Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
13 lutego 2019, 19:56 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Sanchez, Foyth, Vertonghen, Winks, Sissoko, Eriksen, Lucas, Son
Subs: Gazzaniga, Trippier, Rose, Skipp, Wanyama, Lamela, Llorente
COYS :D
Spurs: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Sanchez, Foyth, Vertonghen, Winks, Sissoko, Eriksen, Lucas, Son Subs: Gazzaniga, Trippier, Rose, Skipp, Wanyama, Lamela, Llorente COYS :D
13 lutego 2019, 20:10 [cytuj]
Jedno słowo które mi się ciśnie po ustach... odważny skład.
Kogut? Jaką masz optykę na ten skład?
Edytowano dnia: 13 lutego 2019, 20:10
Jedno słowo które mi się ciśnie po ustach... odważny skład. Kogut? Jaką masz optykę na ten skład?
13 lutego 2019, 20:24 [cytuj]
Viktor96 powiedział/a:
Jedno słowo które mi się ciśnie po ustach... odważny skład.
Kogut? Jaką masz optykę na ten skład?

Ja? 5 obrońców i tylko 3 zawodników, którzy na pewno dadzą coś z przodu. Dla mnie wygląda to na liczenie na gole po kontrach, a po strzeleniu bramki bronienie się do końca. Mam nadzieję, że się mylę.
Ja? 5 obrońców i tylko 3 zawodników, którzy na pewno dadzą coś z przodu. Dla mnie wygląda to na liczenie na gole po kontrach, a po strzeleniu bramki bronienie się do końca. Mam nadzieję, że się mylę
13 lutego 2019, 20:24 [cytuj]
Wydaje mi się że wystawił najmocniejszą 11 jaką mógł.
Wydaje mi się że wystawił najmocniejszą 11 jaką mógł.
13 lutego 2019, 20:48 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
Ja? 5 obrońców i tylko 3 zawodników, którzy na pewno dadzą coś z przodu. Dla mnie wygląda to na liczenie na gole po kontrach, a po strzeleniu bramki bronienie się do końca. Mam nadzieję, że się mylę

tylko ze w tym ustawieniu boczni obrońcy to wahadłowi i u nas grają bardzo wysoko ;)
tylko ze w tym ustawieniu boczni obrońcy to wahadłowi i u nas grają bardzo wysoko ;)
13 lutego 2019, 20:51 [cytuj]
Robert powiedział/a:
tylko ze w tym ustawieniu boczni obrońcy to wahadłowi i u nas grają bardzo wysoko ;)

W sumie.......
Verthongen pewnie będzie na lewej, z przyzwyczajenia mi się zapomniało.
No dobra przekonałeś mnie :)
W sumie....... Verthongen pewnie będzie na lewej, z przyzwyczajenia mi się zapomniało. No dobra przekonałeś mnie :)
13 lutego 2019, 20:52 [cytuj]
Średnio widzę Janka w roli wahadłowego, ale zobaczymy co z tego będzie.
Średnio widzę Janka w roli wahadłowego, ale zobaczymy co z tego będzie
13 lutego 2019, 20:53 [cytuj]
Pochettino wie co robi , szczególnie w LM zaskakiwał czasem składem i zawsze przynosiło to dobre wyniki . Lecimy z tym ! :muza:
Pochettino wie co robi , szczególnie w LM zaskakiwał czasem składem i zawsze przynosiło to dobre wyniki . Lecimy z tym ! :muza:
13 lutego 2019, 20:53 [cytuj]
Nie wiem jak Wy ale ja już czuję stres. Bez znieczulenia się nie obędzie. :cwaniak:
Nie wiem jak Wy ale ja już czuję stres. Bez znieczulenia się nie obędzie. :cwaniak:
TO DARE IS TO DO
13 lutego 2019, 20:59 [cytuj]
coys!
coys!
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
13 lutego 2019, 21:03 [cytuj]
Na lewej Vertonghen j Alderweireld, pewnie dlatego zeby zatrzymać Sancho.
Na lewej Vertonghen j Alderweireld, pewnie dlatego zeby zatrzymać Sancho
13 lutego 2019, 21:29 [cytuj]
Strasznie chaotycznie. A tu zle przyjecie, a tu pilka odskoczy, a tu niecelne podanie. Presja ich zjada?
Strasznie chaotycznie. A tu zle przyjecie, a tu pilka odskoczy, a tu niecelne podanie. Presja ich zjada?
13 lutego 2019, 21:49 [cytuj]
Hmmm taki mecz do pierwszej bramki, widac ze jest mega presja utraty gola, w sumie nie dziwie sie. To jest dwumecz.
Hmmm taki mecz do pierwszej bramki, widac ze jest mega presja utraty gola, w sumie nie dziwie sie. To jest dwumecz
13 lutego 2019, 21:51 [cytuj]
Winks co gra od kilku spotkań to nie mam pytań... Dalej szansę 50na 50 , wyrównany mecz .
Winks co gra od kilku spotkań to nie mam pytań... Dalej szansę 50na 50 , wyrównany mecz
13 lutego 2019, 21:53 [cytuj]
Nie zdziwię się jak będzie 0:0.
Mały minusik kieruję do Foytha (2 błędy, z czego mógł się skończyć golem).
BVB jest wyjątkowo skoncentrowane i czego skutkiem jest 1 strzał celny i strzał Lucasa. :/
Nie zdziwię się jak będzie 0:0. Mały minusik kieruję do Foytha (2 błędy, z czego mógł się skończyć golem). BVB jest wyjątkowo skoncentrowane i czego skutkiem jest 1 strzał celny i strzał Lucasa. :/
13 lutego 2019, 21:54 [cytuj]
Drugie połowy mamy lepsze ostatnio , a BVB słabsze co pokazała w ostatnim meczu ligowym :F 1:0 może uda się wydusić
Drugie połowy mamy lepsze ostatnio , a BVB słabsze co pokazała w ostatnim meczu ligowym :F 1:0 może uda się wydusić
13 lutego 2019, 21:58 [cytuj]
Może Lamela na drugą połowę??
Może Lamela na drugą połowę??
TO DARE IS TO DO
13 lutego 2019, 21:58 [cytuj]
Sissoko gra dziś słabo
Sissoko gra dziś słabo
TO DARE IS TO DO
13 lutego 2019, 22:03 [cytuj]
Lucas poza strzałem wszystko zepsuł. Trudno kogoś wyróżnic na plus. Dużo prostych strat, czasami niewymuszonych. Lucas mnie wkurwił tym podaniem do Winksa, jak wychodzili 2 na 1, to mogła być setka dla Sona później jakby Winks go obsłużył
Lucas poza strzałem wszystko zepsuł. Trudno kogoś wyróżnic na plus. Dużo prostych strat, czasami niewymuszonych. Lucas mnie wkurwił tym podaniem do Winksa, jak wychodzili 2 na 1, to mogła być setka dla Sona później jakby Winks go obsłużył
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 lutego 2019, 22:05 [cytuj]
On jest niesamowity:brawo:
On jest niesamowity:brawo:
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 181 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się