Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  2  3  4  5  6  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Lazio - Spurs w TVN Turbo
22 listopada 2012, 22:07 [cytuj]
Hades najlepiej siedzieć cicho i Db jest jak jest i tyle co nie? A co tam że nie będzie nawet ligi Europy, że nikt nie będzie chciał przyjść do spursów i będziemy jak z przed Harrego... I wtedy docenimy LIgę Europy.
Hades najlepiej siedzieć cicho i Db jest jak jest i tyle co nie? A co tam że nie będzie nawet ligi Europy, że nikt nie będzie chciał przyjść do spursów i będziemy jak z przed Harrego... I wtedy docenimy LIgę Europy
Offence win games, defence wins titles
22 listopada 2012, 22:11 [cytuj]
Panowie....dzieci z Was? AVB out itd. Czy nikt nie widzi,że troszkę nam się zespół posypał? Parker, BAE, Kaboul, Ade, Dembele. Modric i tak by odszedł, VdV to samo/Sylvie/. słabe zakupy: Dempsey, Gylfi. Dobre zakupy: Verthongen, Dembele. Czyja wina? Sami sobie na to pytanie możecie odpowiedzieć. Brak taktyki? Może ale przynajmniej człowiek próbuje cokolwiek "próbować" Jest w stanie odstawiać JD, Gallasa, Tom'a i Dempseya. Z kim on qrwa ma grać? Zobaczymy jak wszyscy dojdą do zdrowia. I tyle.
Panowie....dzieci z Was? AVB out itd. Czy nikt nie widzi,że troszkę nam się zespół posypał? Parker, BAE, Kaboul, Ade, Dembele. Modric i tak by odszedł, VdV to samo/Sylvie/. słabe zakupy: Dempsey, Gylfi. Dobre zakupy: Verthongen, Dembele. Czyja wina? Sami sobie na to pytanie możecie odpowiedzieć. Brak taktyki? Może ale przynajmniej człowiek próbuje cokolwiek "próbować" Jest w stanie odstawiać JD, Gallasa, Tom'a i Dempseya. Z kim on qrwa ma grać? Zobaczymy jak wszyscy dojdą do zdrowia. I tyle
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
22 listopada 2012, 22:52 [cytuj]
Trzaskal w lidze wyprzedza nas WBA czy HWU. Nie powiesz ze te zespoły maja lepszy skład od nas pomimo tego ze kilku naszych podstawowych zawodników wypadło przez kontuzje. Brak nam jakiegokolwiek stylu miał byc ofensywny futbol a jest anty futbol, jak narazie progresu ani widu ani słychu dlatego moim zdaniem AVB powinien stracic prace.
Trzaskal w lidze wyprzedza nas WBA czy HWU. Nie powiesz ze te zespoły maja lepszy skład od nas pomimo tego ze kilku naszych podstawowych zawodników wypadło przez kontuzje. Brak nam jakiegokolwiek stylu miał byc ofensywny futbol a jest anty futbol, jak narazie progresu ani widu ani słychu dlatego moim zdaniem AVB powinien stracic prace
22 listopada 2012, 23:35 [cytuj]
Ale nie straci jej tak szybko jak byś tego chciał, więc może zaczniesz się modlić, żeby wszystko pykło? Można popatrzeć na przeciwności jakim musiał stawić czoło. Trzeba w niego uwierzyć, bo lepszego trenera teraz nie znajdziemy. Nie będzie to też świadczyło o stabilności, więc naprawdę dobzi zawodnicy do nas nie przyjdą. A z naszym obecnym składem, gdzie Bale nie potrafi wziąć na siebie ciężaru gry nie mamy szans. Niech ten Dembele wraca, bo on przynajmniej piłkę potrafi przytrzymać i celnie podać. Carroll, tak jak ktoś mówił, grał albo niedokładne piłki do Bale'a lub napastników, albo do tyłu. Jest w tym pewnie jakaś wina AVB, ale jeśli nasi świetni piłkarze nie potrafią podać piłki do przodu celnie, to łatwo nie ma. W zeszłym roku mieliśmy bardzo silny środek Parker - Modrić - VdV. O ile Sandro udaje się całkiem nieźle zastąpić tego pierwszego, a Dembele jak nie jest kontuzjowany, to nie wiele ustepuje Modrićowi, tak Dempsey i Siggy, którzy magicznie stracili formę grają nic. Teraz wystarczy, że dwóch stanie koło Bale'a, dwóch koło Lennona i nic nie gramy, bo Dempsey się nie pokazuje. Pojawił się Ade i wszystko zaczęło troszkę lepiej funkcjonować(a przynajmniej do jego czerwonej kartki). Chodzi mi między innymi o to, że on za każdym razem jak dostaje piłkę, to schodzi do boku, żeby podać ją skrzydłowemu. A czemu? Bo nikt inny nie potrafi.
Co do ofensywnego futbolu. Może nie gramy jakiejś pięknej piłki, ale zwykle to my pierwsi strzelamy bramkę, a potem to defensywa traci kolejne z nich. Walker się stara, ale Naughton powinien zasiąść na ławce tak szybko jak pojawi się BAE. Żeby nasza podstawowa obrona mogła się zgrać. Bo do tej pory nie wiem nawet, czy jeden mecz w pełnym składzie zagrali. Zresztą zobaczymy jak nam pójdzie w nadchodzących meczach z zespołami 6-14. To będą dopiero ważne spotkania.
Ale nie straci jej tak szybko jak byś tego chciał, więc może zaczniesz się modlić, żeby wszystko pykło? Można popatrzeć na przeciwności jakim musiał stawić czoło. Trzeba w niego uwierzyć, bo lepszego trenera teraz nie znajdziemy. Nie będzie to też świadczyło o stabilności, więc naprawdę dobzi zawodnicy do nas nie przyjdą. A z naszym obecnym składem, gdzie Bale nie potrafi wziąć na siebie ciężaru gry nie mamy szans. Niech ten Dembele wraca, bo on przynajmniej piłkę potrafi przytrzymać i celnie podać. Carroll, tak jak ktoś mówił, grał albo niedokładne piłki do Bale'a lub napastników, albo do tyłu. Jest w tym pewnie jakaś wina AVB, ale jeśli nasi świetni piłkarze nie potrafią podać piłki do przodu celnie, to łatwo nie ma. W zeszłym roku mieliśmy bardzo silny środek Parker - Modrić - VdV. O ile Sandro udaje się całkiem nieźle zastąpić tego pierwszego, a Dembele jak nie jest kontuzjowany, to nie wiele ustepuje Modrićowi, tak Dempsey i Siggy, którzy magicznie stracili formę grają nic. Teraz wystarczy, że dwóch stanie koło Bale'a, dwóch koło Lennona i nic nie gramy, bo Dempsey się nie pokazuje. Pojawił się Ade i wszystko zaczęło troszkę lepiej funkcjonować(a przynajmniej do jego czerwonej kartki). Chodzi mi między innymi o to, że on za każdym razem jak dostaje piłkę, to schodzi do boku, żeby podać ją skrzydłowemu. A czemu? Bo nikt inny nie potrafi. Co do ofensywnego futbolu. Może nie gramy jakiejś pięknej piłki, ale zwykle to my pierwsi strzelamy bramkę, a potem to defensywa traci kolejne z nich. Walker się stara, ale Naughton powinien zasiąść na ławce tak szybko jak pojawi się BAE. Żeby nasza podstawowa obrona mogła się zgrać. Bo do tej pory nie wiem nawet, czy jeden mecz w pełnym składzie zagrali. Zresztą zobaczymy jak nam pójdzie w nadchodzących meczach z zespołami 6-14. To będą dopiero ważne spotkania
LMAO
22 listopada 2012, 23:36 [cytuj]
Patrząc po skrótach to znowu się cieszę, że nie oglądałem ten mecz bo wolałem pograć w piłkę. Po skrotach widzę, że Caulker to cienias. Co prawda gościu ma dobre warunki fizyczne ale jego krycie to padaka. Zdecydowanie powinniśmy ten mecz przegrać bo byliśmy gorsi. Następny mecz wygramy i wyjdziemy ale mimo wszystko wstyd. Same remisy i biedna gra :/
Obrone to mamy jedna z gorszych w lidze. Brakuje BAE czy nawet Kaboula. Na obronie nie ma w ogóle rywalizacji niestety. Z Corluka i Huttonem to o niebo lepiej wygladalo niz teraz.
Patrząc po skrótach to znowu się cieszę, że nie oglądałem ten mecz bo wolałem pograć w piłkę. Po skrotach widzę, że Caulker to cienias. Co prawda gościu ma dobre warunki fizyczne ale jego krycie to padaka. Zdecydowanie powinniśmy ten mecz przegrać bo byliśmy gorsi. Następny mecz wygramy i wyjdziemy ale mimo wszystko wstyd. Same remisy i biedna gra :/ Obrone to mamy jedna z gorszych w lidze. Brakuje BAE czy nawet Kaboula. Na obronie nie ma w ogóle rywalizacji niestety. Z Corluka i Huttonem to o niebo lepiej wygladalo niz teraz
23 listopada 2012, 06:27 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Panowie....dzieci z Was? AVB out itd. Czy nikt nie widzi,że troszkę nam się zespół posypał? Parker, BAE, Kaboul, Ade, Dembele. Modric i tak by odszedł, VdV to samo/Sylvie/. słabe zakupy: Dempsey, Gylfi. Dobre zakupy: Verthongen, Dembele. Czyja wina? Sami sobie na to pytanie możecie odpowiedzieć. Brak taktyki? Może ale przynajmniej człowiek próbuje cokolwiek "próbować" Jest w stanie odstawiać JD, Gallasa, Tom'a i Dempseya. Z kim on qrwa ma grać? Zobaczymy jak wszyscy dojdą do zdrowia. I tyle


Nic dodać nic ująć. A pierdzielenie kto nas wyprzedza w lidze po 12 (!!!) kolejkach jest tak śmieszne i żałosne, że nie warte odpowiedzi. Dla mnie może nas wyprzedzać Reading - bylebyśmy na zakończenie sezonu byli w top4. A tragedii w tabeli nie widzę. Z oceną gry poczekam, jak wszyscy wrócą do pełni zdrowia, albo rozegrają ze sobą jeszcze z 5-6 spotkań. Swoją drogą równie dobrze, jak AVB można winić Levey'ego, że znów przyoszczędził na napastniku czy klasowym rozgrywającym, albo na Gylfiego, czy Dempseya, że są bez formy, a w zeszłym sezonie błyszczeli w Premier League. Trochę więcej cierpliwości, a nie gówniarskich tekstów o wypieprzaniu trenera życzę określonym spursmaniakom
Nic dodać nic ująć. A pierdzielenie kto nas wyprzedza w lidze po 12 (!!!) kolejkach jest tak śmieszne i żałosne, że nie warte odpowiedzi. Dla mnie może nas wyprzedzać Reading - bylebyśmy na zakończenie sezonu byli w top4. A tragedii w tabeli nie widzę. Z oceną gry poczekam, jak wszyscy wrócą do pełni zdrowia, albo rozegrają ze sobą jeszcze z 5-6 spotkań. Swoją drogą równie dobrze, jak AVB można winić Levey'ego, że znów przyoszczędził na napastniku czy klasowym rozgrywającym, albo na Gylfiego, czy Dempseya, że są bez formy, a w zeszłym sezonie błyszczeli w Premier League. Trochę więcej cierpliwości, a nie gówniarskich tekstów o wypieprzaniu trenera życzę określonym spursmaniakom
23 listopada 2012, 09:25 [cytuj]
Barometr i trzaskal - respect!
Barometr i trzaskal - respect!
"One Yid could handle 5 arses" - mój kumpel Jay z Lower Tier
23 listopada 2012, 10:34 [cytuj]
A Ci dalej swoje. Zobaczymy co będziecie gadać jak się obudzimy z ręką w nocniku, podczas wyprzedaży gwiazd Tottenhamu...
A Ci dalej swoje. Zobaczymy co będziecie gadać jak się obudzimy z ręką w nocniku, podczas wyprzedaży gwiazd Tottenhamu
23 listopada 2012, 13:57 [cytuj]
Z ostatnich 9 meczów licząc mecze ligowe i puchary wygraliśmy 2, 5 meczów przegraliśmy, a 2 zremisowaliśmy. Bilans bramkowy z tych 9 spotkań to 12:16 Natomiast w lidze ostatnie 5 spotkań to 4 porażki, a w bramkach 7:13. W lidze na 12 meczów nasz bilans to 20:21, a przykladowo arsenalu 23:13. 6 spotkań graliśmy na WHL z czego 2 zwycięstwa, 2 remisy, 2 porażki. Tylko 4 z 20 zespołów w lidze ma więcej straconych bramek od nas.
Z ostatnich 9 meczów licząc mecze ligowe i puchary wygraliśmy 2, 5 meczów przegraliśmy, a 2 zremisowaliśmy. Bilans bramkowy z tych 9 spotkań to 12:16 Natomiast w lidze ostatnie 5 spotkań to 4 porażki, a w bramkach 7:13. W lidze na 12 meczów nasz bilans to 20:21, a przykladowo arsenalu 23:13. 6 spotkań graliśmy na WHL z czego 2 zwycięstwa, 2 remisy, 2 porażki. Tylko 4 z 20 zespołów w lidze ma więcej straconych bramek od nas
23 listopada 2012, 14:26 [cytuj]
Dobra dobra panowie ale tylko spójrzcie co robi AVB. Zespoły które są przed nami mają o wiele gorszy skład a potrafią wyciągnąć max z siebie. Wg mnie zawodnikom nie podoba się AVB wyjątek JD i Gallas bo dzięki niemu grają b. dużo. AVB nie radzi sobie z zawodnikami, my jesteśmy jak Atletico Madryt przed Simeone Trener jedno Zawodnicy drugie i tak w koło macieju. Piłkarze mają po prostu go w D i tyle. Może jest to forma protestu przeciw Leviemu za Harrego?
Dobra dobra panowie ale tylko spójrzcie co robi AVB. Zespoły które są przed nami mają o wiele gorszy skład a potrafią wyciągnąć max z siebie. Wg mnie zawodnikom nie podoba się AVB wyjątek JD i Gallas bo dzięki niemu grają b. dużo. AVB nie radzi sobie z zawodnikami, my jesteśmy jak Atletico Madryt przed Simeone Trener jedno Zawodnicy drugie i tak w koło macieju. Piłkarze mają po prostu go w D i tyle. Może jest to forma protestu przeciw Leviemu za Harrego?
Offence win games, defence wins titles
23 listopada 2012, 22:21 [cytuj]
Skąd ty wyciągasz taki kity, że AVB nie radzi sobie z zawodnikami?
Ja tam się nie dziwię, że obrona gra tak słabo. Od początku sezonu nam się konkretnie pierdoli. Zaczęło się od Kaboula, potem poszedł BAE. Chwilę nie było Naughtona, a jak wrócił to pokazał klasę(bramka vs Maribor). Jedyny w zapasie jest Dawson. A potem oni grają po 10 meczów z rzędu i się kończy jak się kończy.
Skąd ty wyciągasz taki kity, że AVB nie radzi sobie z zawodnikami? Ja tam się nie dziwię, że obrona gra tak słabo. Od początku sezonu nam się konkretnie pierdoli. Zaczęło się od Kaboula, potem poszedł BAE. Chwilę nie było Naughtona, a jak wrócił to pokazał klasę(bramka vs Maribor). Jedyny w zapasie jest Dawson. A potem oni grają po 10 meczów z rzędu i się kończy jak się kończy
LMAO
25 listopada 2012, 00:42 [cytuj]
Hades bo próbuję wytłumaczyć sobie dlaczego genialna taktyka AVB nie działa?
Hades bo próbuję wytłumaczyć sobie dlaczego genialna taktyka AVB nie działa?
Offence win games, defence wins titles
|<  <<  <  2  3  4  5  6  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 144 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się