Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
13 lutego 2019, 23:00 [cytuj]
MOTM Super Jan!!!!
MOTM Super Jan!!!!
TO DARE IS TO DO
13 lutego 2019, 23:03 [cytuj]
Wczoraj typowałem 3:0 i jest :)
Nie ma sensu panikować przed rewanżem, BVB tego już nie odrobi. Jesteśmy w 1/4 :)
Wczoraj typowałem 3:0 i jest :) Nie ma sensu panikować przed rewanżem, BVB tego już nie odrobi. Jesteśmy w 1/4 :)
13 lutego 2019, 23:03 [cytuj]
Brak mi słów narazie po takim meczu . :muza: piękna wygrana . Cały świat zobaczył jak zdemolowalismy Borussię. Dla takich chwil warto kibicować Tej drużynie :kotek:
Brak mi słów narazie po takim meczu . :muza: piękna wygrana . Cały świat zobaczył jak zdemolowalismy Borussię. Dla takich chwil warto kibicować Tej drużynie :kotek:
13 lutego 2019, 23:07 [cytuj]
Viktor96 powiedział/a:
Świetny kapitał 3:0 (awans jest bardzo blisko ale zostało jeszcze 90 min w Dortmundzie)
Kapitalny Vertonghen!
Son jak zwykle znakomity!
Llorente zrobił to co miał zrobić!
Pierwsza połowa niczego dobrego niezwiastowała a tu nagle BANG x3


To była taktyka. Zbadać jak gra przeciwnik , uspić go ! A potem ogień w krematorium !!!
To była taktyka. Zbadać jak gra przeciwnik , uspić go ! A potem ogień w krematorium !!!
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
13 lutego 2019, 23:09 [cytuj]
Co Pochettino powiedział im w szatni?? Na druga połowę wyszła inna drużyna. Poza meczem z Leicester Tottenham zalicza bardzo dobre drugie połowy, we wszystkich przeważa szalę na swoją korzyć. Tu nie może być przypadku. Pochettino reaguje na to co robi rywal i koryguje taktykę.
Co Pochettino powiedział im w szatni?? Na druga połowę wyszła inna drużyna. Poza meczem z Leicester Tottenham zalicza bardzo dobre drugie połowy, we wszystkich przeważa szalę na swoją korzyć. Tu nie może być przypadku. Pochettino reaguje na to co robi rywal i koryguje taktykę.
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 lutego 2019, 23:13 [cytuj]
Efendi6 powiedział/a:
To była taktyka. Zbadać jak gra przeciwnik , uspić go ! A potem ogień w krematorium !!!

Taki ogień że łapie się za głowę i pytam jak. :o :D
Taki ogień że łapie się za głowę i pytam jak. :o :D
13 lutego 2019, 23:19 [cytuj]
Jak zobaczyłem 4 nominalnych stoperów w pierwszym składzie wiedzialem że przede wszystkim mamy zagrać na zero z tylu. I jak się okazuje Pochettino idealnie dobrał skład i ustawienie. Niesamowity gość . Teraz mają trochę odpoczynku i wracamy na mecz z burnley już z Harrym . Piękna sprawa . :muza:
Jak zobaczyłem 4 nominalnych stoperów w pierwszym składzie wiedzialem że przede wszystkim mamy zagrać na zero z tylu. I jak się okazuje Pochettino idealnie dobrał skład i ustawienie. Niesamowity gość . Teraz mają trochę odpoczynku i wracamy na mecz z burnley już z Harrym . Piękna sprawa . :muza:
13 lutego 2019, 23:30 [cytuj]
Statystyki podań:
Sanchez - 114 (94% skuteczności)
Toby - 82 (92%)
Foyth - 70 (91%)
Winks - 66 (89%)
To jest pierwsza 4 zawodników.
Statystyki podań: Sanchez - 114 (94% skuteczności) Toby - 82 (92%) Foyth - 70 (91%) Winks - 66 (89%) To jest pierwsza 4 zawodników.
13 lutego 2019, 23:33 [cytuj]
Statystyki biegowe:
- Eriksen 12.96 km
- Winks 11.60 km
- Sissoko 10.61 km
- Toby 10.59 km
- Aurier 10.54 km
Statystyki biegowe: - Eriksen 12.96 km - Winks 11.60 km - Sissoko 10.61 km - Toby 10.59 km - Aurier 10.54 km
13 lutego 2019, 23:33 [cytuj]
10 dni przerwy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
K.......a w końcu!!!!!!!!!!!!!!
Odpoczynek im się należy, i to w dobrych nastrojach!!!!!!!!
Brawo brawo!!!!!!!!!
10 dni przerwy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! K.......a w końcu!!!!!!!!!!!!!! Odpoczynek im się należy, i to w dobrych nastrojach!!!!!!!! Brawo brawo!!!!!!!!!
13 lutego 2019, 23:36 [cytuj]
Winks wrócił do formy z przed kontuzji i zaczynam myśleć że będzie klasa światowa!!!!!
Ps. Jeden ze Spursmaniaków już o tym pisał, ale musiałem!
Winks wrócił do formy z przed kontuzji i zaczynam myśleć że będzie klasa światowa!!!!! Ps. Jeden ze Spursmaniaków już o tym pisał, ale musiałem!
13 lutego 2019, 23:47 [cytuj]
Eriksen zawsze najwięcej przebiegniętych km . Ile daje w ofensywie każdy wie. Ale trzeba przyznać że w defensywie to zawsze cichy bohater bo biega za dwóch. Dziś poza Janem najbardziej Winks mi zaimponował. Zagrał jak gość z 10 letnim stażem w champions league. Dobrze że mają przerwę ale aż szkoda że tyle będzie tzreba czekać do następnego meczu . COYS !!! :muza:
Eriksen zawsze najwięcej przebiegniętych km . Ile daje w ofensywie każdy wie. Ale trzeba przyznać że w defensywie to zawsze cichy bohater bo biega za dwóch. Dziś poza Janem najbardziej Winks mi zaimponował. Zagrał jak gość z 10 letnim stażem w champions league. Dobrze że mają przerwę ale aż szkoda że tyle będzie tzreba czekać do następnego meczu . COYS !!! :muza:
14 lutego 2019, 00:26 [cytuj]
Cieszynka Jana <3, Llorente w 4 meczach 4(5?) punktow w kanadyjce.
Dzis Sissoko byl i wiekszy i szybszy niez kazdy z pilkarzy z Dortmundu. gora miesni a biega jakby byl wielkosci winksa.
Z jaka swoboda dzis gralismy to bylo fenomenalne. akcja aurier - foyth albo to wyjscie do kontry gdzie son zrobil wolnego.. :muza:
Cieszynka Jana <3, Llorente w 4 meczach 4(5?) punktow w kanadyjce. Dzis Sissoko byl i wiekszy i szybszy niez kazdy z pilkarzy z Dortmundu. gora miesni a biega jakby byl wielkosci winksa. Z jaka swoboda dzis gralismy to bylo fenomenalne. akcja aurier - foyth albo to wyjscie do kontry gdzie son zrobil wolnego.. :muza:
14 lutego 2019, 00:33 [cytuj]
GŁOSUJEMY W ANKIECIE NA PIŁKARZA MECZU!!!
GŁOSUJEMY W ANKIECIE NA PIŁKARZA MECZU!!!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
14 lutego 2019, 11:04 [cytuj]
3 wrzutki, 3 bramki, w drugiej połowie ich zgnietliśmy kompletnie. I trzeba na poważnie rozważyć wystawianie Janka na LO, bo marnujemy jego potencjał na środku obrony. Gość jest jak czołg, gdy się rozpędzi.

Podobnie jak wczoraj Sissoko. Nigdy nie widziałem takiej przemiany, on ledwo potrafił prosto kopnąć piłkę, a teraz nie wyobrażam sobie bez niego naszej pierwszej jedenastki.

Jedna noga w 1/4, a do tego wraca Harry i prawdopodobnie Alli. Żyć nie umierać. COYS! :brawo:
3 wrzutki, 3 bramki, w drugiej połowie ich zgnietliśmy kompletnie. I trzeba na poważnie rozważyć wystawianie Janka na LO, bo marnujemy jego potencjał na środku obrony. Gość jest jak czołg, gdy się rozpędzi. Podobnie jak wczoraj Sissoko. Nigdy nie widziałem takiej przemiany, on ledwo potrafił prosto kopnąć piłkę, a teraz nie wyobrażam sobie bez niego naszej pierwszej jedenastki. Jedna noga w 1/4, a do tego wraca Harry i prawdopodobnie Alli. Żyć nie umierać. COYS! :brawo:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 98 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się