Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Tottenham vs Rubin 20.11.11r
20 października 2011, 21:39 [cytuj]
:brawo:
:brawo:
20 października 2011, 21:40 [cytuj]
WOW:szok: Nie wierze w to co zobaczyłem.
WOW:szok: Nie wierze w to co zobaczyłem
20 października 2011, 21:40 [cytuj]
WTF kto ukradł koszulkę Pava?
WTF kto ukradł koszulkę Pava?
20 października 2011, 21:41 [cytuj]
Liniowy na krzyk zareagował
Liniowy na krzyk zareagował
20 października 2011, 21:42 [cytuj]
Polecam pierwszy link z forum, do którego link umieściłem. Takiej jakości nawet w telewizji nie mam ;)
Polecam pierwszy link z forum, do którego link umieściłem. Takiej jakości nawet w telewizji nie mam ;)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
20 października 2011, 21:42 [cytuj]
Tylko oby nie grali na remis! Roman magiczny strzał jak wymierzył w okno magia! Nie do obrony nieco niżej i strzał wyśmienity chociaż i tak był precyzyjny.
Tylko oby nie grali na remis! Roman magiczny strzał jak wymierzył w okno magia! Nie do obrony nieco niżej i strzał wyśmienity chociaż i tak był precyzyjny
20 października 2011, 21:43 [cytuj]
hłehłehłe - a mówiliśmy, że nie ma kto wolnych wykonywać. no w sumie nie ma, bo na ławie siedzi :boisie:
hłehłehłe - a mówiliśmy, że nie ma kto wolnych wykonywać. no w sumie nie ma, bo na ławie siedzi :boisie:
20 października 2011, 21:44 [cytuj]
Wierzcie mi lub nie, jak Roman podszedł do wolnego to najpierw pomyślałem "będzie w trybuny", ale gdy rozpoczynał rozbieg, przypomniał mi się komentarz Baro "Roman dzisiaj coś ustrzeli" i już wiedziałem,że będzie gol. Naprawdę szacunek, bramka fenomenalna, chyba najładniejsza w jego karierze :)
Swoja drogą, miło, że Polsat znowu pokazuje nasz mecz.
Wierzcie mi lub nie, jak Roman podszedł do wolnego to najpierw pomyślałem "będzie w trybuny", ale gdy rozpoczynał rozbieg, przypomniał mi się komentarz Baro "Roman dzisiaj coś ustrzeli" i już wiedziałem,że będzie gol. Naprawdę szacunek, bramka fenomenalna, chyba najładniejsza w jego karierze :) Swoja drogą, miło, że Polsat znowu pokazuje nasz mecz
20 października 2011, 21:46 [cytuj]
Swoją drogą najładniejsza bramka póki co LM i LE razem wziętych moim skromnym zdaniem : )
Swoją drogą najładniejsza bramka póki co LM i LE razem wziętych moim skromnym zdaniem : )
20 października 2011, 21:52 [cytuj]
działą Wam transmisja? mi nagle przestało odtwarzać na tym kanale 106723
działą Wam transmisja? mi nagle przestało odtwarzać na tym kanale 106723
20 października 2011, 21:58 [cytuj]
100805 , alternatywny kanał na sopcascie , po holendersku co prawda ,ale obraz w miarę ... bramka Romka niewiarygodna , aczkolwiek bramkarz się źle ustawił ... było wiadome ,że pójdzie w ten róg ...
100805 , alternatywny kanał na sopcascie , po holendersku co prawda ,ale obraz w miarę ... bramka Romka niewiarygodna , aczkolwiek bramkarz się źle ustawił ... było wiadome ,że pójdzie w ten róg
20 października 2011, 22:00 [cytuj]
Nie no tego się po Romku nie spodziewałem. Zbieram szczękę z podłogi.
Nie no tego się po Romku nie spodziewałem. Zbieram szczękę z podłogi
20 października 2011, 22:14 [cytuj]
Co za samolub z tego Pavluchenki!
Co za samolub z tego Pavluchenki!
20 października 2011, 22:16 [cytuj]
nie wiem jak Wam panowie, ale jak na razie podoba mi sie postawa Gomesa.
nie wiem jak Wam panowie, ale jak na razie podoba mi sie postawa Gomesa
20 października 2011, 22:16 [cytuj]
On nie zna słowa podanie
On nie zna słowa podanie
20 października 2011, 22:19 [cytuj]
Zoolander dzięki. Nie pamiętam kiedy ostatnio któryś z naszych zawodników strzelił z rzutu wolnego, nie licząć spotkań towarzyskich.
Zoolander dzięki. Nie pamiętam kiedy ostatnio któryś z naszych zawodników strzelił z rzutu wolnego, nie licząć spotkań towarzyskich
20 października 2011, 22:24 [cytuj]
Upiekło nam się. słabiej gramy w tej połowie, jakieś rozluźnienie sie wkradło
Upiekło nam się. słabiej gramy w tej połowie, jakieś rozluźnienie sie wkradło
20 października 2011, 22:25 [cytuj]
Zolter powiedział/a:
nie wiem jak Wam panowie, ale jak na razie podoba mi sie postawa Gomesa


Wg mnie w kilku miejscach bardzo niepewne, dziwne, typowo Gomesowskie decyzje. Friedelowi raczej, jeśli chodzi o ligę, nie ma szans zagrozić.
Wg mnie w kilku miejscach bardzo niepewne, dziwne, typowo Gomesowskie decyzje. Friedelowi raczej, jeśli chodzi o ligę, nie ma szans zagrozić
20 października 2011, 22:29 [cytuj]
DaddyCool: Co do niepewnych, chodzi Ci bardziej o pierwszą czy teraz drugą połowe?
DaddyCool: Co do niepewnych, chodzi Ci bardziej o pierwszą czy teraz drugą połowe?
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 99 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się