Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Tottenham - Bayern
1 października 2019, 21:37 [cytuj]
Dlaczego nie gramy tak w PL? Dzis jest pressing(pierwszy raz od ch*j wie kiedy), jest energia, jest walka, zaangażowanie. Dlaczego dopiero teraz?!
Dlaczego nie gramy tak w PL? Dzis jest pressing(pierwszy raz od ch*j wie kiedy), jest energia, jest walka, zaangażowanie. Dlaczego dopiero teraz?!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1 października 2019, 21:47 [cytuj]
Pechowo przegrywamy. Byliśmy lepsi w pierwszej połowie, środek pola nasz.
Pechowo przegrywamy. Byliśmy lepsi w pierwszej połowie, środek pola nasz
1 października 2019, 21:50 [cytuj]
Błędy znowu nas gubią niestety :glupek:
Błędy znowu nas gubią niestety :glupek:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1 października 2019, 21:53 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Błędy znowu nas gubią niestety :glupek:

2 bramki i 2 błędy, pierwszy to wybicie do środka na około 25m a druga zamiast wybić to jakieś wyjście z piłka w naszym polu karnym

do straconej bramki bardzo dobrze to wyglądało
2 bramki i 2 błędy, pierwszy to wybicie do środka na około 25m a druga zamiast wybić to jakieś wyjście z piłka w naszym polu karnym do straconej bramki bardzo dobrze to wyglądało
1 października 2019, 22:03 [cytuj]
wynik slaby ale gra w koncu sie podoba
wynik slaby ale gra w koncu sie podoba
1 października 2019, 22:14 [cytuj]
No to raczej po meczu, ale przynajmniej gra daje jakieś nadzieje na resztę sezonu.

edit: Pisane przy 1-3...
Edytowano dnia: 1 października 2019, 22:15
No to raczej po meczu, ale przynajmniej gra daje jakieś nadzieje na resztę sezonu. edit: Pisane przy 1-3
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1 października 2019, 22:30 [cytuj]
Jakoś tak na chodzonego wyszliśmy. Te dwie bramki stracone wstyd straszny. Znowu będzie nerwówka żeby wyjsc z grupy.
Jakoś tak na chodzonego wyszliśmy. Te dwie bramki stracone wstyd straszny. Znowu będzie nerwówka żeby wyjsc z grupy
1 października 2019, 22:46 [cytuj]
Wolę już żeby grali byle jak ale strzelali gole i ich nie tracili.
Wolę już żeby grali byle jak ale strzelali gole i ich nie tracili
1 października 2019, 22:51 [cytuj]
Trener do wyjebania :* tyle w temacie
Trener do wyjebania :* tyle w temacie
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
1 października 2019, 22:53 [cytuj]
na 4 strata winksa, na 6 strata Tobego, na 7 strata Auriera, wcześniej pisałem o 1 i 2, ciężko wygrać jak robi się 5 błędów które prowadzą do bramek
na 4 strata winksa, na 6 strata Tobego, na 7 strata Auriera, wcześniej pisałem o 1 i 2, ciężko wygrać jak robi się 5 błędów które prowadzą do bramek
1 października 2019, 22:54 [cytuj]
No 7 to już dawno nam nikt nie wklepał
No 7 to już dawno nam nikt nie wklepał
1 października 2019, 22:56 [cytuj]
Co tu się odkurwiło? W pierwszej połowie była walka i najlepsze 30minut w tym sezonie. W drugiej połowie totalne olanie meczu. Dziwnie to wygląda, nie widziałem nigdy takiego braku zaangażowania przez paręnaście lat oglądania ligi mistrzów w żadnym meczu. Wstyd, że u siebie, szkoda mi kibiców i nie dziwię się tym którzy wyszli szybciej. Drużyna gra pod zwolnienie Pocha?
Co tu się odkurwiło? W pierwszej połowie była walka i najlepsze 30minut w tym sezonie. W drugiej połowie totalne olanie meczu. Dziwnie to wygląda, nie widziałem nigdy takiego braku zaangażowania przez paręnaście lat oglądania ligi mistrzów w żadnym meczu. Wstyd, że u siebie, szkoda mi kibiców i nie dziwię się tym którzy wyszli szybciej. Drużyna gra pod zwolnienie Pocha?
1 października 2019, 22:58 [cytuj]
DaddyCool powiedział/a:
Drużyna gra pod zwolnienie Pocha?

może, ale ustawieniem sobie nie pomaga
teraz przypatrzyłem się i przy tej 3 defensywnych to są mega dziury na skrzydłach i zazwyczaj jak był Eriksen na skrzydle to była dziura z jednej strony, teraz jest z obu
Przez to tez później Gnabry kilka razy tak pojechał z Aurierem
może, ale ustawieniem sobie nie pomaga teraz przypatrzyłem się i przy tej 3 defensywnych to są mega dziury na skrzydłach i zazwyczaj jak był Eriksen na skrzydle to była dziura z jednej strony, teraz jest z obu Przez to tez później Gnabry kilka razy tak pojechał z Aurierem
1 października 2019, 23:04 [cytuj]
Nie wiem o co chodzi Pochowi z tym ustawianiem w tym sezonie trzech defensywnych pomocnikow, ale slepy zauwazylby, ze to nie dziala.
Nie wiem o co chodzi Pochowi z tym ustawianiem w tym sezonie trzech defensywnych pomocnikow, ale slepy zauwazylby, ze to nie dziala
1 października 2019, 23:09 [cytuj]
co do ustawienia, to rozumiałbym jak by nie szło, w 4-2-3-1, ale to doprowadziło do finału LM, a on według mnie bez sensu zmienia.
Jeszcze zaczynanie składu chyba od Winksa.
co do ustawienia, to rozumiałbym jak by nie szło, w 4-2-3-1, ale to doprowadziło do finału LM, a on według mnie bez sensu zmienia. Jeszcze zaczynanie składu chyba od Winksa
2 października 2019, 01:03 [cytuj]
imo to nie bylo zaangazowanie tylko psychicznie siedli przy 5 golu. gole nr 3 i 4 to winks z aurierem. 6 gol to toby kretynsko podaje. a ze od 2-4 gralismy bez pomocnikow to bayarn gral z kontry
imo to nie bylo zaangazowanie tylko psychicznie siedli przy 5 golu. gole nr 3 i 4 to winks z aurierem. 6 gol to toby kretynsko podaje. a ze od 2-4 gralismy bez pomocnikow to bayarn gral z kontry
2 października 2019, 08:11 [cytuj]
Oglądałem cały mecz i mogę powiedzieć, że to jest jakiś żart. Obrona Bayernu to wyglądała przez pierwszą połowę jakby grali w jakimś Kaszubia Kościerzyna. U nas? Son, Ndombele, Aurier, Sissoko, Kane i banda losowo pozbieranych ziomków. Bardzo pasywnie w obronie Toby i Janek. Dele to w ogóle porażka, nie wniósł zupełnie nic. Winks pupilek trenera, kilka fajnych akcji, dobre powroty ale generalnie słabo. Eriksen za Ndombele? Chrystek jest super ale czemu nie za Allego, który na prawdę nie pokazał zupełnie nic. O Rosie nic nie powiem bo go nie widziałem właściwie w tym spotkaniu no i wiem, strzały były dobre, często zaskakujące ale porównajcie Neuera z Llorisem. Przy niemieckim bramkarzu to bardziej Karius niż Hugo.

Jeszcze raz szacunek dla Sona i Ndombele. Niestety w dójkę nie wygrają z Bayernem.
Oglądałem cały mecz i mogę powiedzieć, że to jest jakiś żart. Obrona Bayernu to wyglądała przez pierwszą połowę jakby grali w jakimś Kaszubia Kościerzyna. U nas? Son, Ndombele, Aurier, Sissoko, Kane i banda losowo pozbieranych ziomków. Bardzo pasywnie w obronie Toby i Janek. Dele to w ogóle porażka, nie wniósł zupełnie nic. Winks pupilek trenera, kilka fajnych akcji, dobre powroty ale generalnie słabo. Eriksen za Ndombele? Chrystek jest super ale czemu nie za Allego, który na prawdę nie pokazał zupełnie nic. O Rosie nic nie powiem bo go nie widziałem właściwie w tym spotkaniu no i wiem, strzały były dobre, często zaskakujące ale porównajcie Neuera z Llorisem. Przy niemieckim bramkarzu to bardziej Karius niż Hugo. Jeszcze raz szacunek dla Sona i Ndombele. Niestety w dójkę nie wygrają z Bayernem
2 października 2019, 12:36 [cytuj]
Son i Ndombele zjebali w pierwszej połowie łącznie 3 turbo setki które wykorzystałby każdy inny pilkarz na tym poziomie rozgrywkowym, dodatkowo głupi faul Ndombele przy naszym polu karnym w trudnym dla nas momencie przed drugą bramka Bayernu. Nie wiem za co ten podwójny szacunek dla nich od Ciebie.
Son i Ndombele zjebali w pierwszej połowie łącznie 3 turbo setki które wykorzystałby każdy inny pilkarz na tym poziomie rozgrywkowym, dodatkowo głupi faul Ndombele przy naszym polu karnym w trudnym dla nas momencie przed drugą bramka Bayernu. Nie wiem za co ten podwójny szacunek dla nich od Ciebie
2 października 2019, 18:25 [cytuj]
Zapomnialem wczesniej.. chcialem pozdrowic wszystkich ktorym nie podobal sie Sanchez na prawej obronie..
Zapomnialem wczesniej.. chcialem pozdrowic wszystkich ktorym nie podobal sie Sanchez na prawej obronie
2 października 2019, 18:35 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
Zapomnialem wczesniej.. chcialem pozdrowic wszystkich ktorym nie podobal sie Sanchez na prawej obronie

wolałbyś Sancheza na prawej obronie zamiast Auriera?
wolałbyś Sancheza na prawej obronie zamiast Auriera?
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 156 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się