Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Spurs - Liverpool FINAŁ LIGI MISTRZÓW
2 czerwca 2019, 12:49 [cytuj]
Frustrujące, że mogliśmy nawet wygrać tylko zabrakło nam skuteczności. Jednak i tak duży sukces, że bez transferów doszliśmy do finału. A teraz za nami pierwsza dekada od lat 30-tych bez ani jednego trofeum na koncie. ;)
Frustrujące, że mogliśmy nawet wygrać tylko zabrakło nam skuteczności. Jednak i tak duży sukces, że bez transferów doszliśmy do finału. A teraz za nami pierwsza dekada od lat 30-tych bez ani jednego trofeum na koncie. ;)
2 czerwca 2019, 14:02 [cytuj]
Z tym, że nieprędko znów zagramy w finale LM to się zgodzę. Ale, że stoimy w miejscu? Od kiedy?

Jeszcze niedawno sam awans to był święty Graal. Sezon temu potykamy się na pierwszej poważnej przeszkodzie. W tym-awans do finału.

Jeżeli to nie jest postęp to ja nie wiem co?
Z tym, że nieprędko znów zagramy w finale LM to się zgodzę. Ale, że stoimy w miejscu? Od kiedy? Jeszcze niedawno sam awans to był święty Graal. Sezon temu potykamy się na pierwszej poważnej przeszkodzie. W tym-awans do finału. Jeżeli to nie jest postęp to ja nie wiem co?
2 czerwca 2019, 14:26 [cytuj]
Miałem na myśli, że kolejne okienko bez transferów sprawi, że wszystko co Poch i Levy budowali przez ostatnie 5 lat pójdzie na marne. Musimy się wzmocnić, bo bez tego dalszy progres jest niemożliwy.
Miałem na myśli, że kolejne okienko bez transferów sprawi, że wszystko co Poch i Levy budowali przez ostatnie 5 lat pójdzie na marne. Musimy się wzmocnić, bo bez tego dalszy progres jest niemożliwy
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
2 czerwca 2019, 16:58 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Miałem na myśli, że kolejne okienko bez transferów sprawi, że wszystko co Poch i Levy budowali przez ostatnie 5 lat pójdzie na marne. Musimy się wzmocnić, bo bez tego dalszy progres jest niemożliwy


A, no tak. Z tym to się zgadzam.

Kadrę trzeba odświeżyć, poszerzyć.

Trippier nie wiem czy jest po prostu zmęczony czy już swój szczyt w Tottenhamie osiągnął ale chyba czas się pożegnać. I ściągnąć kogoś mocniejszego.

Środek pola. Niech będzie ten Lo Celso czy Ndombele choć mnie się marzy Allan.

I jeszcze Mitrović/ Dolberg i jestem zadowolony.
A, no tak. Z tym to się zgadzam. Kadrę trzeba odświeżyć, poszerzyć. Trippier nie wiem czy jest po prostu zmęczony czy już swój szczyt w Tottenhamie osiągnął ale chyba czas się pożegnać. I ściągnąć kogoś mocniejszego. Środek pola. Niech będzie ten Lo Celso czy Ndombele choć mnie się marzy Allan. I jeszcze Mitrović/ Dolberg i jestem zadowolony
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 79 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się