Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Crvena Zvezda - Spurs
6 listopada 2019, 22:48 [cytuj]
Nie przesadzajmy. Ważne że jest gol. Jest 4-0. Jest pierwsza asysta Sessegnona w pierwszym meczu dla nas (nie od pierwszej minuty, ale zawsze). Jemu też się przyda. Dziś każdy z nowych zawodników coś pokazał.
Nie przesadzajmy. Ważne że jest gol. Jest 4-0. Jest pierwsza asysta Sessegnona w pierwszym meczu dla nas (nie od pierwszej minuty, ale zawsze). Jemu też się przyda. Dziś każdy z nowych zawodników coś pokazał
6 listopada 2019, 22:51 [cytuj]
Jeżeli na Sheffield nie wyjdzie ten skład, to Pochettino na bank chcę zostać zwolniony. Nie ma już wymówek, że Lo Celso nie jest gotowy, że to że tamto, że Eriksen gra na 100% (xD). Dzisiaj poza golem gra wielki chuj, znowu, znowu niedokładnie, znowu od niechcenia.

Dzisiaj pierwsza jedenastka pokazała, że chcą grać, więc tylko się modlić żeby Pochettino nie bawił się w żadne niepotrzebne rotacje.
Jeżeli na Sheffield nie wyjdzie ten skład, to Pochettino na bank chcę zostać zwolniony. Nie ma już wymówek, że Lo Celso nie jest gotowy, że to że tamto, że Eriksen gra na 100% (xD). Dzisiaj poza golem gra wielki chuj, znowu, znowu niedokładnie, znowu od niechcenia. Dzisiaj pierwsza jedenastka pokazała, że chcą grać, więc tylko się modlić żeby Pochettino nie bawił się w żadne niepotrzebne rotacje
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
6 listopada 2019, 22:54 [cytuj]
skipp jest chujowy a w dodatku glupi. niech wypierdala razem z eriksenem
skipp jest chujowy a w dodatku glupi. niech wypierdala razem z eriksenem
6 listopada 2019, 22:55 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Jeżeli na Sheffield nie wyjdzie ten skład, to Pochettino na bank chcę zostać zwolniony. Nie ma już wymówek, że Lo Celso nie jest gotowy, że to że tamto, że Eriksen gra na 100% (xD). Dzisiaj poza golem gra wielki chuj, znowu, znowu niedokładnie, znowu od niechcenia.
Dzisiaj pierwsza jedenastka pokazała, że chcą grać, więc tylko się modlić żeby Pochettino nie bawił się w żadne niepotrzebne rotacje

Nic dodać, nic ująć.
Nic dodać, nic ująć
7 listopada 2019, 00:02 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Jeżeli na Sheffield nie wyjdzie ten skład, to Pochettino na bank chcę zostać zwolniony. Nie ma już wymówek, że Lo Celso nie jest gotowy, że to że tamto, że Eriksen gra na 100% (xD). Dzisiaj poza golem gra wielki chuj, znowu, znowu niedokładnie, znowu od niechcenia.

Dzisiaj pierwsza jedenastka pokazała, że chcą grać, więc tylko się modlić żeby Pochettino nie bawił się w żadne niepotrzebne rotacje


No ale przeciez tak bedzie. Po pierwszym meczu ze Zvezda juz powinien wyciagnac wnioski, a jak doszlo co do czego, to nastepny mecz zagralismy z Eriksenem i Winksem w podstawie. Ja juz nawet sie nie ludze, ze Poch zmieni punkt widzenia na to kto powinien wychodzic w pierwszej 11stce. A w LM z Bayernem ide o zaklad, ze zobaczymy zelazny pierwszy sklad z tymi wszystkimi dzbanami, ktorym nic sie nie chce.
No ale przeciez tak bedzie. Po pierwszym meczu ze Zvezda juz powinien wyciagnac wnioski, a jak doszlo co do czego, to nastepny mecz zagralismy z Eriksenem i Winksem w podstawie. Ja juz nawet sie nie ludze, ze Poch zmieni punkt widzenia na to kto powinien wychodzic w pierwszej 11stce. A w LM z Bayernem ide o zaklad, ze zobaczymy zelazny pierwszy sklad z tymi wszystkimi dzbanami, ktorym nic sie nie chce
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 80 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się