Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » PAOK vs Tottenham 15.09.11
15 września 2011, 20:53 [cytuj]
ja pierdzielę - końcówka w wykonaniu naszej defensywy tragiczna. świetnie Carlo. I DUUUUŻO szczęścia
ja pierdzielę - końcówka w wykonaniu naszej defensywy tragiczna. świetnie Carlo. I DUUUUŻO szczęścia
15 września 2011, 20:54 [cytuj]
uff - jest 1 pkt:) - ale tym składem z Kazania to wrócimy na tarczy
uff - jest 1 pkt:) - ale tym składem z Kazania to wrócimy na tarczy
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
15 września 2011, 20:54 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
Rubin 3-0 prowadzi ----------- :bezradny:


To mnie akurat cieszy :) Niech Rubin wygra grupę a my grając rezerwami zajmiemy spokojnie drugie miejsce.
To mnie akurat cieszy :) Niech Rubin wygra grupę a my grając rezerwami zajmiemy spokojnie drugie miejsce
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
15 września 2011, 20:56 [cytuj]
Według mnie najsłabiej zagrał środek obrony. Ogólnie młodzi się lepiej od doświadczonych w tym meczu pokazali chyba.
Według mnie najsłabiej zagrał środek obrony. Ogólnie młodzi się lepiej od doświadczonych w tym meczu pokazali chyba
15 września 2011, 20:58 [cytuj]
:cwaniak: będzie dobrze - 1 + 9 pkt z meczy na WHL - i wychodzimy z grupy:cwaniak::rotfl::hejka::hejka::hejka:
:cwaniak: będzie dobrze - 1 + 9 pkt z meczy na WHL - i wychodzimy z grupy:cwaniak::rotfl::hejka::hejka::hejka:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
15 września 2011, 21:02 [cytuj]
Najpierw było mi trochę przykro, że nie strzelamy bramek, ale ostatnie 10 minut to był horror, po którym jestem bardzo zadowolony z remisu. Oczywiście Man of the match - Carlo Cuddicini. PAOK miał wielką przewagę i stwarzał klarowne sytuacje. Pavluczenko strzały rozpaczy i tyle.
Najpierw było mi trochę przykro, że nie strzelamy bramek, ale ostatnie 10 minut to był horror, po którym jestem bardzo zadowolony z remisu. Oczywiście Man of the match - Carlo Cuddicini. PAOK miał wielką przewagę i stwarzał klarowne sytuacje. Pavluczenko strzały rozpaczy i tyle
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 111 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się