Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Tottenham - Lazio Rzym
20 września 2012, 22:57 [cytuj]
Niedosyt zostaje ;/
Niedosyt zostaje ;/
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
20 września 2012, 22:58 [cytuj]
2-0
2-0
It is better to fail aiming high than to succeed aiming low. And we of Spurs have set our sights very high - Bill Nicholson
20 września 2012, 22:58 [cytuj]
Zasłużony podział punktów bo obydwie drużyny miały wiele sytuacji......panowie z N-ki....brak słów.
Zasłużony podział punktów bo obydwie drużyny miały wiele sytuacji......panowie z N-ki....brak słów
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
20 września 2012, 23:00 [cytuj]
Jak już na siłę można się dopatrzeć spalonego przy golu Dempseya, to co ten fragles zauważył przy główce Coulknera? Platini shame on u.
Jak już na siłę można się dopatrzeć spalonego przy golu Dempseya, to co ten fragles zauważył przy główce Coulknera? Platini shame on u
20 września 2012, 23:00 [cytuj]
kva mać. Kto sędziował ? 3 razy piłka w siatce nie wierzę że jest 0-0. 2-0 minimum. jpd kto płaci tym sędziom chyba Lazio...
kva mać. Kto sędziował ? 3 razy piłka w siatce nie wierzę że jest 0-0. 2-0 minimum. jpd kto płaci tym sędziom chyba Lazio
Blue and white blood...
20 września 2012, 23:00 [cytuj]
Sędzia dzisiaj bardzo dobry występ, wręcz przeciwnie jego koledzy przy liniach ...

A sam mecz dużo dał wiadomości, większość pozytywnych :)
Sędzia dzisiaj bardzo dobry występ, wręcz przeciwnie jego koledzy przy liniach ... A sam mecz dużo dał wiadomości, większość pozytywnych :)
To dare is to do.
20 września 2012, 23:00 [cytuj]
Taaaa, będzie o tym, jak nas sędzia okradł z 3 pkt.....Niby ładnie, niby akcje, niby szybka gra....tylko po co? Lepiej zagrać jak Swansea czy WBA. Prosto, mocno i ze zwyciestwem. No ale to dopiero pierwszy mecz. Tak Raku - przyjmuję propozycję - Konrad in!
Taaaa, będzie o tym, jak nas sędzia okradł z 3 pkt.....Niby ładnie, niby akcje, niby szybka gra....tylko po co? Lepiej zagrać jak Swansea czy WBA. Prosto, mocno i ze zwyciestwem. No ale to dopiero pierwszy mecz. Tak Raku - przyjmuję propozycję - Konrad in!
20 września 2012, 23:04 [cytuj]
Mecz jak najbardziej na plus. Szkoda, że nie udało się wygrać ale i tak wyjdziemy z pierwszego miejsca w grupie. Podobała mi się dzisiaj gra Bale'a, o ile zawsze mnie wkurzał biegając po całym boisku i narzekałem że nie ma go na lewym skrzydle to dzisiaj muszę przyznać że faktycznie wiedział co robi i ciągle był niebezpieczny. Dawno nie zagrał tak dobrze moim zdaniem. Lloris za bardzo nie miał kiedy się wykazać ale kilka razy pewnie wychodził przy dośrodkowaniach. Dempsey tym meczem mam nadzieję że wywalczył miejsce w pierwszym składzie za Gylfiego. Był duzo lepszy niż Siggurdson w meczu z Reading. Lennon fajnie kręcił na skrzydełku mimo że go podwajali a później nawet potrajali. Cieszy, że w końcu stwarzamy zagrożenie po stałych fragmentach gry. Najlepsi na boisku dzisiaj byli Sandro i Dembele, takiego środka może nam zazdrościć cała Anglia :ok:... no i jeszcze Klose był najlepszy na boisku. Po tym co dzisiaj pokazał to trochę załuję, że Lazio odrzuciło naszą ofertę, za to Hernanes niczym się nie wyróżniał
Mecz jak najbardziej na plus. Szkoda, że nie udało się wygrać ale i tak wyjdziemy z pierwszego miejsca w grupie. Podobała mi się dzisiaj gra Bale'a, o ile zawsze mnie wkurzał biegając po całym boisku i narzekałem że nie ma go na lewym skrzydle to dzisiaj muszę przyznać że faktycznie wiedział co robi i ciągle był niebezpieczny. Dawno nie zagrał tak dobrze moim zdaniem. Lloris za bardzo nie miał kiedy się wykazać ale kilka razy pewnie wychodził przy dośrodkowaniach. Dempsey tym meczem mam nadzieję że wywalczył miejsce w pierwszym składzie za Gylfiego. Był duzo lepszy niż Siggurdson w meczu z Reading. Lennon fajnie kręcił na skrzydełku mimo że go podwajali a później nawet potrajali. Cieszy, że w końcu stwarzamy zagrożenie po stałych fragmentach gry. Najlepsi na boisku dzisiaj byli Sandro i Dembele, takiego środka może nam zazdrościć cała Anglia :ok:... no i jeszcze Klose był najlepszy na boisku. Po tym co dzisiaj pokazał to trochę załuję, że Lazio odrzuciło naszą ofertę, za to Hernanes niczym się nie wyróżniał
20 września 2012, 23:09 [cytuj]
Konrad....please. To był jeden z lepszych meczów w defensywie Tottenhamu od wielu/śmiem powiedzieć, że od kilkunastu/ spotkań. Powinno być przynajmniej 1-0 lecz Ty ciągle psioczysz. Bez Gallasa obrona wyglądała świetnie. Dwa niegroźne błędy Naugthona i raz Caulkera. Zasługa AVB.
Konrad....please. To był jeden z lepszych meczów w defensywie Tottenhamu od wielu/śmiem powiedzieć, że od kilkunastu/ spotkań. Powinno być przynajmniej 1-0 lecz Ty ciągle psioczysz. Bez Gallasa obrona wyglądała świetnie. Dwa niegroźne błędy Naugthona i raz Caulkera. Zasługa AVB
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
20 września 2012, 23:09 [cytuj]
Trochę chyba za wcześnie na taki optymizm-fakty są takie, że zremisowaliśmy kolejny mecz u siebie, z co najwyżej przyzwoitym przeciwnikiem,(jest z 10 lepszych drużyn w LE), no i nie mamy napastnika na poziomie niestety.
Trochę chyba za wcześnie na taki optymizm-fakty są takie, że zremisowaliśmy kolejny mecz u siebie, z co najwyżej przyzwoitym przeciwnikiem,(jest z 10 lepszych drużyn w LE), no i nie mamy napastnika na poziomie niestety
20 września 2012, 23:12 [cytuj]
Powinniśmy w zimie postarać się o Llorente,chociaż na nim się skupić..
Powinniśmy w zimie postarać się o Llorente,chociaż na nim się skupić
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
15 października 2012, 12:40 [cytuj]
CZY KTOŚ CHCE ZABRAĆ SIĘ DO RZYMU NA LAZIO ?. WYJEŻDŻAMY 21.LISTOPADA W ŚRODĘ W GODZINACH WIECZORNYCH. PRZEJAZD BUSEM:MOŻE SIĘ ZABRAĆ 8-10. KOSZT 250-280 ZŁ. DO POLSKI WRÓCIMY W NIEDZIELE 25-GO. ZAINTERESOWANYCH ODSYŁAM NA PRYWATNEGO. POZDRAWIAM MICHAŁ.
CZY KTOŚ CHCE ZABRAĆ SIĘ DO RZYMU NA LAZIO ?. WYJEŻDŻAMY 21.LISTOPADA W ŚRODĘ W GODZINACH WIECZORNYCH. PRZEJAZD BUSEM:MOŻE SIĘ ZABRAĆ 8-10. KOSZT 250-280 ZŁ. DO POLSKI WRÓCIMY W NIEDZIELE 25-GO. ZAINTERESOWANYCH ODSYŁAM NA PRYWATNEGO. POZDRAWIAM MICHAŁ
<  1  2  3  4  5  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 40 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się