Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur -:- Arsenal FC

Tottenham Hotspur
15 września 2024, 15:00 Tottenham Hotspur Stadium
Arsenal FC
Premier League

Newcastle United 2:1 Tottenham Hotspur

Newcastle United
1 września 2024, 14:30 St James' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 4:0 Everton FC

Tottenham Hotspur
24 sierpnia 2024, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Everton FC
Premier League

Leicester City 1:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
19 sierpnia 2024, 21:00 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Puchary Europejskie
16 września 2011, 18:15 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Nie mam kompletnie problemu z ominięciemy tych spotkań. Znaczy sie, jak mi się coś napatoczy to i owszem, nie zasnę i może wytrwam, ale jak mam do robienia coś istotnego, to absolutnie w ten wynalazek kurwy i szatana się nie mieszam ;) Generalnie jest mi ona potrzeba tylko po to ,zeby jakiś lepszy grajek chciał nas odwiedzić i zeby kiedyś mi dane było zobaczy po ostatniej kolejce Spurs na pierwszym miejscu w tabeli. Sama w sobie jest rozrywką, a nie sportem, bo kłóci się z jego podstawowymi zasadami. LE jest fajniejsza, co z tego ,że gorsi kopacze, więcej emocji i to się liczy. No chyba, ze ktoś podchodzi do rozgrywek jak....my



Jak ma się kilka meczów do wyboru to można wybrać mecz pod względem interesujących nas piłkarzy. Mnie interesowało jak wypadną piłkarze Napoli na tle klubu Premier League który jest akurat w dobrej formie. Lavezzi mi się bardzo spodobał, tak walecznego napastnika to w Tottenhamie dawno nie widziałem, ciekawa odmiana.
Jak ma się kilka meczów do wyboru to można wybrać mecz pod względem interesujących nas piłkarzy. Mnie interesowało jak wypadną piłkarze Napoli na tle klubu Premier League który jest akurat w dobrej formie. Lavezzi mi się bardzo spodobał, tak walecznego napastnika to w Tottenhamie dawno nie widziałem, ciekawa odmiana
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 listopada 2011, 20:45 [cytuj]
Lewandowski ma dziś szansę pokazać się z dobrej strony na rynku angielskim! Trzymam kciuki że coś ukuje!
Lewandowski ma dziś szansę pokazać się z dobrej strony na rynku angielskim! Trzymam kciuki że coś ukuje!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 listopada 2011, 22:53 [cytuj]
Dobrze, że Valencia się rozstrzelała. Bayer wychodzi z pierwszego miejsca, bo ciężko sobie wyobrazić porażkę z Genk, a o drugie będzie cholernie ciekawie. Chelsea i Valencia mają po 8 pkt, z czego stosunek bramek The Blues to obecnie 10-3 (+7), a Nietoperzy 12-4 (+8). Na Mestalla było 1-1, czyli taki sam remis i każdy wyższy daje 2. miejsce Emeriemu i spółce :cwaniak:

Najpierw liczą się bezpośrednie starcia, czyli 0-0 niestety ustawia Chelsea.
Dobrze, że Valencia się rozstrzelała. Bayer wychodzi z pierwszego miejsca, bo ciężko sobie wyobrazić porażkę z Genk, a o drugie będzie cholernie ciekawie. Chelsea i Valencia mają po 8 pkt, z czego stosunek bramek The Blues to obecnie 10-3 (+7), a Nietoperzy 12-4 (+8). Na Mestalla było 1-1, czyli taki sam remis i każdy wyższy daje 2. miejsce Emeriemu i spółce :cwaniak: Najpierw liczą się bezpośrednie starcia, czyli 0-0 niestety ustawia Chelsea.
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
23 listopada 2011, 22:56 [cytuj]
Dobrze by było gdyby Chelsea nie wyszła z grupy ;D. Amunt !! :D
Dobrze by było gdyby Chelsea nie wyszła z grupy ;D. Amunt !! :D
23 listopada 2011, 23:23 [cytuj]
A ja bym wolał żeby wyszła. Wtedy będą musieli grać najlepszym składem w pucharach i w lidze co mogłoby się im odbić czkawką patrząc na liczebność ich kadry i to, że trzon zespołu stanowią zawodnicy po 30stce. Ich awans byłby nam bardzo na rękę. Chociaż z drugiej strony w LE mogliby pograć dłużej, może nawet aż do finału. Teraz to już sam nie wiem :glupek:
A ja bym wolał żeby wyszła. Wtedy będą musieli grać najlepszym składem w pucharach i w lidze co mogłoby się im odbić czkawką patrząc na liczebność ich kadry i to, że trzon zespołu stanowią zawodnicy po 30stce. Ich awans byłby nam bardzo na rękę. Chociaż z drugiej strony w LE mogliby pograć dłużej, może nawet aż do finału. Teraz to już sam nie wiem :glupek:
23 listopada 2011, 23:36 [cytuj]
Właśnie obejrzalem co KPBoateng zrobił przy swojej bramce z BArcą... Jak on u nas mógł się nie odnaleźć?? Niepojęte.
Właśnie obejrzalem co KPBoateng zrobił przy swojej bramce z BArcą... Jak on u nas mógł się nie odnaleźć?? Niepojęte
Kogucie życie!
23 listopada 2011, 23:40 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Właśnie obejrzalem co KPBoateng zrobił przy swojej bramce z BArcą... Jak on u nas mógł się nie odnaleźć?? Niepojęte



Może jakby mniej pił to by się odnalazł!
Tak na marginesie jakby grał dla nas to i tak pewnie byś go nie docenił tak jak to jest z pozostałymi piłkarzami!
Może jakby mniej pił to by się odnalazł! Tak na marginesie jakby grał dla nas to i tak pewnie byś go nie docenił tak jak to jest z pozostałymi piłkarzami!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
24 listopada 2011, 01:31 [cytuj]
taak teraz to jaki Boateng cacy, a jak kiedys po nim jednym chórem jezdziliscie, to juz sie zapomnialo? Z tego co pamietam, jako jedyny na forum go bronilem i widzialem potencjal na duzego grajka wkurzajac sie ze gra taka lajza jak Jenas, a Boateng na lawce i gra ogony.
taak teraz to jaki Boateng cacy, a jak kiedys po nim jednym chórem jezdziliscie, to juz sie zapomnialo? Z tego co pamietam, jako jedyny na forum go bronilem i widzialem potencjal na duzego grajka wkurzajac sie ze gra taka lajza jak Jenas, a Boateng na lawce i gra ogony
http://wilczki.tumblr.com/
24 listopada 2011, 10:16 [cytuj]
varba powiedział/a:
Może jakby mniej pił to by się odnalazł!
Tak na marginesie jakby grał dla nas to i tak pewnie byś go nie docenił tak jak to jest z pozostałymi piłkarzami!


Dobrze, ze te bzdury przyczytałem przed sraniem, łatwiej pójdzie. THNX. Napisz mi 10 przykazań dobrego kibica Kogutów, bo widzę, ze z ciebie omnibus taki, ze to wiesz. Na alko też się znasz, pewnie jako wyczynowiec w połączeniu z gigantyczną wiedzą na temat żywienia sportowca, możesz takie wnioski wysnuwać. Po tym sraniu jak mi się rura zapcha to też do ciebie się odezwę, taką pierdołę to musisz mieć opatentowaną. AAA jeszcze jedno potrzebowalbym dowiedzieć się czy jest życie na Marsie oraz czy Atlantyda istnieje?

radeon powiedział/a:
taak teraz to jaki Boateng cacy, a jak kiedys po nim jednym chórem jezdziliscie, to juz sie zapomnialo? Z tego co pamietam, jako jedyny na forum go bronilem i widzialem potencjal na duzego grajka wkurzajac sie ze gra taka lajza jak Jenas, a Boateng na lawce i gra ogony


Możesz sobie pomnik postawić. Kłopot polegał na tym ,ze u nas to było kompletne nieporozuminie. Pomijma to, ze kupowano kogoś innego, przynajmniej tak myslał Jol ( z tego co pamiętam). Jakby ktoś nie zauważył, Varbie się to udało, to ja po porstu stwierdzam fakt, a nie oceniam czy my czy on dał ciała na WHL.
Dobrze, ze te bzdury przyczytałem przed sraniem, łatwiej pójdzie. THNX. Napisz mi 10 przykazań dobrego kibica Kogutów, bo widzę, ze z ciebie omnibus taki, ze to wiesz. Na alko też się znasz, pewnie jako wyczynowiec w połączeniu z gigantyczną wiedzą na temat żywienia sportowca, możesz takie wnioski wysnuwać. Po tym sraniu jak mi się rura zapcha to też do ciebie się odezwę, taką pierdołę to musisz mieć opatentowaną. AAA jeszcze jedno potrzebowalbym dowiedzieć się czy jest życie na Marsie oraz czy Atlantyda istnieje? [quote=radeon]taak teraz to jaki Boateng cacy, a jak kiedys po nim jednym chórem jezdziliscie, to juz sie zapomnialo? Z tego co pamietam, jako jedyny na forum go bronilem i widzialem potencjal na duzego grajka wkurzajac sie ze gra taka lajza jak Jenas, a Boateng na lawce i gra ogony
Kogucie życie!
24 listopada 2011, 13:43 [cytuj]
Skoro grał sieczkę to czemu nie miałem po nim jeździć. Pamiętam jego koślawe zwody i nic poza tym. Nie wiem czy był chociaż jeden mecz w którym zagrał dla nas dobrze. Na pewno nigdy nie będę żałował tego gościa. Ale skoro teraz sobie dobrze radzi to gratulacje dla niego, nie zapominajmy jednak że w obecnym Totenhamie raczej ciężko byłoby mu wskoczyć do pierwszej jedenastki bo niby kosztem kogo? Modricia, Parkera, Van Der Vaarta? Cudze chwalicie...
Skoro grał sieczkę to czemu nie miałem po nim jeździć. Pamiętam jego koślawe zwody i nic poza tym. Nie wiem czy był chociaż jeden mecz w którym zagrał dla nas dobrze. Na pewno nigdy nie będę żałował tego gościa. Ale skoro teraz sobie dobrze radzi to gratulacje dla niego, nie zapominajmy jednak że w obecnym Totenhamie raczej ciężko byłoby mu wskoczyć do pierwszej jedenastki bo niby kosztem kogo? Modricia, Parkera, Van Der Vaarta? Cudze chwalicie
24 listopada 2011, 14:20 [cytuj]
bramki na wyjeździe liczą się podwójnie, a zatem Chelsea "wygrywa" 2:1... tak mi się wydaje. A może to niewidzialana moc Romana? ;)

Jak Valencia zremisuje na SB 1:1 lub wyżej, powinna być w 1/8. Oby.
bramki na wyjeździe liczą się podwójnie, a zatem Chelsea "wygrywa" 2:1... tak mi się wydaje. A może to niewidzialana moc Romana? ;) Jak Valencia zremisuje na SB 1:1 lub wyżej, powinna być w 1/8. Oby
24 listopada 2011, 14:42 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
Możecie mi wyjaśnić, dlaczego w tabelach przedstawiają Chelsea przed Valencią? Valencia ma lepszy bilans bramek, a do tego u siebie zremisowała 1-1 z Chelsea, więc nie jest tak, że ma gorszy bilans meczow z rywalem bezposrednim. To błąd, czy jakaś niewidzialna moc Chelsea?


Na dzień dzisiejszy Chelsea zdobyła punkt z Valencią na wyjeździe, a Valencia 0 pkt na SB. Valencia wskoczy na drugie dopiero przy remisie bramkowym. Przynajmniej ja staram się to tak zrozumieć.

Najpierw bezpośrednie mecze, potem bilans.
Na dzień dzisiejszy Chelsea zdobyła punkt z Valencią na wyjeździe, a Valencia 0 pkt na SB. Valencia wskoczy na drugie dopiero przy remisie bramkowym. Przynajmniej ja staram się to tak zrozumieć. Najpierw bezpośrednie mecze, potem bilans
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
24 listopada 2011, 20:04 [cytuj]
Marcus strasznie dziecinny ten komentarz, myślałem że jesteś bardziej dojrzały. Pisanie takich rzeczy bardziej rzutuje na ciebie niż na mnie bo to ty jesteś autorem tego komentarza. Strasznie zaniżyłeś swój poziom!
Jak założyłem temat to napisałeś że masz gdzieś całą ligę mistrzów, naglę zaczęła cię interesować!?
Marcus strasznie dziecinny ten komentarz, myślałem że jesteś bardziej dojrzały. Pisanie takich rzeczy bardziej rzutuje na ciebie niż na mnie bo to ty jesteś autorem tego komentarza. Strasznie zaniżyłeś swój poziom! Jak założyłem temat to napisałeś że masz gdzieś całą ligę mistrzów, naglę zaczęła cię interesować!?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
25 listopada 2011, 11:28 [cytuj]
varba powiedział/a:
Marcus strasznie dziecinny ten komentarz, myślałem że jesteś bardziej dojrzały. Pisanie takich rzeczy bardziej rzutuje na ciebie niż na mnie bo to ty jesteś autorem tego komentarza. Strasznie zaniżyłeś swój poziom!
Jak założyłem temat to napisałeś że masz gdzieś całą ligę mistrzów, naglę zaczęła cię interesować!?


Pisałem tak, żebyś ogarnął, chociaż i tak nie liczę, ze mi się uda. Generalnie tak głupie jest to co piszesz, że ręce opadają. :zalamka::zalamka: Wstawiam delikatny komentarz, stwierdzam jakiś fakt, a ty mi wyskakujesz z jakimiś wynurzeniami o alkoholu, który był w wątku gdzie indziej, a potem stwierdzasz, że nie szanuję piłkarzy! Najważniejsze ,ze ty wiesz więcej o mnie, bo pewnie jak czegoś nie ma na spursmanii lub jest a ty nie zajarzyłeś (co bardziej prawdopodobne) to to pewnie nie istnieje!!! Pomijam to, żebyś mógł przeczytać ze zrozumieniem to co napisałem o LM. Jeszcze piszesz,ze to dziecinne z moje strony. Rzucasz kamienie, dostajesz cegłówką i idziesz skarżyć, że cię pobili. Ty nawet nie jesteś głupi, z tobą jest gorzej ty jesteś pseudomądry. I co?? Polecisz znowu nakablować, ze mają mnie usunąć?? Czy zamkniesz się i w swoim stylu, poczekasz i znowu wyjebiesz jak krowie spod ogona z jakimś inteligentnym komentarzem na mój temat jak się odezwę(który to już raz?)?? Czy może napiszesz, jakieś inne bzdury o zaniżaniu poziomu, co zrozumiałe, bez spojrzenia na własne wypociny? Myślisz, może że bawisz się ze mną, bo w twoim mniemaniu, prowokujesz mnie do czegoś?? Pewnie jeszcze myślisz, że ja się "daję", bo ci na jedną ze 100 twoich bredni odpowiem?? :ok: :brawo:
Pisałem tak, żebyś ogarnął, chociaż i tak nie liczę, ze mi się uda. Generalnie tak głupie jest to co piszesz, że ręce opadają. :zalamka::zalamka: Wstawiam delikatny komentarz, stwierdzam jakiś fakt, a ty mi wyskakujesz z jakimiś wynurzeniami o alkoholu, który był w wątku gdzie indziej, a potem stwierdzasz, że nie szanuję piłkarzy! Najważniejsze ,ze ty wiesz więcej o mnie, bo pewnie jak czegoś nie ma na spursmanii lub jest a ty nie zajarzyłeś (co bardziej prawdopodobne) to to pewnie nie istnieje!!! Pomijam to, żebyś mógł przeczytać ze zrozumieniem to co napisałem o LM. Jeszcze piszesz,ze to dziecinne z moje strony. Rzucasz kamienie, dostajesz cegłówką i idziesz skarżyć, że cię pobili. Ty nawet nie jesteś głupi, z tobą jest gorzej ty jesteś pseudomądry. I co?? Polecisz znowu nakablować, ze mają mnie usunąć?? Czy zamkniesz się i w swoim stylu, poczekasz i znowu wyjebiesz jak krowie spod ogona z jakimś inteligentnym komentarzem na mój temat jak się odezwę(który to już raz?)?? Czy może napiszesz, jakieś inne bzdury o zaniżaniu poziomu, co zrozumiałe, bez spojrzenia na własne wypociny? Myślisz, może że bawisz się ze mną, bo w twoim mniemaniu, prowokujesz mnie do czegoś?? Pewnie jeszcze myślisz, że ja się "daję", bo ci na jedną ze 100 twoich bredni odpowiem?? :ok: :brawo:
Kogucie życie!
25 listopada 2011, 13:01 [cytuj]
Jakbyś się trochę interesował Boatengiem to wiedziałbyś że jak KPB podczas pobytu u nas sporo imprezował, podobnie jak dos Santos przed wypożyczeniem. Jak wypożyczyliśmy go do Borussii to nawet jak King znalazł się w niemieckich brukowcach i podobnie jak King za zadymę skończył na komisariacie. Skąd mam wiedzieć że szanujesz naszych piłkarzy skoro nigdy o żadnym nie napisałeś nic dobrego. Wybacz ale ja nie uznaje takiej mentalności, że jak zrobi coś źle to się go szmaci, a jak zrobi coś dobrze to się milczy. Bo tak to wygląda u ciebie. I potem przeczytać można tylko te negatywne opinie, na których można wyciągnąć wnioski że nie szanujesz piłkarzy bo za każdym razem jak zabierasz głos to ich krytykujesz. Podam ci przykłady żebyś nie mówił że piszę brednie. Nasz menadżer Redknapp (niedorozwinięte dziecko, twoje porównanie do Ramosa) teraz jest dobrze, Harry ogarnął całą ekipę, są wyniki - milczysz. Rafael Van der Vaart do niedawna go krytykowałeś, teraz strzela bramki regularnie - milczysz. Więc skoro stosujesz taką taktykę nie mniej pretensji że ludzie dochodzą do takich wniosków. Nie wiem czemu zależy ci żeby zachowywać się jak elektorat PiSu i obrażać ludzi za odmienne poglądy. Masz mi za złe że apelowałem do ludzi którzy rządzą tą stronką żeby z tym walczyli. Uważasz że apelowanie do odpowiednich instytucji jest o rozwiązanie problemu jest dziecinne, dla mnie dziecinne jest operowanie kodeksem ze szkolnej ławki. Tak Marcus jestem głupi (pseudomądry- nie ma takiego słowa), całe życie będę głupi, trudno nauczyłem sie z tym żyć!;)
Jakbyś się trochę interesował Boatengiem to wiedziałbyś że jak KPB podczas pobytu u nas sporo imprezował, podobnie jak dos Santos przed wypożyczeniem. Jak wypożyczyliśmy go do Borussii to nawet jak King znalazł się w niemieckich brukowcach i podobnie jak King za zadymę skończył na komisariacie. Skąd mam wiedzieć że szanujesz naszych piłkarzy skoro nigdy o żadnym nie napisałeś nic dobrego. Wybacz ale ja nie uznaje takiej mentalności, że jak zrobi coś źle to się go szmaci, a jak zrobi coś dobrze to się milczy. Bo tak to wygląda u ciebie. I potem przeczytać można tylko te negatywne opinie, na których można wyciągnąć wnioski że nie szanujesz piłkarzy bo za każdym razem jak zabierasz głos to ich krytykujesz. Podam ci przykłady żebyś nie mówił że piszę brednie. Nasz menadżer Redknapp (niedorozwinięte dziecko, twoje porównanie do Ramosa) teraz jest dobrze, Harry ogarnął całą ekipę, są wyniki - milczysz. Rafael Van der Vaart do niedawna go krytykowałeś, teraz strzela bramki regularnie - milczysz. Więc skoro stosujesz taką taktykę nie mniej pretensji że ludzie dochodzą do takich wniosków. Nie wiem czemu zależy ci żeby zachowywać się jak elektorat PiSu i obrażać ludzi za odmienne poglądy. Masz mi za złe że apelowałem do ludzi którzy rządzą tą stronką żeby z tym walczyli. Uważasz że apelowanie do odpowiednich instytucji jest o rozwiązanie problemu jest dziecinne, dla mnie dziecinne jest operowanie kodeksem ze szkolnej ławki. Tak Marcus jestem głupi (pseudomądry- nie ma takiego słowa), całe życie będę głupi, trudno nauczyłem sie z tym żyć!;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
25 listopada 2011, 13:43 [cytuj]
Pierdolisz bez sensu jak pierdoliłeś. Jeżlei to ma być twoje krytetium, to wielu rzadziej się udzielających też milczy. Skąd taki debilny argument ci do głowy przychodzi?? Jakbym z dzieckiem specjalnej troski rozmawiał. Bo się nie podniecam po meczu w komentarzach?? Zauważ "mędrcu" ,ze jak sie nie udzielam, to też raczej nie krytykuję. To jest proste jak włos mongoła, ale widać nie dajesz rady. Faktycznie to jest kolejny bardzo dorosły argument. Jak już jesteś taki uważny to poszukja co pisałem o HR po sezonie, poszukaj co pisałem o VdV po tym jak z czymś znowu poleciał do prasy. Co tu kurwa ma wspólnego KPB z alko w tym co napisałem powyżej. Jaka taktyka?? Jaki instytucje?? O czym ty nawijasz?? A apelować to ja moge, że robisz sobie ciągle wycieczki w moją stronę. To nie atak i obraza, pewnie wedle twojej logiki, jedynej i prawdziwej. Myślisz, że jesteś lepszy i porządniejszy, bo w moimch komentarzach słowa na K się pojawią? Ktoś coś pisał o domysłach niedawno. Skoro jestes taki dorosły, w końcu ja dziecinny, to wypadaloby ,zebyś wiedział co to słowo oznacza. Nie pierwszy raz używasz słów o których pojęcia nie masz. A odnosnie apeli o banowanie, to widzisz jaki masz posłuch. Z ostatnim się zgodzę, masz rację, jesteś głupi. Przynajmniej do jakiś konstruktywnych wniosków nareszcie doszedłeś. Szkoda tylko, że tak czesto się tym faktem dzielisz z innymi, czy tego chcą czy nie. Jesteś wręcz idealnym przykładem trola internetowego.
Pierdolisz bez sensu jak pierdoliłeś. Jeżlei to ma być twoje krytetium, to wielu rzadziej się udzielających też milczy. Skąd taki debilny argument ci do głowy przychodzi?? Jakbym z dzieckiem specjalnej troski rozmawiał. Bo się nie podniecam po meczu w komentarzach?? Zauważ "mędrcu" ,ze jak sie nie udzielam, to też raczej nie krytykuję. To jest proste jak włos mongoła, ale widać nie dajesz rady. Faktycznie to jest kolejny bardzo dorosły argument. Jak już jesteś taki uważny to poszukja co pisałem o HR po sezonie, poszukaj co pisałem o VdV po tym jak z czymś znowu poleciał do prasy. Co tu kurwa ma wspólnego KPB z alko w tym co napisałem powyżej. Jaka taktyka?? Jaki instytucje?? O czym ty nawijasz?? A apelować to ja moge, że robisz sobie ciągle wycieczki w moją stronę. To nie atak i obraza, pewnie wedle twojej logiki, jedynej i prawdziwej. Myślisz, że jesteś lepszy i porządniejszy, bo w moimch komentarzach słowa na K się pojawią? Ktoś coś pisał o domysłach niedawno. Skoro jestes taki dorosły, w końcu ja dziecinny, to wypadaloby ,zebyś wiedział co to słowo oznacza. Nie pierwszy raz używasz słów o których pojęcia nie masz. A odnosnie apeli o banowanie, to widzisz jaki masz posłuch. Z ostatnim się zgodzę, masz rację, jesteś głupi. Przynajmniej do jakiś konstruktywnych wniosków nareszcie doszedłeś. Szkoda tylko, że tak czesto się tym faktem dzielisz z innymi, czy tego chcą czy nie. Jesteś wręcz idealnym przykładem trola internetowego
Kogucie życie!
25 listopada 2011, 14:19 [cytuj]
Jak zwykle nie masz argumentów to obrażasz i w tym jesteś konsekwentny. Ja robie wycieczki w twoja stronę, a kto kogo pierwszy się uczepił w tym temacie. Ja ciebie czy ty mnie!? Napisam coś tam o lidze mistrzów że każdy z nas ogląda a ty przyczepiłeś że gówno prawda i że ty nie oglądasz. "ten wynalazek kurwy i szatana się nie mieszam" twoje słowa. A nagle sypiesz przykładem meczu "ligi mistrzów" jak to Boateng strzelił zajebistą bramkę. To powiedz mi oglądasz tą ligę mistrzów czy nie!? (Proste pytanie na które i tak nie odpowiesz bo bedziesz mi wolał naubliżać). Bo jak oglądasz to czemu przyczepiłeś się do mojego komentarza otwierającego temat!? W temacie z Kingiem to ja się do ciebie przyczepiłem czy ty do mnie co!? Jak to było skoro twierdzisz że to ja się robie wycieczki a ty jesteś świety! Trochę emocje przysłoniły ci czysty obraz, bo ja nic do ciebie nie pisałem w artykule o Kingu. Czy tak trudno zrozumieć o co chodziło z Boatengiem!? Przecież to ja jestem ten głupi! Chodzi o to że jakby nie balował jak King tylko ciężko trenował to może by się u nas odnalazł! Że dużo winy leży po stronie Boatenga, ale nie tylko. Największą winę ponosi Comolli który raz nie skonsultował transferu z Jolem, dwa przedstawił Jolowi Boategna jako defensywnego pomocnika. Tak dopisałem jakby cie intersowała rzeczowa dyskusja i znudziło ci się już mnie obrażanie :D
Jak zwykle nie masz argumentów to obrażasz i w tym jesteś konsekwentny. Ja robie wycieczki w twoja stronę, a kto kogo pierwszy się uczepił w tym temacie. Ja ciebie czy ty mnie!? Napisam coś tam o lidze mistrzów że każdy z nas ogląda a ty przyczepiłeś że gówno prawda i że ty nie oglądasz. "ten wynalazek kurwy i szatana się nie mieszam" twoje słowa. A nagle sypiesz przykładem meczu "ligi mistrzów" jak to Boateng strzelił zajebistą bramkę. To powiedz mi oglądasz tą ligę mistrzów czy nie!? (Proste pytanie na które i tak nie odpowiesz bo bedziesz mi wolał naubliżać). Bo jak oglądasz to czemu przyczepiłeś się do mojego komentarza otwierającego temat!? W temacie z Kingiem to ja się do ciebie przyczepiłem czy ty do mnie co!? Jak to było skoro twierdzisz że to ja się robie wycieczki a ty jesteś świety! Trochę emocje przysłoniły ci czysty obraz, bo ja nic do ciebie nie pisałem w artykule o Kingu. Czy tak trudno zrozumieć o co chodziło z Boatengiem!? Przecież to ja jestem ten głupi! Chodzi o to że jakby nie balował jak King tylko ciężko trenował to może by się u nas odnalazł! Że dużo winy leży po stronie Boatenga, ale nie tylko. Największą winę ponosi Comolli który raz nie skonsultował transferu z Jolem, dwa przedstawił Jolowi Boategna jako defensywnego pomocnika. Tak dopisałem jakby cie intersowała rzeczowa dyskusja i znudziło ci się już mnie obrażanie :D
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
25 listopada 2011, 14:56 [cytuj]
"
Nie mam kompletnie problemu z ominięciemy tych spotkań. Znaczy sie, jak mi się coś napatoczy to i owszem, nie zasnę i może wytrwam, ale jak mam do robienia coś istotnego, to absolutnie w ten wynalazek kurwy i szatana się nie mieszam ;) Generalnie jest mi ona potrzeba tylko po to ,zeby jakiś lepszy grajek chciał nas odwiedzić i zeby kiedyś mi dane było zobaczy po ostatniej kolejce Spurs na pierwszym miejscu w tabeli. Sama w sobie jest rozrywką, a nie sportem, bo kłóci się z jego podstawowymi zasadami. LE jest fajniejsza, co z tego ,że gorsi kopacze, więcej emocji i to się liczy. No chyba, ze ktoś podchodzi do rozgrywek jak....my."

Powiedz mi czy kończyłes normalne szkoły czy dla "eSów"?? Wprowadziłeś temat, uzyłeś słowa "WSZYSCY", to napisałem , ze wcale nie wszyscy. Masz tam nawet buźki - mam ci wytlumaczyć co one oznaczają??

Oczywiście, że ty się do mnie przyczepiłeś. Tylko nie w temacie Kinga (po porstu zapytałem, na marginesie), tylko tutaj łącząc temat z KPB Poprzez alko. Cały czas nie mam pojecia dlaczego, co ma jedno z drugim wspólnego?



varba powiedział/a:
Czy tak trudno zrozumieć o co chodziło z Boatengiem!? Przecież to ja jestem ten głupi! Chodzi o to że jakby nie balował jak King tylko ciężko trenował to może by się u nas odnalazł! Że dużo winy leży po stronie Boatenga, ale nie tylko. Największą winę ponosi Comolli który raz nie skonsultował transferu z Jolem, dwa przedstawił Jolowi Boategna jako defensywnego pomocnika. Tak dopisałem jakby cie intersowała rzeczowa dyskusja i znudziło ci się już mnie obrażanie :D


Ponawiam pytanie o szkoły specjalne?? Na marginesie widze ,że znowu wiesz najwięcej, łatwiej będzie, jak wymienisz to czego nie wiesz.

Ps. Ja cię nie obrażam, stwierdzam fakty. Tak samo moge powiedzieć, że dzisiaj jest ładna pogoda. Nic odkrywczego.
Ponawiam pytanie o szkoły specjalne?? Na marginesie widze ,że znowu wiesz najwięcej, łatwiej będzie, jak wymienisz to czego nie wiesz. Ps. Ja cię nie obrażam, stwierdzam fakty. Tak samo moge powiedzieć, że dzisiaj jest ładna pogoda. Nic odkrywczego
Kogucie życie!
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Liverpool FC 3 3 0 0 9
2. Manchester City 3 3 0 0 9
3. Arsenal FC 3 2 1 0 7
4. Brighton & Hove Albion F.C. 3 2 1 0 7
5. Newcastle United 3 2 1 0 7
6. Brentford F.C. 3 2 0 1 6
7. Aston Villa F.C. 3 2 0 1 6
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2024/2025?
1 100%
2-3 0%
4-6 0%
7-10 0%
11-20 0%
1 oddany głos
archiwum ankiet

kontuzje

Dominic Solanke
Kontuzja kostki/stopy
data powrotu: 15 września 2024
Użytkownicy online: Gości online: 73 Zarejestrowanych użytkowników: 5238 Ostatnio zarejestrowany: dean26

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się