Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Spurs - Crvena Zvezda
22 października 2019, 20:25 [cytuj]
Spurs: Gazzaniga, Aurier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Ndombele, Sissoko, Dele, Lamela, Son, Kane (C)
Subs: Dier, Winks, Foyth, Austin, Lo Celso, Eriksen, Lucas
Spurs: Gazzaniga, Aurier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Ndombele, Sissoko, Dele, Lamela, Son, Kane (C) Subs: Dier, Winks, Foyth, Austin, Lo Celso, Eriksen, Lucas
22 października 2019, 20:40 [cytuj]
Jakieś streamy? :)
Jakieś streamy? :)
22 października 2019, 20:46 [cytuj]
Właściwie to nawet wymęczone 1:1 nie będzie specjalnym zaskoczeniem. Pierwsze ze spotkań w których gramy o pozostanie w pucharach (i to niekoniecznie w LM). Jedyny plus to Wikns jako rezerwowy. W końcu. Po ostatnim zaangażowaniu, i podejściu drużyny to zrobię jedyną rozsądną rzecz. Idę spać, szkoda nerwów. Dobrej nocy.
Właściwie to nawet wymęczone 1:1 nie będzie specjalnym zaskoczeniem. Pierwsze ze spotkań w których gramy o pozostanie w pucharach (i to niekoniecznie w LM). Jedyny plus to Wikns jako rezerwowy. W końcu. Po ostatnim zaangażowaniu, i podejściu drużyny to zrobię jedyną rozsądną rzecz. Idę spać, szkoda nerwów. Dobrej nocy
22 października 2019, 20:51 [cytuj]
Eff_Spurs powiedział/a:
Jakieś streamy? :)

http://buffstreamz.com/play/soccer-14.php
http://buffstreamz.com/play/soccer-14.php
22 października 2019, 20:52 [cytuj]
Eff_Spurs powiedział/a:
Jakieś streamy? :)

Zainstaluj aplikację: ,,Live football tv euro", tam rzadko kiedy nie działają streamy. A jak tam nie będzie Ci odpowiadała jakość obrazu, albo nie będzie działać (co rzadko się zdarza) to wpisujesz np. ,,Tottenham - Crvena Zvezda totalsportek,, i na tej stronie jest kilka linków, zawsze w któryś będsię działał.
Zainstaluj aplikację: ,,Live football tv euro", tam rzadko kiedy nie działają streamy. A jak tam nie będzie Ci odpowiadała jakość obrazu, albo nie będzie działać (co rzadko się zdarza) to wpisujesz np. ,,Tottenham - Crvena Zvezda totalsportek,, i na tej stronie jest kilka linków, zawsze w któryś będsię działał
22 października 2019, 21:08 [cytuj]
Ajaj Son sie podpalil
Ajaj Son sie podpalil
22 października 2019, 21:12 [cytuj]
Jest! W koncu cos po rzucie roznym.

Jest! W koncu cos po rzucie roznym.
22 października 2019, 21:19 [cytuj]
No i fajnie. Tylko proszę...nie zaśnijmy po tej bramce.
No i fajnie. Tylko proszę...nie zaśnijmy po tej bramce
22 października 2019, 21:20 [cytuj]
Lamela fajnie dzisiaj szarpie na skrzydle. Chociaz po nim ostatnio widac zaangazowanie. Druga asysta dzisiaj:brawo:
Lamela fajnie dzisiaj szarpie na skrzydle. Chociaz po nim ostatnio widac zaangazowanie. Druga asysta dzisiaj:brawo:
22 października 2019, 21:47 [cytuj]
3:0! Son

Ndombele to jest jakosc. Nie chce juz widziec Winksa.
Edytowano dnia: 22 października 2019, 21:48
3:0! Son Ndombele to jest jakosc. Nie chce juz widziec Winksa
22 października 2019, 21:48 [cytuj]
No i mamy 3-0
Mam nadzieję, że ten mecz odbuduje w chłopakach wiarę w siebie.
No i mamy 3-0 Mam nadzieję, że ten mecz odbuduje w chłopakach wiarę w siebie
22 października 2019, 21:51 [cytuj]
No w końcu jest się z czego cieszyć. Niby to tylko Crvena ale tak czy siak, po ostatnich wynikach trzeba się cieszyć. Oby nie był to tylko wypadek przy pracy :ok:
No w końcu jest się z czego cieszyć. Niby to tylko Crvena ale tak czy siak, po ostatnich wynikach trzeba się cieszyć. Oby nie był to tylko wypadek przy pracy :ok:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
22 października 2019, 21:52 [cytuj]
Dobre ustawienie, odstawienie ulubieńców (Winks) i bez primadonn Eriksena i Tobiego i od razu są wyniki. Ale to tylko Crvena Zvezda u siebie.
Dobre ustawienie, odstawienie ulubieńców (Winks) i bez primadonn Eriksena i Tobiego i od razu są wyniki. Ale to tylko Crvena Zvezda u siebie
22 października 2019, 21:55 [cytuj]
Osobiście wolę Daviesa niż Dannego w obronie i w końcu ten środek dla mnie lepiej funkcjonuje bez Winksa. Chyba dziś większość z nas cieszy się z odstawienie go.
Osobiście wolę Daviesa niż Dannego w obronie i w końcu ten środek dla mnie lepiej funkcjonuje bez Winksa. Chyba dziś większość z nas cieszy się z odstawienie go
22 października 2019, 22:03 [cytuj]
Mnie też cieszy odstawienie Alderweirelda i Eriksena. Trzeba jasno dać do zrozumienia, że skoro nie zamierzają przedłużać kontraktów to mogą zapomnieć o wyjściowej jedenastce.

Rose od dawna jest chodzącą tragedią i to że Pochettino w końcu to dostrzegł cieszy jeszcze bardziej.
Edytowano dnia: 22 października 2019, 22:04
Mnie też cieszy odstawienie Alderweirelda i Eriksena. Trzeba jasno dać do zrozumienia, że skoro nie zamierzają przedłużać kontraktów to mogą zapomnieć o wyjściowej jedenastce. Rose od dawna jest chodzącą tragedią i to że Pochettino w końcu to dostrzegł cieszy jeszcze bardziej
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
22 października 2019, 22:04 [cytuj]
Dzisiaj mamy Tottenham z najlepszych lat. Zagralismy najmadrzejsza 1 polowe od nie pamietam kiedy. I tutaj celowo pisze najmadrzejsza zamiast najlepsza.

To co sie rzuca w oczy to w koncu jest pressing, mamy szybkosc, wymiennosc pozycji, podania na malej przestrzeni, szybkie wyjscie z kontrami, klepa dolem zamiast tych durnych wrzutek, ktore ostatnio katowalismy do pozygu. Bardzo dobre ustawienie zespolu, bez kombinowania na 5 obroncow czy 3 defensywnych pomocnikow. Stare klasyczne 4-2-3-1. Alli na ulubionej 10tce, Son wchodzacy ze skrzydla, Lamela szarpiacy na prawym skrzydle zmieniajacy pozycje, Ndombele w parze z Sissoko fajnie czyszczacy no i wyjebanie w koncu tragicznego Alderweirelda i Winksa na lawke.

Wracajac do madrosci o ktorej pisalem. Bardzo podoba mi sie, ze dajemy pograc Crvenie, nie siadamy na nich zbyt wysoko przez co mamy wiecej przestrzeni i okazji do kontratakow. Tego mi ostatnio brakowalo w ostatnich ligowych potyczkach. Oddac pilke rywalowi, skontrowac, mamy przeciez do tego swietnych zawodnikow. Ten mecz jest tego przykladem. Niemniej trzeba chlopakom oddac, ze w koncu zapierdalaja i nie ma stania w miejscu.
Dzisiaj mamy Tottenham z najlepszych lat. Zagralismy najmadrzejsza 1 polowe od nie pamietam kiedy. I tutaj celowo pisze najmadrzejsza zamiast najlepsza. To co sie rzuca w oczy to w koncu jest pressing, mamy szybkosc, wymiennosc pozycji, podania na malej przestrzeni, szybkie wyjscie z kontrami, klepa dolem zamiast tych durnych wrzutek, ktore ostatnio katowalismy do pozygu. Bardzo dobre ustawienie zespolu, bez kombinowania na 5 obroncow czy 3 defensywnych pomocnikow. Stare klasyczne 4-2-3-1. Alli na ulubionej 10tce, Son wchodzacy ze skrzydla, Lamela szarpiacy na prawym skrzydle zmieniajacy pozycje, Ndombele w parze z Sissoko fajnie czyszczacy no i wyjebanie w koncu tragicznego Alderweirelda i Winksa na lawke. Wracajac do madrosci o ktorej pisalem. Bardzo podoba mi sie, ze dajemy pograc Crvenie, nie siadamy na nich zbyt wysoko przez co mamy wiecej przestrzeni i okazji do kontratakow. Tego mi ostatnio brakowalo w ostatnich ligowych potyczkach. Oddac pilke rywalowi, skontrowac, mamy przeciez do tego swietnych zawodnikow. Ten mecz jest tego przykladem. Niemniej trzeba chlopakom oddac, ze w koncu zapierdalaja i nie ma stania w miejscu
22 października 2019, 22:10 [cytuj]
Co do Eriksena, to przy takim ustawieniu jak dzisiaj jest zbedny. Lamela na prawym skrzydle w takiej formie + Ndombele ze swoje technika i dobrym ostatnim podaniem sa w stanie zalatac dziure po nim.
Co do Eriksena, to przy takim ustawieniu jak dzisiaj jest zbedny. Lamela na prawym skrzydle w takiej formie + Ndombele ze swoje technika i dobrym ostatnim podaniem sa w stanie zalatac dziure po nim
22 października 2019, 22:11 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
To co sie rzuca w oczy to w koncu jest pressing, mamy szybkosc, wymiennosc pozycji, podania na malej przestrzeni, szybkie wyjscie z kontrami, klepa dolem zamiast tych durnych wrzutek, ktore ostatnio katowalismy do pozygu. Bardzo dobre ustawienie zespolu, bez kombinowania na 5 obroncow czy 3 defensywnych pomocnikow. Stare klasyczne 4-2-3-1. Alli na ulubionej 10tce, Son wchodzacy ze skrzydla, Lamela szarpiacy na prawym skrzydle zmieniajacy pozycje, Ndombele w parze z Sissoko fajnie czyszczacy no i wyjebanie w koncu tragicznego Alderweirelda i Winksa na lawke.

w koncu zagrał takim ustawieniem jak grał wcześniej, dodać można ze Alli wchodzi czesto w pozycje Kane, tak jak w sezonie co nastrzelał bramek
Bez dziwnych kombinowań jak Alli na skrzydle, Lamela na 10, no i tragiczny winks w składzie, chociaż co do niego obawiam się ze w lidze dalej bedzie grał bo dzisiaj odpowczywa
w koncu zagrał takim ustawieniem jak grał wcześniej, dodać można ze Alli wchodzi czesto w pozycje Kane, tak jak w sezonie co nastrzelał bramek Bez dziwnych kombinowań jak Alli na skrzydle, Lamela na 10, no i tragiczny winks w składzie, chociaż co do niego obawiam się ze w lidze dalej bedzie grał bo dzisiaj odpowczywa
22 października 2019, 22:16 [cytuj]
Lamela! Jak nikt inny dzisiaj zasluzyl na ta bramke. MOTM jak dla mnie.
Lamela! Jak nikt inny dzisiaj zasluzyl na ta bramke. MOTM jak dla mnie
22 października 2019, 22:17 [cytuj]
Zasłużył Lamela jak nikt :brawo:
Zasłużył Lamela jak nikt :brawo:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 136 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się