Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  7  8  9  10  11  
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Tottenham vs Lyon
14 lutego 2013, 23:48 [cytuj]
Lyon był nastawiony defensywnie dzisiaj wyraźnie, a nam nie za bardzo wychodzi gra pozycyjna bez Holtbyego. Trzeba to przyznać. Bale też jakimś bogiem w polu nie był, ale pokazał klasę strzelając te 2 rzuty wolne. Dla mnie jeden ze słabszych meczów w nowym roku. Pierwsza połowa jakoś ujdzie, ale w drugiej daliśmy się przytłoczyć jakimś francuzom. W Lyonie, nasi przeciwnicy powinni bardziej się otworzyć i zaryzykować. To będzie nasza szansa na wysokie zwycięstwo. Wkręcić ich, że mają jakieś szanse i kilkoma zabójczymi kontrami ich rozjechać 4-0.
Lyon był nastawiony defensywnie dzisiaj wyraźnie, a nam nie za bardzo wychodzi gra pozycyjna bez Holtbyego. Trzeba to przyznać. Bale też jakimś bogiem w polu nie był, ale pokazał klasę strzelając te 2 rzuty wolne. Dla mnie jeden ze słabszych meczów w nowym roku. Pierwsza połowa jakoś ujdzie, ale w drugiej daliśmy się przytłoczyć jakimś francuzom. W Lyonie, nasi przeciwnicy powinni bardziej się otworzyć i zaryzykować. To będzie nasza szansa na wysokie zwycięstwo. Wkręcić ich, że mają jakieś szanse i kilkoma zabójczymi kontrami ich rozjechać 4-0
LMAO
15 lutego 2013, 00:31 [cytuj]
Barometr powiedział/a:
Niech będzie :pies:

Atletico - Rubin 0:2
Anży - Hannover 3:1
Zenit - Liverpool 2:0
Napoli - Pilzno 0:3

Wschód właśnie ograł kluby z wszystkich najsilniejszych lig świata - Primera Division, Premier League, Bundesligi i Serie A


Zagraj Baro szczególnie w wygrane u siebie!! Będziesz bogaty.
Zagraj Baro szczególnie w wygrane u siebie!! Będziesz bogaty
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
15 lutego 2013, 01:05 [cytuj]
Jeśli ktoś twierdzi, że Gallas zawinił przy bramce dla Lyonu to pozdro, ale na prawdę musicie go nie trawić. :D
Jeśli ktoś twierdzi, że Gallas zawinił przy bramce dla Lyonu to pozdro, ale na prawdę musicie go nie trawić. :D
15 lutego 2013, 09:05 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
Kurwa, ta drużyna powinna się nazywać Garettham Bale. Jak to jest, że jest 10 zawodników w polu i tylko jeden strzela? To jest kurwa chore i trzeba coś z tym zrobić. Odejdzie Bale (nie daj Boże) i zostaniemy na lodzie... Wielkie brawa dla Garetha bo gdyby nie on i Brad to byśmy przegrali ze słabym Lyonem


tak tak, real też nazwiesz crealtiano madryt bo ronaldo strzelił 30 bramek :zmeczony:
tak tak, real też nazwiesz crealtiano madryt bo ronaldo strzelił 30 bramek :zmeczony:
15 lutego 2013, 13:56 [cytuj]
smackey powiedział/a:
tak tak, real też nazwiesz crealtiano madryt bo ronaldo strzelił 30 bramek :zmeczony:



dojebałeś z tym porównaniem naprawdę :) tylko, że oprócz Ronaldo strzelają tam też inni.
dojebałeś z tym porównaniem naprawdę :) tylko, że oprócz Ronaldo strzelają tam też inni
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
15 lutego 2013, 16:27 [cytuj]
Ja pierdole ludzie strzela JD kurwa źle strzela Bale jeszcze gorzej! A niech i kurwa Lloris zostanie królem strzelców ważne aby wyniki były!
Ja pierdole ludzie strzela JD kurwa źle strzela Bale jeszcze gorzej! A niech i kurwa Lloris zostanie królem strzelców ważne aby wyniki były!
Offence win games, defence wins titles
15 lutego 2013, 16:33 [cytuj]
dobra to inaczej może strzeliliśmy 50 bramek w tym sezonie 13 są autorstwa bale'a, prosta matematyka, że strzelił nam 26% bramek. real strzelił 66 bramek z czego 33 są ronaldo.

to odnośnie tego argumentu, że w realu strzelają inni
dobra to inaczej może strzeliliśmy 50 bramek w tym sezonie 13 są autorstwa bale'a, prosta matematyka, że strzelił nam 26% bramek. real strzelił 66 bramek z czego 33 są ronaldo. to odnośnie tego argumentu, że w realu strzelają inni
15 lutego 2013, 16:46 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Ja pierdole ludzie strzela JD kurwa źle strzela Bale jeszcze gorzej! A niech i kurwa Lloris zostanie królem strzelców ważne aby wyniki były!



Nie wiem czy do Ciebie dociera to co mówię,ale nie martwi mnie to, że strzela Bale bo on jest świetny. Martwi mnie to, że oprócz niego nie ma kogoś kto też by z taka łatwością mógł zdobyć bramki. Jak JD strzela to jest źle bo najpierw co najmniej 5 razy musi zmarnować 100% okazje. Bale odejdzie i będzie ból dupy, że mamy 7-8 miejsce.
Nie wiem czy do Ciebie dociera to co mówię,ale nie martwi mnie to, że strzela Bale bo on jest świetny. Martwi mnie to, że oprócz niego nie ma kogoś kto też by z taka łatwością mógł zdobyć bramki. Jak JD strzela to jest źle bo najpierw co najmniej 5 razy musi zmarnować 100% okazje. Bale odejdzie i będzie ból dupy, że mamy 7-8 miejsce
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
15 lutego 2013, 21:12 [cytuj]
Nie będzie bólu dupy bo zawsze jest tak że każdy gada jak stara baba że jak nie on to nikt, a nie ma i nigdy nie będzie ludzi nie zastąpionych ;)
Nie będzie bólu dupy bo zawsze jest tak że każdy gada jak stara baba że jak nie on to nikt, a nie ma i nigdy nie będzie ludzi nie zastąpionych ;)
Offence win games, defence wins titles
15 lutego 2013, 21:27 [cytuj]
http://www1.skysports.com/football/news/11675/8497725/Peterborough-winger-Alex-Pritchard-has-been-ruled-out-for-up-to-six-weeks-with-an-ankle-injury. no i Pritchard powrócił
http://www1.skysports.com/football/news/11675/8497725/Peterborough-winger-Alex-Pritchard-has-been-ruled-out-for-up-to-six-weeks-with-an-ankle-injury. no i Pritchard powrócił
Offence win games, defence wins titles
|<  <<  <  7  8  9  10  11  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 165 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się