Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Spurs - Crvena Zvezda
22 października 2019, 22:17 [cytuj]
Bardzo ładna brameczka :brawo:
Bardzo ładna brameczka :brawo:
22 października 2019, 22:19 [cytuj]
Dobry dzień na podregulowanie bilansu bramkowego, trzeba cisnąć
Dobry dzień na podregulowanie bilansu bramkowego, trzeba cisnąć
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
22 października 2019, 22:27 [cytuj]
Ktory z Belgow tragiczniejszy w tym sezonie: Alderweireld czy Verthonghen?

edit: Dier za Sona. zmiana strasznie z dupy.
Edytowano dnia: 22 października 2019, 22:27
Ktory z Belgow tragiczniejszy w tym sezonie: Alderweireld czy Verthonghen? edit: Dier za Sona. zmiana strasznie z dupy
22 października 2019, 22:28 [cytuj]
Już myślałem ze Pochetino ogarnął się, ale on to ma parcie na granie 3 def pomocnikami
Już myślałem ze Pochetino ogarnął się, ale on to ma parcie na granie 3 def pomocnikami
22 października 2019, 22:31 [cytuj]
Kane! 5:0

Mam nadzieje, ze ta 3 def to po prostu tylko po to zeby dac minuty Dierowi, a nie jakies dalsze walenie glowa w mur z tym ustawieniem.
Kane! 5:0 Mam nadzieje, ze ta 3 def to po prostu tylko po to zeby dac minuty Dierowi, a nie jakies dalsze walenie glowa w mur z tym ustawieniem
22 października 2019, 22:32 [cytuj]
Kane jest jebanym killerem, miazga
Kane jest jebanym killerem, miazga
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
22 października 2019, 22:33 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Kane! 5:0

Mam nadzieje, ze ta 3 def to po prostu tylko po to zeby dac minuty Dierowi, a nie jakies dalsze walenie glowa w mur z tym ustawieniem

to lepiej było by dać odpocząć Sissoko/Ndombele, napracowali się już, a za Sona można było wpuścić moure
to lepiej było by dać odpocząć Sissoko/Ndombele, napracowali się już, a za Sona można było wpuścić moure
22 października 2019, 22:36 [cytuj]
Widocznie Poch uznal, ze Sonowi nalezy sie odpoczynek. Pewnie szykuje go na Liverpool. Jezeli nasz trenejro odrobi po dzisiejszym meczu lekcje, to faktycznie na nastepny mecz bedzie nam potrzebny szybki i swiezy koreanczyk.

A co do minut dla Diera, to kiedy jak nie przy 4:0 dac mu pograc? :D
Edytowano dnia: 22 października 2019, 22:36
Widocznie Poch uznal, ze Sonowi nalezy sie odpoczynek. Pewnie szykuje go na Liverpool. Jezeli nasz trenejro odrobi po dzisiejszym meczu lekcje, to faktycznie na nastepny mecz bedzie nam potrzebny szybki i swiezy koreanczyk. A co do minut dla Diera, to kiedy jak nie przy 4:0 dac mu pograc? :D
22 października 2019, 22:44 [cytuj]
Mam nadzieję, że wyjdziemy identycznym składem w niedzielę, ale znając Pochettino pewnie znowu zacznie kombinować z rotacjami, nie wiadomo po co, zwłaszcza w defensywie...
Mam nadzieję, że wyjdziemy identycznym składem w niedzielę, ale znając Pochettino pewnie znowu zacznie kombinować z rotacjami, nie wiadomo po co, zwłaszcza w defensywie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
22 października 2019, 22:52 [cytuj]
:brawo: za dzisiejszy mecz dla chłopaków
:brawo: za dzisiejszy mecz dla chłopaków
22 października 2019, 22:54 [cytuj]
Brawo brawo, tego nam było trzeba.

Prawdziwy test w niedziele, remis biorę w ciemno
Brawo brawo, tego nam było trzeba. Prawdziwy test w niedziele, remis biorę w ciemno
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
22 października 2019, 22:56 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
Lamela fajnie dzisiaj szarpie na skrzydle. Chociaz po nim ostatnio widac zaangazowanie. Druga asysta dzisiaj:brawo:

do lameli mozna miec duzo zastrzezen, zle on zawsze jest zaangazowany. dlatego lapie kontuzje bo ma problem z odpuszczaniem
do lameli mozna miec duzo zastrzezen, zle on zawsze jest zaangazowany. dlatego lapie kontuzje bo ma problem z odpuszczaniem
22 października 2019, 23:00 [cytuj]
Alder usadzony, Eriksen usadzony, Winks usadzony i jakos to wygladalo. Nie wiem jak sytuacja z Janem, ale w zasadzie dzisiaj wyszedl szkielet na ktorym powinnismy budowac ten zespol. Mozna wiele dobrego napisac o dzisiejszym spotkaniu, ale cieszy przede wszystkim to, ze zawodnicy gryzli trawe, byli zdeterminowani, nie odstawiali noge i byla walka do ostatniego gwizdka, nawet przy bardzo korzystnym wyniku. Nie pamietam czy w tym sezonie kiedykolwiek widzialem nas w takim gazie przez 90 minut. I nie ma znaczenia, ze przeciwnik byl z dolnej polki, bo w takiej dyspozycji moglibysmy spokojnie powiezc wiekszosc zespolow w Europie.
Alder usadzony, Eriksen usadzony, Winks usadzony i jakos to wygladalo. Nie wiem jak sytuacja z Janem, ale w zasadzie dzisiaj wyszedl szkielet na ktorym powinnismy budowac ten zespol. Mozna wiele dobrego napisac o dzisiejszym spotkaniu, ale cieszy przede wszystkim to, ze zawodnicy gryzli trawe, byli zdeterminowani, nie odstawiali noge i byla walka do ostatniego gwizdka, nawet przy bardzo korzystnym wyniku. Nie pamietam czy w tym sezonie kiedykolwiek widzialem nas w takim gazie przez 90 minut. I nie ma znaczenia, ze przeciwnik byl z dolnej polki, bo w takiej dyspozycji moglibysmy spokojnie powiezc wiekszosc zespolow w Europie
22 października 2019, 23:07 [cytuj]
:pies:

spokojnie jeszcze nie jest pozamiatane w LM ...
:pies: spokojnie jeszcze nie jest pozamiatane w LM
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
22 października 2019, 23:28 [cytuj]
Rafo, nikt tego nie napisal. Po prostu cieszy, ze pierwszy raz od dawna widzielismy Tottenham jaki pamietamy z ubieglych sezonow. Przy takiej padace jaka ostatnio grali ten mecz byl mila odskocznia.
Rafo, nikt tego nie napisal. Po prostu cieszy, ze pierwszy raz od dawna widzielismy Tottenham jaki pamietamy z ubieglych sezonow. Przy takiej padace jaka ostatnio grali ten mecz byl mila odskocznia
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 160 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się