Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Spurs vs. Shamrock
15 grudnia 2011, 19:49 [cytuj]
jeśli wejdziemy to będzie mój śmiech przez łzy;(;(;(
jeśli wejdziemy to będzie mój śmiech przez łzy;(;(;(
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
15 grudnia 2011, 19:49 [cytuj]
Harry, kur*wa. W szatni suszara i po przerwie widzę 3:3 ;)
Harry, kur*wa. W szatni suszara i po przerwie widzę 3:3 ;)
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
15 grudnia 2011, 19:49 [cytuj]
Oczywiście ucieszę się z awansu pod warunkiem że w drugiej rundzie bez zmian będziemy grali rezerwowymi. Zawsze to dwa mecze więcej dla młodych żeby się ogrywali w meczach o stawkę
Oczywiście ucieszę się z awansu pod warunkiem że w drugiej rundzie bez zmian będziemy grali rezerwowymi. Zawsze to dwa mecze więcej dla młodych żeby się ogrywali w meczach o stawkę
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
15 grudnia 2011, 19:50 [cytuj]
0:3 i nasze szanse drastycznie wzrosły :) Dobrze jakby paok strzelił na 2:0
0:3 i nasze szanse drastycznie wzrosły :) Dobrze jakby paok strzelił na 2:0
15 grudnia 2011, 19:51 [cytuj]
no właśnie i tego nie rozumiem? o co Wam chodzi? jak jest możliwośc to niech grają jak najlepiej chociaz pienaar , niko , dos santos , cudicini , i młodziki mają okazję pograć.
no właśnie i tego nie rozumiem? o co Wam chodzi? jak jest możliwośc to niech grają jak najlepiej chociaz pienaar , niko , dos santos , cudicini , i młodziki mają okazję pograć
15 grudnia 2011, 19:51 [cytuj]
nadzieja w moim sercu się odrodziła na nowo.

Come on you, Spurs. ;]

PS. mecz na jakimś polskojęzycznym kanale leci ?
nadzieja w moim sercu się odrodziła na nowo. Come on you, Spurs. ;] PS. mecz na jakimś polskojęzycznym kanale leci ?
15 grudnia 2011, 19:52 [cytuj]
awansujemy, czuję to ;)
awansujemy, czuję to ;)
15 grudnia 2011, 19:53 [cytuj]
kurwa po cudzie w Zagrzebiu, cudzie nad Wisłą, zapowiada się cud w Salonikach i Dublinie! Jeszcze tylko dwie!:wnerw:
kurwa po cudzie w Zagrzebiu, cudzie nad Wisłą, zapowiada się cud w Salonikach i Dublinie! Jeszcze tylko dwie!:wnerw:
15 grudnia 2011, 19:55 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
kurwa po cudzie w Zagrzebiu, cudzie nad Wisłą, zapowiada się cud w Salonikach i Dublinie! Jeszcze tylko dwie!:wnerw:




W studio na ITV1 mówią że jak będzie taki sama różnica goli to my awansujemy, do końca nie wiem czemu, ale oznacza że potrzebujemy jednego gola, ale lepiej strzelić dwa dla pewności
W studio na ITV1 mówią że jak będzie taki sama różnica goli to my awansujemy, do końca nie wiem czemu, ale oznacza że potrzebujemy jednego gola, ale lepiej strzelić dwa dla pewności
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
15 grudnia 2011, 19:56 [cytuj]
"Może nie jesteśmy najlepszą drużyną na świecie, może nie wygramy ligi mistrzów, ani też nie zdobędziemy mistrza Anglii - ale, jedno jest pewne - NA PEWNIAKA NIE BĘDZIECIE SIĘ Z NAMI NUDZIĆ!" - kogoś tu cytuje - nie pamiętam chyba Verbę albo Ojca Dyrektora:tak::tak::tak: - ale to święte słowa:wysmiewacz:
"Może nie jesteśmy najlepszą drużyną na świecie, może nie wygramy ligi mistrzów, ani też nie zdobędziemy mistrza Anglii - ale, jedno jest pewne - NA PEWNIAKA NIE BĘDZIECIE SIĘ Z NAMI NUDZIĆ!" - kogoś tu cytuje - nie pamiętam chyba Verbę albo Ojca Dyrektora:tak::tak::tak: - ale to święte słowa:wysmiewacz:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
15 grudnia 2011, 19:56 [cytuj]
Widze że sytuacja ciekawa, zobaczymy co w drugiej połowie.
Widze że sytuacja ciekawa, zobaczymy co w drugiej połowie
15 grudnia 2011, 19:56 [cytuj]
W kolejnej rundzie możemy trafić na zespoły z wyższej półki i tam wystawianie rezerw byłoby niestosowne. Pewnie, że można wystawić dzisiejszy skład, ale godność też trzeba zachować. Chyba nikt z was nie chciałby widzieć Tottenhamu z wbitymi 5 bramkami. Nawet, jeśli oglądalibyście mecz ze świadomością, że to rezerwy. Harry nie wypuści drugiego garnituru z Manchesterami, Borussią czy Udinese.
W kolejnej rundzie możemy trafić na zespoły z wyższej półki i tam wystawianie rezerw byłoby niestosowne. Pewnie, że można wystawić dzisiejszy skład, ale godność też trzeba zachować. Chyba nikt z was nie chciałby widzieć Tottenhamu z wbitymi 5 bramkami. Nawet, jeśli oglądalibyście mecz ze świadomością, że to rezerwy. Harry nie wypuści drugiego garnituru z Manchesterami, Borussią czy Udinese
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
15 grudnia 2011, 19:56 [cytuj]
ale się zapowiada druga połowa ... a defoe znów psim swędem ,za to Townsend miodzio i to prawą nogą :]
ale się zapowiada druga połowa ... a defoe znów psim swędem ,za to Townsend miodzio i to prawą nogą :]
15 grudnia 2011, 19:58 [cytuj]
Podobała mi się akcja gdy GIO pobiegł z piłką jak dziki tygrys i podał do Defoe, który spudłował. Wyglądał w biegu jak Mario :p
Podobała mi się akcja gdy GIO pobiegł z piłką jak dziki tygrys i podał do Defoe, który spudłował. Wyglądał w biegu jak Mario :p
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
15 grudnia 2011, 20:02 [cytuj]
Dzudolffo powiedział/a:
Podobała mi się akcja gdy GIO pobiegł z piłką jak dziki tygrys i podał do Defoe, który spudłował. Wyglądał w biegu jak Mario :p



A widziałeś jak podał tą piłkę, nikt by nie strzelił przy tak niedokładnym podaniu. Ty trochę do tyłu jesteś z tym meczem
A widziałeś jak podał tą piłkę, nikt by nie strzelił przy tak niedokładnym podaniu. Ty trochę do tyłu jesteś z tym meczem
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
15 grudnia 2011, 20:04 [cytuj]
/usunąć post.
/usunąć post
15 grudnia 2011, 20:05 [cytuj]
- rubin wyrównał
- rubin wyrównał
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
15 grudnia 2011, 20:05 [cytuj]
Kurwa Paok 1-1 Rubin
Kurwa Paok 1-1 Rubin
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
15 grudnia 2011, 20:06 [cytuj]
Fakt mecz mam opóźniony blisko 2 minuty. Opisałem z grubsza akcję, moim zamiarem nie było skrytykowanie JD, tylko wyrażenie swojej opinii o biegu GIO - bo wyglądało to bardzo śmiesznie.
Fakt mecz mam opóźniony blisko 2 minuty. Opisałem z grubsza akcję, moim zamiarem nie było skrytykowanie JD, tylko wyrażenie swojej opinii o biegu GIO - bo wyglądało to bardzo śmiesznie
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 10 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się