Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Inter - Tottenham
18 września 2018, 20:46 [cytuj]
Takiej pizdy i schodzenia z linii strzału to nie widziałem za czasów Pochettino
Takiej pizdy i schodzenia z linii strzału to nie widziałem za czasów Pochettino
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 września 2018, 20:46 [cytuj]
Co się stało z charakterem tej drużyny?
Co się stało z charakterem tej drużyny?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
18 września 2018, 20:47 [cytuj]
Po frajerersku panowie, po frajersku.
Po frajerersku panowie, po frajersku
18 września 2018, 20:48 [cytuj]
Bez Komentarza to zostawię.
Bez Komentarza to zostawię
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
18 września 2018, 20:48 [cytuj]
Początek konca Pochettino w Tottenhamie :)
Początek konca Pochettino w Tottenhamie :)
18 września 2018, 20:50 [cytuj]
szkoda strzępić ryja
szkoda strzępić ryja
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
18 września 2018, 20:51 [cytuj]
dobrze ze jestesmy w silnej grupie. bedzie mozna dzieciom opowiadac jak nie wyszlismy z grupy..
dobrze ze jestesmy w silnej grupie. bedzie mozna dzieciom opowiadac jak nie wyszlismy z grupy
18 września 2018, 20:51 [cytuj]
Ciężki sezon przed nami. Drugi raz w 3 meczach przegrywamy prowadząc. Wstyd. Martwi, że to może być ostatni sezon Pocha. Bo ile można czekać na inwestycję. W końcu nawet on powie że to pierdoli.
Ciężki sezon przed nami. Drugi raz w 3 meczach przegrywamy prowadząc. Wstyd. Martwi, że to może być ostatni sezon Pocha. Bo ile można czekać na inwestycję. W końcu nawet on powie że to pierdoli
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
18 września 2018, 20:55 [cytuj]
Żeby jeszcze ten Inter coś grał. Jestem. Mega wkurwiony
Żeby jeszcze ten Inter coś grał. Jestem. Mega wkurwiony
TO DARE IS TO DO
18 września 2018, 20:59 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Początek konca Pochettino w Tottenhamie :)

Fantazyjne zmiany w jego wykonaniu Winks za Lamele i Rose za Kane- załatwił wpierw sam sobie skrzydło, a potem zdał zespół na obronę Częstochowy.
Fantazyjne zmiany w jego wykonaniu Winks za Lamele i Rose za Kane- załatwił wpierw sam sobie skrzydło, a potem zdał zespół na obronę Częstochowy
18 września 2018, 21:14 [cytuj]
A wystarczyło, żeby Jan stał w **** miejscu...
A wystarczyło, żeby Jan stał w **** miejscu
18 września 2018, 21:43 [cytuj]
Byloby smiesznie jakby poch wylecial a mou dogral sezon do konca
Byloby smiesznie jakby poch wylecial a mou dogral sezon do konca
18 września 2018, 23:00 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
Byloby smiesznie jakby poch wylecial a mou dogral sezon do konca


Śmiesznie to by było dla innych, bo bylibyśmy najgłupszym klubem w historii premier league. Wszyscy skreślali Tottenham na Wembley, większość z was pisało, że skończymy poza top 4. Poch wykręcił 3 miejsce, grając na stadionie którego Tottenham nienawidził.

Latem manager nie dostał, żadnego ze swoich celów transferowych, zero absolutne. 9 piłkarzy z podstawowego składu wróciło na 5 dni przed startem sezonu. Jak za to obwini się managera, to chyba zasługujemy żeby być pośmiewiskiem ligi
Śmiesznie to by było dla innych, bo bylibyśmy najgłupszym klubem w historii premier league. Wszyscy skreślali Tottenham na Wembley, większość z was pisało, że skończymy poza top 4. Poch wykręcił 3 miejsce, grając na stadionie którego Tottenham nienawidził. Latem manager nie dostał, żadnego ze swoich celów transferowych, zero absolutne. 9 piłkarzy z podstawowego składu wróciło na 5 dni przed startem sezonu. Jak za to obwini się managera, to chyba zasługujemy żeby być pośmiewiskiem ligi
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 września 2018, 23:15 [cytuj]
Spokojnie varba Poch nie wyleci- zgodził się na upokarzający brak transferów i tułaczkę bez stadionu nie wiadomo jak długą. Co nie zmienia faktu, że już kolejny raz nie trafia ze zmianami. OK, ławka nie powala, ale mimo wszystko to Llorente jest specjalistą od przetrzymania piłki, a nie Rose.Nie widzę tez ,,fenomenu '' Winksa, gdzieś biega bez ładu i składu wszerz boiska, czasem holując piłkę, żadnych kluczowych podań.
Oczywiście można chcieć przenieść zespół na inny level i trafia się AVB,albo tylko uratować się przed spadkiem i tu Redknapp, chodzi tylko o to, że także Poch musi się pozbierać, bo na razie równie z zespołem zawodzi i nie może być poza krytyką, szczególnie dziś.
Spokojnie varba Poch nie wyleci- zgodził się na upokarzający brak transferów i tułaczkę bez stadionu nie wiadomo jak długą. Co nie zmienia faktu, że już kolejny raz nie trafia ze zmianami. OK, ławka nie powala, ale mimo wszystko to Llorente jest specjalistą od przetrzymania piłki, a nie Rose.Nie widzę tez ,,fenomenu '' Winksa, gdzieś biega bez ładu i składu wszerz boiska, czasem holując piłkę, żadnych kluczowych podań. Oczywiście można chcieć przenieść zespół na inny level i trafia się AVB,albo tylko uratować się przed spadkiem i tu Redknapp, chodzi tylko o to, że także Poch musi się pozbierać, bo na razie równie z zespołem zawodzi i nie może być poza krytyką, szczególnie dziś
18 września 2018, 23:28 [cytuj]
Byloby smieszne bo nasi kibice spiewali mu pod koniec 3-0 ze wyleci z roboty kolejnego ranka. od wtedy wygral 2 mecze, my - 3 wpierdole.
Zgadzam sie ze brak transferow to dramat, wszyscy wiedzieli ze nasz sklad nie wroci z Rosji wypoczety.
Z tego tez powodu Winks(a nikogo innego nie mamy) musi grac bo potrzebujemy rozgrywajacego w formie a nie da sie zlapac formy na lawce.
Ja nie wiem w jakiej formie jest Wanyama ze znowu ogladalismy Diera podstawie.
Edytowano dnia: 18 września 2018, 23:29
Byloby smieszne bo nasi kibice spiewali mu pod koniec 3-0 ze wyleci z roboty kolejnego ranka. od wtedy wygral 2 mecze, my - 3 wpierdole. Zgadzam sie ze brak transferow to dramat, wszyscy wiedzieli ze nasz sklad nie wroci z Rosji wypoczety. Z tego tez powodu Winks(a nikogo innego nie mamy) musi grac bo potrzebujemy rozgrywajacego w formie a nie da sie zlapac formy na lawce. Ja nie wiem w jakiej formie jest Wanyama ze znowu ogladalismy Diera podstawie
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 80 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się