Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Bayern - Tottenham
11 grudnia 2019, 21:52 [cytuj]
Na razie przyzwoicie jak na taki skład.

Ci co chcieli Rose'a to mają. Gość nie wie co się dzieje jest na takiej karuzeli. Stracił szybkość i go nie ma.
Na razie przyzwoicie jak na taki skład. Ci co chcieli Rose'a to mają. Gość nie wie co się dzieje jest na takiej karuzeli. Stracił szybkość i go nie ma
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
11 grudnia 2019, 21:58 [cytuj]
Rose gra jak zero największe. Nie dziwie sie że Mou woli stoperem grać na lewej. Davies błagam zdrowiej.
Rose gra jak zero największe. Nie dziwie sie że Mou woli stoperem grać na lewej. Davies błagam zdrowiej
11 grudnia 2019, 22:01 [cytuj]
Jeżeli Rose gra jak zero najwieksze to co w takim przypadku powiedziec o Walker-Pieters? :D
Jeżeli Rose gra jak zero najwieksze to co w takim przypadku powiedziec o Walker-Pieters? :D
11 grudnia 2019, 22:01 [cytuj]
Na większej karuzeli to jest jednak Walker-Peters, przy pierwszej bramce po prostu odbiegł od Comana i zostawił tam mnóstwo miejsca. Poza tym głupio traci piłki, nie potrafi dośrodkować. Do zmiany jako pierwszy. Cholernie szkoda tej akcji Sissoko bo po połowie to my mogliśmy prowadzić 2-1
Na większej karuzeli to jest jednak Walker-Peters, przy pierwszej bramce po prostu odbiegł od Comana i zostawił tam mnóstwo miejsca. Poza tym głupio traci piłki, nie potrafi dośrodkować. Do zmiany jako pierwszy. Cholernie szkoda tej akcji Sissoko bo po połowie to my mogliśmy prowadzić 2-1
11 grudnia 2019, 22:03 [cytuj]
Z KWP tez tam ladny wiatrak robia. Mam nadzieje, ze jeszcze cos pokazemy w ofensywie i skleimy jakies akcje, bo na obrone juz macham reka. Rose to jest obecnie poziom spadkowicza PL. Jak na to, ze w pierwszej 11stce znajduje sie sporo zawodnikow, ktorzy maja cos do udowodnienia, to raczej napisalbym, ze wyglada to kiepsko. Ok, Bayern w dosc mocnym skladzie, ale tam 8 na 11 zawodnikow powinno gryzc trawe.
Z KWP tez tam ladny wiatrak robia. Mam nadzieje, ze jeszcze cos pokazemy w ofensywie i skleimy jakies akcje, bo na obrone juz macham reka. Rose to jest obecnie poziom spadkowicza PL. Jak na to, ze w pierwszej 11stce znajduje sie sporo zawodnikow, ktorzy maja cos do udowodnienia, to raczej napisalbym, ze wyglada to kiepsko. Ok, Bayern w dosc mocnym skladzie, ale tam 8 na 11 zawodnikow powinno gryzc trawe
11 grudnia 2019, 22:04 [cytuj]
Ale KWP nigdy nie grał nie jak zero.
Ale KWP nigdy nie grał nie jak zero
11 grudnia 2019, 22:07 [cytuj]
Od KWP to juz raczej od dawna nikt nie wymaga fajerwerkow, bo od samego poczatku bylo widac, ze nie bedzie zawodnikiem pierwszego skladu. Od Rose’a mamy prawo wymagac.
Od KWP to juz raczej od dawna nikt nie wymaga fajerwerkow, bo od samego poczatku bylo widac, ze nie bedzie zawodnikiem pierwszego skladu. Od Rose’a mamy prawo wymagac
11 grudnia 2019, 22:09 [cytuj]
Rose każdy wie jak gra, kiedy mu się chce. Za to KWP nigdy u nas nie grał dobrze, dziwne że jeszcze się go nie pozbyliśmy. On nie ma już 18 lat. Swoją drogą zazdroszczę Bayernowi skautów, za to że wyciągnęli z Kanady taką perełkę jak Davis.
Rose każdy wie jak gra, kiedy mu się chce. Za to KWP nigdy u nas nie grał dobrze, dziwne że jeszcze się go nie pozbyliśmy. On nie ma już 18 lat. Swoją drogą zazdroszczę Bayernowi skautów, za to że wyciągnęli z Kanady taką perełkę jak Davis.
11 grudnia 2019, 22:56 [cytuj]
Skład składem ale dlaczego nie wyszliśmy na drugą połowe? Zero czegokolwiek przez 45 minut, jakieś składne akcje pojawiły się w doliczonym czasie. Boki obrony tragiczne. Dla mnie jednak gorszy Rose. Dier to też pomyłka.

Dziś przynajmniej bez kompromitacji i najważniejsi piłkarze odpoczywali. Czekamy na 1/8.
Edytowano dnia: 11 grudnia 2019, 22:56
Skład składem ale dlaczego nie wyszliśmy na drugą połowe? Zero czegokolwiek przez 45 minut, jakieś składne akcje pojawiły się w doliczonym czasie. Boki obrony tragiczne. Dla mnie jednak gorszy Rose. Dier to też pomyłka. Dziś przynajmniej bez kompromitacji i najważniejsi piłkarze odpoczywali. Czekamy na 1/8
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
11 grudnia 2019, 23:08 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Na większej karuzeli to jest jednak Walker-Peters, przy pierwszej bramce po prostu odbiegł od Comana i zostawił tam mnóstwo miejsca. Poza tym głupio traci piłki, nie potrafi dośrodkować. Do zmiany jako pierwszy. Cholernie szkoda tej akcji Sissoko bo po połowie to my mogliśmy prowadzić 2-1

KWP zrobił to co powinien, czyli zawęził

z KWP też tak jeździli bo na stronie miał Lo Celso, co pobił niby jakiś rekord co do bycia okiwanym
KWP zrobił to co powinien, czyli zawęził z KWP też tak jeździli bo na stronie miał Lo Celso, co pobił niby jakiś rekord co do bycia okiwanym
12 grudnia 2019, 01:47 [cytuj]
Miałem nadzieje że po dzisiejszym dniu tego nie napiszę i przeczytam napis "Bayern rozbity Tottenham zrewanżował się ogrywając rywala co najmniej 0 - 3 " ale się zawiodłem to nie duch walki Liverpoolu i magiczne Anfield Live pokazało ps..m z Bayernu gdzie ich miejsce.
Byłem kibicem totenhamu i jedno jest pewne wyrzucić na zbity pysk cały skład 5 - 0 z Bareloną rozumiem, z Realem czy Manchesterem City rozumiem ale kur..a z dzi..kami z Bayernu je..anymi faszystami przeje..ać tak wysoko w dwumeczu to kur..a szczyt wszystkiego. Kibice powinni wogóle nie przychodzić już kibicować ciotą z tottenhamu. Ale jak kur..a się chce wyjść z twarzą z boiska(nie myśląc nawet o wygranej) mająć posiadanie piłki 20 kilka %. Żałuje że te łajzy grały w finale CHL bo ktoś kto daje sobie wrzucić siedem bramek na własnym boisku hańbi te rozgrywki grając w finale udowodnili że Liverpoolowi mogą buty czyścić. Loris tak się dąsał że nie wygrał LM że aż prezentacje własną zaniedbał a patałach wyciągał 7 razy piłke z bramki na własnym boisku. Jakby te cwele z tottenhamu naprawde chcieli wygrać LM i byli głodni gry to by tym dzi..ką z szóstke wrzucili a nie skompromitowali się na cały świat pokazując że są słabsi niż drużyna z czwartego koszyka WSTYD i HAŃBA dopóki za pare miesięcy czy lat nie zrewanżują się wrzucając tym pizdą z Bayernu co najmniej piątki nie odzyskają u mnie honoru. Legia czy nawet Pogoń by aż tak się nie skompromitowała.
Miałem nadzieje że po dzisiejszym dniu tego nie napiszę i przeczytam napis "Bayern rozbity Tottenham zrewanżował się ogrywając rywala co najmniej 0 - 3 " ale się zawiodłem to nie duch walki Liverpoolu i magiczne Anfield Live pokazało ps..m z Bayernu gdzie ich miejsce. Byłem kibicem totenhamu i jedno jest pewne wyrzucić na zbity pysk cały skład 5 - 0 z Bareloną rozumiem, z Realem czy Manchesterem City rozumiem ale kur..a z dzi..kami z Bayernu je..anymi faszystami przeje..ać tak wysoko w dwumeczu to kur..a szczyt wszystkiego. Kibice powinni wogóle nie przychodzić już kibicować ciotą z tottenhamu. Ale jak kur..a się chce wyjść z twarzą z boiska(nie myśląc nawet o wygranej) mająć posiadanie piłki 20 kilka %. Żałuje że te łajzy grały w finale CHL bo ktoś kto daje sobie wrzucić siedem bramek na własnym boisku hańbi te rozgrywki grając w finale udowodnili że Liverpoolowi mogą buty czyścić. Loris tak się dąsał że nie wygrał LM że aż prezentacje własną zaniedbał a patałach wyciągał 7 razy piłke z bramki na własnym boisku. Jakby te cwele z tottenhamu naprawde chcieli wygrać LM i byli głodni gry to by tym dzi..ką z szóstke wrzucili a nie skompromitowali się na cały świat pokazując że są słabsi niż drużyna z czwartego koszyka WSTYD i HAŃBA dopóki za pare miesięcy czy lat nie zrewanżują się wrzucając tym pizdą z Bayernu co najmniej piątki nie odzyskają u mnie honoru. Legia czy nawet Pogoń by aż tak się nie skompromitowała
12 grudnia 2019, 12:13 [cytuj]
arekmus1234 powiedział/a:
Miałem nadzieje że po dzisiejszym dniu tego nie napiszę i przeczytam napis "Bayern rozbity Tottenham zrewanżował się ogrywając rywala co najmniej 0 - 3 " ale się zawiodłem to nie duch walki Liverpoolu i magiczne Anfield Live pokazało ps..m z Bayernu gdzie ich miejsce.
Byłem kibicem totenhamu i jedno jest pewne wyrzucić na zbity pysk cały skład 5 - 0 z Bareloną rozumiem, z Realem czy Manchesterem City rozumiem ale kur..a z dzi..kami z Bayernu je..anymi faszystami przeje..ać tak wysoko w dwumeczu to kur..a szczyt wszystkiego. Kibice powinni wogóle nie przychodzić już kibicować ciotą z tottenhamu. Ale jak kur..a się chce wyjść z twarzą z boiska(nie myśląc nawet o wygranej) mająć posiadanie piłki 20 kilka %. Żałuje że te łajzy grały w finale CHL bo ktoś kto daje sobie wrzucić siedem bramek na własnym boisku hańbi te rozgrywki grając w finale udowodnili że Liverpoolowi mogą buty czyścić. Loris tak się dąsał że nie wygrał LM że aż prezentacje własną zaniedbał a patałach wyciągał 7 razy piłke z bramki na własnym boisku. Jakby te cwele z tottenhamu naprawde chcieli wygrać LM i byli głodni gry to by tym dzi..ką z szóstke wrzucili a nie skompromitowali się na cały świat pokazując że są słabsi niż drużyna z czwartego koszyka WSTYD i HAŃBA dopóki za pare miesięcy czy lat nie zrewanżują się wrzucając tym pizdą z Bayernu co najmniej piątki nie odzyskają u mnie honoru. Legia czy nawet Pogoń by aż tak się nie skompromitowała


Po prawie 10 latach odkopalem haslo do konta tylko dlatego, zeby napisac ci, ze sie, kurwa, skompromitowales.
Po prawie 10 latach odkopalem haslo do konta tylko dlatego, zeby napisac ci, ze sie, kurwa, skompromitowales
12 grudnia 2019, 14:41 [cytuj]
ovcovc powiedział/a:
Po prawie 10 latach odkopalem haslo do konta tylko dlatego, zeby napisac ci, ze sie, kurwa, skompromitowales

dokładnie


"Legia czy nawet Pogoń by aż tak się nie skompromitowała."
polskie kluby to nawet nie mają okazji grac w europejskich pucharach bo odpadają w eliminacjach z ogórkami :wysmiewacz:
dokładnie "Legia czy nawet Pogoń by aż tak się nie skompromitowała." polskie kluby to nawet nie mają okazji grac w europejskich pucharach bo odpadają w eliminacjach z ogórkami :wysmiewacz:
12 grudnia 2019, 16:15 [cytuj]
:brawo: ale gdzie argumenty ziomek powiedz gdzie nie napisałem prawdy no może z tą Legią i Pogonią trochę przesadziłem chociaż Legia z Realem u siebie 3 - 3 a tottenham z bayernem u siebie 2 - 7 także nie wiem o co masz tak duży problem. Rzeczy trzeba nazywać po imieniu. U mnie samego tottenham jako ulubiona drużyna był na drugim miejscu ale tej porażki im nie daruje dopiero jak się zrewanżują i wrzucą z piątke monachium a tak to jeszcze raz to napisze WSTYD przez wielkie W bo to nie tottenham lecz olimpiacos najbardziej zagroził bayernowi i mało co by nie wygrał także nie wiem gdzie według ciebie napisałem nieprawdę.A takie wyniki padają tylko z drużynami z czwartego koszyka także tottenham spadł na samo dno.
:brawo: ale gdzie argumenty ziomek powiedz gdzie nie napisałem prawdy no może z tą Legią i Pogonią trochę przesadziłem chociaż Legia z Realem u siebie 3 - 3 a tottenham z bayernem u siebie 2 - 7 także nie wiem o co masz tak duży problem. Rzeczy trzeba nazywać po imieniu. U mnie samego tottenham jako ulubiona drużyna był na drugim miejscu ale tej porażki im nie daruje dopiero jak się zrewanżują i wrzucą z piątke monachium a tak to jeszcze raz to napisze WSTYD przez wielkie W bo to nie tottenham lecz olimpiacos najbardziej zagroził bayernowi i mało co by nie wygrał także nie wiem gdzie według ciebie napisałem nieprawdę.A takie wyniki padają tylko z drużynami z czwartego koszyka także tottenham spadł na samo dno
12 grudnia 2019, 16:25 [cytuj]
Zresztą tak ich bronicie a w internecie śmieją się że widownia Bayernu nie miała powtórki z rozrywki mimo że wynik 3 - 1 to też kompromitacja i już mini pogrom ale w porównaniu do pierwszego meczu aż tak nie odstrasza przecież. Wejdźcie na stronę kibiców Bayernu albo eurosportu czy innych i tam zatkajcie gęby tym co pękają z tottenhamu np robiąc memy że lewandowski je koguta czy inne wyśmiewcze memy.
Zresztą tak ich bronicie a w internecie śmieją się że widownia Bayernu nie miała powtórki z rozrywki mimo że wynik 3 - 1 to też kompromitacja i już mini pogrom ale w porównaniu do pierwszego meczu aż tak nie odstrasza przecież. Wejdźcie na stronę kibiców Bayernu albo eurosportu czy innych i tam zatkajcie gęby tym co pękają z tottenhamu np robiąc memy że lewandowski je koguta czy inne wyśmiewcze memy
12 grudnia 2019, 16:45 [cytuj]
Sprawdz jakim skladem wyszlismy na wczorajsze spotkanie, po czym rozpedz sie, a sciana sama cie znajdzie.

Sprawdz jakim skladem wyszlismy na wczorajsze spotkanie, po czym rozpedz sie, a sciana sama cie znajdzie.
12 grudnia 2019, 16:46 [cytuj]
@Robert tak tylko dziwnym trafem Piast zdominował bate borysów tylko miał pecha a Bate wlidze europy wygrało 1 - 0 z Arsenalem a pare lat wstecz rozgromili Bayern 3 - 1 a Pogoń z Lipskiem w meczu towarzyskim jeszcze w Lipsku 3 - 5 wygrała i podejrzewam że Pogoń by lepiej zagrała z Bayernem niż Tottenham napewno by nie dali sobie wrzucić siódemki obstawiam że w takim przypadku 4 - 1 na Alianz Arenie a na stadionie Pogoni 0 - 3 też dla bayernu jak by taki mecz miał miejsce także jak tottenham nie obróci gry o 180 stopni to będą pośmiewiskiem na całym świecie i nic nie osiągną i nie do mnie pretensje bo tutaj możecie się kłócić ale zobaczycie jak teraz na każdym kanale polsatu sport będą dla beki puszczać te oba tragiczne mecze przez co najmniej 3 miesiące. Dla mnie nie mają honoru oni wczoraj od pierwszej minuty powinni gryść trawę i zamknąć niemców na ich własnej jedenaste za tą hańbiącą porażke z pierwszego meczu i żeby nawet mieli pół roku zakwasy to powinni ich wczoraj roznieść i oni nawet zremisować czy przegrać w zaciętej walce nie potrafili. PSG było tyle czasu pośmiewiskiem na cały świat mimo że to oni najpierw Barcelonie czwórkę wrzucili a Tottenham dość że ośmieszył się na własnym boisku to jeszcze w drugim meczu nie oszukujmy się został rozniesiony i niestety ten mecz przejdzie to historii UEFA i będzie pośmiewiskiem na cały świat 3 razy większym niż PSG.
@Robert tak tylko dziwnym trafem Piast zdominował bate borysów tylko miał pecha a Bate wlidze europy wygrało 1 - 0 z Arsenalem a pare lat wstecz rozgromili Bayern 3 - 1 a Pogoń z Lipskiem w meczu towarzyskim jeszcze w Lipsku 3 - 5 wygrała i podejrzewam że Pogoń by lepiej zagrała z Bayernem niż Tottenham napewno by nie dali sobie wrzucić siódemki obstawiam że w takim przypadku 4 - 1 na Alianz Arenie a na stadionie Pogoni 0 - 3 też dla bayernu jak by taki mecz miał miejsce także jak tottenham nie obróci gry o 180 stopni to będą pośmiewiskiem na całym świecie i nic nie osiągną i nie do mnie pretensje bo tutaj możecie się kłócić ale zobaczycie jak teraz na każdym kanale polsatu sport będą dla beki puszczać te oba tragiczne mecze przez co najmniej 3 miesiące. Dla mnie nie mają honoru oni wczoraj od pierwszej minuty powinni gryść trawę i zamknąć niemców na ich własnej jedenaste za tą hańbiącą porażke z pierwszego meczu i żeby nawet mieli pół roku zakwasy to powinni ich wczoraj roznieść i oni nawet zremisować czy przegrać w zaciętej walce nie potrafili. PSG było tyle czasu pośmiewiskiem na cały świat mimo że to oni najpierw Barcelonie czwórkę wrzucili a Tottenham dość że ośmieszył się na własnym boisku to jeszcze w drugim meczu nie oszukujmy się został rozniesiony i niestety ten mecz przejdzie to historii UEFA i będzie pośmiewiskiem na cały świat 3 razy większym niż PSG
12 grudnia 2019, 16:50 [cytuj]
@Damian88 to nie usprawiedliwia bo Bayern też miał inny skład nawet lewandowski nie grał i dobrze bo by było gorzej niż w pierwszym meczu a poza tym w pierwszym meczu grał nawet Kane, Son a wynik mówi jak by grał Kante i Szymański z Legi (chociaż Szymański już nie gra w Legii)
@Damian88 to nie usprawiedliwia bo Bayern też miał inny skład nawet lewandowski nie grał i dobrze bo by było gorzej niż w pierwszym meczu a poza tym w pierwszym meczu grał nawet Kane, Son a wynik mówi jak by grał Kante i Szymański z Legi (chociaż Szymański już nie gra w Legii)
12 grudnia 2019, 20:27 [cytuj]
arekmus1234
Skoro byłeś kibicem Tottenhamu a już nie jesteś, to nie ubolewaj.
Idź kibicować Barcelonie, Liverpoolowi czy Realowi, gdzie wygrane są praktycznie na porządku dziennym.
Zagraliśmy młodymi KWP, Foythem, Lo Celso, Sessegnonem.
Eriksenem, któremu się zwyczajnie nie chce, co było widać w tym meczu.
Z Dierem bez formy, ze zwyczajnie słabym Rosem.
Jedyni zawodnicy ograni i w rytmie meczowym to Toby, Sissoko, Lucas.
Kiedy chciałbyś sprawdzić paru młodych, w meczu z bardzo dobrym klubem, jeśli nie teraz? Chyba nie w lidze, gdzie potrzebne są punkty, albo w Pucharze Anglii z klubem z 2 ligi. Teraz widzimy, że Lo Celso i Foyth muszą się jeszcze dużo uczyć, a Sessegnon może wnieść coś nawet teraz i może dostanie swoje szanse. JM musi poznać tych graczy i ich grę w prawdziwych meczach, jeszcze nie widział ich gry (trening to co innego niż prawdziwy mecz).
A z Bayernu jedyni spoza podstawowej 11, którzy teraz grali to Pavard, Perišić, Coutinho, Martinez i Gnabry. W większoś
arekmus1234 Skoro byłeś kibicem Tottenhamu a już nie jesteś, to nie ubolewaj. Idź kibicować Barcelonie, Liverpoolowi czy Realowi, gdzie wygrane są praktycznie na porządku dziennym. Zagraliśmy młodymi KWP, Foythem, Lo Celso, Sessegnonem. Eriksenem, któremu się zwyczajnie nie chce, co było widać w tym meczu. Z Dierem bez formy, ze zwyczajnie słabym Rosem. Jedyni zawodnicy ograni i w rytmie meczowym to Toby, Sissoko, Lucas. Kiedy chciałbyś sprawdzić paru młodych, w meczu z bardzo dobrym klubem, jeśli nie teraz? Chyba nie w lidze, gdzie potrzebne są punkty, albo w Pucharze Anglii z klubem z 2 ligi. Teraz widzimy, że Lo Celso i Foyth muszą się jeszcze dużo uczyć, a Sessegnon może wnieść coś nawet teraz i może dostanie swoje szanse. JM musi poznać tych graczy i ich grę w prawdziwych meczach, jeszcze nie widział ich gry (trening to co innego niż prawdziwy mecz). A z Bayernu jedyni spoza podstawowej 11, którzy teraz grali to Pavard, Perišić, Coutinho, Martinez i Gnabry. W większoś
12 grudnia 2019, 20:28 [cytuj]
W większości ukształtowani zawodnicy. Pavard cjociaż organy w Bundeslidze. O Gnabrym nic nie wiem za bardzo.
Reszta to zawodnicy z doświadczeniem, więc nie wiem o czym my tu mówimy.
W większości ukształtowani zawodnicy. Pavard cjociaż organy w Bundeslidze. O Gnabrym nic nie wiem za bardzo. Reszta to zawodnicy z doświadczeniem, więc nie wiem o czym my tu mówimy
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 161 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się