Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Spurs - Olympiacos
26 listopada 2019, 22:54 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
To samo miałem pisać. Gdyby dzisiaj na ławce siedział Maurycy to czekalibyśmy na pierwszą zmianę do 70 minuty i nie byłoby czego zbierać

wtedy koniec by był taki jak ostatnio z bayernem, moze nie 7 ale było by w łeb
wtedy koniec by był taki jak ostatnio z bayernem, moze nie 7 ale było by w łeb
26 listopada 2019, 22:55 [cytuj]
dużo przypadku niestety. Druga połowa lepsza, ale umówmy się, że z trochę bardziej nadzianym jakościowo zespołem, trochę lepiej kontrującym, byłoby ciężko to odrobić. Ciekawi mnie jak Jose widzi przyszłość Lo Celso.
dużo przypadku niestety. Druga połowa lepsza, ale umówmy się, że z trochę bardziej nadzianym jakościowo zespołem, trochę lepiej kontrującym, byłoby ciężko to odrobić. Ciekawi mnie jak Jose widzi przyszłość Lo Celso
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
26 listopada 2019, 22:58 [cytuj]
pierwszy mecz z WHU ...''pierwsze koty za płoty''
ale drugi pokazał przewagę Mou nad Pochett-em - to jest o 180* inny styl zarządzania zespołem , Poch wysiadywał jajko - a ten '' pióra lecą '' :nerwus:
pierwszy mecz z WHU ...''pierwsze koty za płoty'' ale drugi pokazał przewagę Mou nad Pochett-em - to jest o 180* inny styl zarządzania zespołem , Poch wysiadywał jajko - a ten '' pióra lecą '' :nerwus:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 listopada 2019, 08:18 [cytuj]
Aurier nawet jeszcze przed zdobyciem bramki moim zdaniem najlepszy na boisku.
Fajny comeback
Aurier nawet jeszcze przed zdobyciem bramki moim zdaniem najlepszy na boisku. Fajny comeback
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 91 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się