Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Bayern - Tottenham
12 grudnia 2019, 22:13 [cytuj]
@KogutSpurs no dobra ale w tym pierwszym meczu grała sama śmietanka Kane, Son a wynik jak by tottenham był na poziomie fc basel nie wiem jak to możliwe że tottenham ma taką pake (Kane, Son, Erinksen, Deli Ali, Sisoko, Lucas Moura z PSG i Loris) a w bayernie tylko lewandowski, mueller boateng i neuer) takie nazwiska nie powinny pozwolić sobie na taką kompromitującą porażkę. Oni mają praktycznie tylko Lewandowskiego a tottenham? Z bayernem nie można się bronić(zobacz Ajax się nie bronił i nie bał bayernu i gdy by był skuteczniejszy to bayern by wyciągał piłke z bramki co najmniej pięć razy) a napisałeś że kiedyś trzeba wypróbować słabszych piłkarzy oczywiście że tak ale nie w meczu o odzyskanie honoru. Niby wczoraj był mecz o nic (jestem pewny że jakby to tottenham wygrał siedem to wczoraj bayern by fruwał żeby odzyskać honor a nie wystawiał słabszy skład)a jednak o bardzo dużo bo mogli wczoraj gryźć trawę wystawić najlepszy skład i rozgromić bayern a to 7 - 2 poszło by w nie pamięć a tak to już wcześniej napisałem nie do mnie pretensje bo na internecie i youtube będzie pełno powtórek, memów prześmiewczych i ogromna pewność siebe i pycha piłkarzy bayernu nawet lewandowski się śmiał że poszło gładko i przyjemnie. Także niby nic wczorajszy mecz a jednak mógł by uniknąć bardzo wiele. To jest jak pierwsze wrażenie oceniając człowieka tej porażki się nie zmaże (najwyżej jak jeszcze raz się spotkają i wrzucą przynajmniej tą trójkę) tottenham już nie będzie szanowany przez inne drużyny po takiej porażce. Zobaczcie nawet podejście obu klubów Bayern rozgromiony przez Liverpool właśnie 3 - 1 świat się wali wszystkie media normalnie żałoba a mało kto wogóle chwalił Liverpool wy przegraliście 7 - 2 nie ma żałoby wszyscy chwałą bayern i zamiast napisać coś w stylu że tragedia tottenham tak wysoko przegrał nie zasługując na to to piszą tylko o bayernie i cwele skupiły się na takiej głupocie że lewandowski nie grał.
@KogutSpurs no dobra ale w tym pierwszym meczu grała sama śmietanka Kane, Son a wynik jak by tottenham był na poziomie fc basel nie wiem jak to możliwe że tottenham ma taką pake (Kane, Son, Erinksen, Deli Ali, Sisoko, Lucas Moura z PSG i Loris) a w bayernie tylko lewandowski, mueller boateng i neuer) takie nazwiska nie powinny pozwolić sobie na taką kompromitującą porażkę. Oni mają praktycznie tylko Lewandowskiego a tottenham? Z bayernem nie można się bronić(zobacz Ajax się nie bronił i nie bał bayernu i gdy by był skuteczniejszy to bayern by wyciągał piłke z bramki co najmniej pięć razy) a napisałeś że kiedyś trzeba wypróbować słabszych piłkarzy oczywiście że tak ale nie w meczu o odzyskanie honoru. Niby wczoraj był mecz o nic (jestem pewny że jakby to tottenham wygrał siedem to wczoraj bayern by fruwał żeby odzyskać honor a nie wystawiał słabszy skład)a jednak o bardzo dużo bo mogli wczoraj gryźć trawę wystawić najlepszy skład i rozgromić bayern a to 7 - 2 poszło by w nie pamięć a tak to już wcześniej napisałem nie do mnie pretensje bo na internecie i youtube będzie pełno powtórek, memów prześmiewczych i ogromna pewność siebe i pycha piłkarzy bayernu nawet lewandowski się śmiał że poszło gładko i przyjemnie. Także niby nic wczorajszy mecz a jednak mógł by uniknąć bardzo wiele. To jest jak pierwsze wrażenie oceniając człowieka tej porażki się nie zmaże (najwyżej jak jeszcze raz się spotkają i wrzucą przynajmniej tą trójkę) tottenham już nie będzie szanowany przez inne drużyny po takiej porażce. Zobaczcie nawet podejście obu klubów Bayern rozgromiony przez Liverpool właśnie 3 - 1 świat się wali wszystkie media normalnie żałoba a mało kto wogóle chwalił Liverpool wy przegraliście 7 - 2 nie ma żałoby wszyscy chwałą bayern i zamiast napisać coś w stylu że tragedia tottenham tak wysoko przegrał nie zasługując na to to piszą tylko o bayernie i cwele skupiły się na takiej głupocie że lewandowski nie grał
12 grudnia 2019, 22:32 [cytuj]
A i jeszcze jedno Bayern był teraz w takim dołku 5 - 1 od Entrachtu i u siebie przegrana z Leverkuzen wystarczyła dobra taktyka i we wczorajszym meczu było by odwrotnie a tak klops. Szczerze przed meczem myślałem że tottenham u siebie wygra 3 - 0 a na wyjeździe 2 - 1 albo 2 - 2 ponieważ tam jest trzech lewandowskich (kane, son, moura) w najgorszym przypadku myślałem że w Londynie będzie remis 1 - 1 a w Bayernie 2 - 0. Ale Londyn ma cały czas pecha na monachium na wojnie się niemcą nie udało to w sporcie Arsenal w pier..l, Tottenham w pier..l jeszcze jak szwaby wylosują Chelsea w 1/8 i będzie podobny wynik to już będzie szczyt wszystkiego.
A i jeszcze jedno Bayern był teraz w takim dołku 5 - 1 od Entrachtu i u siebie przegrana z Leverkuzen wystarczyła dobra taktyka i we wczorajszym meczu było by odwrotnie a tak klops. Szczerze przed meczem myślałem że tottenham u siebie wygra 3 - 0 a na wyjeździe 2 - 1 albo 2 - 2 ponieważ tam jest trzech lewandowskich (kane, son, moura) w najgorszym przypadku myślałem że w Londynie będzie remis 1 - 1 a w Bayernie 2 - 0. Ale Londyn ma cały czas pecha na monachium na wojnie się niemcą nie udało to w sporcie Arsenal w pier..l, Tottenham w pier..l jeszcze jak szwaby wylosują Chelsea w 1/8 i będzie podobny wynik to już będzie szczyt wszystkiego
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się