Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » SPURS - RB Lipsk
19 lutego 2020, 19:54 [cytuj]
Spurs: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Winks, Gedson, Lo Celso, Dele, Bergwijn, Lucas
Subs: Gazzaniga, Vertonghen, Tanganga, Ndombele, Lamela, Dier, Skipp
Spurs: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Winks, Gedson, Lo Celso, Dele, Bergwijn, Lucas Subs: Gazzaniga, Vertonghen, Tanganga, Ndombele, Lamela, Dier, Skipp
19 lutego 2020, 19:57 [cytuj]
Czy to pora na pierwszego gola Gedsona dla nas?
Nie mam nic przeciwko, miałby co wspominać :D
Czy to pora na pierwszego gola Gedsona dla nas? Nie mam nic przeciwko, miałby co wspominać :D
19 lutego 2020, 20:06 [cytuj]
Skład dobry. lecz myślę że Ndombele bym widział bardziej. Ciekawi mnie czy będzie miał kto strzelać i bronić tyłu. ;( Tooo bedzie ciekawe spotkanie
Skład dobry. lecz myślę że Ndombele bym widział bardziej. Ciekawi mnie czy będzie miał kto strzelać i bronić tyłu. ;( Tooo bedzie ciekawe spotkanie
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
19 lutego 2020, 20:16 [cytuj]
Bergwijn w ostatnim meczu pomagał zarówno w ofensywie jak i defensywie, wiem że Aston Villa to nie Lipsk, ale ma chłop chęci do grania i spore umiejętności, myślę że w tym meczu również będzie i atakował i bronił.
Bergwijn w ostatnim meczu pomagał zarówno w ofensywie jak i defensywie, wiem że Aston Villa to nie Lipsk, ale ma chłop chęci do grania i spore umiejętności, myślę że w tym meczu również będzie i atakował i bronił
19 lutego 2020, 21:03 [cytuj]
Tradycyjne osranie na początku
Edytowano dnia: 19 lutego 2020, 21:04
Tradycyjne osranie na początku
19 lutego 2020, 21:52 [cytuj]
Mamy sporo szczęścia, że nie przegrywamy z tak dobrze grającym Lipskiem. Świetnie utrzymują się przy piłce, szybko myślą i stwarzają okazje. Ale ten mecz nie jest wcale stracony, bo ich defensywa dzisiaj szczególnie rewelacyjna nie jest, na pewno do przejścia po dobrej kontrze.
Mamy sporo szczęścia, że nie przegrywamy z tak dobrze grającym Lipskiem. Świetnie utrzymują się przy piłce, szybko myślą i stwarzają okazje. Ale ten mecz nie jest wcale stracony, bo ich defensywa dzisiaj szczególnie rewelacyjna nie jest, na pewno do przejścia po dobrej kontrze
19 lutego 2020, 21:53 [cytuj]
Ja już sam nie wiem czy Mourarz jest sam świadomy naszych braków i każe nam tak grać czy świat mu już tak odjechał i taktycznie stal sie średniowiecznym betonem nie potrafiącym nic konkretnego zaproponowac oprócz stawiania autobusu.

Okropnie to wygląda
Ja już sam nie wiem czy Mourarz jest sam świadomy naszych braków i każe nam tak grać czy świat mu już tak odjechał i taktycznie stal sie średniowiecznym betonem nie potrafiącym nic konkretnego zaproponowac oprócz stawiania autobusu. Okropnie to wygląda
19 lutego 2020, 22:15 [cytuj]
Prosiliśmy się i się doprosiliśmy.
Jak co mecz od 2 lat, każdy kontakt z piłką Auriera grozi ciężkim sabotażem
Prosiliśmy się i się doprosiliśmy. Jak co mecz od 2 lat, każdy kontakt z piłką Auriera grozi ciężkim sabotażem
19 lutego 2020, 22:18 [cytuj]
Co na boisku robi Winks? Ten piłkarz nie miał by miejsca w pierwszej 11 żadnego klubu top 6, jak i żadnego z tych które pozostały w LM. Tym bardziej, że na ławce jest Ndombele.
Co na boisku robi Winks? Ten piłkarz nie miał by miejsca w pierwszej 11 żadnego klubu top 6, jak i żadnego z tych które pozostały w LM. Tym bardziej, że na ławce jest Ndombele
19 lutego 2020, 22:23 [cytuj]
Gdyby nie Lloris to byłoby już 5:0, ale nie oczekujmy, że co mecz będzie bronił karnego.

Paradoksalnie najlepsze dla sezonu to odpadnięcie z LM.
Grając na 3 fronty z tym ochłapem kadrowym nie osiągniemy nic na żadnym. Skupmy się na tej lidze, kupmy w lato rezerwowego napastnika (podejście 4te) i cieszmy się ligą mistrzów, ale dopiero w przyszłym sezonie
Gdyby nie Lloris to byłoby już 5:0, ale nie oczekujmy, że co mecz będzie bronił karnego. Paradoksalnie najlepsze dla sezonu to odpadnięcie z LM. Grając na 3 fronty z tym ochłapem kadrowym nie osiągniemy nic na żadnym. Skupmy się na tej lidze, kupmy w lato rezerwowego napastnika (podejście 4te) i cieszmy się ligą mistrzów, ale dopiero w przyszłym sezonie
19 lutego 2020, 22:52 [cytuj]
Szkoda że zaczęliśmy grać i bić się na boisku dopiero po utracie gola. Nie można było tak od razu tylko betonować się na swojej połowie ?
Szkoda że zaczęliśmy grać i bić się na boisku dopiero po utracie gola. Nie można było tak od razu tylko betonować się na swojej połowie ?
19 lutego 2020, 22:57 [cytuj]
Nagelsmann taktycznie zmiażdżył Mourinho. A piłkarze Lipska pokazali naszym jak wygląda odpowiedzialny pressing, gra z pierwszej piłki i walka w każdym miejscu na boisku, bo ich napastnicy byli dosłownie wszędzie naraz.
Nagelsmann taktycznie zmiażdżył Mourinho. A piłkarze Lipska pokazali naszym jak wygląda odpowiedzialny pressing, gra z pierwszej piłki i walka w każdym miejscu na boisku, bo ich napastnicy byli dosłownie wszędzie naraz
19 lutego 2020, 22:59 [cytuj]
Każdy taktycznie miażdży Mourinho. Dosłownie. Wszystkie wygrane póki co to duża doza szczęścia
Każdy taktycznie miażdży Mourinho. Dosłownie. Wszystkie wygrane póki co to duża doza szczęścia
19 lutego 2020, 23:14 [cytuj]
Tak jak wyzej. Koles nie ma nic do zaproponowania, ta sama taktyka na kazdy mecz. Mam dosc ogladania takiego Tottenhamu.
Edytowano dnia: 19 lutego 2020, 23:15
Tak jak wyzej. Koles nie ma nic do zaproponowania, ta sama taktyka na kazdy mecz. Mam dosc ogladania takiego Tottenhamu
19 lutego 2020, 23:17 [cytuj]
W sumie to jaka by ta taktyka nie była to nie widać jej na boisku. Trochę to wygląda jakby pilkarze sami na boisku decydowali co mają robić, jak atakować.
W sumie to jaka by ta taktyka nie była to nie widać jej na boisku. Trochę to wygląda jakby pilkarze sami na boisku decydowali co mają robić, jak atakować
20 lutego 2020, 00:27 [cytuj]
Mourinho zatrzymał się w rozwoju jakieś 10 lat temu i cały czas jedzie na nazwisku, swojej charyzmie i osobowości. Bo tego mu odmówić nie można. Nie wątpliwie objął Tottenham w złym momencie, w momencie kryzysu, w trakcie sezonu, z dużymi brakami w kadrze a teraz na dodatek jeszcze te kontuzje.

Jak my mamy grac ładną piłkę, jak w ofensywie są zawodnicy którzy grają pod siebie? Lucas co ma piłkę to się kiwa, Son to samo, Alii to samo. No dosłownie. Wszystko takie na hura, Son czy Lucas znikają przy ataku pozycyjnym, znikają kiedy nie mają miejsca na boisku, znikają kiedy rywal gra pressingiem czy podwaja krycie. Wtedy czar znika. Szczególnie Lucasa, jak myślicie, czemu nie grał w PSG? Mi się już od dawna nie podobała gra Lucasa czy Sona ale jak ich skrytykujesz to od razu hejt, bo oni Nam dali finał LM. Ja pier... normalnie jakiś immunitet chyba mają na 3 lata.

I tak będe powtarzał do znudzenia, że największym problemem jest pomoc. Jedno to samy zawodnicy, a drugie przygotowanie taktyczne. Rozumienie się na boisku, asekuracja. Nie mamy klasowego defensywnego pomocnika co łata dziury, asekuruje bocznych obronców itd. Nie mamy kreatywnych środkowych pomocników, przyszedł teraz Gedson, i ten młody zawodnik ma być zbawieniem? Dobre sobie. Ja osobiście nie wierzę już w to, że Alli będzie tym Allim z 2016 czy 17 roku. Nie wierzę, zę Belgowie z obrony wrócą na tamten poziom, wieku nie oszukasz. Nie mamy już Eriksena, który robił dla Nas grę. Lo Celso to może jakieś 50 % potencjału Eriksena. Mielismy kiedyś Walkera i Rose, obecnie mamy idiotę Auriera i Daviesa... Mieliśmy Dembele, mamy paralityka Ndombele i Winksa co boi się grać. Prawda jest taka, że mieliśmy swój złoty okres, nie zdobyliśmy pucharu, wielu zawodników jest wypalony i pewien plan też si.ę wypalił. Być może podchodzę do tego zbyt pesymistycznie, ale uważam, że nie będziemy już tym Tottenhamem co kilka sezonów temu. A już na pewno nie u Mourinho. Tym bardziej jak słyszysz plotki, że chcę srowadzić jeszcze kilku portugalczyków.
Mourinho zatrzymał się w rozwoju jakieś 10 lat temu i cały czas jedzie na nazwisku, swojej charyzmie i osobowości. Bo tego mu odmówić nie można. Nie wątpliwie objął Tottenham w złym momencie, w momencie kryzysu, w trakcie sezonu, z dużymi brakami w kadrze a teraz na dodatek jeszcze te kontuzje. Jak my mamy grac ładną piłkę, jak w ofensywie są zawodnicy którzy grają pod siebie? Lucas co ma piłkę to się kiwa, Son to samo, Alii to samo. No dosłownie. Wszystko takie na hura, Son czy Lucas znikają przy ataku pozycyjnym, znikają kiedy nie mają miejsca na boisku, znikają kiedy rywal gra pressingiem czy podwaja krycie. Wtedy czar znika. Szczególnie Lucasa, jak myślicie, czemu nie grał w PSG? Mi się już od dawna nie podobała gra Lucasa czy Sona ale jak ich skrytykujesz to od razu hejt, bo oni Nam dali finał LM. Ja pier... normalnie jakiś immunitet chyba mają na 3 lata. I tak będe powtarzał do znudzenia, że największym problemem jest pomoc. Jedno to samy zawodnicy, a drugie przygotowanie taktyczne. Rozumienie się na boisku, asekuracja. Nie mamy klasowego defensywnego pomocnika co łata dziury, asekuruje bocznych obronców itd. Nie mamy kreatywnych środkowych pomocników, przyszedł teraz Gedson, i ten młody zawodnik ma być zbawieniem? Dobre sobie. Ja osobiście nie wierzę już w to, że Alli będzie tym Allim z 2016 czy 17 roku. Nie wierzę, zę Belgowie z obrony wrócą na tamten poziom, wieku nie oszukasz. Nie mamy już Eriksena, który robił dla Nas grę. Lo Celso to może jakieś 50 % potencjału Eriksena. Mielismy kiedyś Walkera i Rose, obecnie mamy idiotę Auriera i Daviesa... Mieliśmy Dembele, mamy paralityka Ndombele i Winksa co boi się grać. Prawda jest taka, że mieliśmy swój złoty okres, nie zdobyliśmy pucharu, wielu zawodników jest wypalony i pewien plan też si.ę wypalił. Być może podchodzę do tego zbyt pesymistycznie, ale uważam, że nie będziemy już tym Tottenhamem co kilka sezonów temu. A już na pewno nie u Mourinho. Tym bardziej jak słyszysz plotki, że chcę srowadzić jeszcze kilku portugalczyków
20 lutego 2020, 11:13 [cytuj]
Lament nad lament, chill. Graliśmy bez ludzi, którzy strzelają nam 50 % bramek. Jest trudny okres, może szybkie odpadniecie z LM da więcej oddechu z wąską kadrą w walce o top 4
Lament nad lament, chill. Graliśmy bez ludzi, którzy strzelają nam 50 % bramek. Jest trudny okres, może szybkie odpadniecie z LM da więcej oddechu z wąską kadrą w walce o top 4
20 lutego 2020, 14:34 [cytuj]
Graliśmy bez ludzi, którzy zdobywają nawet 75% naszych bramek. Tylko, że tych ludzi jest dwóch i nikt nawet nie myśli o jakimś zawodniku rezerwowym. Jesteśmy jedynym (SERIO) klubem premierleague bez rezerwowego napastnika, a w dodatku nasz talizman i jedyny snajper ma poważniejszą kontuzję już 3 rok z rzędu.
Serio nawet Brighton czy Bournemouth ma rezerwowych napastników, dla nas to za ciężko przez 3 okienka kogoś znaleźć?
Graliśmy bez ludzi, którzy zdobywają nawet 75% naszych bramek. Tylko, że tych ludzi jest dwóch i nikt nawet nie myśli o jakimś zawodniku rezerwowym. Jesteśmy jedynym (SERIO) klubem premierleague bez rezerwowego napastnika, a w dodatku nasz talizman i jedyny snajper ma poważniejszą kontuzję już 3 rok z rzędu. Serio nawet Brighton czy Bournemouth ma rezerwowych napastników, dla nas to za ciężko przez 3 okienka kogoś znaleźć?
20 lutego 2020, 14:46 [cytuj]
Grałem w piłkę 15 lat, co prawda na poziomie juniorskim, a potem na szczeblu okręgowym, ale pozwala to na patrzenie obiektywne na piłke. Ja wiem, że czasem nie wyjdzie, nigdy nie powiedziałem "Ja bym to zrobił lepiej niż Davies, Alli" albo coś w tym stylu.
Taktyka Mourinho na ten mecz mimo, że średniowieczna i żal na nią patrzeć po kilku pięknych meczach za Pocha z przejmowaniem inicjatywy i rozpracowywaniem rywala, miałaby 10x większe szanse powodzenia gdyby na boisku był Kane lub Llorente. Albo jakikolwiek inny wysoki napastnik.
Tu jest problem, w złej polityce kadrowej klubu i to musimy zauważać na pewno, nagle nikt tu już nie chce grać i jest wielkie zaskoczenie? 3 okienka nie ma zastępstwa za Llorente na rezerwowego napastnika? Na prawdę bardziej przydał się transfer Gedsona i 6tego skrzydłowego Bergwijna (całkiem dobrze gra, nie spodziewałem się swoją drogą) niż napastnika? Mimo, że w czasie okienka wiadomy był już koniec sezonu dla Kane'a?
Generalnie taki Bergwijn znikąd zarabia więcej niż Toby, Verto, Lo Ceslo, Lucas, a tyle samo co Alli, czy mistrz świata Lloris. Pomijam fakt, że na głowe bije ich Ndombele, który zarabia tyle co Kane, 2 razy więcej niż wszyscy pozostali typu Son.
Przychodzi też Mourinho i na dzień dobry dostaje 3x większą pensję niż Poch, 2x większą niż oddany klubowi Kane, który godził się być 60. najlepiej opłacanym piłkarzem ligi po 2 tytułach króla strzelców (i spokojnie w innych klubach dostałby nawet i 2 razy więcej) i ten wiecznie kontuzjowany Ndombele.
Coś mi tu naprawdę niepasuje, Tottenham być może się pogubił w swojej polityce...
Oby był to okres przejściowy wejścia na wyższy poziom za około 2 lata.
Grałem w piłkę 15 lat, co prawda na poziomie juniorskim, a potem na szczeblu okręgowym, ale pozwala to na patrzenie obiektywne na piłke. Ja wiem, że czasem nie wyjdzie, nigdy nie powiedziałem "Ja bym to zrobił lepiej niż Davies, Alli" albo coś w tym stylu. Taktyka Mourinho na ten mecz mimo, że średniowieczna i żal na nią patrzeć po kilku pięknych meczach za Pocha z przejmowaniem inicjatywy i rozpracowywaniem rywala, miałaby 10x większe szanse powodzenia gdyby na boisku był Kane lub Llorente. Albo jakikolwiek inny wysoki napastnik. Tu jest problem, w złej polityce kadrowej klubu i to musimy zauważać na pewno, nagle nikt tu już nie chce grać i jest wielkie zaskoczenie? 3 okienka nie ma zastępstwa za Llorente na rezerwowego napastnika? Na prawdę bardziej przydał się transfer Gedsona i 6tego skrzydłowego Bergwijna (całkiem dobrze gra, nie spodziewałem się swoją drogą) niż napastnika? Mimo, że w czasie okienka wiadomy był już koniec sezonu dla Kane'a? Generalnie taki Bergwijn znikąd zarabia więcej niż Toby, Verto, Lo Ceslo, Lucas, a tyle samo co Alli, czy mistrz świata Lloris. Pomijam fakt, że na głowe bije ich Ndombele, który zarabia tyle co Kane, 2 razy więcej niż wszyscy pozostali typu Son. Przychodzi też Mourinho i na dzień dobry dostaje 3x większą pensję niż Poch, 2x większą niż oddany klubowi Kane, który godził się być 60. najlepiej opłacanym piłkarzem ligi po 2 tytułach króla strzelców (i spokojnie w innych klubach dostałby nawet i 2 razy więcej) i ten wiecznie kontuzjowany Ndombele. Coś mi tu naprawdę niepasuje, Tottenham być może się pogubił w swojej polityce... Oby był to okres przejściowy wejścia na wyższy poziom za około 2 lata
21 lutego 2020, 18:45 [cytuj]
misteq powiedział/a:
Grałem w piłkę 15 lat, co prawda na poziomie juniorskim, a potem na szczeblu okręgowym, ale pozwala to na patrzenie obiektywne na piłke. Ja wiem, że czasem nie wyjdzie, nigdy nie powiedziałem "Ja bym to zrobił lepiej niż Davies, Alli" albo coś w tym stylu.
Taktyka Mourinho na ten mecz mimo, że średniowieczna i żal na nią patrzeć po kilku pięknych meczach za Pocha z przejmowaniem inicjatywy i rozpracowywaniem rywala, miałaby 10x większe szanse powodzenia gdyby na boisku był Kane lub Llorente. Albo jakikolwiek inny wysoki napastnik.
Tu jest problem, w złej polityce kadrowej klubu i to musimy zauważać na pewno, nagle nikt tu już nie chce grać i jest wielkie zaskoczenie? 3 okienka nie ma zastępstwa za Llorente na rezerwowego napastnika? Na prawdę bardziej przydał się transfer Gedsona i 6tego skrzydłowego Bergwijna (całkiem dobrze gra, nie spodziewałem się swoją drogą) niż napastnika? Mimo, że w czasie okienka wiadomy był już koniec sezonu dla Kane'a?
Generalnie taki Bergwijn znikąd zarabia więcej niż Toby, Verto, Lo Ceslo, Lucas, a tyle samo co Alli, czy mistrz świata Lloris. Pomijam fakt, że na głowe bije ich Ndombele, który zarabia tyle co Kane, 2 razy więcej niż wszyscy pozostali typu Son.
Przychodzi też Mourinho i na dzień dobry dostaje 3x większą pensję niż Poch, 2x większą niż oddany klubowi Kane, który godził się być 60. najlepiej opłacanym piłkarzem ligi po 2 tytułach króla strzelców (i spokojnie w innych klubach dostałby nawet i 2 razy więcej) i ten wiecznie kontuzjowany Ndombele.
Coś mi tu naprawdę niepasuje, Tottenham być może się pogubił w swojej polityce...
Oby był to okres przejściowy wejścia na wyższy poziom za około 2 lata



dostał mega kasę bo jest po Guradioli drugim na świecie najbardziej utytułowanym trenem - co do meczu nie zgodzę się -> nikt więcej by tym skaldem nie ugrał wczoraj z RB ; taktyka na 0-0 była słuszna
dostał mega kasę bo jest po Guradioli drugim na świecie najbardziej utytułowanym trenem - co do meczu nie zgodzę się -> nikt więcej by tym skaldem nie ugrał wczoraj z RB ; taktyka na 0-0 była słuszna
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 8 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się