Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Panathinaikos - SPURS
4 października 2012, 21:00 [cytuj]
qwa - wracam sobie spokojnie z pracy a tu tylko remis! Kolejny kupon wyjebany w powietrze
qwa - wracam sobie spokojnie z pracy a tu tylko remis! Kolejny kupon wyjebany w powietrze
4 października 2012, 21:01 [cytuj]
hahah, niezła padaka. ile oddaliśmy celnych strzałów? 3?
w pierwszej połowie przynajmniej jakoś klepali piłe sobie, później coraz gorzej
hahah, niezła padaka. ile oddaliśmy celnych strzałów? 3? w pierwszej połowie przynajmniej jakoś klepali piłe sobie, później coraz gorzej
4 października 2012, 21:16 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
qwa - wracam sobie spokojnie z pracy a tu tylko remis! Kolejny kupon wyjebany w powietrze


Baro, Ty musisz chyba zajebiście zarabiać:-) Ja wiedziałem, że tak będzie i postawiłem na 1 na lazio i x2 na naszych. Udało się...hurrraaa:P
Baro, Ty musisz chyba zajebiście zarabiać:-) Ja wiedziałem, że tak będzie i postawiłem na 1 na lazio i x2 na naszych. Udało się...hurrraaa:P
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
4 października 2012, 21:18 [cytuj]
Mam nadzieję, że wpierdolą AV kilka bramek, bo to już chyba 4 mecz, który przejebujemy(remis tym jest) przy stanie 1:0 w ostatnim kwadransie. Nad tym trzeba popracować, bo tracimy głupio punkty.
Mam nadzieję, że wpierdolą AV kilka bramek, bo to już chyba 4 mecz, który przejebujemy(remis tym jest) przy stanie 1:0 w ostatnim kwadransie. Nad tym trzeba popracować, bo tracimy głupio punkty
LMAO
4 października 2012, 21:23 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Baro, Ty musisz chyba zajebiście zarabiać:-) Ja wiedziałem, że tak będzie i postawiłem na 1 na lazio i x2 na naszych. Udało się...hurrraaa:P


Postawiłem tak samo w jednym zakładzie i tu mi oczywiście weszło, ale w jednym gdzie stawiałem na bramki - tu mi zabrakło jednej :wnerw: a wlazły mi tam takie mecze, że hej! No nic - wciąż walczę :zly:
Postawiłem tak samo w jednym zakładzie i tu mi oczywiście weszło, ale w jednym gdzie stawiałem na bramki - tu mi zabrakło jednej :wnerw: a wlazły mi tam takie mecze, że hej! No nic - wciąż walczę :zly:
4 października 2012, 21:24 [cytuj]
Chyba tylko AVB zależy na na Europa League, reszta pojechała tam chyba za karę.Nie wróże nam sukcesu w tym pucharze , ale odpadnięcie znowu w grupie byłoby kompromitacją.
Chyba tylko AVB zależy na na Europa League, reszta pojechała tam chyba za karę.Nie wróże nam sukcesu w tym pucharze , ale odpadnięcie znowu w grupie byłoby kompromitacją
4 października 2012, 21:24 [cytuj]
Grecy u nas=3 Maribor=4-6 lazio 1...z 9 punktami bez wysiłku spokojnie wyjdziemy. Don't panic. Tylko kasy szkoda.
Grecy u nas=3 Maribor=4-6 lazio 1...z 9 punktami bez wysiłku spokojnie wyjdziemy. Don't panic. Tylko kasy szkoda
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
4 października 2012, 21:26 [cytuj]
Ostatnio mieliśmy 10 pkt i jakoś odpadliśmy-nie wynik przygnębia , ale gra.
Ostatnio mieliśmy 10 pkt i jakoś odpadliśmy-nie wynik przygnębia , ale gra
4 października 2012, 23:16 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
Postawiłem tak samo w jednym zakładzie i tu mi oczywiście weszło, ale w jednym gdzie stawiałem na bramki - tu mi zabrakło jednej :wnerw: a wlazły mi tam takie mecze, że hej! No nic - wciąż walczę :zly:


No i lipa. Śmiałem się z Ciebie a tu nagle Liverpool 2 - 3 Udinese....:krzyk:
No i lipa. Śmiałem się z Ciebie a tu nagle Liverpool 2 - 3 Udinese....:krzyk:
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
4 października 2012, 23:59 [cytuj]
Patrząc przez pryzmat wyników Liverpoolu, Napoli, Sportingu czy Bilbao, możemy powiedzieć, że wynik bardzo dobry :D
Patrząc przez pryzmat wyników Liverpoolu, Napoli, Sportingu czy Bilbao, możemy powiedzieć, że wynik bardzo dobry :D
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
5 października 2012, 00:06 [cytuj]
mi weszly wszystkie mecze oprocz Bilbao, ktore uwazalem za pewniaka...
mi weszly wszystkie mecze oprocz Bilbao, ktore uwazalem za pewniaka
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
5 października 2012, 00:46 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Grecy u nas=3 Maribor=4-6 lazio 1...z 9 punktami bez wysiłku spokojnie wyjdziemy. Don't panic. Tylko kasy szkoda


co to ma być za kalkulacja?! nie jesteśmy jakimś klubikiem który zatrudnia matematyków z kim na ile i czy wogóle -.- nie ma co kalkulować, napieprzać bramki i wygrywać mecze a nie teraz z kim można remisować itd.

jesteśmy KOGUTAMI czy pisklakami
co to ma być za kalkulacja?! nie jesteśmy jakimś klubikiem który zatrudnia matematyków z kim na ile i czy wogóle -.- nie ma co kalkulować, napieprzać bramki i wygrywać mecze a nie teraz z kim można remisować itd. jesteśmy KOGUTAMI czy pisklakami
.upadamy na dno by odbić się od niego.
5 października 2012, 07:12 [cytuj]
Widziałem skróty tego spotkania i rozczarowałem sie że nie wygralismy grając w naprawde mocnym składzie z drużyna którą powinniśmy ograć gładko . Mam wrażenie że mimo iż AVB wystawia na LE mocny skład , to zawodnicy nie grają tam na 100%. Zupełnie inaczej wyglądało by to pewnie w LM .
Widziałem skróty tego spotkania i rozczarowałem sie że nie wygralismy grając w naprawde mocnym składzie z drużyna którą powinniśmy ograć gładko . Mam wrażenie że mimo iż AVB wystawia na LE mocny skład , to zawodnicy nie grają tam na 100%. Zupełnie inaczej wyglądało by to pewnie w LM
5 października 2012, 08:46 [cytuj]
ta strzałem głową się jaracie, a gdzie ta radość skoro to on zawalił bramkę wyrównującą?

Mecz był na spokojnie do wygrania paroma bramkami, to miałem wrażenie jakby nasi chcieli koniczynkom udowodnić jacy to jesteśmy wspaniali i super, że spać się mi zachciało taki nudny mecz się później zrobił.
ta strzałem głową się jaracie, a gdzie ta radość skoro to on zawalił bramkę wyrównującą? Mecz był na spokojnie do wygrania paroma bramkami, to miałem wrażenie jakby nasi chcieli koniczynkom udowodnić jacy to jesteśmy wspaniali i super, że spać się mi zachciało taki nudny mecz się później zrobił
5 października 2012, 09:08 [cytuj]
Nylon powiedział/a:
co to ma być za kalkulacja?! nie jesteśmy jakimś klubikiem który zatrudnia matematyków z kim na ile i czy wogóle -.- nie ma co kalkulować, napieprzać bramki i wygrywać mecze a nie teraz z kim można remisować itd.

jesteśmy KOGUTAMI czy pisklakami


Jak widać to jesteśmy pisklakami :D
Jak widać to jesteśmy pisklakami :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
5 października 2012, 11:55 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Jak widać to jesteśmy pisklakami :D


no innych wniosków po wczoraj wyciągnać nie możemy. Lloris w dodatku wiadomo czemu nie huczy o pierwszy skład. Strasznie niepewny, nie komunikuje się z obroną. Na wszystko przyjdzie czas...

Ale wyniki powinny być tu i teraz!
no innych wniosków po wczoraj wyciągnać nie możemy. Lloris w dodatku wiadomo czemu nie huczy o pierwszy skład. Strasznie niepewny, nie komunikuje się z obroną. Na wszystko przyjdzie czas... Ale wyniki powinny być tu i teraz!
.upadamy na dno by odbić się od niego.
<  1  2  3  4  5  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 104 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się