Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
30 kwietnia 2019, 19:53 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Trippier, Sanchez, Alderweireld, Vertonghen, Wanyama, Rose, Eriksen, Dele, Lucas, Llorente
Subs: Sissoko, Skipp, Davies, Dier, Foyth, Walker-Peters
COYS!!!!!!!!!!!!!! :D
Spurs: Lloris (C), Trippier, Sanchez, Alderweireld, Vertonghen, Wanyama, Rose, Eriksen, Dele, Lucas, Llorente Subs: Sissoko, Skipp, Davies, Dier, Foyth, Walker-Peters COYS!!!!!!!!!!!!!! :D
30 kwietnia 2019, 19:57 [cytuj]
0:0 , 1:0 dla Tottków mnie ukontentuję. (:
Trzymajmy Kciuki!
0:0 , 1:0 dla Tottków mnie ukontentuję. (: Trzymajmy Kciuki!
30 kwietnia 2019, 20:10 [cytuj]
Hugo proszę bez straty gola :D
Magia działa chyba tylko na White Hart Lane :D
Hugo proszę bez straty gola :D Magia działa chyba tylko na White Hart Lane :D
30 kwietnia 2019, 20:30 [cytuj]
Tradycyjnie prosba o linki , zobaczylbym z polskim komentarzem
Tradycyjnie prosba o linki , zobaczylbym z polskim komentarzem
30 kwietnia 2019, 20:57 [cytuj]
fani.tv
fani.tv
30 kwietnia 2019, 21:02 [cytuj]
Janssen jest niezgłoszony,nie? na ławce nikogo do przodu...
Janssen jest niezgłoszony,nie? na ławce nikogo do przodu
30 kwietnia 2019, 21:19 [cytuj]
no i plan poszedl w pizdu
no i plan poszedl w pizdu
30 kwietnia 2019, 21:20 [cytuj]
Na razie Ajax klasę wyżej od nas. Widać u nich więcej zaangażowani, szybkie podania, dynamika...zaczynam się bać
Na razie Ajax klasę wyżej od nas. Widać u nich więcej zaangażowani, szybkie podania, dynamika...zaczynam się bać
30 kwietnia 2019, 21:44 [cytuj]
ci fizjo to chyba jacyś głupi, dlaczego oni zgodzili się zeby Janek wchodził na boisko
ci fizjo to chyba jacyś głupi, dlaczego oni zgodzili się zeby Janek wchodził na boisko
30 kwietnia 2019, 21:53 [cytuj]
kto by kiedys pomyslal ze Sissoko bedzie naszym zbawca
kto by kiedys pomyslal ze Sissoko bedzie naszym zbawca
30 kwietnia 2019, 23:03 [cytuj]
Ten dwumecz jeszcze się nieskończył. (:
Lepiej przegrać 1:0 niż zremisować (wiem trochę jak Guardiola). Wróci Son i ja wierzę że stać Tottenham na finał! ❤️
Ten dwumecz jeszcze się nieskończył. (: Lepiej przegrać 1:0 niż zremisować (wiem trochę jak Guardiola). Wróci Son i ja wierzę że stać Tottenham na finał! ❤️
30 kwietnia 2019, 23:08 [cytuj]
1-0 to nie tragedia. Gramy dalej, ale szkoda, bo druga połowa wyglądała dużo lepiej niż pierwsza. Eriksen niewidoczny, Lucas biega, ale trochę bez celu. Sissoko dzisiaj najlepiej. Dają się we znaki wymuszone kontuzją i kartkami braki w ataku, no i na skrzydłach. Rose i Trippier trochę wymiękają.
1-0 to nie tragedia. Gramy dalej, ale szkoda, bo druga połowa wyglądała dużo lepiej niż pierwsza. Eriksen niewidoczny, Lucas biega, ale trochę bez celu. Sissoko dzisiaj najlepiej. Dają się we znaki wymuszone kontuzją i kartkami braki w ataku, no i na skrzydłach. Rose i Trippier trochę wymiękają
30 kwietnia 2019, 23:18 [cytuj]
Trzeba wierzyć że damy radę w rewanżu
Trzeba wierzyć że damy radę w rewanżu
TO DARE IS TO DO
1 maja 2019, 10:31 [cytuj]
W następnym meczu wróci Son i to zwiększy nasze szanse. Nie graliśmy źle w 2 połowie. To jest do zrobienia. Wygrana 2-1 w Amsterdamie daje nam awans (bramki na wyjeździe). Podobno Janek jest cały. UEFA myśli nad dodatkowymi badaniami dla zawodników, którzy znaleźli się w takich sytuacjach (na przykładzie, że jest tak w NFL).
Musimy wierzyć do końca.
W następnym meczu wróci Son i to zwiększy nasze szanse. Nie graliśmy źle w 2 połowie. To jest do zrobienia. Wygrana 2-1 w Amsterdamie daje nam awans (bramki na wyjeździe). Podobno Janek jest cały. UEFA myśli nad dodatkowymi badaniami dla zawodników, którzy znaleźli się w takich sytuacjach (na przykładzie, że jest tak w NFL). Musimy wierzyć do końca
1 maja 2019, 11:01 [cytuj]
Jasne: To dare is to do. Ale do tego potrzebujemy trenera,który się odważy,a nie takiego,który gra na własnym stadionie 5 obrońcami,a zmiana ustawienia wynikała z przypadkowej kontuzji.Ściema o wahadłowych do mnie nie trafia,żadni z Rose i Trippiera pomocnicy.Zespół słabszy niż rok czy dwa temu i tak dokonał wielkiej rzeczy,mając w składzie takich asów jak Trips,Davies,Wanyama dotarł do półfinału LM,ale aby wygrać jakies trofeum potrzeba też menagera.
Edytowano dnia: 1 maja 2019, 11:04
Jasne: To dare is to do. Ale do tego potrzebujemy trenera,który się odważy,a nie takiego,który gra na własnym stadionie 5 obrońcami,a zmiana ustawienia wynikała z przypadkowej kontuzji.Ściema o wahadłowych do mnie nie trafia,żadni z Rose i Trippiera pomocnicy.Zespół słabszy niż rok czy dwa temu i tak dokonał wielkiej rzeczy,mając w składzie takich asów jak Trips,Davies,Wanyama dotarł do półfinału LM,ale aby wygrać jakies trofeum potrzeba też menagera
1 maja 2019, 11:11 [cytuj]
KogutSpurs powiedział/a:
W następnym meczu wróci Son i to zwiększy nasze szanse. Nie graliśmy źle w 2 połowie. To jest do zrobienia. Wygrana 2-1 w Amsterdamie daje nam awans (bramki na wyjeździe). Podobno Janek jest cały. UEFA myśli nad dodatkowymi badaniami dla zawodników, którzy znaleźli się w takich sytuacjach (na przykładzie, że jest tak w NFL).
Musimy wierzyć do końca

Fajnie, byłoby zagrać jak z MC (w ćwierćfinale) strzelić szybko gola, nie popełniać błędów w obronie. Stać ten zespół na awans! Paradoksalnie, ta kartka się Sonowi przydała. Z tego względu że on odpocznie, zbierze siły na rewanż i zrobi coś wielkiego. Przeglądałem TT i dziennikarze pisali że wszystko jest okej. Ja wierzę i niech wszyscy kibice/fani/sympatycy też myślą pozytywnie!
Fajnie, byłoby zagrać jak z MC (w ćwierćfinale) strzelić szybko gola, nie popełniać błędów w obronie. Stać ten zespół na awans! Paradoksalnie, ta kartka się Sonowi przydała. Z tego względu że on odpocznie, zbierze siły na rewanż i zrobi coś wielkiego. Przeglądałem TT i dziennikarze pisali że wszystko jest okej. Ja wierzę i niech wszyscy kibice/fani/sympatycy też myślą pozytywnie!
1 maja 2019, 11:13 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Jasne: To dare is to do. Ale do tego potrzebujemy trenera,który się odważy,a nie takiego który gra na własnym stadionie 5 obrońcami.


Ja nie wiem czy kolega zauważył ale trener nie mógł wystawić Kane'a ani Sona. Sissoko dopiero wracał po kontuzji. Fajne to pole manewru, takie nie za szerokie.

Po drugie, Ajax jest bardzo mocny w ataku i świetnie gra piłką. Pomysł aby nie rzucać im wyzwania pod względem posiadania piłki i szukać gry z kontry (m.in. przy pomocy wahadeł) wydaje mi się wcale rozsądny.

Zresztą, mimo wszystkich trudności, których nie ma potrzeby przypominać, w drugiej połowie potrafiliśmy zmniejszyć dystans do rywala. I byliśmy naprawdę blisko wyrównania. Jak dla mnie to naprawdę dużo.
Ja nie wiem czy kolega zauważył ale trener nie mógł wystawić Kane'a ani Sona. Sissoko dopiero wracał po kontuzji. Fajne to pole manewru, takie nie za szerokie. Po drugie, Ajax jest bardzo mocny w ataku i świetnie gra piłką. Pomysł aby nie rzucać im wyzwania pod względem posiadania piłki i szukać gry z kontry (m.in. przy pomocy wahadeł) wydaje mi się wcale rozsądny. Zresztą, mimo wszystkich trudności, których nie ma potrzeby przypominać, w drugiej połowie potrafiliśmy zmniejszyć dystans do rywala. I byliśmy naprawdę blisko wyrównania. Jak dla mnie to naprawdę dużo
1 maja 2019, 11:34 [cytuj]
Pewnie,jak zawsze mamy pod górę z kontuzjami.Jednakże właśnie się okazało,że rzucenie wyzwania Ajaxowi to jedyna metoda.W drugiej połowie podjęlismy rękawicę,ok mamy gorszych technicznie piłkarzy(niestety),ale pancernik Sissoko ich rozbijał.Postawiliśmy się fizycznie i wolą walki,grając angielską piłkę,która wielkiego uznania nam nie przyniesie,ale who cares.Poch mimo małego pola manewru mógł posadzic Tripsa na ławę i zastąpic go choćby Foythem,który grał ok z WestSpamem.Ale nie,boi sie i stawia na Trippiera,który cały sezon zawodzi.Czemu Spurs mają sie bać Ajaxu? Jeszcze nie wszystko stracone,ciesze się że na Am Arena już bez kalkulacji.COYS
Edytowano dnia: 1 maja 2019, 11:48
Pewnie,jak zawsze mamy pod górę z kontuzjami.Jednakże właśnie się okazało,że rzucenie wyzwania Ajaxowi to jedyna metoda.W drugiej połowie podjęlismy rękawicę,ok mamy gorszych technicznie piłkarzy(niestety),ale pancernik Sissoko ich rozbijał.Postawiliśmy się fizycznie i wolą walki,grając angielską piłkę,która wielkiego uznania nam nie przyniesie,ale who cares.Poch mimo małego pola manewru mógł posadzic Tripsa na ławę i zastąpic go choćby Foythem,który grał ok z WestSpamem.Ale nie,boi sie i stawia na Trippiera,który cały sezon zawodzi.Czemu Spurs mają sie bać Ajaxu? Jeszcze nie wszystko stracone,ciesze się że na Am Arena już bez kalkulacji.COYS
1 maja 2019, 17:29 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Pewnie,jak zawsze mamy pod górę z kontuzjami.Jednakże właśnie się okazało,że rzucenie wyzwania Ajaxowi to jedyna metoda.W drugiej połowie podjęlismy rękawicę,ok mamy gorszych technicznie piłkarzy(niestety),ale pancernik Sissoko ich rozbijał.Postawiliśmy się fizycznie i wolą walki,grając angielską piłkę,która wielkiego uznania nam nie przyniesie,ale who cares.Poch mimo małego pola manewru mógł posadzic Tripsa na ławę i zastąpic go choćby Foythem,który grał ok z WestSpamem.Ale nie,boi sie i stawia na Trippiera,który cały sezon zawodzi.Czemu Spurs mają sie bać Ajaxu? Jeszcze nie wszystko stracone,ciesze się że na Am Arena już bez kalkulacji.COYS



Pochettino się boi stawiać na Foyth? Gratuluje największy farmazon jaki przeczytałem. Wystawił Trippiera z powodów taktycznych, chciał jego celnych dośrodkowań na głowę Llorente, niestety Trippier nawet dośrodkowywać już nie potrafi.
Pochettino się boi stawiać na Foyth? Gratuluje największy farmazon jaki przeczytałem. Wystawił Trippiera z powodów taktycznych, chciał jego celnych dośrodkowań na głowę Llorente, niestety Trippier nawet dośrodkowywać już nie potrafi
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 maja 2019, 00:09 [cytuj]
No to Panowie mamy chyba Barce w finale!
No to Panowie mamy chyba Barce w finale!
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 102 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się