Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Spurs vs. Shamrock
15 grudnia 2011, 20:34 [cytuj]
Defoe zszedł, Ekotto też powinien, bo moim zdaniem jest ważniejszy na lewej stronie bo trudno będzie go zastąpić! Poza tym musi być świeży na mecz z Kotami
Defoe zszedł, Ekotto też powinien, bo moim zdaniem jest ważniejszy na lewej stronie bo trudno będzie go zastąpić! Poza tym musi być świeży na mecz z Kotami
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
15 grudnia 2011, 20:38 [cytuj]
Dalej strzelcie jeszcze jednego i będzie można spokojnie oglądać bo wszystko co w naszej mocy zrobione i nie będzie czego żałować!;)
Dalej strzelcie jeszcze jednego i będzie można spokojnie oglądać bo wszystko co w naszej mocy zrobione i nie będzie czego żałować!;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
15 grudnia 2011, 20:39 [cytuj]
raku powiedział/a:
Nie ta z Warszawy, ale jak już jesteśmy w temacie, to można byłoby się 22 spotkać przy okazji meczu z Chelsea :]


To do której? :krzyk:

Odezwe się jakoś we wtorek bo musze kolo. poprawić. Jeśli się uda to spoko! :ok:
To do której? :krzyk: Odezwe się jakoś we wtorek bo musze kolo. poprawić. Jeśli się uda to spoko! :ok:
15 grudnia 2011, 20:42 [cytuj]
no Ekotto do zmiany:tak:
no Ekotto do zmiany:tak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
15 grudnia 2011, 20:47 [cytuj]
Ten Falque to jest dla mnie zagadka. Wypożyczać kogoś tylko po to żeby grał w końcówkach meczów ligi europy trochę jak dla mnie bez sensu. Nie ma on przypadkiem jakiegoś wujka w naszym sztabie trenerskim?
Ten Falque to jest dla mnie zagadka. Wypożyczać kogoś tylko po to żeby grał w końcówkach meczów ligi europy trochę jak dla mnie bez sensu. Nie ma on przypadkiem jakiegoś wujka w naszym sztabie trenerskim?
15 grudnia 2011, 20:47 [cytuj]
goooool 4-0 Kane
goooool 4-0 Kane
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
15 grudnia 2011, 20:48 [cytuj]
4-0:tak::tak::tak:
4-0:tak::tak::tak:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
15 grudnia 2011, 20:48 [cytuj]
Ale Paok greckie cioty nie potrafią (czyt. nie chcą) nic strzelić
Ale Paok greckie cioty nie potrafią (czyt. nie chcą) nic strzelić
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
15 grudnia 2011, 20:48 [cytuj]
Brawo Kane, pierwsza bramka w barwach Spurs. Może coś będzie z tego chłopaka.
Brawo Kane, pierwsza bramka w barwach Spurs. Może coś będzie z tego chłopaka
15 grudnia 2011, 20:51 [cytuj]
:brawo::brawo::brawo: 10 pkt - bramki +5 ---- pech, że z takim dorobkiem nie wchodzimy... ale rozpaczać nikt chyba nie będzie
:brawo::brawo::brawo: 10 pkt - bramki +5 ---- pech, że z takim dorobkiem nie wchodzimy... ale rozpaczać nikt chyba nie będzie
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
15 grudnia 2011, 20:52 [cytuj]
i kurwa pozamiatane
i kurwa pozamiatane
15 grudnia 2011, 20:55 [cytuj]
Niech mi tu nikt kurwa teraz nie pisze, że możemy skoncentrować się na lidze. Po co tam było w ogóle grać?
Niech mi tu nikt kurwa teraz nie pisze, że możemy skoncentrować się na lidze. Po co tam było w ogóle grać?
15 grudnia 2011, 20:55 [cytuj]
A Legia z przewagą jednego zawodnika 0:2 z Hapoelem i oni z 9 punktami i ujemnym bilansem bramkowym wychodzą... Echh....:kotek:
A Legia z przewagą jednego zawodnika 0:2 z Hapoelem i oni z 9 punktami i ujemnym bilansem bramkowym wychodzą... Echh....:kotek:
15 grudnia 2011, 20:57 [cytuj]
trudno sie mowi, z takim nastawieniem z jakim wchodzilismy do LE to i tak fajnie,ze powalczyli w ostatnim meczu.
trudno sie mowi, z takim nastawieniem z jakim wchodzilismy do LE to i tak fajnie,ze powalczyli w ostatnim meczu
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
15 grudnia 2011, 21:00 [cytuj]
przecież w naszej grupie grały 3 drużyny, jedna dostarczała punkty. przegraliśmy z dwoma drużynami dwumecze. z rubinem remis. sorry. tragedia
przecież w naszej grupie grały 3 drużyny, jedna dostarczała punkty. przegraliśmy z dwoma drużynami dwumecze. z rubinem remis. sorry. tragedia
16 grudnia 2011, 16:22 [cytuj]
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

http://fbhl.pl/shamrock-rovers-04-tottenham-15-12-2011/
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu: http://fbhl.pl/shamrock-rovers-04-tottenham-15-12-2011/
Codzienna dawka najlepszych skrótów tylko na naszym fanpage'u! http://www.facebook.com/footballhl
<  1  2  3  4  5  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 126 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się