Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Rubin vs Tottenham 03.11.11
3 listopada 2011, 19:47 [cytuj]
przy zwycięstwie PAOK (prowadzą 3:0) i teraz wygranej Rubina spadamy na TRZECIE miejsce w grupie!!! Wiem, że następne mecze powinniśmy wygrać bez problemu, ale i tak to się kiepsko ułożyło
przy zwycięstwie PAOK (prowadzą 3:0) i teraz wygranej Rubina spadamy na TRZECIE miejsce w grupie!!! Wiem, że następne mecze powinniśmy wygrać bez problemu, ale i tak to się kiepsko ułożyło
3 listopada 2011, 19:48 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Baro - z całym szacunkiem, ale po raz kolejny na boisku było nas jedynie "10ciu", a w zasadzie jeśli doliczyć Defoe, to nawet "9ciu" ;)


no tak, ale takich piłkarzy trzeba trzymać cały mecz, bo a nuż coś pierdzielną w końcówce
no tak, ale takich piłkarzy trzeba trzymać cały mecz, bo a nuż coś pierdzielną w końcówce
3 listopada 2011, 19:50 [cytuj]
A Pienaar się daje ogrywać jak dziecko. Szkoda tego transferu. Dla mnie - zimowe okno transferowe powinno polegać na kontynuowaniu pozbywania się drewna. Niestety Roman pewnie też będzie tego ofiarą, ale to pewnie lepiej dla jego kariery piłkarskiej ogólnie. Do tego trzeba dodać Gomesa i Bassonga koniecznie!
A Pienaar się daje ogrywać jak dziecko. Szkoda tego transferu. Dla mnie - zimowe okno transferowe powinno polegać na kontynuowaniu pozbywania się drewna. Niestety Roman pewnie też będzie tego ofiarą, ale to pewnie lepiej dla jego kariery piłkarskiej ogólnie. Do tego trzeba dodać Gomesa i Bassonga koniecznie!
3 listopada 2011, 19:52 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
no tak, ale takich piłkarzy trzeba trzymać cały mecz, bo a nuż coś pierdzielną w końcówce


Mecz nie trwa miesiąca, a szybciej by chyba Rusek nie strzelił. Gol ze stałego fragmentu i nagle nowy Roman? To tak nie działa, dalej jest zawodnikiem, którego trzeba po prostu tolerować, bo nic sobą nie daje. Z zadań napastnika wywiązuje się tak jak zawsze, wolny jest dodatkiem, nie obowiązkiem. Ale jeszcze 2 miesiące i koniec :)
Mecz nie trwa miesiąca, a szybciej by chyba Rusek nie strzelił. Gol ze stałego fragmentu i nagle nowy Roman? To tak nie działa, dalej jest zawodnikiem, którego trzeba po prostu tolerować, bo nic sobą nie daje. Z zadań napastnika wywiązuje się tak jak zawsze, wolny jest dodatkiem, nie obowiązkiem. Ale jeszcze 2 miesiące i koniec :)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
3 listopada 2011, 19:54 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
A Pienaar się daje ogrywać jak dziecko. Szkoda tego transferu. Dla mnie - zimowe okno transferowe powinno polegać na kontynuowaniu pozbywania się drewna. Niestety Roman pewnie też będzie tego ofiarą, ale to pewnie lepiej dla jego kariery piłkarskiej ogólnie. Do tego trzeba dodać Gomesa i Bassonga koniecznie!

moim zdaniem rowniez.
moim zdaniem rowniez
3 listopada 2011, 19:56 [cytuj]
Zoolander, w tej kwestii chyba rozumiem Baro. Ma rację. Na ławie nie siedzi, na taki mecz, nikt kto mógłby wejść i w ataku zrobić różnicę. Niestety, ale taka prawda. Zgadzam się Baro w 100%
Zoolander, w tej kwestii chyba rozumiem Baro. Ma rację. Na ławie nie siedzi, na taki mecz, nikt kto mógłby wejść i w ataku zrobić różnicę. Niestety, ale taka prawda. Zgadzam się Baro w 100%
Can't Smile Without You!!!
3 listopada 2011, 19:56 [cytuj]
no cóż zasłużone zwycięstwo Rubinu - pod koniec meczu szkoda było na naszych patrzeć. Zmiana Kane'a za Pava to jak z deszczu pod rynnę. Nasi młodzi piłkarze po prostu nie potrafili nawiązać walki. Nie mówiąc już, że Bassong czy Pienaar grali jeszcze gorzej
no cóż zasłużone zwycięstwo Rubinu - pod koniec meczu szkoda było na naszych patrzeć. Zmiana Kane'a za Pava to jak z deszczu pod rynnę. Nasi młodzi piłkarze po prostu nie potrafili nawiązać walki. Nie mówiąc już, że Bassong czy Pienaar grali jeszcze gorzej
3 listopada 2011, 19:58 [cytuj]
Ahh te podania Bassonga, błyszczał w tym meczu, ta jego pewność siebie, jego, jego... gra, była taka satysfakcjonująca, pieszcząca oczy, skłaniała do refleksji. A nie, przepraszam, Bassong to 2go ligowiec.
Ahh te podania Bassonga, błyszczał w tym meczu, ta jego pewność siebie, jego, jego... gra, była taka satysfakcjonująca, pieszcząca oczy, skłaniała do refleksji. A nie, przepraszam, Bassong to 2go ligowiec
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
3 listopada 2011, 19:59 [cytuj]
jak nie patrzec to Cudicini zagral bardzo dobry mecz. a Pav wrocil do swojej formy, czyli znow nic nie strzelil i gral z opaska na oczach...
jak nie patrzec to Cudicini zagral bardzo dobry mecz. a Pav wrocil do swojej formy, czyli znow nic nie strzelil i gral z opaska na oczach
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
3 listopada 2011, 20:01 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
jak nie patrzec to Cudicini zagral bardzo dobry mecz.


Tak, dobrze grał, przy golu nie miał nic do gadania. Nikt by tego nie wybronił. Reszta całkiem pozytywnie.
Tak, dobrze grał, przy golu nie miał nic do gadania. Nikt by tego nie wybronił. Reszta całkiem pozytywnie
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
3 listopada 2011, 20:31 [cytuj]
to są skutki picia wódki, a dokładniej skutki braku HR w Kazaniu, myślę, że gdyby na ławce usiedli Luka i Gareth i by ich trener wpuścił może, raczej, awans byśmy ugrali, a tak trzeba walczyć.

@@@@ Edit: wpuścił po stracie pierwszej bramki, rzecz jasna.
to są skutki picia wódki, a dokładniej skutki braku HR w Kazaniu, myślę, że gdyby na ławce usiedli Luka i Gareth i by ich trener wpuścił może, raczej, awans byśmy ugrali, a tak trzeba walczyć. @@@@ Edit: wpuścił po stracie pierwszej bramki, rzecz jasna
4 listopada 2011, 00:56 [cytuj]
Nudny mecz. Dobrze ze Cudicini zagral swietny mecz bo moglismy to przegrac 3-0. Ech przydal by sie taki Tevez, a Bassonga i Pinneara to juz nie chce na boisku widziec.
Nudny mecz. Dobrze ze Cudicini zagral swietny mecz bo moglismy to przegrac 3-0. Ech przydal by sie taki Tevez, a Bassonga i Pinneara to juz nie chce na boisku widziec
4 listopada 2011, 13:24 [cytuj]
Co do Pienaara to myślę że jesteście zbyt surowi . Gośc jest spoko. Idelany gracz na ławę. A że z Ruskimi zagrał słabiej. Zapominacie ze gość miał operację i nie grał kilka miesiecy. Spokojnie wróci do formy i jeszcze nam sie przyda.
Bassong juz wyżej nie podskoczy. Do stycznia musimy go tolerowac i aż nie wyleczy sie Dawson.
Pawliuczenko......:mysli:
Lepiej przemilczeć i ...aby do stycznia. Widać że gosć NIE JEST już zainteresowany
Co do Pienaara to myślę że jesteście zbyt surowi . Gośc jest spoko. Idelany gracz na ławę. A że z Ruskimi zagrał słabiej. Zapominacie ze gość miał operację i nie grał kilka miesiecy. Spokojnie wróci do formy i jeszcze nam sie przyda. Bassong juz wyżej nie podskoczy. Do stycznia musimy go tolerowac i aż nie wyleczy sie Dawson. Pawliuczenko......:mysli: Lepiej przemilczeć i ...aby do stycznia. Widać że gosć NIE JEST już zainteresowany
4 listopada 2011, 15:55 [cytuj]
Będę strasznie zdziwiony jeśli z Pienaara coś jeszcze będzie. Mówię to z bólem, ale niestety jego transfer jest niewypałem. Wiadomo, kontuzja itd. ale jakoś to nie zażarło tak jak powinno.
Będę strasznie zdziwiony jeśli z Pienaara coś jeszcze będzie. Mówię to z bólem, ale niestety jego transfer jest niewypałem. Wiadomo, kontuzja itd. ale jakoś to nie zażarło tak jak powinno
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
4 listopada 2011, 16:22 [cytuj]
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

http://fbhl.pl/rubin-kazan-10-tottenham-hotspur-03-11-2011/
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu: http://fbhl.pl/rubin-kazan-10-tottenham-hotspur-03-11-2011/
Codzienna dawka najlepszych skrótów tylko na naszym fanpage'u! http://www.facebook.com/footballhl
4 listopada 2011, 17:25 [cytuj]
Ja podzielam zdanie że trzeba dać mu trochę czasu! Nie mamy już tak bogatej ławki jak w poprzednich sezonach bo dużo ludzi odeszło, kilku jest wypożyczonych, a pozostali mają kontuzję. Nie możemy grać tym samym składem w Lidze Europejskiej i w PL, więc Pienaar jest nam potrzebny. Słabo zagrał, ale ciężko grać dobrze jak cała drużyna gra słabo. Poczekajmy jeżeli kontuzja się nie odnowi to z PAOK i Shamrock będzie na pewno lepiej! Nawet Barca w cholernie zimnej Rosji miała problemy.
Ja podzielam zdanie że trzeba dać mu trochę czasu! Nie mamy już tak bogatej ławki jak w poprzednich sezonach bo dużo ludzi odeszło, kilku jest wypożyczonych, a pozostali mają kontuzję. Nie możemy grać tym samym składem w Lidze Europejskiej i w PL, więc Pienaar jest nam potrzebny. Słabo zagrał, ale ciężko grać dobrze jak cała drużyna gra słabo. Poczekajmy jeżeli kontuzja się nie odnowi to z PAOK i Shamrock będzie na pewno lepiej! Nawet Barca w cholernie zimnej Rosji miała problemy
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 127 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się