Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » SPURS - RB Lipsk
22 lutego 2020, 10:42 [cytuj]
RAFO THFC, dokładnie o to mi chodziło, taktyka byłaby o wiele skuteczniejsza z wysokim napastnikiem, którego nie ma w kadrze, żadnego napastnika już nie ma w kadrze na ten moment.

Z jednej strony rozumiem kosmiczną pensje Mourinho, ale z drugiej nie rozumiem co w takim razie robi u nas, gdzie zawsze stawialiśmy raczej na promowanie niż sprowadzanie światowych gwiazd. Jeśli to trend (a nie wydaje mi się po transferach np. Gedsona), to pojmę plan działania, ale jeśli to nieprzemyślane łapanie "okazji", to takie pojedyncze wybryki mogą wyjść z negatywnym skutkiem.
RAFO THFC, dokładnie o to mi chodziło, taktyka byłaby o wiele skuteczniejsza z wysokim napastnikiem, którego nie ma w kadrze, żadnego napastnika już nie ma w kadrze na ten moment. Z jednej strony rozumiem kosmiczną pensje Mourinho, ale z drugiej nie rozumiem co w takim razie robi u nas, gdzie zawsze stawialiśmy raczej na promowanie niż sprowadzanie światowych gwiazd. Jeśli to trend (a nie wydaje mi się po transferach np. Gedsona), to pojmę plan działania, ale jeśli to nieprzemyślane łapanie "okazji", to takie pojedyncze wybryki mogą wyjść z negatywnym skutkiem
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 8 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się