Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Tottenham - Panathinaikos
6 grudnia 2012, 22:54 [cytuj]
Hades powiedział/a:
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! TYLKO NIE LIVERMORE! :krzyk:


A co on wam zrobił. 3-1 to chyba logiczne że defensywny pomocnik
A co on wam zrobił. 3-1 to chyba logiczne że defensywny pomocnik
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
6 grudnia 2012, 22:55 [cytuj]
Uff do wiosny spokój :D

Varba bo Liv przynosi pecha :D
Uff do wiosny spokój :D Varba bo Liv przynosi pecha :D
Offence win games, defence wins titles
6 grudnia 2012, 22:56 [cytuj]
Poza tym, że znów nie zagraliśmy 2 dobrych połów jest ok.
Poza tym, że znów nie zagraliśmy 2 dobrych połów jest ok
COYS!
6 grudnia 2012, 22:57 [cytuj]
Ja mam wrażenie, że tak jak kiedyś Bale'a zrobiono z obrońcy na pomocnika tak teraz można to zrobić z Walkerem. On ma ciąg na bramkę. Moim zdaniem popełnia błędy w obronie bo chce iść do przodu.
Ja mam wrażenie, że tak jak kiedyś Bale'a zrobiono z obrońcy na pomocnika tak teraz można to zrobić z Walkerem. On ma ciąg na bramkę. Moim zdaniem popełnia błędy w obronie bo chce iść do przodu
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
6 grudnia 2012, 23:00 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Uff do wiosny spokój :D

Varba bo Liv przynosi pecha :D


Jakiego pecha to nasz wychowanek, ta zmiana powinna być zaraz po 3 golu, albo jeszcze wcześniej
Jakiego pecha to nasz wychowanek, ta zmiana powinna być zaraz po 3 golu, albo jeszcze wcześniej
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
6 grudnia 2012, 23:02 [cytuj]
zgadzam sie z toba trzaskal, przy jego dynamice skrzydlowy to bdb opcja dla Walkera tylko ze na jego pozycji jest jeszcze szybszy Lennon (a w kolejce jeszcze Dempsey czy Siggy) wiec raczej nie ma tematu. Plaga kontuzji by nam sie musiala przytrafic + Naughton musialby okrzepnac w obronie zeby takie eksperymenty robic (jakis sparing? :)
zgadzam sie z toba trzaskal, przy jego dynamice skrzydlowy to bdb opcja dla Walkera tylko ze na jego pozycji jest jeszcze szybszy Lennon (a w kolejce jeszcze Dempsey czy Siggy) wiec raczej nie ma tematu. Plaga kontuzji by nam sie musiala przytrafic + Naughton musialby okrzepnac w obronie zeby takie eksperymenty robic (jakis sparing? :)
http://wilczki.tumblr.com/
6 grudnia 2012, 23:04 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Ja mam wrażenie, że tak jak kiedyś Bale'a zrobiono z obrońcy na pomocnika tak teraz można to zrobić z Walkerem. On ma ciąg na bramkę. Moim zdaniem popełnia błędy w obronie bo chce iść do przodu


No dobra, a kto będzie grał w obronie. Wszyscy u nas w obronie popełniają błędy. Nie potrafimy zachować koncetracji przez 90 minut
No dobra, a kto będzie grał w obronie. Wszyscy u nas w obronie popełniają błędy. Nie potrafimy zachować koncetracji przez 90 minut
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
6 grudnia 2012, 23:06 [cytuj]
radeon powiedział/a:
zgadzam sie z toba trzaskal, przy jego dynamice skrzydlowy to bdb opcja dla Walkera tylko ze na jego pozycji jest jeszcze szybszy Lennon (a w kolejce jeszcze Dempsey czy Siggy) wiec raczej nie ma tematu. Plaga kontuzji by nam sie musiala przytrafic + Naughton musialby okrzepnac w obronie zeby takie eksperymenty robic (jakis sparing? :)


Nie mówię konkretnie o THFC tylko o mądrym szkoleniowcu, który by to zauważył. Bo lepiej rozwijać chłopaka w odpowiedni sposób i ewtl. kupić na jego miejsce nominalnego obrońcę.
Nie mówię konkretnie o THFC tylko o mądrym szkoleniowcu, który by to zauważył. Bo lepiej rozwijać chłopaka w odpowiedni sposób i ewtl. kupić na jego miejsce nominalnego obrońcę
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
6 grudnia 2012, 23:07 [cytuj]
Widzieliście koszulkę Adebayora? "Believe and you will see the glory" :D
Widzieliście koszulkę Adebayora? "Believe and you will see the glory" :D
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
6 grudnia 2012, 23:08 [cytuj]
varba powiedział/a:
No dobra, a kto będzie grał w obronie. Wszyscy u nas w obronie popełniają błędy. Nie potrafimy zachować koncetracji przez 90 minut


Mówię tylko o odpowiedniej ścieżce rozwoju Walkera. Mówię o jednostce.
Mówię tylko o odpowiedniej ścieżce rozwoju Walkera. Mówię o jednostce
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
6 grudnia 2012, 23:09 [cytuj]
varba powiedział/a:
Widzieliście koszulkę Adebayora? "Believe and you will see the glory" :D


Nie qrwa bo mi kobieta zaraz na kuchnie.tv przełączyła:glupek:
Nie qrwa bo mi kobieta zaraz na kuchnie.tv przełączyła:glupek:
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
6 grudnia 2012, 23:10 [cytuj]
Jeszcze raz powtorze moje zapytanie, ma ktos jakies informacje o Pritchardzie??
Jeszcze raz powtorze moje zapytanie, ma ktos jakies informacje o Pritchardzie??
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
6 grudnia 2012, 23:11 [cytuj]
Dla mnie to bez sensu. Chłopak jest silny, szybki, wydolny. Idealny materiał na obrońcę dla naszego klubu i pomoc dla Lennona, a w obronie gra przyzwoicie. Jak będzie miał do pomocy 2 DOBRYCH stoperów, to będzie ważnym punktem drużyny.
Dla mnie to bez sensu. Chłopak jest silny, szybki, wydolny. Idealny materiał na obrońcę dla naszego klubu i pomoc dla Lennona, a w obronie gra przyzwoicie. Jak będzie miał do pomocy 2 DOBRYCH stoperów, to będzie ważnym punktem drużyny
LMAO
6 grudnia 2012, 23:11 [cytuj]
No mecz dobry. Choć przez 20 minut drugiej połowy zmarszczył mi sie naczos. Oni zawsze muszą nas do odrobinki zawału doprowadzić. Obrona fatalnie oby z Evertonem tak nie grali to bedzie dobrze. No ale to w sumie trochę drugi skład. Brawa dla Dempseya zwracam honor ten chłopak gra coraz lepiej. :brawo: :brawo:. A i Azza też pięknie asysta maestro. Defoe to nie w jego stylu ale ładnie. Ważne zwycięstwo 3-1. A co do Livermore. Nie no nie trafna zmiana. :bezradny:
No mecz dobry. Choć przez 20 minut drugiej połowy zmarszczył mi sie naczos. Oni zawsze muszą nas do odrobinki zawału doprowadzić. Obrona fatalnie oby z Evertonem tak nie grali to bedzie dobrze. No ale to w sumie trochę drugi skład. Brawa dla Dempseya zwracam honor ten chłopak gra coraz lepiej. :brawo: :brawo:. A i Azza też pięknie asysta maestro. Defoe to nie w jego stylu ale ładnie. Ważne zwycięstwo 3-1. A co do Livermore. Nie no nie trafna zmiana. :bezradny:
E.F.E.N.D.I.
6 grudnia 2012, 23:11 [cytuj]
Oglądam analizę meczu i to Vertonghen był źle ustawiony, nie miał pojęcia co dzieje się za jego plecami. Ale to historia całego sezonu. Daliśmy sobie wpakować najwięcej goli z całej PL
Oglądam analizę meczu i to Vertonghen był źle ustawiony, nie miał pojęcia co dzieje się za jego plecami. Ale to historia całego sezonu. Daliśmy sobie wpakować najwięcej goli z całej PL
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
6 grudnia 2012, 23:19 [cytuj]
varba powiedział/a:
Oglądam analizę meczu i to Vertonghen był źle ustawiony, nie miał pojęcia co dzieje się za jego plecami. Ale to historia całego sezonu. Daliśmy sobie wpakować najwięcej goli z całej PL

Fakt: drugi najlepszy atak i szósta najgorsza obrona.
Fakt: drugi najlepszy atak i szósta najgorsza obrona
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
6 grudnia 2012, 23:20 [cytuj]
Oby w meczu z Evertonem nie zagrał Naughton.
Grecy robili z nim na lewej stronie co chcieli.
Już wole Gallasa na środku a Vertonghena na lewej
Oby w meczu z Evertonem nie zagrał Naughton. Grecy robili z nim na lewej stronie co chcieli. Już wole Gallasa na środku a Vertonghena na lewej
7 grudnia 2012, 00:29 [cytuj]
Onio11 powiedział/a:
Oby w meczu z Evertonem nie zagrał Naughton.
Grecy robili z nim na lewej stronie co chcieli.
Już wole Gallasa na środku a Vertonghena na lewej



Dośrodkowanie było z prawej strony, a gol padł ze środka. Naughton zawinił, ale jak chcesz być sprawiedliwy to musiałbyś wywalić Janka też, a tego sobie nikt nie wyobraża.
Dośrodkowanie było z prawej strony, a gol padł ze środka. Naughton zawinił, ale jak chcesz być sprawiedliwy to musiałbyś wywalić Janka też, a tego sobie nikt nie wyobraża
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
7 grudnia 2012, 00:55 [cytuj]
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Tottenham_Hotspur_F.C._records_and_statistics#Top_10_all-time_scorers

a defoe ciągle do przodu, na top5 może spokojnie skoczyć w tym sezonie
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Tottenham_Hotspur_F.C._records_and_statistics#Top_10_all-time_scorers a defoe ciągle do przodu, na top5 może spokojnie skoczyć w tym sezonie
|<  <<  <  4  5  6  7  8  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 110 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się