Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur -:- Arsenal FC

Tottenham Hotspur
15 września 2024, 15:00 Tottenham Hotspur Stadium
Arsenal FC
Premier League

Newcastle United 2:1 Tottenham Hotspur

Newcastle United
1 września 2024, 14:30 St James' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 4:0 Everton FC

Tottenham Hotspur
24 sierpnia 2024, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Everton FC
Premier League

Leicester City 1:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
19 sierpnia 2024, 21:00 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  18  19  20  21  22    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » FC Basel - Spurs
11 kwietnia 2013, 23:49 [cytuj]
taka prośba do Snajpera, żeby wyjebał z grafiki Spursmanii wszystkie zdjęcia z Adebayorem. Nie jest godzien, żebyśmy na niego patrzyli. Jebany leszcz i frajer.
taka prośba do Snajpera, żeby wyjebał z grafiki Spursmanii wszystkie zdjęcia z Adebayorem. Nie jest godzien, żebyśmy na niego patrzyli. Jebany leszcz i frajer
www.facebook.com/OgienOdSkaja
11 kwietnia 2013, 23:50 [cytuj]
Taxi for Adebayor!
Taxi for Adebayor!
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
11 kwietnia 2013, 23:50 [cytuj]
Czasem żałuję, że nie jestem sezonowcem i w takich właśnie momentach nie mogę się przesiąść na Barcelonę czy City... ;(
Czasem żałuję, że nie jestem sezonowcem i w takich właśnie momentach nie mogę się przesiąść na Barcelonę czy City... ;(
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
11 kwietnia 2013, 23:51 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
hahaha,Ade odpierdalacz ,hahahaha ,co za typ,zawsze cos spierdolic musi :D


Naprawdę myślisz że inni by strzelili, ja byłem w szoku że jednego strzeliliśmy
Naprawdę myślisz że inni by strzelili, ja byłem w szoku że jednego strzeliliśmy
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 kwietnia 2013, 23:51 [cytuj]
jeden pozytyw- dobra gra Carrolla. Pewnie nawet "11" by wykorzystał
jeden pozytyw- dobra gra Carrolla. Pewnie nawet "11" by wykorzystał
11 kwietnia 2013, 23:51 [cytuj]
Hudd tez nie strzelił, ale wszyscy jazda na Ade...słabe.
Hudd tez nie strzelił, ale wszyscy jazda na Ade...słabe
11 kwietnia 2013, 23:53 [cytuj]
varba powiedział/a:
Naprawdę myślisz że inni by strzelili, ja byłem w szoku że jednego strzeliliśmy


Myślę, że Demps i Gylfi by strzelili. No ale ja nie mogę się na Twoich postach pojawiać :ok:
Myślę, że Demps i Gylfi by strzelili. No ale ja nie mogę się na Twoich postach pojawiać :ok:
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
11 kwietnia 2013, 23:53 [cytuj]
Sam sobie nie podszedł do tej piłki. Ktoś go musiał wyznaczyć, mimo że wszyscy doskonale wiedzą jak wykonuje karne.

To samo z Friedelem. Bronić nie potrafi, a wystawiany ciągle. To się musiało tak skończyć. LE zakończyła się stratą paru ważnych punktów, 2 najważniejszych zawodników i nerwów. Skoro AVB deklarował, że chce wygrać, to po co przeplatał pierwszy skład jakimś planktonem?
Sam sobie nie podszedł do tej piłki. Ktoś go musiał wyznaczyć, mimo że wszyscy doskonale wiedzą jak wykonuje karne. To samo z Friedelem. Bronić nie potrafi, a wystawiany ciągle. To się musiało tak skończyć. LE zakończyła się stratą paru ważnych punktów, 2 najważniejszych zawodników i nerwów. Skoro AVB deklarował, że chce wygrać, to po co przeplatał pierwszy skład jakimś planktonem?
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
11 kwietnia 2013, 23:53 [cytuj]
a pozytyw 2 bramki Dempseya to juz wszyscy zapomnieli? No tak bo on jak PiS tylko do zjebki;)
a pozytyw 2 bramki Dempseya to juz wszyscy zapomnieli? No tak bo on jak PiS tylko do zjebki;)
11 kwietnia 2013, 23:54 [cytuj]
limbonic powiedział/a:
a pozytyw 2 bramki Dempseya to juz wszyscy zapomnieli? No tak bo on jak PiS tylko do zjebki;)


Dobre :)
Dobre :)
11 kwietnia 2013, 23:54 [cytuj]
Hudda karny był ważniejszy-zawsze trener wystawia najlepszego strzelca karnych jako pierwszego np. Linekera. A tu Tom, który jeszcze nigdy u nas nie strzelił karniaka w oficjalnym meczu.
A rotacja na bramce jak następny mecz gramy 21 :blee:. AVB jesli nie zdobędziemy LM MUSI odejść.
Hudda karny był ważniejszy-zawsze trener wystawia najlepszego strzelca karnych jako pierwszego np. Linekera. A tu Tom, który jeszcze nigdy u nas nie strzelił karniaka w oficjalnym meczu. A rotacja na bramce jak następny mecz gramy 21 :blee:. AVB jesli nie zdobędziemy LM MUSI odejść
11 kwietnia 2013, 23:55 [cytuj]
limbonic powiedział/a:
Hudd tez nie strzelił, ale wszyscy jazda na Ade...słabe


Ade srał pod siebie cały mecz a Hudd zagrał dobrze, nawet był kluczowy przy naszej 2 bramce. Potem grał w obronie, gdzie żadnych większych wpadek nie popełnił. Ade? Woził dupe cały mecz i nic z tego nie wyszło
Ade srał pod siebie cały mecz a Hudd zagrał dobrze, nawet był kluczowy przy naszej 2 bramce. Potem grał w obronie, gdzie żadnych większych wpadek nie popełnił. Ade? Woził dupe cały mecz i nic z tego nie wyszło
Blue and white blood...
11 kwietnia 2013, 23:55 [cytuj]
I teraz jak nie załapiemy sie do TOP4 to wyjdziemy na idiotów. Nie my a raczej AVB bo jestem pewny że gdybyśmy od początku te rozgrywki odpuścili to mieli byśmy o kilka punktów więcej.
I teraz jak nie załapiemy sie do TOP4 to wyjdziemy na idiotów. Nie my a raczej AVB bo jestem pewny że gdybyśmy od początku te rozgrywki odpuścili to mieli byśmy o kilka punktów więcej
11 kwietnia 2013, 23:55 [cytuj]
limbonic powiedział/a:
Hudd tez nie strzelił, ale wszyscy jazda na Ade...słabe


to było do przewidzenia, to że strzelił chyba wszystkie karne w poprzednim sezonie, to już wszyscy zapomnieli. A sezon wcześniej jak nie było Ade to marnowaliśmy karny za karnym, to też nikt nie pamięta.
to było do przewidzenia, to że strzelił chyba wszystkie karne w poprzednim sezonie, to już wszyscy zapomnieli. A sezon wcześniej jak nie było Ade to marnowaliśmy karny za karnym, to też nikt nie pamięta
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 kwietnia 2013, 23:56 [cytuj]
Ale i tak jest za co pochwalić Tottenham, zapierdalali po boisku jak na jakiś prochach, z jednym czarnym kurwa wyjątkiem!
Ale i tak jest za co pochwalić Tottenham, zapierdalali po boisku jak na jakiś prochach, z jednym czarnym kurwa wyjątkiem!
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
11 kwietnia 2013, 23:57 [cytuj]
limbonic juz nie pierdol. myslisz ze jak demps strzelil dwie to bedzie teraz koksil w lidze? taki chuj, to samo bylo z bambusem bo evertonie i co i pizda.
limbonic juz nie pierdol. myslisz ze jak demps strzelil dwie to bedzie teraz koksil w lidze? taki chuj, to samo bylo z bambusem bo evertonie i co i pizda
11 kwietnia 2013, 23:58 [cytuj]
"Schar scored
Huddlestone saved
Streller scored
Sigurdsson scored
Frei scored
Adebayor MISSED :brawo:
Diaz scored"

I wszystko jasne :)
"Schar scored Huddlestone saved Streller scored Sigurdsson scored Frei scored Adebayor MISSED :brawo: Diaz scored" I wszystko jasne :)
"Taką ja mam po ojcu zasadę życiową: Boso, ale w ostrogach."
11 kwietnia 2013, 23:59 [cytuj]
Ade grał dziś dobrze, moim zdaniem lepiej od Dempseya, który znów fatalnie al i tak 2 bramki strzelił, naprawde cały mecz nie mogłem patrzeć na jego gre... nie mam pojęcia skąd on ma to szczęście ...
Ade grał dziś dobrze, moim zdaniem lepiej od Dempseya, który znów fatalnie al i tak 2 bramki strzelił, naprawde cały mecz nie mogłem patrzeć na jego gre... nie mam pojęcia skąd on ma to szczęście
11 kwietnia 2013, 23:59 [cytuj]
deiak7 powiedział/a:
Ale i tak jest za co pochwalić Tottenham, zapierdalali po boisku jak na jakiś prochach, z jednym czarnym kurwa wyjątkiem!


Kto Vertonghen? tragiczna obrona w dwumeczu
Kto Vertonghen? tragiczna obrona w dwumeczu
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 kwietnia 2013, 00:00 [cytuj]
Varba,ale zobacz jak on do karnego podszedł, tak jakby w dupie miał to zwycięstwo, strzelił bo strzelił. O Huddzie już nie mówię bo to, że pierwszy podchodził to dla mnie jest rozpacz i głupota osoby odpowiedzialnej za ustalanie kolejki. Może stosuję się u nas kary i nagrody jak dla małych dzieci lub psów i właśnie ten karny miał być taką nagrodą za asystę.
Varba,ale zobacz jak on do karnego podszedł, tak jakby w dupie miał to zwycięstwo, strzelił bo strzelił. O Huddzie już nie mówię bo to, że pierwszy podchodził to dla mnie jest rozpacz i głupota osoby odpowiedzialnej za ustalanie kolejki. Może stosuję się u nas kary i nagrody jak dla małych dzieci lub psów i właśnie ten karny miał być taką nagrodą za asystę
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
|<  <<  <  18  19  20  21  22    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Liverpool FC 3 3 0 0 9
2. Manchester City 3 3 0 0 9
3. Arsenal FC 3 2 1 0 7
4. Brighton & Hove Albion F.C. 3 2 1 0 7
5. Newcastle United 3 2 1 0 7
6. Brentford F.C. 3 2 0 1 6
7. Aston Villa F.C. 3 2 0 1 6
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2024/2025?
1 100%
2-3 0%
4-6 0%
7-10 0%
11-20 0%
1 oddany głos
archiwum ankiet

kontuzje

Dominic Solanke
Kontuzja kostki/stopy
data powrotu: 15 września 2024
Użytkownicy online: Gości online: 7 Zarejestrowanych użytkowników: 5238 Ostatnio zarejestrowany: dean26

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się