Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur -:- Arsenal FC

Tottenham Hotspur
15 września 2024, 15:00 Tottenham Hotspur Stadium
Arsenal FC
Premier League

Newcastle United 2:1 Tottenham Hotspur

Newcastle United
1 września 2024, 14:30 St James' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 4:0 Everton FC

Tottenham Hotspur
24 sierpnia 2024, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Everton FC
Premier League

Leicester City 1:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
19 sierpnia 2024, 21:00 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  17  18  19  20  21    >  >|
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » FC Basel - Spurs
11 kwietnia 2013, 23:44 [cytuj]
mówiłem, że Murzyn nie strzeli
mówiłem, że Murzyn nie strzeli
11 kwietnia 2013, 23:44 [cytuj]
O cholera odpadliśmy
O cholera odpadliśmy
11 kwietnia 2013, 23:44 [cytuj]
ide spać
ide spać
11 kwietnia 2013, 23:45 [cytuj]
Płakać mi się chcę, no kurwa mać.
Płakać mi się chcę, no kurwa mać
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
11 kwietnia 2013, 23:45 [cytuj]
Teraz 10 dni spokoju i znowu jatka w lidze. Jak się nie załamią, to jazda po 4 miejsce.
Teraz 10 dni spokoju i znowu jatka w lidze. Jak się nie załamią, to jazda po 4 miejsce
LMAO
11 kwietnia 2013, 23:45 [cytuj]
śmiać się czy płakać ? Zdecydowanie wygrał lepszy !! Brawo Basel, dzięki Spurs... Wstyd.
śmiać się czy płakać ? Zdecydowanie wygrał lepszy !! Brawo Basel, dzięki Spurs... Wstyd
11 kwietnia 2013, 23:46 [cytuj]
bardzo dobrze , że odpadliśmy ,jeszcze jak nie zdobędziemy 3-4 miejsca , proponuję Levyemu albo dać kase na transfery.
bardzo dobrze , że odpadliśmy ,jeszcze jak nie zdobędziemy 3-4 miejsca , proponuję Levyemu albo dać kase na transfery
11 kwietnia 2013, 23:46 [cytuj]
i huj...
i huj
11 kwietnia 2013, 23:46 [cytuj]
To było do przewidzenia, szczególnie to, że Adebayor nie strzeli. On pudłuje, jakby mu za to płacili.
To było do przewidzenia, szczególnie to, że Adebayor nie strzeli. On pudłuje, jakby mu za to płacili
11 kwietnia 2013, 23:46 [cytuj]
no nic
come on you spurs!

Zmiatamy w lidze trzecie miejsce i jedziemy dalej :)
no nic come on you spurs! Zmiatamy w lidze trzecie miejsce i jedziemy dalej :)
11 kwietnia 2013, 23:46 [cytuj]
no i mamy naszego "najsłabszego" z możliwych rywali .. prawda jest taka że powinniśmy sobie z nimi poradzić już u nas , szkoda słów , do spania.
no i mamy naszego "najsłabszego" z możliwych rywali .. prawda jest taka że powinniśmy sobie z nimi poradzić już u nas , szkoda słów , do spania
11 kwietnia 2013, 23:46 [cytuj]
Teraz kurwa bedzie najazd na Adebayora. Sami jestesmy sobie winni zagraliśmy wielkie gówno w obu meczach. Fartem doczołgalismy się do karnych a nasza obrona w obu tych meczach grała na poziomie okręgówki. Ale co tam wszystko to wina Adebayora
Teraz kurwa bedzie najazd na Adebayora. Sami jestesmy sobie winni zagraliśmy wielkie gówno w obu meczach. Fartem doczołgalismy się do karnych a nasza obrona w obu tych meczach grała na poziomie okręgówki. Ale co tam wszystko to wina Adebayora
11 kwietnia 2013, 23:47 [cytuj]
kurwa,nie mogę z Adebayora :D co to za typ jest,hahahaha, on chyba nam na złość specjalnie robi, taki Balotelli z północnego Londynu, beka niemiłosierna z tego czarnego :hejka:
kurwa,nie mogę z Adebayora :D co to za typ jest,hahahaha, on chyba nam na złość specjalnie robi, taki Balotelli z północnego Londynu, beka niemiłosierna z tego czarnego :hejka:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
11 kwietnia 2013, 23:47 [cytuj]
Brawo Levy za transfery napastników w zimowym oknie!!Dzięki za widowisko, do następnego
Brawo Levy za transfery napastników w zimowym oknie!!Dzięki za widowisko, do następnego
11 kwietnia 2013, 23:47 [cytuj]
No trudno..
No trudno
Tottenham Tottenham, no one can stop them
11 kwietnia 2013, 23:48 [cytuj]
nwm czy warto zostawiac jakis komentarz ale myślę że od dnia jutrzejszego moglibyśmy pożegnać Ade z klubu. Szkoda pieniędzy na tą czarną dupe...
nwm czy warto zostawiac jakis komentarz ale myślę że od dnia jutrzejszego moglibyśmy pożegnać Ade z klubu. Szkoda pieniędzy na tą czarną dupe
Blue and white blood...
11 kwietnia 2013, 23:48 [cytuj]
Brawo AVB - na pierwszy karny Hudd-kto myślaL że strzeli, Brawo tez za wystawienie Friedela.
Brawo AVB - na pierwszy karny Hudd-kto myślaL że strzeli, Brawo tez za wystawienie Friedela
11 kwietnia 2013, 23:48 [cytuj]
To było do przewidzenia, że w karnych przegrają. Niestety mamy za wąski skład, a czym wszyscy dobrze wiecie. Może z Lennonem i Bale'em bylibyśmy w stanie to wygrać. Nic się nie stało, przynajmniej Tottenham pokazał wole walki i mądrą grę po stracie jednego zawodnika. Teraz przynajmniej można skupić się na lidze, choć tu też czarno widzę naszą przyszłość. Arsenal poczuł krew, a Chelsea się budzi. Oby Bale wyleczył się na City. Idę w kimę, bo jutro mam bal magisterski :)
To było do przewidzenia, że w karnych przegrają. Niestety mamy za wąski skład, a czym wszyscy dobrze wiecie. Może z Lennonem i Bale'em bylibyśmy w stanie to wygrać. Nic się nie stało, przynajmniej Tottenham pokazał wole walki i mądrą grę po stracie jednego zawodnika. Teraz przynajmniej można skupić się na lidze, choć tu też czarno widzę naszą przyszłość. Arsenal poczuł krew, a Chelsea się budzi. Oby Bale wyleczył się na City. Idę w kimę, bo jutro mam bal magisterski :)
11 kwietnia 2013, 23:48 [cytuj]
Onio11 powiedział/a:
zaczyna się


i skończyło .... wstawiając Ade do 11 :-)
i skończyło .... wstawiając Ade do 11 :-)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
11 kwietnia 2013, 23:48 [cytuj]
Emocji nie brakowało, no trudno, skupiamy sie na lidze...
Emocji nie brakowało, no trudno, skupiamy sie na lidze
|<  <<  <  17  18  19  20  21    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Liverpool FC 3 3 0 0 9
2. Manchester City 3 3 0 0 9
3. Arsenal FC 3 2 1 0 7
4. Brighton & Hove Albion F.C. 3 2 1 0 7
5. Newcastle United 3 2 1 0 7
6. Brentford F.C. 3 2 0 1 6
7. Aston Villa F.C. 3 2 0 1 6
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2024/2025?
1 100%
2-3 0%
4-6 0%
7-10 0%
11-20 0%
1 oddany głos
archiwum ankiet

kontuzje

Dominic Solanke
Kontuzja kostki/stopy
data powrotu: 15 września 2024
Użytkownicy online: Gości online: 333 Zarejestrowanych użytkowników: 5238 Ostatnio zarejestrowany: dean26

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się