Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Europejski puchary » Eredivisie jako i inne ligi europejskie(w razie potrzeby, coby bytów nad miar? nie mno?y?).
5 lutego 2009, 20:37 [cytuj]
Marcin
2009.02.05; 20:34
Farfan nie wypał?A widziałeś jak śmiga w S04?A Keżman sobie nie radzi z powodu charakteru.A wsumie to można by taki temat i założyć...
marek1990
2009.02.05; 20:33
Alfonso, Kezman, Farfan... i jeszcze kilku się znajdzie
marek1990
2009.02.05; 20:31
Nio taaa, ale ja znam o wiele więcej piłkarzy-niewypały, którzy byli typowani na wielkie gwiazdy, świetnie sobie radzili w Eredivise i potem klapa...
Marcin
2009.02.05; 20:27
RvN, RvP, KJH,za niedługo LS ;)
marek1990
2009.02.05; 20:26
Chodzi mi właśnie, żeby się nie zachwycać tak piłkarzami z Eredivise, bo to zupełnie inna bajka niż Premier L... Racja Romario, Ronaldo i jeszcze kilku zrobiło świetną karierę, ale kiedy to było?;p około 10 lat temu. Teraz widzę jakiś zastój w napastnikach w Holandii, którzy nie radzą sobie w innych ligach.
Marcin
2009.02.05; 19:12
Aha, i jeszcze tak do posta Marka1990-a przypomnij sobie gdzie kariery zaczynali Romario, Ronaldo.A, że Alves nie trafia juz tyle co w Holandii?Gdyby druga linia Boro grała choc w połowie tak dobrze jak SCH z poprzedniego sezonu, a bramkarze w PL byli chociaż w połowie tak koślawi jak w Eredivisie, Afonso strzelałby równie dużo.
Marcin
2009.02.05; 19:06
To ja się wtrącę, bo wiecie ta Eredivisie...
Nie można w ogóle porównywać dwóch tak różnych napadziorów jak Alves i Suarez.Afonso to wpychacz bramek, owszem ładował nawet 7 w meczu ale przy tak świetnie grającej drużynie jak SCH to nie jest aż taki znowu wyczyn.A Suarez?Oglądam wszystkie jego mecze i to co on wyprawia w Eredivisie to jest kosmos.Mija rywali od niechcenia, zagrywa takie piłki, że rywale srają na miętowo, jest wszędzie.Wg mnie Suarez i w PL spokojnie dawałby radę a w La Liga byłby gwaizdą.A co do tego ilu graczy z Holandii razdi sobie w Europie trzeba byłoby nowego teamtu na Forumie.Wątpie czy byłby odzew.
Qcin
2009.02.05; 18:55
Tez nie jestem przekonany czy Suarez by sobie poradził w lidze angielskiej, za to w hiszpańskiej na bank strzeliłby około 15 bramek w sezonie.Co do Alfonso to on mimo, że strzelał w chu. tych bramek to piłkarzem zawsze był co najwyżej dobrym, dlatego nie interesowało się nim Chelsea tylko Boro.Może i racja, że holenderska liga jest na poziomie francuskiej, ale co roku jakiś diamencik się trafia
Marcin 2009.02.05; 20:34 Farfan nie wypał?A widziałeś jak śmiga w S04?A Keżman sobie nie radzi z powodu charakteru.A wsumie to można by taki temat i założyć... marek1990 2009.02.05; 20:33 Alfonso, Kezman, Farfan... i jeszcze kilku się znajdzie marek1990 2009.02.05; 20:31 Nio taaa, ale ja znam o wiele więcej piłkarzy-niewypały, którzy byli typowani na wielkie gwiazdy, świetnie sobie radzili w Eredivise i potem klapa... Marcin 2009.02.05; 20:27 RvN, RvP, KJH,za niedługo LS ;) marek1990 2009.02.05; 20:26 Chodzi mi właśnie, żeby się nie zachwycać tak piłkarzami z Eredivise, bo to zupełnie inna bajka niż Premier L... Racja Romario, Ronaldo i jeszcze kilku zrobiło świetną karierę, ale kiedy to było?;p około 10 lat temu. Teraz widzę jakiś zastój w napastnikach w Holandii, którzy nie radzą sobie w innych ligach. Marcin 2009.02.05; 19:12 Aha, i jeszcze tak do posta Marka1990-a przypomnij sobie gdzie kariery zaczynali Romario, Ronaldo.A, że Alves nie trafia juz tyle co w Holandii?Gdyby druga linia Boro grała choc w połowie tak dobrze jak SCH z poprzedniego sezonu, a bramkarze w PL byli chociaż w połowie tak koślawi jak w Eredivisie, Afonso strzelałby równie dużo. Marcin 2009.02.05; 19:06 To ja się wtrącę, bo wiecie ta Eredivisie... Nie można w ogóle porównywać dwóch tak różnych napadziorów jak Alves i Suarez.Afonso to wpychacz bramek, owszem ładował nawet 7 w meczu ale przy tak świetnie grającej drużynie jak SCH to nie jest aż taki znowu wyczyn.A Suarez?Oglądam wszystkie jego mecze i to co on wyprawia w Eredivisie to jest kosmos.Mija rywali od niechcenia, zagrywa takie piłki, że rywale srają na miętowo, jest wszędzie.Wg mnie Suarez i w PL spokojnie dawałby radę a w La Liga byłby gwaizdą.A co do tego ilu graczy z Holandii razdi sobie w Europie trzeba byłoby nowego teamtu na Forumie.Wątpie czy byłby odzew. Qcin 2009.02.05; 18:55 Tez nie jestem przekonany czy Suarez by sobie poradził w lidze angielskiej, za to w hiszpańskiej na bank strzeliłby około 15 bramek w sezonie.Co do Alfonso to on mimo, że strzelał w chu. tych bramek to piłkarzem zawsze był co najwyżej dobrym, dlatego nie interesowało się nim Chelsea tylko Boro.Może i racja, że holenderska liga jest na poziomie francuskiej, ale co roku jakiś diamencik się trafia
5 lutego 2009, 20:50 [cytuj]
A jak sobie radzi Affelay??? NIe za czesto śledzę Eredivise, ale widziałem go kilka razy zeszłym roku, jak radzi sobie teraz??:glupek::rotfl:
A jak sobie radzi Affelay??? NIe za czesto śledzę Eredivise, ale widziałem go kilka razy zeszłym roku, jak radzi sobie teraz??:glupek::rotfl:
6 lutego 2009, 14:25 [cytuj]
A bo keżman to był przez bardzo krótki czas z moich ulubionych piłkarzy ;]
A bo keżman to był przez bardzo krótki czas z moich ulubionych piłkarzy ;]
6 lutego 2009, 20:22 [cytuj]
Czy ktoś kojarzy Edisona Cavaniego?
http://www.youtube.com/watch?v=BQPFEO_wmDo
Czy ktoś kojarzy Edisona Cavaniego? http://www.youtube.com/watch?v=BQPFEO_wmDo
www.facebook.com/OgienOdSkaja
6 lutego 2009, 20:29 [cytuj]
Czy to ten z Palermo??? Co wygryzł ze składu Radka Matusiaka??:D
Czy to ten z Palermo??? Co wygryzł ze składu Radka Matusiaka??:D
19 kwietnia 2009, 09:09 [cytuj]
Matusia wygryzł holender (van cuśtam) chyba-aale nie pamiętam...
Teraz ligą pod względem umiejętności trzęsie Lazovic.
Przydałby się w Juve chociażby...
Matusia wygryzł holender (van cuśtam) chyba-aale nie pamiętam... Teraz ligą pod względem umiejętności trzęsie Lazovic. Przydałby się w Juve chociażby
Here's pojeb !
19 kwietnia 2009, 19:30 [cytuj]
Staxx powiedział/a:
Matusia wygryzł holender (van cuśtam) chyba-aale nie pamiętam...
Teraz ligą pod względem umiejętności trzęsie Lazovic.
Przydałby się w Juve chociażby

Że kto? Lazović, który jest aktualnie trzecim napastnikiem w PSV? To dobry napastnik, bardzo dobry nawet ale trząść? Trzęsą to obecnie Dzsudzsak czy Suarez.
Że kto? Lazović, który jest aktualnie trzecim napastnikiem w PSV? To dobry napastnik, bardzo dobry nawet ale trząść? Trzęsą to obecnie Dzsudzsak czy Suarez
25 kwietnia 2009, 14:33 [cytuj]
Suarez to ten z Ajaxu ? nie za często oglądam lige holenderską.
Suarez to ten z Ajaxu ? nie za często oglądam lige holenderską
Tottenham 'Til I Die

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 50 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się