Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Prośba od kibica Interu
13 listopada 2018, 22:09 [cytuj]
Witam Kolegów, jestem Mateusz, kibic Interu. Chciałbym zapytać Was czy nie pomógłby ktoś z Was załatwić mi 2 biletów na mecz Tottenham - Inter. Niestety Inter frajersko podchodzi to sprzedaży biletów i na 13 chętnych z fanklubu z Polski klub dał nam tylko 10 biletów a ja i kumpel akurat byliśmy na liście poza pierwszą 10. Próbowałem potem kupić przez oficjalną stronę Tottenhamu ale gdy się zarejestrowałem to klub zablokował już możliwość kupna biletów dla nowych uczestników. Mamy już kupione loty na ten wyjazd a nie spodziewaliśmy się takiego frajerstwa ze strony naszego klubu także liczę na łód szczęścia że może Wy jakoś pomożecie...
Witam Kolegów, jestem Mateusz, kibic Interu. Chciałbym zapytać Was czy nie pomógłby ktoś z Was załatwić mi 2 biletów na mecz Tottenham - Inter. Niestety Inter frajersko podchodzi to sprzedaży biletów i na 13 chętnych z fanklubu z Polski klub dał nam tylko 10 biletów a ja i kumpel akurat byliśmy na liście poza pierwszą 10. Próbowałem potem kupić przez oficjalną stronę Tottenhamu ale gdy się zarejestrowałem to klub zablokował już możliwość kupna biletów dla nowych uczestników. Mamy już kupione loty na ten wyjazd a nie spodziewaliśmy się takiego frajerstwa ze strony naszego klubu także liczę na łód szczęścia że może Wy jakoś pomożecie
21 listopada 2018, 20:00 [cytuj]
Spokojnie kupisz przed meczem.
Spokojnie kupisz przed meczem
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 77 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się