10/
Po polsku raczej się nie znajdzie, bo Polsat lubi bawić się w uwalanie streamów
http://tele-wizja.ru/stream-10/ Po polsku raczej się nie znajdzie, bo Polsat lubi bawić się w uwalanie streamów
18 września 2018, 18:58 [cytuj]
dzięki
dzięki
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
18 września 2018, 19:43 [cytuj]
z Taką grą , I jeszcze Kane drewno to bedzie remis cudem :( piacholandi ciąg dalszy.
z Taką grą , I jeszcze Kane drewno to bedzie remis cudem :( piacholandi ciąg dalszy
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
18 września 2018, 19:56 [cytuj]
Efendi6 powiedział/a:
z Taką grą , I jeszcze Kane drewno to bedzie remis cudem :( piacholandi ciąg dalszy


Może Lucas wejdzie i coś wyczaruje, trzeba trzymać na zero, to wtedy jest szansa na jakiś indywidualny przebłysk
Może Lucas wejdzie i coś wyczaruje, trzeba trzymać na zero, to wtedy jest szansa na jakiś indywidualny przebłysk
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 września 2018, 20:00 [cytuj]
Jak my co mecz praktycznie gramy w 10, bez napastnika. Gość jest tragiczny w tym sezonie... Chciałbym aby mi zrobił na złość i coś strzelił ale badzmy szczerzy, jego w takiej formie nie powinno byc na boisku...

Jednak umówmy się, to nie tylko wina Kane ze zespoł gra tak słabo. Bardzo słabo jest z kreacja gry, kolejny mecz praktycznie bez strzałów... a to przeciez Tottenham słynął z tego, ze tworzył mnóstwo okazji co mecz.
Jak wspominałem ostatnio, taktyka kuleje...
Jak my co mecz praktycznie gramy w 10, bez napastnika. Gość jest tragiczny w tym sezonie... Chciałbym aby mi zrobił na złość i coś strzelił ale badzmy szczerzy, jego w takiej formie nie powinno byc na boisku... Jednak umówmy się, to nie tylko wina Kane ze zespoł gra tak słabo. Bardzo słabo jest z kreacja gry, kolejny mecz praktycznie bez strzałów... a to przeciez Tottenham słynął z tego, ze tworzył mnóstwo okazji co mecz. Jak wspominałem ostatnio, taktyka kuleje
18 września 2018, 20:04 [cytuj]
Ewidentnie coś z nami nie tak ja Aurier jeden z najlepszych w naszej drużynie, to mówi o poziomie pozostałych piłkarzy
Ewidentnie coś z nami nie tak ja Aurier jeden z najlepszych w naszej drużynie, to mówi o poziomie pozostałych piłkarzy
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 września 2018, 20:05 [cytuj]
brawo!!Eriksen
Edytowano dnia: 18 września 2018, 20:06
brawo!!Eriksen
18 września 2018, 20:07 [cytuj]
Pierwsza wygrana przebitka na połowie Interu i odrazu gol, proste, trochę walki i zaangażowanie :brawo:
Pierwsza wygrana przebitka na połowie Interu i odrazu gol, proste, trochę walki i zaangażowanie :brawo:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 września 2018, 20:07 [cytuj]
Jedno przyspieszenie, strzał z dystansu i od razu efekty.. trzeba grac szybciej
Jedno przyspieszenie, strzał z dystansu i od razu efekty.. trzeba grac szybciej
18 września 2018, 20:07 [cytuj]
Jedno przyspieszenie, strzał z dystansu i od razu efekty.. trzeba grac szybciej
Jedno przyspieszenie, strzał z dystansu i od razu efekty.. trzeba grac szybciej
18 września 2018, 20:09 [cytuj]
Brawo Vorm
Brawo Vorm
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 września 2018, 20:26 [cytuj]
Kurwa strzelmy drugą, bo jest z czego
Kurwa strzelmy drugą, bo jest z czego
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 września 2018, 20:27 [cytuj]
varba powiedział/a:
Kurwa strzelmy drugą, bo jest z czego
dokładnie :zalamka:
dokładnie :zalamka:
18 września 2018, 20:42 [cytuj]
Vertonghen się odsuwa z linii strzału, aż mi się Adebayor przypomniał, kurwa Janek dał dupy po całości
Vertonghen się odsuwa z linii strzału, aż mi się Adebayor przypomniał, kurwa Janek dał dupy po całości
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 września 2018, 20:45 [cytuj]
Dziekujemy Jan Vertonghen że dałeś interowi wiarę
Dziekujemy Jan Vertonghen że dałeś interowi wiarę
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 września 2018, 20:45 [cytuj]
dramat
dramat
18 września 2018, 20:45 [cytuj]
Cudownie. Nie można się tak cofać w ostatnich minutach...
Cudownie. Nie można się tak cofać w ostatnich minutach
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 168 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się