Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Bilety Tottenham Panathinaikos
14 listopada 2012, 15:53 [cytuj]
Siemacie, ma z was ktoś możliwość skręcenia dla mnie dwóch biletów na mecz Ligi Europy z Panatinaikosem?
Przez internet nie moge ich zakupic gdyż bezsensowna jest polityka biletowa klubu, aby kupić bilet trzeba było sie zarjestrowac na ich stronie do 31 października a mecz w grudniu wiec bezsens. Tak więc ma ktoś taką mozliwość?
pozdroo
Siemacie, ma z was ktoś możliwość skręcenia dla mnie dwóch biletów na mecz Ligi Europy z Panatinaikosem? Przez internet nie moge ich zakupic gdyż bezsensowna jest polityka biletowa klubu, aby kupić bilet trzeba było sie zarjestrowac na ich stronie do 31 października a mecz w grudniu wiec bezsens. Tak więc ma ktoś taką mozliwość? pozdroo
14 listopada 2012, 16:14 [cytuj]
a stąd spróbuj mi się udało dostać bilet na Swansea City

https://www.eticketing.co.uk/tottenhamhotspur/details/event.aspx?itemref=3693
a stąd spróbuj mi się udało dostać bilet na Swansea City https://www.eticketing.co.uk/tottenhamhotspur/details/event.aspx?itemref=3693
14 listopada 2012, 16:20 [cytuj]
No właśnie o tej stronie mówiłem że się nie da.
Jest info na stronie + pisalem maila do tottenhamu i dostalem taką odpowiedź:

Tickets are currently on sale to all One Hotspur Members who are able to purchase a maximum of 2 tickets per membership.
Tickets will go on RESTRICTED GENERAL SALE from 3pm on Monday 12 November. In order for supporters to be able to purchase tickets they must have an account on our ticketing database as of 31 October 2012.

A ja konto założyłem wczoraj wiec ta opcja odpada kupna przeze mnie ,a moze ktos ma takie konto dlatego pytam.
No właśnie o tej stronie mówiłem że się nie da. Jest info na stronie + pisalem maila do tottenhamu i dostalem taką odpowiedź: Tickets are currently on sale to all One Hotspur Members who are able to purchase a maximum of 2 tickets per membership. Tickets will go on RESTRICTED GENERAL SALE from 3pm on Monday 12 November. In order for supporters to be able to purchase tickets they must have an account on our ticketing database as of 31 October 2012. A ja konto założyłem wczoraj wiec ta opcja odpada kupna przeze mnie ,a moze ktos ma takie konto dlatego pytam
15 listopada 2012, 14:21 [cytuj]
będe w londynie 5 grudnia, mógłbym Ci wziąć bez problemu ale myśle że będzie już za póżno
będe w londynie 5 grudnia, mógłbym Ci wziąć bez problemu ale myśle że będzie już za póżno

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 170 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się