Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur -:- Arsenal FC

Tottenham Hotspur
15 września 2024, 15:00 Tottenham Hotspur Stadium
Arsenal FC
Premier League

Newcastle United 2:1 Tottenham Hotspur

Newcastle United
1 września 2024, 14:30 St James' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 4:0 Everton FC

Tottenham Hotspur
24 sierpnia 2024, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Everton FC
Premier League

Leicester City 1:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
19 sierpnia 2024, 21:00 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Puchary Europejskie
21 maja 2012, 12:56 [cytuj]
aapa powiedział/a:
Marcus ma rację z ta k... i szatanem. Nawet jak ci wszystko jedno kto wygra, to na koniec dnia stwierdzasz,że jednak warte grzechu to było.
Tak nieśmiało zapytam o dwie sprawy:
1. czy Arsenal będzie grał eliminacje LM?
2. czy przypadkiem UEFA albo EPL nie powinny zapłacić nam jakiegoś odszkodowania?


1. Z tego co w tv mówili to chyba chelsea wchodzi do LM z czwartego miejsca i to oni będą grali eliminację, ale głowy sobie nie dam uciąć.
2. Dlaczego mają nam płacić za coś co jest wiadome od x lat(od pamiętnej wygranej looserpoolu).
1. Z tego co w tv mówili to chyba chelsea wchodzi do LM z czwartego miejsca i to oni będą grali eliminację, ale głowy sobie nie dam uciąć. 2. Dlaczego mają nam płacić za coś co jest wiadome od x lat(od pamiętnej wygranej looserpoolu)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
21 maja 2012, 13:11 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
1. Z tego co w tv mówili to chyba chelsea wchodzi do LM z czwartego miejsca i to oni będą grali eliminację, ale głowy sobie nie dam uciąć.
2. Dlaczego mają nam płacić za coś co jest wiadome od x lat(od pamiętnej wygranej looserpoolu)

Ad1. jest chyba tak, że owszem CFC zajmuje nasze miejsce, ale jeżeli chodzi o prawo gry w LM. Od razu jednak trafia do fazy grupowej. Podobno UEFA sama nie wie co zrobić w kwestii Arsenalu.
Ad.2 Widać, że odkąd w LM grają niemistrzowie to wszystko ad hoc się tworzy. Nie twierdzę, że coś nam się należy, pytam tylko czy nie przewidują czegoś w stylu "spadochronów".
Ad1. jest chyba tak, że owszem CFC zajmuje nasze miejsce, ale jeżeli chodzi o prawo gry w LM. Od razu jednak trafia do fazy grupowej. Podobno UEFA sama nie wie co zrobić w kwestii Arsenalu. Ad.2 Widać, że odkąd w LM grają niemistrzowie to wszystko ad hoc się tworzy. Nie twierdzę, że coś nam się należy, pytam tylko czy nie przewidują czegoś w stylu "spadochronów"
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
21 maja 2012, 16:27 [cytuj]
Wątpię aapa - w sumie nigdzie nie jest napisane, że czwarte miejsce w lidze gwarantuje udział w eliminacjach CL, tylko że Anglia ma 4 miejsca. Rozumie się samo przez się, że w normalnej sytuacji to są pierwsze 4 miejsca w lidze, chyba że mamy taką nienormalną jak teraz. Więc linia obrony byłaby - "przecież nikt wam niczego nie obiecywał"
Wątpię aapa - w sumie nigdzie nie jest napisane, że czwarte miejsce w lidze gwarantuje udział w eliminacjach CL, tylko że Anglia ma 4 miejsca. Rozumie się samo przez się, że w normalnej sytuacji to są pierwsze 4 miejsca w lidze, chyba że mamy taką nienormalną jak teraz. Więc linia obrony byłaby - "przecież nikt wam niczego nie obiecywał"
21 maja 2012, 16:56 [cytuj]
aapa powiedział/a:
Ad1. jest chyba tak, że owszem CFC zajmuje nasze miejsce, ale jeżeli chodzi o prawo gry w LM. Od razu jednak trafia do fazy grupowej. Podobno UEFA sama nie wie co zrobić w kwestii Arsenalu.


Mogliby zrobić ligę mistrzów z 31 zespołami bez Anali. Wiem ze to be sensu, ale przynajmniej byłoby śmiesznie ;]
Mogliby zrobić ligę mistrzów z 31 zespołami bez Anali. Wiem ze to be sensu, ale przynajmniej byłoby śmiesznie ;]
21 maja 2012, 23:19 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Ale to przecież wiadomo od czasów wygranej LFC w LM, że 4 miejsce to ostatni dzownek i może nie wystarczyć. Co tu ma LFC i Arsenal do rzeczy? Mocne ligi mają kilka miejsc, ale skoro są mocne to prawdopodobieństwo wygranej też wyższe. Takie są reguły gry i tyle. To tak trochę jakbyś wypominał , że w playoffach Championschip awansował ktoś z 6 pozycji, a 3 miał punkt straty do 2



A czytałeś to co napisał jin tae bo mam wrażenie że nie zrozumiałeś kontekstu w jakim to pisałem, bo piszesz zupełnie o czymś innym. Ja mówiłem że skoro zajęliśmy czwarte miejsce to tak samo zasłużyliśmy na ligę mistrzów jak Liverpool i Arsenal w poprzednich sezonach. Wcześniej jakoś nikt nie kwestionował tego czy 4 miejsce zasługuje na ligę mistrzów, więc teraz skoro my je zajęliśmy nie powinno być wyjątku. Ogólnie to śmieszą mnie dywagacje że UEFA mogła by odebrać jedno miejsce lidze angielskiej, bo niby kto na to miejsce zasłużył. Od 2005 roku 8 angielskich drużyn zagrało w finale tych rozgrywek, a jak tylko któraś drużyna zaliczy jakiś słabszy sezon to niektórzy już ogłaszają inne ligi najsilniejszymi. Oczywiście to nie była dygresja do ciebie Marcus tylko do innych panów, którzy tak stwierdzili na tym forum.
A czytałeś to co napisał jin tae bo mam wrażenie że nie zrozumiałeś kontekstu w jakim to pisałem, bo piszesz zupełnie o czymś innym. Ja mówiłem że skoro zajęliśmy czwarte miejsce to tak samo zasłużyliśmy na ligę mistrzów jak Liverpool i Arsenal w poprzednich sezonach. Wcześniej jakoś nikt nie kwestionował tego czy 4 miejsce zasługuje na ligę mistrzów, więc teraz skoro my je zajęliśmy nie powinno być wyjątku. Ogólnie to śmieszą mnie dywagacje że UEFA mogła by odebrać jedno miejsce lidze angielskiej, bo niby kto na to miejsce zasłużył. Od 2005 roku 8 angielskich drużyn zagrało w finale tych rozgrywek, a jak tylko któraś drużyna zaliczy jakiś słabszy sezon to niektórzy już ogłaszają inne ligi najsilniejszymi. Oczywiście to nie była dygresja do ciebie Marcus tylko do innych panów, którzy tak stwierdzili na tym forum
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 maja 2012, 23:37 [cytuj]
Cwelski ma zapewnioną fazę grupową, a odbyty muszą grać w eliminacjach. To na "setkę". Nie za bardzo wiem jak jest z drugim miejscem.
Cwelski ma zapewnioną fazę grupową, a odbyty muszą grać w eliminacjach. To na "setkę". Nie za bardzo wiem jak jest z drugim miejscem
Can't Smile Without You!!!
22 maja 2012, 09:03 [cytuj]
A SPURS zagrają od razu w fazie grupowej LE, jako najlepszy angielski zespół w tych rozgrywkach. Nie wiem czy tak jest- ale powinno:)
A SPURS zagrają od razu w fazie grupowej LE, jako najlepszy angielski zespół w tych rozgrywkach. Nie wiem czy tak jest- ale powinno:)
22 maja 2012, 10:31 [cytuj]
Oczywiście Varba, że to odnosi się tylko do przykładów LFC i Anali oraz pecha, który ostatnio się tu bardzo często pojawia. Sam fakt wejścia z 4 miejsca nie ma nic do rzeczy. Skoro są takie czy inne reguły to ten kto na nim jest zasługuje na taką szansę.
Oczywiście Varba, że to odnosi się tylko do przykładów LFC i Anali oraz pecha, który ostatnio się tu bardzo często pojawia. Sam fakt wejścia z 4 miejsca nie ma nic do rzeczy. Skoro są takie czy inne reguły to ten kto na nim jest zasługuje na taką szansę
Kogucie życie!
22 maja 2012, 10:33 [cytuj]
Co do tych "mocy" lig to w tym roku przykład jest najlepszy. 6 ekipa "dziadków z Anglii" z 2 z bundesligi, która nic nie wygrała, odprawiły ponoć niezniszczalny Real i boską Barce. Po co się wielce pienić było??
Co do tych "mocy" lig to w tym roku przykład jest najlepszy. 6 ekipa "dziadków z Anglii" z 2 z bundesligi, która nic nie wygrała, odprawiły ponoć niezniszczalny Real i boską Barce. Po co się wielce pienić było??
Kogucie życie!
22 maja 2012, 14:10 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
A SPURS zagrają od razu w fazie grupowej LE, jako najlepszy angielski zespół w tych rozgrywkach. Nie wiem czy tak jest- ale powinno:)


Nie, poniewać ostatnia faza "pucharowa" (mam na myśli dwumecz w którym przegrany odpada) przed rozgrywkami grupowymi nie jest ostatnią kolejką eliminacji do Ligi Europy tylko pierwszą rundą ligi Europy. Faza grupowa to można powiedzieć druga runda. Gdyby ktoś zaczął od fazy grupowej oznaczałoby to że zaczął od środka turnieju. Wyjątkiem są tutaj tylko drużyny które dołączają z trzecich miejsc w lidze mistrzów na początku fazy pucharowej po rozgrywkach grupowych.
Nie, poniewać ostatnia faza "pucharowa" (mam na myśli dwumecz w którym przegrany odpada) przed rozgrywkami grupowymi nie jest ostatnią kolejką eliminacji do Ligi Europy tylko pierwszą rundą ligi Europy. Faza grupowa to można powiedzieć druga runda. Gdyby ktoś zaczął od fazy grupowej oznaczałoby to że zaczął od środka turnieju. Wyjątkiem są tutaj tylko drużyny które dołączają z trzecich miejsc w lidze mistrzów na początku fazy pucharowej po rozgrywkach grupowych
22 maja 2012, 15:26 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Nie, poniewać ostatnia faza "pucharowa" (mam na myśli dwumecz w którym przegrany odpada) przed rozgrywkami grupowymi nie jest ostatnią kolejką eliminacji do Ligi Europy tylko pierwszą rundą ligi Europy. Faza grupowa to można powiedzieć druga runda. Gdyby ktoś zaczął od fazy grupowej oznaczałoby to że zaczął od środka turnieju. Wyjątkiem są tutaj tylko drużyny które dołączają z trzecich miejsc w lidze mistrzów na początku fazy pucharowej po rozgrywkach grupowych

oficjalna ma inne zdani http://www.tottenhamhotspur.com/spurs/News/europa-league-next-season-190512.page?
Może być tak, bo miejsce w grupie jest zarezerwowane dla zdobywcy pucharu Anglii. Głupio to zrobione, ale wskakujemy na miejsce CFC, ona wskakuje na nasze, a raczej Arsenalu, bo od razu do grupy. Dzieło szatana jak nic.
oficjalna ma inne zdanie http://www.tottenhamhotspur.com/spurs/News/europa-league-next-season-190512.page? Może być tak, bo miejsce w grupie jest zarezerwowane dla zdobywcy pucharu Anglii. Głupio to zrobione, ale wskakujemy na miejsce CFC, ona wskakuje na nasze, a raczej Arsenalu, bo od razu do grupy. Dzieło szatana jak nic
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
22 maja 2012, 20:24 [cytuj]
Dziwne, rok temu graliśmy jeden dwumecz zanim zagraliśmy w fazie grupowej (przynajmniej tak mi się wydaje)
Dziwne, rok temu graliśmy jeden dwumecz zanim zagraliśmy w fazie grupowej (przynajmniej tak mi się wydaje)
22 maja 2012, 20:59 [cytuj]
Walu ale rok temu weszliśmy do LE z 5 miejsca a nie czwartego(czytaj 4 miejsce jest premiowane lepszym startem w LE)
Walu ale rok temu weszliśmy do LE z 5 miejsca a nie czwartego(czytaj 4 miejsce jest premiowane lepszym startem w LE)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
22 maja 2012, 22:07 [cytuj]
W tym momence jedyna róznica jest taka że 3 miejsce jest jak czwarte a czwarte jak piąte, przecież tak czy siak Anglia musi wystawić tyle samo drużyn w odpowiednich fazach eliminacji tudzież w fazie grupowej LM jak co roku, inaczej zaburzyłoby to całą strukturę eliminacji bo nagle jakaś drużyna by nie miała z kim grać o wejście do grupy LE bo Tottenham by dostał to miejsce "wilczą kartą". Trochę się kupy nie trzyma to co mówisz. Rok temu też byliśmy angielską drużyną z najwyższego miejsca które dawało możliwość gry w LE a i tak musieliśmy zagrać dwumecz o fazę grupową więc w tym roku powinno być analogicznie.
W tym momence jedyna róznica jest taka że 3 miejsce jest jak czwarte a czwarte jak piąte, przecież tak czy siak Anglia musi wystawić tyle samo drużyn w odpowiednich fazach eliminacji tudzież w fazie grupowej LM jak co roku, inaczej zaburzyłoby to całą strukturę eliminacji bo nagle jakaś drużyna by nie miała z kim grać o wejście do grupy LE bo Tottenham by dostał to miejsce "wilczą kartą". Trochę się kupy nie trzyma to co mówisz. Rok temu też byliśmy angielską drużyną z najwyższego miejsca które dawało możliwość gry w LE a i tak musieliśmy zagrać dwumecz o fazę grupową więc w tym roku powinno być analogicznie
23 maja 2012, 08:21 [cytuj]
Walu powiedział/a:
W tym momence jedyna róznica jest taka że 3 miejsce jest jak czwarte a czwarte jak piąte, przecież tak czy siak Anglia musi wystawić tyle samo drużyn w odpowiednich fazach eliminacji tudzież w fazie grupowej LM jak co roku, inaczej zaburzyłoby to całą strukturę eliminacji bo nagle jakaś drużyna by nie miała z kim grać o wejście do grupy LE bo Tottenham by dostał to miejsce "wilczą kartą". Trochę się kupy nie trzyma to co mówisz. Rok temu też byliśmy angielską drużyną z najwyższego miejsca które dawało możliwość gry w LE a i tak musieliśmy zagrać dwumecz o fazę grupową więc w tym roku powinno być analogicznie

Chodzi o to, że zdobywcy pucharów z 6 najlepszych lig mają miejsce od razu w fazie grupowej. Sytuacja CCFC jest znana, my wskakujemy do grupy będąc p.o. zdobywcy pucharu Anglii.Tu jest komplet inf http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2013/accesslist/index.html
Chodzi o to, że zdobywcy pucharów z 6 najlepszych lig mają miejsce od razu w fazie grupowej. Sytuacja CCFC jest znana, my wskakujemy do grupy będąc p.o. zdobywcy pucharu Anglii.Tu jest komplet info http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2013/accesslist/index.html
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
23 maja 2012, 14:22 [cytuj]
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/qual2012.html
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/qual2012.html
23 maja 2012, 16:03 [cytuj]
Ok, zwracam honor :)
Ok, zwracam honor :)
29 maja 2012, 21:45 [cytuj]
Najwyższa pora aby Redknapp przestał olewać lige europejską i pokusił się o zwycięstwo
Najwyższa pora aby Redknapp przestał olewać lige europejską i pokusił się o zwycięstwo
www.instagram.com/spursmaniak
30 maja 2012, 08:48 [cytuj]
Anel powiedział/a:
Najwyższa pora aby Redknapp przestał olewać lige europejską i pokusił się o zwycięstwo

a po co? Jakoś zwycięscy LE czy ostatnich rozgrywek UEFA szału obecnie nie robią. Bilbao wprowadzało trochę świeżości, ale swoje dwa najważniejsze mecze sezonu przerżnęli strasznie.
a po co? Jakoś zwycięscy LE czy ostatnich rozgrywek UEFA szału obecnie nie robią. Bilbao wprowadzało trochę świeżości, ale swoje dwa najważniejsze mecze sezonu przerżnęli strasznie
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
31 sierpnia 2012, 13:31 [cytuj]
Skoro AVB ma zamiar powalczyć w LE to pomyślałem, że możemy podyskutować odrobinę o losowanie.
Właśnie trwa losowanie. Jesteśmy w grupie J. Po dwóch kolejkach losowania jesteśmy w grupie z Panathinaikosem.

1. Tottenham
2. Panathinaikos
Skoro AVB ma zamiar powalczyć w LE to pomyślałem, że możemy podyskutować odrobinę o losowanie. Właśnie trwa losowanie. Jesteśmy w grupie J. Po dwóch kolejkach losowania jesteśmy w grupie z Panathinaikosem. 1. Tottenham 2. Panathinaikos
LMAO
|<  <  3  4  5  6  7    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Liverpool FC 3 3 0 0 9
2. Manchester City 3 3 0 0 9
3. Arsenal FC 3 2 1 0 7
4. Brighton & Hove Albion F.C. 3 2 1 0 7
5. Newcastle United 3 2 1 0 7
6. Brentford F.C. 3 2 0 1 6
7. Aston Villa F.C. 3 2 0 1 6
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2024/2025?
1 100%
2-3 0%
4-6 0%
7-10 0%
11-20 0%
1 oddany głos
archiwum ankiet

kontuzje

Dominic Solanke
Kontuzja kostki/stopy
data powrotu: 15 września 2024
Użytkownicy online: Gości online: 5 Zarejestrowanych użytkowników: 5238 Ostatnio zarejestrowany: dean26

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się