Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Tottenham vs Rubin 20.11.11r
20 października 2011, 20:07 [cytuj]
STARTING XI: Gomes; Walker, Bassong, Livermore, Rose; Lennon, Carroll, Sandro, Giovani; Defoe, Pavlyuchenko. SUBS: Cudicini, Assou-Ekotto, Kaboul, Modric, Townsend, Falque, Kane.
STARTING XI: Gomes; Walker, Bassong, Livermore, Rose; Lennon, Carroll, Sandro, Giovani; Defoe, Pavlyuchenko. SUBS: Cudicini, Assou-Ekotto, Kaboul, Modric, Townsend, Falque, Kane
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
20 października 2011, 20:11 [cytuj]
Livermore jako środkowy obrońca, no ciekawie będzie :)
Livermore jako środkowy obrońca, no ciekawie będzie :)
20 października 2011, 20:12 [cytuj]
Oby Azza wrócił szybko do formy. Do tego jeszcze cieszy widok wychodzącego Sandro na boisko.
Oby Azza wrócił szybko do formy. Do tego jeszcze cieszy widok wychodzącego Sandro na boisko
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
20 października 2011, 20:13 [cytuj]
AZZZA:cwaniak:
AZZZA:cwaniak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
20 października 2011, 20:16 [cytuj]
Kurde co z Sulejmanem Caliboulim ? Daliśmy z niego 1,5 bańki i nie ma go na ławie w takich meczach:mysli:
Kurde co z Sulejmanem Caliboulim ? Daliśmy z niego 1,5 bańki i nie ma go na ławie w takich meczach:mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
20 października 2011, 20:23 [cytuj]
Od czasu kiedy strzelił bodajże hat tricka czy tam 2 bramki w nextgen, nic o nim nie słyszałem. Powinien dostać szansę w LE. Kto wie czy by Coulibobuli się nie rozstrzelał.. :)
Od czasu kiedy strzelił bodajże hat tricka czy tam 2 bramki w nextgen, nic o nim nie słyszałem. Powinien dostać szansę w LE. Kto wie czy by Coulibobuli się nie rozstrzelał.. :)
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
20 października 2011, 20:23 [cytuj]
On chyba gra w naszych młodzikach?
albo na liście do LE go nie było.
On chyba gra w naszych młodzikach? albo na liście do LE go nie było
Tottenham Tottenham, no one can stop them
20 października 2011, 20:26 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
Kurde co z Sulejmanem Caliboulim ? Daliśmy z niego 1,5 bańki i nie ma go na ławie w takich meczach:mysli:


On ma dopiero 16 lat.

Mnie martwi fakt ze graja ludzie tacy jak Rose czy Pavluczenko kosztem Townsenda, ktory praktycznie w kazdym meczu LE jest najlepszy na boisku.
On ma dopiero 16 lat. Mnie martwi fakt ze graja ludzie tacy jak Rose czy Pavluczenko kosztem Townsenda, ktory praktycznie w kazdym meczu LE jest najlepszy na boisku
20 października 2011, 20:38 [cytuj]
adipetre powiedział/a:

Mnie martwi fakt ze graja ludzie tacy jak Rose czy Pavluczenko kosztem Townsenda, ktory praktycznie w kazdym meczu LE jest najlepszy na boisku


Obawiam się, że póki Harry R. nie przestanie takich rzeczy mówić jak ta: 'He's not a player that I'm looking to move. I like him. He's a good person, good player. I hope he can have a good season.'
To może być ciężko. Oby ktoś złożył za niego dobrą ofertę :)
Obawiam się, że póki Harry R. nie przestanie takich rzeczy mówić jak ta: 'He's not a player that I'm looking to move. I like him. He's a good person, good player. I hope he can have a good season.' To może być ciężko. Oby ktoś złożył za niego dobrą ofertę :)
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
20 października 2011, 20:51 [cytuj]
macie moze jakis kanal na sopie?
macie moze jakis kanal na sopie?
20 października 2011, 20:54 [cytuj]
Nie znam się na tym, ale tutaj jest jakiś http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
Nie znam się na tym, ale tutaj jest jakiś http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
20 października 2011, 21:02 [cytuj]
Popatrzymy na naszą młodą stronę. Myślę, że będzie ciekawy i bardzo ale to bardzo trudny mecz. Będąc optymistą stawiam 2:1 dla Spurs a pesymistycznie 0:1 dla Kazania niestety.
Popatrzymy na naszą młodą stronę. Myślę, że będzie ciekawy i bardzo ale to bardzo trudny mecz. Będąc optymistą stawiam 2:1 dla Spurs a pesymistycznie 0:1 dla Kazania niestety
20 października 2011, 21:04 [cytuj]
tu: Bloodzeed HQ
tu: Bloodzeed HQ
Tottenham Tottenham, no one can stop them
20 października 2011, 21:06 [cytuj]
106723, narazie działa spoko
106723, narazie działa spoko
20 października 2011, 21:06 [cytuj]
Channel - 106723 w HD panowie obraz marzenie!
www.meczenazywo.eu i pierwszy Sopcast naszego meczu! POLECAM!
Channel - 106723 w HD panowie obraz marzenie! www.meczenazywo.eu i pierwszy Sopcast naszego meczu! POLECAM!
20 października 2011, 21:07 [cytuj]
Roman pokazał rogi!
Roman pokazał rogi!
20 października 2011, 21:07 [cytuj]
Łooo już się mogło zacząć!
Łooo już się mogło zacząć!
20 października 2011, 21:10 [cytuj]
Wygramy. Roman będzie się chciał pokazać. Walczy o miejsce na Euro 2012, walczy o miejsce w składzie, a może i o zainteresowanie przyszłego pracodawcy z Rosji. Coś czuję, że coś dziś ustrzeli :)
Wygramy. Roman będzie się chciał pokazać. Walczy o miejsce na Euro 2012, walczy o miejsce w składzie, a może i o zainteresowanie przyszłego pracodawcy z Rosji. Coś czuję, że coś dziś ustrzeli :)
20 października 2011, 21:11 [cytuj]
Panowie - transmisja na Polsat Sport - po co linki?
Panowie - transmisja na Polsat Sport - po co linki?
1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 67 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się